>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Rozumiem, że ten tydzień kończymy w niedziele, tak żeby to uregulować już na kolejne tygodnie i było pn-nd? Więc wrzucamy maks 5 typów na ten tydzień 9-13? Z tego co widziałem niektórzy chyba nie zwrócili uwagi i hurtowo wrzucili 7 typów.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 10 października 2019 19:33 przez pepo1990Rozumiem, że ten tydzień kończymy w niedziele, tak żeby to uregulować już na kolejne tygodnie i było pn-nd? Więc wrzucamy maks 5 typów na ten tydzień 9-13? Z tego co widziałem niektórzy chyba nie zwrócili uwagi i hurtowo wrzucili 7 typów.
Tak. To jest tydzień przejściowy. Można wrzucić siedem typów. Pozostałe tematy będą 7 - dniowe.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 10 października 2019 22:25 przez zwyciestwo1960Za co to ostrzeżenie.Przeciesz w regulaminie pisze ze sam moge rozliczyc typy.A jak widze że ktoś mi żle rozlicza.To tylko poprawiam i sam rozliczam
Możesz rozliczać sam. Nikt nie rozliczył Ci tego źle tylko brakuje wymaganych screenów uwidaczniających kursy w momencie zamieszczenia typów za co są ujemne punkty. Ostrzeżenie jest za to, że mimo iż usunąłem kopię Twojego wpisu z typami Ty zamieściłeś ten wpis ponownie. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W takim razie trzeba zrobić screena. Powinno wystarczyć tylko naciśnięcie klawisza Print Screen w prawym górnym rogu klawiatury, a następnie kombinacja klawiszy C + V w oknie edytora. Nie wiem jakiego kto używa systemu, ale jeśli jest problem to Google służy pomocą.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Screena idzie zrobić tylko, jak z telefonu dodać zdjęcie do wiadomości na forum. Ja próbuję na różne sposoby i nie daje rady.
@yaros możesz powiedzieć jak.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 23:24 przez rekretyperScreena idzie zrobić tylko, jak z telefonu dodać zdjęcie do wiadomości na forum. Ja próbuję na różne sposoby i nie daje rady.
@yaros możesz powiedzieć jak.
Ja wrzucam screena na stronę TinyPic i stamtąd na forum.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Jak ktoś ma przeglądarkę w telefonie o nazwie samsung internet to można udostępnić łączę poprzednio obrabiając je po zrobieniu screena (naciskając jednocześnie klawisz blokady i głównego menu - wtedy zapisuje się Wam zdjęcie na dysk). Na początku tak dodawałem na forum, fakt, że łącze ze screenem jest aktywne tylko około doby, ale link do sprawdzenia jest czytelny.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
cytat z dnia 20 października 2019 21:45 przez cobi1989Proszę usunąć mój typ n. Y Rangers - Vancouver ponieważ dałem ten typ do IV etapu a powinien być w III etapie szkoda
Czemu jeszcze nie usuneliscie mojego typu? 

 

Cierpliwości. Usunięto.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Witam,
wczoraj wstawiłem typ, ale nie dałem screnna bo nie umiałem wstawić. Czy można dodać scrren i zaliczyć typ do konkursu ? Poniżej screnn



Pozdrawiam,

Zaliczamy // rasijskij
 
Do góry Bottom