>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 15 października 2019 16:57 przez nayareTo ja jeszcze dorzuce taka perelke od unibetu na 2 tygodnie przed wyborami a propos wystawionych kursow

Konfederacja over 3.5% @ 1.85

To bylo w zakladce polityka? Wchodzilem kilka razy na Uni do tej zakladki nie bylo w ogole betow na wybory w PL.
 
N 23

nayare

Użytkownik
Tak w 'polityka'. Mieli po jednej linii na kazdy z komitetow. PSL - 6,5 SLD - 12,5 itd. z tego co pamietam. Na ponad tydzien przed zdjeli linie Konfederacji, ale zostawili reszte az do ciszy wyborczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
obecnie mam zagrane under 6% i 6,7% PSLover PIS 45,5% złapany po kursie 2,10
i under frekwencji 59,5%
i dodatkowo kilka par z betfan ale to gówniana firma limituje po 200zł na zakład
łącznie wszystkiego na ten moment za 6 tys
No właśnie.. to miałem na myśli... Kolega z cytowanego postu zawsze ładnie zarabiał na wyborach i od paru lat wymienialiśmy się poglądami, ale jak widać tym razem wszystko mu poszło źle...  Ten sam kolega na  długo przed wyborami pisał, że linie są dobrze ustawione... Ostateczny wynik to potwierdził...

Tak w polityce jak i w sporcie pamiętajmy o jednej z głównych zasad - NIE GRAĆ NA SIŁĘ !!! Buki wystawiły dobrze linie, a przed wyborami to nawet największi analitycy nie byli w stanie przewidzieć, że KONF czy PSL wejdzie... A linie na frekwencje czy wynik PiS i KO oscylowały około błędu sondażowego i statystycznego...

Dobrze, że nie wtopiłem kasy...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy klub poselski PSL + Kukiz'15 przetrwa w niezmienionym składzie osobowym do końca IX kadencji Sejmu?
2.15
1.55 obstawiam, że skład się zmieni xD 4 lata, może ktoś przecież przyjść zawsze do klubu. Moim zdaniem ciężko będzie utrzymać posłów. Zobaczymy. 1,55 nurs w betfan. Zagrane za 1t0 i spadło do 1,50. Postawiłem też, że SLD wiosna i razem nie pójdą pod jednym szyldem. Razem ma zamiar iść osobno. Tsk zapowiadało przed wyborami, że utworzą własne koło. Kurs1,6 też podobna stawka. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
Do góry Bottom