>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacherzy zagraniczni

I 159

isso890

Maciej
Mam takie pytanie, które buki zagraniczne działają jeszcze w Polsce. Wiem że unibet bah betsafe ale czy jeszcze sa inne gdzie mozna grać śmiało bez podatku ? Chciałem wrócić do grania sobie i pytam doświadczonych 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z polecanych jeszcze przeze mnie to Dafabet. Dodatkowo jest jeszcze LSbet podobno tez ok ale jeszcze nie otworzylem tam konta. Aha jeszcze Marathonbet.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 3 grudnia 2019 16:06 przez pietro999333A mógłby ktoś napisać jak się zarejestrować od początku krok po kroku na unibet? Mogę wpisać adres polski? 

Tzn wchodzę na strone za pomocą wtyczki zmieniając na wielka brytania i wtedy przy rejestracji kraj automatycznie pojawia się jako Wielka Brytania, nie mogę wpisać Polska, czy może tak zostać? 
Unibet akceptuje graczy z PL takze zakladasz normalnie konto bez kombinowania i bez uzywania VPN.
 
P 0

pietro999333

Użytkownik
To dziwne, bo jak bez wtyczki próbuję wejść na stronę, to mi się nie ładuje, a po jakimś czasie wyświetla komunikat, że serwer potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedz. A z wtyczką wchodzi normalnie... Wiesz dlaczego? 
I oczywiście rejestrując się jako gracz z Polski także nie muszę wtedy płacić podatku 12%?  Bo na tym mi przede wszystkim zależy 
 
Do góry Bottom