>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka PKO Ekstraklasy (18.10-21.10.2019)

Status
Zamknięty.
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jagiellonia - Cracovia
Typ: Under 1.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna


Ireneusz Mamrot i Michał Probierz to przedstawiciele typowo polskiej myśli szkoleniowej. "Najważniejsze żeby nie stracić", "Zarygluj", "Licz na kontrę", "Licz na stały fragment", "Nie kiwaj - wybij!" - i tego typu archaiczne pomysły na uprawianie piłki nożnej. Niestety nie jest to ani widowiskowe ani skuteczne - o czym brutalnie przekonują nas wyniki polskich klubów w europejskich pucharach. Michał Probierz śmiał się gdy Słowacy z Dunajskiej Stredy nazwali Cracovię drużyną koszykówki. Rezultat dwumeczu pokazał, że to oni mieli rację - byli górą pomimo wyraźnie niższego budżetu. Mecze zespołów, które dzisiaj zmierzą się w ramach 12 kolejki Ekstraklasy nie są ucztą dla oka i nie mają wiele do zaoferowania postronnemu kibicowi.

Panowie Probierz i Mamrot objęli swoje zespoły przed sezonem 2017/18 - wyróżniają się zatem długim jak na Ekstraklasę stażem i mierzyli się ze sobą już kilkukrotnie, wyniki jakie padały w tych meczach wyglądają następująco:


 
23.04.19EKSCracoviaJagiellonia Białystok0 : 1
24.02.19EKSCracoviaJagiellonia Białystok1 : 0
14.09.18EKSJagiellonia BiałystokCracovia3 : 1
17.02.18EKSJagiellonia BiałystokCracovia1 : 0
09.09.17EKSCracoviaJagiellonia Białystok1 : 1

Wymowne, że w aż trzech na pięć potyczek padał wynik under 1.5. Dodam od siebie, że dwa wyniki przekraczające tę linię padły na początku sezonów 2017/18 i 2018/19 - jest to o tyle istotne, że w tym czasie Cracovia dołowała w lidze i była jedną z najsłabszych ekip. Granie na dobrym poziomie rozpoczynała w drugiej części sezonu i wówczas już każdy mecz kończył się niskim wynikiem. Na ten moment Cracovia jest wiceliderem - zatem nie ma większych problemów z organizacją swojej gry.

Tak, mam świadomość, że niedawno te ekipy mierzyły się w Pucharze Polski, mecz skończył się hokejowym 4-2. Ale stawka zupełnie inna, składy zupełnie inne. Nie sugeruję się tym meczem bo chodził on w innej kategorii.

Jagiellonia nie przeżywa ostatnio dobrego czasu, nie wygrała od 4 spotkań, niemniej tabela jest na tyle płaska, że do wicelidera - Cracovii traci tylko 3 oczka, czyli dystans jednego meczu. Dzisiaj przed własną publicznością będą zmotywowani żeby - a jakże! nie przegrać. To jest polska liga, tu większość drużyn chce nie przegrać, o wygrywaniu mało kto myśli. Dlatego spodziewam się arcynudnego meczu w którym piłka będzie fruwała na wysokości drugiego piętra i nie zobaczymy wielu goli. Owszem to jest Ekstraklasa - nigdy nie wiadomo ile będzie flipperów w polu karnym i co z tego wyniknie. Niemniej - nie ma powodów by spodziewać się otwartej, ofensywnej piłki po zespołach, które interesuje jedynie przeszkadzanie rywalowi.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Zagłębie po zmianie trenera gra bardzo fajny ofensywny futbol. Piast to aktualny lider, który w ostatniej kolejce przegrał u siebie z Rakowem. Dzisiaj na pewno będą chcieli się pokazać z lepszej strony, ale przeciwnik solidny. Lublinianie w ostatnich 5 spotkaniach cztery razy strzelali minimum 2 bramki, co pozwala mi wierzyć, że i dzisiaj zobaczymy parę goli na boisku, a dwa z nich padną dla gospodarzy, którzy do tego meczu podchodzą bez osłabień. 
Zagłębie over 1,5 gola @2,12 BETAFN  
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia Warszawa-Lech Poznań

Piłkarski klasyk, na którego czeka wielu. Przed meczem to Lech jest wyżej w tabeli i ostatnio zaczął grać lepiej i punktować, czego nie można powiedzieć o Legii. Do meczu Legia podejdzie bardzo osłabiona, bo zagra bez Jędrzejczyka, Lewczuka, Gvilii, Vesovicia czy Stolarskiego. To spore osłabienia drużyny, do tego dochodzi słaba forma drużyny, bo ostatnie porażki z Piastem i Lechią wywindowały Legię do dolnej ósemki. Lech natomiast przed przerwą na kadrę był na fali, imponują młodzi gracze jak Puchacz, Marchwiński, Moder czy Gumny, których trener Żuraw nie boi się wprowadzać do zespołu. W Lechu do gry są gotowi wszyscy zawodnicy, więc pewnie ujrzymy w grze ostatnio pauzujących Rogne czy Tibę. Stawiam, że Lech tego meczu nie przegra, a według mnie ma większe szanse na końcowy triumf. 

Lech lub remis @1,77 sts   
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


 

Spotkanie:  Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Godzina :  18:00 

Typ: powyżej 2,5 gola w meczu (suma goli)  

Kurs: 1,85

Bukmacher:  STS

Analiza:

Mecz dwunastej kolejki naszej ekstraklasy.  Spotkanie pomiędzy drużynami, które ostatnio strzelają sporo bramek.   W tym spotkaniu również spodziewam się kilku bramek. Myślę, że obie drużyny zagrają ofensywnie i zobaczymy przynajmniej trzy bramki. W ostatnich pięciu meczach między tymi drużynami tyko raz padło mniej niż trzy bramki. Zagłębie po zmianie trenera strzela sporo bramek i myślę, że dzisiaj też coś strzelą . Pogoń w ostatnich dziesięciu meczach zawsze strzelała przynajmniej jedną bramkę. Wszystko przemawia za tym, że dzisiaj padną przynajmniej trzy gole, ale to jest nasza ekstraklasa i każdy wynik jest możliwy. Jak będzie dzisiaj zobaczymy wieczorem. Ja zaryzykuję i postawię na over 2,5 gola w meczu.
  
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków Czy będzie w meczu wynik 0:1 - NIE 1.66   Fortuna

Ja zaatakuje takim o to ciekawym typem do jakiegoś dubelka. Mało kto pewnie wie, że Fortuna posiada takie zakłady, ale są one bardzo fajne i czasem można ustrzelić ciekawe kursy. Przejdźmy do sedna. Pierwotnie chciałem zagrać na wygraną Jagi i ciągle się trzymam tego scenariusza. Białostoczanie to nadal bardzo silna ekipa, z dużymi ambicjami i na pewno z myślami o walce o europejskie puchary. Ostatnio jednak ekipę ze północnego-wschodu Polski złapał mały kryzys. Jeśli dobre drużyny dopada kryzys, wtedy pojawiam się Ja, gdyż każdy kolejny mecz takiej drużyny to znakomita okazja na przełamanie - co najbardziej lubię i w sobotę oczekuję tego od Jagiellonii. Gospodarze ostatni mecz wygrali w lidze 30.08.2019 r. na wyjeździe z Koroną. Od tamtej pory notują pięć z rzędu meczów bez wygranej, z czego jeden w Pucharze Polski. Teraz grają na własnym boisku z inną silną ekipą i nie mowy tu o jakimś odpuszczaniu czy kolejnej stracie punktów. Zespół z Białegostoku na pewno do potyczki z Cracovią przystąpi mega zmobilizowany, aby przełamać złą passę. Liczę na uważną grę w defensywie, przewagę w posiadaniu piłki miejscowych i groźne ataki.  To Cracovia zapewne będzie musiała się skupić na defensywie i od czasu do czasu będzie wychodziło z nieśmiałymi atakami. Czuję, że gości zadowoli tu wynik remis, a najlepiej 0:0. Jednak pierwszy strzelony gol przez gospodarzy od razu zapewnia nam powodzenie typu, a jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Warto posilić się paroma łykami statystyk. Na ostatnich dziesięć meczów ligowych na własnym boisku Jaga tylko trzykrotnie pierwsza straciła gola: z Rakowem, Lechem i Koroną. Z czego dwa ostatnie mecze były jeszcze w zeszłym sezonie. Co więcej Jaga ostatni raz przegrała z Cracovią w 2013 r. Od tamtej pory oba zespoły grały ze sobą sześć razy, z czego cztery potyczki padły łupem żółto-czerwonych. No coś, dla mnie ten typ wygląda ciekawie i go polecam.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Zagłębie @2.52  fortuna

Pogoń co prawda jest liderem tabeli i wygląda to groźnie jednak każdy kto orientuje się w realiach naszej ekstraklasy wie że Szczecińska Pogoń o mistrza się raczej biła nie będzie, mają swoje 5 minut formy która w końcu opadnie i wróci na swoje tory, nie umniejszając Pogoni bo solidnie zagrać potrafią ale różnie to u nich bywało a sezon przeważnie kończyli na lighcie w pierwszej ósemce nie walcząc o nic więcej.Zagłębie być może podobne w swoich poczynaniach ale jak dla mnie mają lepsze warunki by odnieść sukcesy, ich bolączką jest to że jak im idzie to potrafią ograć każdego czy wyjazd czy dom, jak forma jest słabsza tak samo każdy im może dołożyć.Obecnie Zagłębie po słabych występach wygrała 3 mecze z rządu w Gdańsku, Kielcach i ŁKSem u siebie tak więc myślę że ta dobra forma jeszcze powinna potrwać.Pogoń ładnie punktowała ale ostatnia porażka u siebie i to z Rakowem nie brzmi optymistycznie, obie ekipy przecinają się właśnie zmianą formy, no tyle że to Zagłębie bardziej korzystnie.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Jagiellonia - Cracovia
obie drużyny strzelą gola
kurs 1,80
  
Jagiellonia w 9 na 11 meczy w tym sezonie Ekstraklasy strzelała gola swoim przeciwnikom. Jedynie w bezbramkowym meczu z Legią Warszawa oraz przegranym 0-1 meczu z Rakowem Częstochowa piłkarze z Białegostoku nie pokonywali bramkarza drużyny przeciwnej. Czyste konta w wykonaniu piłkarzy Jagiellonii to sytuacja która w lidze zdarzyła się jedynie 3 razy na 11 spotkań (mecze z Legią 0-0, Arką wygrany 3-0 oraz z Koroną wygrany 2-0). W 5 meczach które Jagiellonia grała u siebie strzeliła 8 bramek a straciła 7.
Cracovia w każdym meczu Ekstraklasy do tej pory strzelała rywalom bramkę. W 11 meczach ustrzeliła 17 goli. Jeśli weźmiemy pod uwagę mecze wyjazdowe, to tych goli w wykonaniu drużyny z Krakowa naliczymy 8. Cracovia dużo strzela, ale sporo też traci. Do tej pory rywale wbili jej aż 11 bramek. Tylko w 3 meczach Cracovia bramki nie straciła, a były to wygrane 1-0 derby z Wisła, wygrana 2-0 z Piastem i wygrana 1-0 z Koroną. W meczach wyjazdowych jedynie wspomniane wcześniej derby były spotkaniem w którym Cracovia bramki nie straciła.
Pod koniec września obie drużyny grały w Krakowie spotkanie Pucharu Polski i ten mecz zakończył się wygraną Cracovii 4-2.
Jak widać statystyka pokazuje że w dzisiejszym spotkaniu obie drużyny powinny tą bramkę zdobyć, stąd taki a nie inny mój typ na ten mecz.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
@barti2000 Stan zdrowia Tiby i Rogne jest niedokońca znany opinii publicznej więc ich występ jest wątpliwy. Szczególnie tego drugiego skoro gotowi do gry są Satka i Crnomarkovic.

Legia osłabiona w defensywie, z drugiej strony pamiętać trzeba, że tego młodego Lecha potrafiła zdominować w 1 połowie ostatniej kolejki osłabiona Wisła Kraków.

Ja zupełnie nie wiem czego się spodziewać w tym meczu.

Myślę, że warto szukać zakładów na kartki dla Crnomarkovica, Muhara i Puchacza. Jakiś buk ma to w ofercie?
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Wisła Płock
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,86 37 fauli i zaledwie 4 kartki
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,75
etoto

Sytuacja gospodarzy robi się coraz mniej ciekawa, przedostatnie 15 miejsce w tabeli i zaledwie 8 pkt na koncie. Goście obecnie notują serię 4 wygranych z rzędu co pozwoliło im doskoczy do czołówki (5 miejsce, 19 pkt.).
Spodziewam się dzisiaj dużej determinacji ze strony zawodników Korony aby wywalczyć jakieś punkty w tym spotkaniu. Twardej i ostrej gry i co za tym idzie fauli nie powinno zabraknąć zwłaszcza po ich stronie ale linia bardzo wysoko ustawiona także wybrałem kartki tym bardziej, że H2H też jest sprzyjające.
W ostatnich dwóch latach na poziomie Ekstraklasy obie ekipy mierzyły się w Kielcach 3-ktotnie i za każdym razem było przynajmniej 5 żółtych kartek (5, 6 i ostatnio 7). Jak widać tendencja jest zwyżkowa i jak ktoś chce zaryzykować to można zagrać na 6 żółtych w tym spotkaniu po niezłym kursie.
Sędziuje Stefański ze średnią 5 żółtych na spotkanie także jego osoba też sprzyja temu typowi.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Arka Gdynia - Lechia Gdańsk Typ: Lechia Gdańsk lub remis i poniżej 3,5 bramek @1,78 Forbet   
 

Tutaj widzę kolejną zdobycz punktową Lechii. Gdańszczanie są w dobrej formie. Poza ostatnią, niespodziewaną porażka Lechia jest wysokiej formie o czym pisałem w poście w poprzedniej kolejce. Ważnym aspektem jest historia derbów. Lechia przez ostatnie lata zdobywała minimum jeden punkt. Arka kiepsko radzi sobie w derbach, niezależnie czy są one rozgrywane w Gdańsku czy w Gdyni. W Arce nastąpiły duże zmiany. Pożegnano się z trenerem Zielińskim, z którym wiązane były plany długoterminowe przez sezonem. Jednak szefostwo w Gdyni nie wytrzymało napięcia i zwolniło trenera z powodu słabych wyników sportowych. Szanse Arki upatruję w efekcie nowej miotły. Jeżeli Arka wygra nowy trener będzie miał najlepszy start. Na pewno zbuduje zaufanie kibiców. Oczywiście zwycięstwo Arki jest możliwie zwłaszcza w takiej lidze jak nasza, ale więcej argumentów przemawia na korzyść gości. W meczach Lechii nie pada za wiele bramek. Również pisałem o tym w poprzednim poście o Lechii. Mecze Arki charakteryzują się większą ilością bramek na  wyjeździe niż u siebie. W żadnym z pięciu meczów Arki nie było 4 bramek. Średnia u siebie to 1,2 bramek.  Najniższa w lidze. Myślę, że nowy trenem zagra w tym meczu zachowawczo. Zobaczymy jak potoczy się mecz. Liczę, ze będzie spokojnie , jeśli chodzi o bramki.  Z powodów wymagań konkursowych proponuję typ z opcja poniżej 3,5, ale jest też opcja poniżej 4,5 bramek. Kurs mniejszy 1,49. Myślę, że oba typy maja duża szanse powodzenia.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Jagiellonia - Cracovia, BTS, KURS 1.65, fortuna    

Obie ekipy mają o co grać, bo Jagiellonia powalczy o przełamanie, a Cracovia o podtrzymanie całkiem solidnej formy, którą budują od początku sezonu. Potencjał kadrowy - szczególnie ofensywny na bardzo zbliżonym poziomie. W ostatnich meczach słabszymi punktami są formacje defensywne, co daje realną szanse na to, że obie ekipy trafią do siatki przynajmniej raz. Składy na odpowiednim poziomie - w przypadku Jagielloni najlepsza możliwa jedenastka, w Cracovii nie zagra za kartki Jablonsky. Przewidywany wynik 1-1
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
powyżej 30,5 fauli @ 1,85 (EE)
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,77
forBet

Gospodarze obecnie wypadli poza pierwszą ósemką ale różnicę są tak niewielkie, że przy zwycięstwie mogą awansować nawet na 4 miejsce. Goście obecnie właśnie na 4 pozycji i 3 punkty w tym spotkaniu pozwolą im awansować na 2 miejsce z tylko 1 punktem straty do lidera ze Szczecina.
Faworyta trudno w tym spotkaniu wskazać, wydaje się że czeka nas zacięte i wyrównane spotkanie, w obu ekipach bez jakichś większych absencji a więc najmocniejsze składy powinniśmy zobaczyć na boisku.
Jagiellonia u siebie rozegrała w tym sezonie 5 spotkań, bilans nie najlepszy bo tylko 7pkt zdobytych (2-1-2), Cracovia również 5 spotkań rozegranych na wyjazdach i bilans nawet całkiem niezły bo na koncie 10pkt (3-1-1). Jak widać Cracovia lepiej punktuje na wyjazdach niż Jaga u siebie.
Co do fauli, gospodarze u siebie ze średnią 13,6 (14, 14, 8, 19, 13), goście średnia 17,6 (22, 24, 12, 11, 19). Te liczby wskazują, że Pasy na wyjazdach wręcz "gryzą murawę" aby wywalczyć jak najlepszą zdobycz punktową i dzisiaj powinno być podobnie.
Co do kartek to w tym sezonie obie ekipy w czołówce jeżeli chodzi o tą statystkę, Jaga ze średnią 2,18 na mecz (4 miejsce), Cracovia średnia 2,36 (2 miejsce). Rozjemcą J. Przybył ze średnią 4,4 kartek na spotkanie.
Ostatnie parę spotkań w Białymstoku pomiędzy tymi drużynami to: 5, 3, 7, 5, 5 i 6.


 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Górnik Zabrze - ŁKS Łódż
typ: 1 lub X i poniżej 4,5 bramki
kurs: 1.50   ETOTO   

Górnik Zabrze zajmujący 11 miejsce w tabeli podejmie przed własną publicznością czerwoną latarnię ligi - ŁKS Łódż. Łodzianie odnieśli tylko dwa zwycięstwa w obecnym sezonie, 1 remis i 8 porażek, bilans bramkowy 12:22. W ostatniej kolejce przerwali serię 7 porażek w lidze, gromiąc u siebie Koronę 4:1. Górnik Zabrze ma aspirację na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, dlatego takie spotkania jak to jutrzejsze musi wygrywać. W poprzednim sezonie obydwa bezpośrednie mecze zakończyły się remisami, 1:1 w Łodzi oraz 0:0 w Zabrzu. Liczę, że bardzo dobrze spisujący się przed własną publicznością Górnik (3-1-1, bramki 6:3) będzie chciał się zrehabilitować swoim kibicom za ostatnią porażkę na własnym obiekcie z Lechem 1:3. Marcin Brosz nie będzie mógł skorzystać z Kudli (zawieszenie) oraz Ryczkowskiego (kontuzja), natomiast goście przyjadą do Zabrza bez Kolby (zawieszenie), Sekulskiego (kontuzja) oraz prawdopodobnie bez Radionova (kontuzja - występ wątpliwy). 
 
M 2

macq_pl

Użytkownik
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
20.10.2019 (niedziela) godzina: 17:30
Typ: powyżej 2,5 bramek       
Kurs: 1,87
Bukmacher: Totalbet(Kurs: 1,86 - Etoto, Pzbuk, Betclic)

W tej kolejce Ekstraklasy padły już trzy wyniki overowe i mam nadzieję, że przez mój typ nie skończy się strzelanie. Ale do rzeczy. 
 W tym sezonie w meczach Górnika pada statystycznie najmniej bramek (1,91 bramki na mecz, 3 overy na 11 meczy). Jest to zdecydowanie poniżej średniej z poprzednich dwóch sezonów: 18/19: 2,73 bramki na mecz i 17/18: 3,30 goli na spotkanie. W najbliższym meczu będzie zdecydowanie okazja na poprawienie statystyki, bo do Zabrza przyjeżdża drużyna ŁKSu, która notuje średnio 3,09 bramki na mecz, przy 8 overach w 11 spotkaniach. Łódzka drużyna wykonuje średnio 6 rzutów rożnych w meczu (2 miejsce w lidze) i oddaje najwięcej strzałów - prawie 18. Trzy ostatnie mecze ŁKSu to overy, a w meczach Torcidy padały wyniki: 1-1, 1-3, 1-1. Liczę na bramkę najlepszego strzelca Górnika - Angulo   . Król strzelców poprzednich rozgrywek z 25 trafieniami oraz z 22 golami jeszcze rok wcześniej w tym sezonie trafiał na razie 3 razy do bramki przeciwników, co nie jest wynikiem dla kibiców i jego samego zadawalającym. W ŁKSie może znowu strzeli Kujawa    (ostatnio hat-trick), albo przełamie się Ramirez   (ostatnia bramka początkiem sierpnia). W meczu nie zagra kontuzjowany Sekulski. 
Liczę na widowisko z przynajmniej trzema bramkami.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 
over 2.5 + ŁKS over 4.5 rzutu rożnego @3,10 efortuna   

Idę dzisiaj w taką kombinacje w fortunie, o overze meczowym zostało wiele napisane wyżej, powinniśmy oglądać ofensywne spotkanie bez większych kalkulacji, Górnik takie mecze musi wygrywać, by zbliżyć się do górnej ósemki a odskoczyc od strefy spadkowej, łodzianie natomiast potrzebują punktów jak tlenu, trzeba zacząć punktować również i na trudych terenach, wygrana z Korona dała więcej pewności siebie i jeśli ŁKS wróci do gry z początku sezonu to spokojnie jest tutaj w stanie strzelic co najmniej jedna bramkę, a może coś więcej? Może powalczyć o komplet punktów, tak czy inaczej ja tutaj widzę mecz w którym nie zabraknie bramek.

Jeśli chodzi o RR przyjezdnych to oddając najwięcej strzałów na bramkę rywali w lidze, rożne dla łodzian pojawiają się w dobrych ilościach. W ostatnim meczu wyjazdowym w Lubinie wybijali 10 razy piłkę z narożnika, w Szczecinie 4, Płocku 5, na Wiśle 4 razy a na Cracovii 5. 

Kurs @3,10 mnie satysfakcjonuje i w tym kierunku dzisiaj idę.

 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
powyżej 32,5 fauli @ 2,3 fatalna kolejka ale jak widać po typach nie tylko dla mnie
forBet

Na zakończenie 12 kolejki Raków u "siebie" w Bełchatowie podejmie ekipę z Wrocławia. Śląsk po świetnym początku (4 zwycięstwach w 5 kolejkach) wpadł w mały dołek i od tamtej pory nie potrafi wygrać (1 porażka i aż 5 remisów, do tego porażka w PP z Widzewem). Właśnie przez tą dużą liczbę remisów po rozegranych już spotkaniach w tej kolejce drużyna Śląska spadła na 9 miejsce ale różnice na razie są takie niewielkie, że dzisiejsza wygrana pozwoliła by im wskoczyć nawet na 3 miejsce.
Raków jako beniaminek radzi sobie nie najgorzej i obecnie zajmuje 12 miejsce z 12pkt na koncie.
Ciężko typować w tym meczu 1X2, Raków w tych spotkaniach domowych bez remisu (2-0-4), Śląsk na wyjazdach już 3 remisy (2-3-1) i może właśnie nastąpi podział punktów.
Wybrałem w tym spotkaniu przewinienia bowiem spodziewam się spotkania dosyć wyrównanego, w którym nikt nie będzie potrafił osiągnąć jakiejś zdecydowanej przewagi i narzucić swojego stylu gry.
Statystyki w tym sezonie obie ekipy mają wysokie, Raków pod względem przewinień zajmuje w tej klasyfikacji 2 miejsce ze średnią 18,27 fauli na mecz, Śląsk jest 4 ze średnia 16,73 na mecz.
Jeżeli chodzi o mecze "domowe" Rakowa to ich średnia w nich wynosi 17 (14, 20, 17, 13, 20, 18), natomiast średnia wyjazdowa Śląska to 17,5 (12, 30 Legia, 14, 14, 14, 21).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom