>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie mam okazji oglądać spotkania, ale zerknąłem teraz bramki z 2 tercji i widzę, że Allen dalej "w formie". Cale szczęście, że zgodnie z przewidywaniami jak on się pojawił w składzie to odpuściłem
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oglądam głównie Pens z Vegas ale zerkam po trochu na inne spotkania o wydaje się że znów tak jak w poprzednim sezonie Preds mecza się bez Forsberga
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
U mnie podobnie. Na szczęście zacząłem i zakończyłem na Preds. Myślałem o Tampie i Rekinach, ale kursy spadły tak, że zrezygnowałem. Na szczęście. Szkoda trochę Kings, bo nad nimi myślałem najdłużej, ale też odpuściłem. No ale nie ma co rozpamiętywać :)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja tylko to co wrzucałem Flames i Isla stawka dzielona na różne zakłady, ostatecznie tylko Isla ml na plus więc ogólnie noc na minus. Wlasciwi tylko Kojoty spełniły zadanie w roli faworuta. Dziś na wieczór myślę o NYR ale zobaczymy jeszcze jak tam z obsada bedzie
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
cytat z dnia 20 października 2019 14:20 przez rasijskijWidzę, że KHL dzisiaj też będzie na minus. Omsk prawie nie istnieje na lodzie. Jesli to wygrają to będzie cud.
Od trzech dni odpuściłem pisanie analiz i swoich myśli bo pojedyńcze mecze wchodzą a ako już nie .Grałem tutaj 4.5 z dogrywką .
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
To jest jakaś katastrofa co wyprawiają Rangersi od trzeciego meczu w sezonie, po tych 2 wygranych narobili takiego smaku Panarinem, Troubą, powerplayami i ogólnie wszystkim wokół i taki zjazd notują. Wywaliłem się okropnie na ich meczu z Edomonton (b2b), ale zwaliłem to na godzinę rozgrywania meczu i ich zaangażowania, bo oni nawet nie udawali szybszej jazdy na łyżwach, oddali wtedy 21 strzałów(!). Dzisiaj wygląda to jeszcze gorzej, 0-3 w 20 minut i to jest jakaś katastrofa. Hokej jaki jest taki jest, zwłaszcza NHL, ale takiego zjazdu to nie jestem wstanie zrozumieć, tu nie widać żadnej poprawy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Ale Rangersi się posypali. Szkoda ze Alex nie broni bo Henrik to już chyba tylko za zasługi gra. 
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Logiką NHL, następny mecz znowu u siebie tym razem z Arizoną, to jest idealna "okazja" się podwoić, na zasadzie najlepszego powodu jaki istnieje - na przełamanie kryzysu. Devilsi czy dzisiaj Dallas i LA są idealnym tego przykładem. I już podczas normalnej godziny rozgrywania meczu nie mogą pokazać tego syfu co grają do tej pory dwukrotnie o wczesnych porach.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie spojrzałem w kalendarz, a tu jutro w Toronto rewanż z Bostonem więc ciekawe jakie podejście do meczu z Kurtkami:/ Początek słabiutki więc ciekawe czy będzie wola, żeby się wysilać
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
cytat z dnia 22 października 2019 01:22 przez pepo1990Nie spojrzałem w kalendarz, a tu jutro w Toronto rewanż z Bostonem więc ciekawe jakie podejście do meczu z Kurtkami:/ Początek słabiutki więc ciekawe czy będzie wola, żeby się wysilać
oglądasz mecz pepo?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oglądałem tylko pierwsza tercję i stwierdziłem że czasem trzeba się wyspać choć trochę. Nie liczyłem na wiele po tej pierwszej tercji bo Toronto grało trochę na odwal się, głupie błędy w obronie jakby Kurtki miały troche więcej jakości to powinni mieć 4 bramki już po tej pierwszej części gry.
 
Do góry Bottom