>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Boze swiety zadna wyplata nie jest podejrzana, wyplacajcie przez trustly czy wy jestescie normalni bojac sie o jakas wyplate kilkaset zlotych albo nawet kilka tys? Czy ktokolwiek slyszal o ukaraniu jakiegokolwiek gracza. Znam przynajmniej kilkadziesiat osob co wyplacaja prawei codziennie przez trustly na bank i nikt oczywiscie nic ale bojcie sie grajcie dalej w fortunie.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
cytat z dnia 18 lipca 2019 11:47 przez piatddzBoze swiety zadna wyplata nie jest podejrzana, wyplacajcie przez trustly czy wy jestescie normalni bojac sie o jakas wyplate kilkaset zlotych albo nawet kilka tys? Czy ktokolwiek slyszal o ukaraniu jakiegokolwiek gracza. Znam przynajmniej kilkadziesiat osob co wyplacaja prawei codziennie przez trustly na bank i nikt oczywiscie nic ale bojcie sie grajcie dalej w fortunie.
no popatrz, a ja znam conajmniej kilku osobiscie, ktorzy dostali wezwania od US :)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
niemożliwe, jeśli tak to nie ponieśli żadnej kary. Znam temat od podszewki, chcąc grać w interneci ekontaktowałem się niejednokrotnie z prawnikiem. Ta ustawa polega na zastraszeniu oraz blokowaniu stron. NIE MA ŻADNEGO udokumentowanego przypadku kary lub grzywny za nielegalną grę u buka internetowego. Jeśli ktoś ma dowod jakikolwiek może go dodać ale takowego nie ma. Przecesałem temat (nie sam) wielokrotnie. Oczywiście nie mówimy o aferze z bah kilka lat temu przez którą wyciekły dane graczy, jednak i tam niebyło skazań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Jak długo idzie wypłata na konto ING jeśli wczoraj od menadżera konta koło 11 dostałem informację, że od nich ta wypłata z systemu wyszła/zniknęła. Dalej wysyłają przez earthPort i czy dziś powinna być?
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Zazwyczaj była na drugi dzień nie wiem tez czekam i zaczynam się niepokoić , nie wiem jak inni ... generalnie bardzo dobrze to działało zawsze zlecenie wypłaty na drugi dzień po wieczór przelew. Miał ktoś jakieś problemy z wypłatami w przeciągu ostatniego miesiąca ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mateusz-oblizajek 0

mateusz-oblizajek

Użytkownik
Witam , mam pytanie. Mam do wypłacenia duża sumę na unibet,  moje konto też jest polskie I do tego sporadycznie robiłem depozyty z innej karty ( znajomego ). Czy będą się czepiać? 
jeżeli tak to co mi grozi za złamanie regulaminu? Z góry dzięki:) 
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio na kartę Revolut?
ile trwa taka wypłata?
U mnie wypłata zaakceptowana 12.10 a kasy na karcie dalej nie ma. 
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Witam,
Przeglądam temat i wszędzie widzę dyskusje na temat wpłaty trustly revolut i ecopayz.
W ónibet mam konto od bardzo dawna, jak przyszła ustawa to wszystko wypłaciłem bo myślałem że znikną jak bet365, a prawda jest taka że nie trzeba nawet bawić sie w vpn itp.
Kusi mnie żeby coś zagrać bez podatku. I teraz mam kilka pytań. Jak wygląda wpłata "Karta aplikacji mobilnej" czy jest to tak samo "niebezpieczne" jak zwykły przelew? 
Nie chcę zakładać specjalnego konta bankowego żeby korzystać z trustly, bo swojego hasła do głównego konta nie podam za chiny.
Nie chcę zakładać też tych powyższych kart/portfeli.
Jak wygląda wypłata? Można na kartę debetową dostać wypłatę? Są jakieś prowizje?
Jak to wygląda na koncie bankowym? US będzie ścigało? czy to tylko straszak na graczy?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłata kartą nie ma żadnej prowizji. Ogólnie to wszystkie wypłaty są bez prowizji. Mi pokazuje, że w moim kraju nie ma opcji wypłaty kartką.
Wypłata na konto bankowe idzie przez pośrednika Worldpay AP.
 
Do góry Bottom