>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


HK Soczi - Nowosybirsk
  HK Soczi ML @1,82 Unibet   

Gospodarze ponownie zagrali niezły mecz. Pierwsza tercja mimo wyniku 0:2 na korzyść Soczi. Im po prostu kompletnie nic nie wpada, bo np. bardzo dobrze rozgrywają przewagi - dużo strzelają.Zakład oparty w sporej mierze na intuicji, ale nie można powiedzieć, że jest to wybór "chybił - trafił". Gospodarze notują aktualnie serię pięciu spotkań bez zwycięstwa, ale ich ostatnie mecze nie były złe. Trzy bramki i dogrywka z Magnitogorskiem, porażka z CSKA, ale skromna (0:2), dwa spotkania na styku -  w Jarosławiu i z Amurem, do tego dogrywka z Jokeritem w Helsinkach. Pantery zagrają dzisiaj ostatni mecz u  siebie przed wyjazdem na wschód, więc może to być dla nich jakaś motywacja i odpowiedni moment, żeby spróbować przełamać czerwoną serię. Nowosybirsk z kolei zagra kolejne już (trzecie) spotkanie wyjazdowe. W ostatnich pięciu spotkaniach oprócz wygranej 4:2 z Neftekhimikiem wszystkie pozostałem mecze mocno wyrównane. Dwa jednobramkowe zwycięstwa i dwie porażki. Liczę na to, że Południowcy ogarną dzisiaj dwa punkty i w dobrych humorach polecą do Chin. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk
    Avangard Omsk ML @1,92 Unibet    ​
Magnitka prezentuje bardzo nierówną formę. W ostatnich pięciu spotkaniach pewnie pokonali Salavat, następnie ulegli w dogrywce Admirałom, minimalnie ograli Severstal, by dwa dni później dostać łomot od Moskiewskiego Dynama i po wymianie ciosów pokonać Pantery z Soczi. Poza tym przeciętnie radzą sobie u siebie, gdzie wygrali w tym sezonie tylko trzykrotnie. Jastrzębie po lekkim zacięciu zanotowali przedwczoraj czwarte zwycięstwo z rzędu pewnie pokonując Avtomobilist na ich terenie, wcześniej ogrywając SKA, Rygę i Chabarowsk. Sytuacja wygląda stabilnie. Niezłą formą wykazują się Klinkhammer i Voynov. Myślę, że dzisiaj ponownie pomogą swojej drużynie dopisać dwa punkty do puli.

 

 

 

 

 

Dynamo Ryga - Neftekhimik Niżnekamsk
    Dynamo Ryga ML @2,08 Unibet    Nie bardzo rozumiem proporcję kursów jakie na to spotkanie wystawili bukmacherzy. Łotysze ogrywają na wyjeździe Traktorzystów i Barysa, a faworytem dzisiejszego spotkania jest przyjezdny Neftekhimik? Czy tylko dlatego, że ostatnio zdołali pokonać SKA strzelając dwa gole po głupich błędach Wojskowych? Wystarczy spojrzeć jak w tym sezonie radzą sobie na wyjeździe Wilki i już zapala się czerwona lampka. Dwa zwycięstwa w dwunastu spotkaniach. Dzisiaj zmierzą się na Łotwie z zespołem, który po dłuższym kryzysie ewidentnie wjeżdża na właściwe tory. Może spotkanie będzie wyrównane, ale więcej atutów widzę dzisiaj po stronie gospodarzy.

 

 

No to sobie wybrałem mecze na dzisiaj... Omsk dzisiaj wyglądał tak jakby kompletnie sobie odpuścił. Łotysze już w pierwszej tercji pokazali, że nic dzisiaj nie pokażą. Wyłączam się na jakiś czas.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja gościnnie spróbuję dziś zagrać coś w KHL. Dwa spotkania na dalekim wschodzie, próbuję ustrzelić jakiś remis. Bez większych analiz, Chabarowsk u siebie bardzo solidny, trudny przeciwnik, bardzo często spotkania na styku. Dynamo potrafi zagrać super spotkania, ale potrafi też kompletnie zawalić. Ostatnio z Kunlun wyciągnęli ale też nie było szału. Drugie spotkanie to właśnie Chińczycy, jak wiadomo raczej ekipa dołów tabeli, jeśli zdobywa punkty to u siebie mimo, że raczej grają przy pustej hali. Dziś pewnie liczą na punkty bo przyjeżdża Soczi, które ostatnio kompletnie bez formy, przed wyjazdem tęgie lanie od Sibiru, teraz za nimi bardzo długa podróż, nie wiem jak to się na nich odbije, ale nie wydaje mi się, żeby ktoś miał tutaj predyspozycje dominować nad przeciwnikiem więc remis wydaje się prawdopodobny.

Amur - Dynami X @3,85  
Kunlun - Soczi X @3,8   
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
coś cisza w temacie ;)

ja dzisiaj próbuję singlami

1) Mińsk - Barys - 1 ML     
kurs 2,35 - STS
Mińsk ostatnio ostro w plecy wszystko, liczę dzisiaj na przełamanie :)
H2H wskazuje, że Kazachom trudno gra się w Mińsku, poza tym patrząc na ich mecze w tym roku widzę pewną prawidłowość tj. ogrywają mocne ekipy, a przegrywają ze słabymi tj. Admirał, Ryga, Kunlun
po takim kursie żal nie spróbować

2) SKA - Niżnekamsk - SKA -2     
kurs - 2,60 STS
Coś mi się wydaje, że po 3 porażkach z rzędu SKA rozjedzie dzisiaj rywala, szczególnie, że jedna z porażek właśnie z Niżnekamskiem.
Stawiam na różnicę min. 3 bramek na korzyść Wojskowych

3) Jokerit - Spartak - over 5,5     
kurs - 2,30 STS
Spartak już od 6 spotkań mocno underowy, czas na przełamanie i trochę bramek.
Finowie wiadomo - jak dobrze wejdą w mecz to bramki się z ich strony też mogą posypać.

4) UFA - Omsk - 1 RT     
kurs - 2,35 STS
Saławat jakby złapał wiatr w żagle - ogranie Podolska i Kazania jednak robi małe wrażenie - gram na podtrzymanie dobrej gry z ich strony. H2H niby nie zachęca ale :)
Jastrzębie po serii zwycięstw moim zdaniem złapią teraz mała zadyszkę.

powodzenia

edit: ech słaby dzień 

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk
  Salavat ML @1,77 Unibet  Ekipa gospodarzy zagrała ostatnio z Barsami jedno z lepszych spotkań w trwającym sezonie i mam nadzieję, że dzisiaj zaprezentują podobny styl. Mieli kilka dni na odpoczynek, więc mimo, że spotkanie z Kazaniem było bardzo męczące to dzisiaj powinni być odpowiednio zregenerowani. Patrząc na ostatnie mecze gości można wyciągnąć wniosek, że Jastrzębie radzą sobie bardzo dobrze z wyjątkiem ostatniego meczu w Magnitogorsku, ale spójrzmy na te mecze. Zwycięstwo z Avto, które ma ewidentne problemy. Kolejna wygrana z SKA, które też nie radzi sobie najlepiej. Do tego wygrane z łotewskim Dynamem, które dopiero co wyszło z kryzysu i minimalne zwycięstwo z Amurem. Ostatni mecz z Metallurgiem zostawiam bez komentarza, bo to był chyba najgorszy występ Omska jaki widziałem w tym sezonie. Gram ML ze względu na to, że jest to spotkanie między zespołami z jednej dywizji i na pewno będzie to zacięty pojedynek.​
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ogólnie nie jestem na bieżąco ze wszystkim co związane z KHL, może więc koledzy coś podpowiedzą, co tam się dzieje w SKA, tak mocno się stoczyli w ostatnim czasie, jakieś spory w szatni? Wiem, że odszedł Gusiew i to wielka strata no ale jednak jest tam nadal kilka solidnych nazwisk. podobnie Jokerit i Jarosław zupełnie zawodzą w tym sezonie. Wydawało się, że do Jarosławia wchodzą młodzi gracze, ekipa ma przed sobą super przyszłość a tutaj kompletna bieda i wygrane z jakimiś słabeuszami, Jokerit personalnie też wygląda lepiej niż to co pokazuje. Tak mocno się w tym sezonie siły przetasowały? Wygląda na to, że jak tak pójdzie to na Zachodzie nie będzie podejścia do CSKA.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 22 października 2019 21:20 przez pepo1990Ogólnie nie jestem na bieżąco ze wszystkim co związane z KHL, może więc koledzy coś podpowiedzą, co tam się dzieje w SKA, tak mocno się stoczyli w ostatnim czasie, jakieś spory w szatni? Wiem, że odszedł Gusiew i to wielka strata no ale jednak jest tam nadal kilka solidnych nazwisk. podobnie Jokerit i Jarosław zupełnie zawodzą w tym sezonie. Wydawało się, że do Jarosławia wchodzą młodzi gracze, ekipa ma przed sobą super przyszłość a tutaj kompletna bieda i wygrane z jakimiś słabeuszami, Jokerit personalnie też wygląda lepiej niż to co pokazuje. Tak mocno się w tym sezonie siły przetasowały? Wygląda na to, że jak tak pójdzie to na Zachodzie nie będzie podejścia do CSKA.
Największym osłabieniem SKA w tym sezonie jest odejście Shestyorkina do Rangersów. Poza tym odeszło kilku znaczących zawodnik oprócz Guseva. Między innymi Datsyuk, Gavrikov, Hersley. Teraz w bramce SKA mamy na zmianę trzech młodych bramkarzy (dzisiaj debiutował Samonov z Podolska). Można porównać ile straconych bramek Wojskowi mają teraz i ile mieli w tym punkcie sezonu w poprzednim roku. Bez sprawdzania strzelam że jest różnica. Wydaje mi się też, że trener nie ma za bardzo pomysłu na grę drużyny, bo często rotuje i miesza w składzie, chociaż jak ostatnio oglądałem ich mecz z Wilkami to w wielu aspektach wyglądają bardzo dobrze (na przykład w przewadze). Liga chyba się powoli wyrównuje, a kolejnym krokiem będzie wprowadzenie czapki płacz która ma wejść w przyszłym sezonie. Wtedy dopiero zacznie się robić ciekawie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 22 października 2019 22:13 przez rasijskij

Największym osłabieniem SKA w tym sezonie jest odejście Shestyorkina do Rangersów. Poza tym odeszło kilku znaczących zawodnik oprócz Guseva. Między innymi Datsyuk, Gavrikov, Hersley. Teraz w bramce SKA mamy na zmianę trzech młodych bramkarzy (dzisiaj debiutował Samonov z Podolska). Można porównać ile straconych bramek Wojskowi mają teraz i ile mieli w tym punkcie sezonu w poprzednim roku. Bez sprawdzania strzelam że jest różnica. Wydaje mi się też, że trener nie ma za bardzo pomysłu na grę drużyny, bo często rotuje i miesza w składzie, chociaż jak ostatnio oglądałem ich mecz z Wilkami to w wielu aspektach wyglądają bardzo dobrze (na przykład w przewadze). Liga chyba się powoli wyrównuje, a kolejnym krokiem będzie wprowadzenie czapki płacz która ma wejść w przyszłym sezonie. Wtedy dopiero zacznie się robić ciekawie.
Faktycznie to istotny punkt dla nich był, ale z tego co pamiętam ten drugi Hellberg też sporo grał i nie wyglądał źle w minionym sezonie więc w tej bramce nie powinno być tak źle. Swoją drogą ciekawe kiedy Shestyorkin będzie debiutował w NYR bo narazie trzymają Henrika, który jednak ma już lata świetności za sobą a Georgiev też nie jest jakimś potentatem więc mogliby go spróbować. A to już pewne, że chodzi czapka płac?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@pepo1990 wdrożenie czapki plac jest pewne, ale nie zagłębiałem się szczegółowo w temat, więc nic konkretnego nie jestem w stanie w tej chwili powiedzieć. Skoro już tu jestem to dopiszę jeden zakład. Wpis poprawię później, bo nie chce mi się zmieniać czcionek w telefonie.


Amur Chabarowsk - HK Sochi
ZWROT Amur Chabarowsk -1.0 @2,80 Unibet ZWROT
Krótko i na temat. Amur radzi sobie całkiem dobrze oprócz ostatniego blamażu z moskiewskim Dynamem. Poradzili sobie ze Spartakiem i z Jarosławiem natomiast z Omskiem polegli minimalnie. Południowcy z kolei nie radzą sobie w ogóle i błędem z mojej strony był kolejny kredyt zaufania w ich kierunku. Ostatnio może zabrakło trochę szczęścia, ale dzisiaj zagrają kolejny wyjazdowy mecz i myślę, że gospodarze są w stanie zakończyć sprawę w czasie regulaminowym. Może nawet więcej niż jedną bramką. Ze względu na przeciętną skuteczność w ostatnim czasie polecam nie szaleć ze stawkami jeśli ktoś się zdecyduje.​

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL Godzina: 11:30Spotkanie: Władywostok - Dynamo Moskwa Typ: Władywostok z dogrywka i karnymi Kurs: 2.37Bukmacher: FortunaAnaliza: Dziś postanowilem spróbować swoich sił w typowaniu najwyższej ligi hokejowej w Rosji. Lubię grać na przełamanie serii i dlatego pogram dziś na gospodarzy którzy na własnym obiekcie nie wygrali jescze z ekipą z Moskwy. Na wyjeździe już ogrywali przyjezdnych ale na własnej tafli jakoś zawsze brakowało szczescia. Władywostok u siebie w tym sezonie radzi sobie bardzo przyzwoicie po 9 kolejkach z bilansem bramkowy 22-16. Goście bilans bramkowy na wyjazdach maja ujemny wynoszący 23-26. Liczę na to że gospodarze zagrają mądrze z tyłu i nie pozwolą rozkręcić się świetnie dysponowanemu Shipachyovowi który zajmuje 1 miejsce w tabeli strzelców. Goście mogą poczuć się zbyt pewnie co może być kluczowe. Ekipa z Władywostoku z pewnością będzie chciała wkoncu odniesc zwycięstwo na własnej tafli, doping własnej poblicznosci niech poniesie gospodarzy do zwycięstwa. Typ zabezpieczam dorgwka i seria rzutów karnych.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 04:57 przez rasijskij@pepo1990 wdrożenie czapki plac jest pewne, ale nie zagłębiałem się szczegółowo w temat, więc nic konkretnego nie jestem w stanie w tej chwili powiedzieć. Skoro już tu jestem to dopiszę jeden zakład. Wpis poprawię później, bo nie chce mi się zmieniać czcionek w telefonie.


Amur Chabarowsk - HK Sochi
Amir Chabarowsk -1.0 @2,80 UnibetKrótko i na temat. Amur radzi sobie całkiem dobrze oprócz ostatniego blamażu z moskiewskim Dynamem. Poradzili sobie ze Spartakiem i z Jarosławiem natomiast z Omskiem polegli minimalnie. Południowcy z kolei nie radzą sobie w ogóle i błędem z mojej strony był kolejny kredyt zaufania w ich kierunku. Ostatnio może zabrakło trochę szczęścia, ale dzisiaj zagrają kolejny wyjazdowy mecz i myślę, że gospodarze są w stanie zakończyć sprawę w czasie regulaminowym. Może nawet więcej niż jedną bramką. Ze względu na przeciętną skuteczność w ostatnim czasie polecam nie szaleć ze stawkami jeśli ktoś się zdecyduje.
 
:)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 23 października 2019 13:42 przez brylant1984

:)
Nie wiem jaki cel ma ten Twój wpis i uśmieszek oraz boldowanie wpisu @rasijskij. Typ jest na remis, więc jeśli ktoś pograł to dostał zwrot, osobiście skorzystałem z jego propozycji i grałem czysty win. Może lepiej wrzucić jakąś swoją analizę i propozycje typów.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 23 października 2019 14:00 przez pepo1990

Nie wiem jaki cel ma ten Twój wpis i uśmieszek oraz boldowanie wpisu @rasijskij. Typ jest na remis, więc jeśli ktoś pograł to dostał zwrot, osobiście skorzystałem z jego propozycji i grałem czysty win. Może lepiej wrzucić jakąś swoją analizę i propozycje typów.
Pisałem to nie znając wyniku meczu a rasijskij jestem pewien że wie o co chodzi ;) Naprawde wyniku meczu nie widziałem tylko chodziło mi o podkreślenie słów. Pozdro kolego.
 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dynamo Ryga - Traktor Czelabińsk
  Obie drużyny zdobędą co najmniej dwie bramki @2,88 Unibet  ​
Zakład wydaje się z pozoru ryzykowny, ale to nie piłka nożna, więc z takim kursem warto spróbować. Łotysze w ostatnich pięciu spotkaniach dwukrotnie nie zdołali strzelić dwóch bramek w tym raz w spotkaniu z Omskiem co mnie nie dziwi. Traktorzyści również dwukrotnie nie pokryli linii dwóch goli w tym raz w spotkaniu z CSKA co jeszcze bardziej mnie nie dziwi, bo ze strzeleniem bramki CSKA trudności ma każdy zespół. Dzisiaj mamy spotkanie ligowych średniaków (żeby nie rzec - outsiderów). Obie drużyny wypoczęte. Traktor może być zmotywowany chęcią rewanżu za ostatnią porażkę z Rygą u siebie, kiedy to ulegli przyjezdnym 3:4. Na koniec warto dodać, że Ryżanie w każdym z ostatnich pięciu spotkań tracili co najmniej dwie bramki. Podobnie jak ich dzisiejszy rywal.

KHL ostatnio w ogóle mi nie służy. Trzeba było iść w zwycięstwo Rygi (pierwsza myśl). Mam jeszcze upatrzone dwa zakłady na jutro i pojutrze. Jak nie pójdzie po mojej myśli to chyba czas na dłuższą przerwę.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja również pójdę w kierunku tego spotkania i mimo, że Traktor to raczej ekipa underowa to natomiast w spotkaniach Rygi niekiedy tych bramek trochę pada. Zgadzam się z kolegą, że może tutaj paść sporo bramek i proponowane kursy zachęcają do gry. Ja spróbuję zagrać na pierwszą tercję

Pierwsza tercja obie strzelą @4,5  
Pierwsza tercja +1,5 @2,62  
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Czas juz wrócić na tafle KHL, nie było mnie tu chwile ale śledziłem co tam w Rasiji. Jutro kilka meczy i bedzie ciekawie

Ufa - Vitjaz

Zaczne od tego ze nie jestem przekonany co do słusznosci wymiany Samonowa na Koszetkowa dla Vitjazu, owszem ten drugi to mega talent ale póki co nie potrafi sie odnaleźć na taflach KHL , z kolei Samonow tez jest postrzegany jako bardzo przyszłosciowy golie i z kolei sobie swietnie radził w Podolsku co potwierdzaja jego wskaźniki wiec na tej wymianie póki co zyskuje SKA. Vitjaz w delegacji i idzie tak sobie a jutro trudne zadanie bo ufa podrazniona porazką z Omskiem , gdzie po dobrym meczu z Kazaniem juz wchodziła na obroty i wydawało sie ze pociagnie to dalej a tutaj odwieczny rywal górą. Goscie napewno stawia opór ale wg mnie mecz ten rozstrzygnie na swoja korzysc Ufa , która dysponuje lepszymi tyłami z z przodu zawsze cos sa w stanie ugrac

Ufa ml kurs 1,54    

Torpedo NN - Spartak

NN to rewelacja na zachodzie bo mozna tak smiało powiedziec. Jutro wracaja z tripu i zobaczymy jak to wyjdzie, cały czas bez Lindbecka wiec młody Tichomirov jest bardziej ekspoloatowany, poki co swietnie sobie radzi, sama gra tez przyzwoita bo zawodnicy zaufali Niemirowskemu i ta maszynka sie kreci. Jutro wg dosc trudne zadanie bo przyjezda podbudowany dobrymi wynikami i gra Spartak. O ile Znaroks swietnie ustawił ich przeciwko SKA , ale to nie dziwne zna ten klub od podszewki i Stoleczni byli zabójczo skuteczni, ale i madrze sie bronili, ktos by mógł powiedziec wygrali szczesliwie ale ta taktyka wlasnie na tym polegała to o tyle juz mecz z Finami, których potencjału narazie nie widac bo gdzies to mocno faluje juz zagrany bardzo otwarty i skuteczny hokej. Mam wrazenie ze jutro Spartak postawi wysoko poprzeczke w NN a zobaczymy jak zagra Torpedo po powrocie, takie mecze sa niejednokrotnie ciezkie. Hudacek w bramce tez przyzwoicie i szykuje nam sie mecz bym rzekł na styku, ja ide w kierunku gosci którzy maja wielu doswiadczonych zgranych graczy a na ławce sporo wiecej do zaoferowania, nie bedzie łatwo, zobaczymy

Spartak ml kurs 2,21    
Spartak z x 1,71    

Chrepowiec - Niznekamsk

Gospodarze wracaja z innej strefy czasowej, trudniej bedzie od razu zafunkcjonowac a sami na ten moment nie sa w jakies specjalnej formie, Razin napewno ich zmotywuje ale gosie z Niznekamska graja aktualnie bardzo ciekawy i skuteczny hokej, pokonanie 2x SKA to napewno dobry omen ale i sama gra wyglada dobrze. Jezeli spojrzec jeszcze na roster to mimo wszystko wilki maja ciekawszy co tez za nimi przemawia

Niznekamsk RT kurs 2,61    
Niznekamsk ml kurs 1,94    

CSKA- Jokerit

Nie wiem jak długo jeszcze trener Marjamaki bedzie siedział na goracym krzesle? Nie wiem jak majac taki potencjał mozna przegrywac wygrane mecze,u finów mi ciagle cos nie pasuje, oczywiscie odszczekam wszystko jak  w PO zamelduja sie w finale konferencji ale poki co ławka trenerska to najsłabszy elementtego zespołu. Jutro nie spodziewam sie ich wygranej wrecz przeciwnie lania od CSKA , ale nie bede sie silił na jakies handi wiec tutaj propozycja do dubla wygrana w RT bo mistrz jak na niego przystało prezentuje hokej z innej ligi w porownaniu z Jokeritem

CSKA RT kurs 1,37    
edit: No i finowie pokazali potencjał. Chyba nikt sie nie spodziewał porazki mistrza i tak dobrej postawy finów

NO i Loko, które straciło lidera i ciezko sie gra, porazki z Traktorem sie niestety spodziewałem bo ten powrót ze wschodu zawsze u nich zostawiał ślad, maja jeszcze kilka elementów do poprawy, kilku rzeczy sie nie da zmienic wie gramy tym co jest,. Ale tak naprawde Loko ma potencjał by wygrrywac mecze, cały czas licze ze ta druga czesc seonu bedzie dla nich lepsza. Jutro ciezki przeciwnik ale tez ze swoimi problemami , wiem ze jutro Loko zawalczy o wygraną , w szatni spokój trzeba przegrupować siły i stawic czoło mocnej Astanie , nie bedzie łatwo ale jutro zobaczymy inny zespół niz w meczu z Traktorem, licze ze Denisenko, Kovalenko, Kudriawcew, Aleksiejew wspoarci doswiadczeniem Da Costy, Nakladala i Ratie beda fruwali przy dopingu miejscowych fanów dla których hokej to całe zycie.

Loko ml kurs 1,72    
wsje fortuna

Tak to jutro widze a jak bedzie to zobaczymy
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Severstal Czerepowiec - Neftekhimik Niżnekamsk
    Neftekhimik ML @1,96 Unibet    ​
Jak już wspomniał @mark1973 gospodarze wracają do siebie po serii wyjazdowej, gdzie rozegrali trzy spotkania w standardowej konfiguracji Kunlun - Amur - Admirał. Z dalekiego wschodu przywieźli dwa punkty po wyrównanym spotkaniu w Chinach, gdzie wygrali w dogrywce. Pozostałe dwa spotkania przegrali w czasie regulaminowym. Po powrocie mieli co prawda aż pięć dni na regenerację, ale to może wpłynąć na zespół raczej negatywnie. Zmiana czasu, klimatu, podróże i wybicie z rytmu meczowego robią swoje. Z drugiej strony mamy Niżnekamsk, który jest "on fire". Cztery zwycięstwa z rzędu w tym dwa wyjazdowe i dwa z SKA. To wszystko z pewnością działa na zespół motywująco. Styl gry zespołu również zachęca do zakładu w ich stronę, chociaż w pierwszym spotkaniu z SKA zwyciężyli bardziej dzięki błędom Wojskowych. Warto dodać, że Severstal słabo radzi sobie w pierwszym meczu po powrocie z delegacji, a jeśli zajrzymy do H2H to zauważymy, że dzisiejsi gospodarze mają spory problem kiedy przyjeżdżają do nich Wilki, bo w ostatnich pięciu spotkaniach z Wilkami w roli gości zespół Severstali zwyciężył tylko raz.


 
Lokomotiv Jarosław - Barys Nur-Sultan
  Lokomotiv strzeli powyżej 2,5 bramki @2,18 Unibet  
Powinienem grać przełamania serii. Ostatnio zawsze na takie trafiam...
Dokładam jeszcze jeden zakład na podstawie spotkań bezpośrednich obu zespołów. Ani Lokomotiv nie strzela ostatnio zbyt wiele, ani Barys nie traci dużej liczby bramek, ale czasem między niektórymi zespołami istnieją różne dziwne zależności. W tym przypadku Lokomotiv podejmując u siebie ekipę z Kazachstanu nie strzelił jeszcze mniej niż cztery bramki. Dzieje się tak na przestrzeni dziesięciu lat. Ja obniżę sobie linię do trzech bramek. Wydaje mi się, że gospodarze są w stanie przekroczyć ten próg i w ciągu 60 minut pokonają bramkarza gości trzykrotnie.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Torpedo NN - Spartak -1 zwycięstwo z dogrywką 1.64 fortuna 

Co mnie kieruje na taki typ a mianowicie to,że gospodarze u siebie grają bardzo dobrze przegrali jak na razie tylko trzy mecze z CSKA,SKA i UFĄ .Myślę ,że przewaga własnego lodowiska będzie miała tutaj znaczenie i goście są jak najbardziej do ogrania. Co do drużyny Spartaka to fakt,że u siebie rozczarowują a na wyjazdach grają o wiele lepiej ostanie dwie wgrane z SKA( które popadło w kryzys) i Jokerit  na pewno godne uwagi ale nie sądzę ,że wygrają trzeci mecz z rzędu na wyjzdzie .
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wybaczcie, nie poinformowałem o ważnych wzmocnieniach w Loko ale nie byłem pewien występów. 
Loko wzmocnił Szwed Magnus Pajarvi i Rosjanin Andrej Markow. Ten pierwszy debiutuje dziś z Astana. Umowa z Markowem ma charakter próbny. Osobiście cieszę się z tych transferów 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Admirał Władywostok - HK Soczi
  Admirał ML @1,79 Unibet  ​
Admirał jest chyba najbardziej solidną drużyną z trójki Władywostok - Chabarowsk - KRS. W pięciu ostatnich spotkaniach nazbierali 7/10 punktów ogrywając m. in. Barysa czy Traktorzystów w Czelabińsku. Dzisiaj w czwartym kolejnym spotkaniu domowym podejmą Pantery z Soczi, które od ośmiu spotkań nie zaznały smaku zwycięstwa. Przedwczoraj ulegli w Chabarowsku, a wcześniej doznali porażki w Chinach. Wydaje mi się, że dzisiaj również pozostaną bez punktów tym bardziej, że Admirałowie po tym spotkaniu wyjeżdzają na cztery mecze na Zachód i mogą chcieć się godnie pożegnać z kibicami.

  
Dynamo Mińsk - Dynamo Ryga
    Dynamo Ryga lub remis @1,95 Unibet    ​
Łotysze może bez fajerwerków, ale radzą sobie całkiem nieźle. Ostatni mecz z Traktorem na zero z tyłu co dla zespołu, który traci średnio ponad trzy bramki na mecz jest sporym osiągnięciem. W ostatnim okresie oprócz porażki z Omskiem (1:4) Ryżanie nie przegrali więcej niż jedną bramka, więc spotkania raczej wyrównane. Ekipa z Łotwy ograła Białorusinów około dwóch tygodni temu i grałbym dzisiaj rewanż gospodarzy, gdyby nie kontuzje. Dzisiaj ponownie nie zagra Pulkkinen, który nie wątpliwie jest gwiazdą zespołu i jednym z głównych punktujących. Już w ostatnim spotkaniu trener musiał się nagłowić jak go zastąpić i w związku z tym ściągnął młodego Gainetdinova z Yunosti Mińsk. Dzisiaj do listy kontuzjowanych dojdzie jeszcze jedno nazwisko. Mecz z trybun obejrzy obrońca drugiej dwójki - Elliot. Patrząc na ostatnie wyniki Białorusinów i osłabienia kontuzjami stawiam, że Łotysze nie przegrają dzisiaj w czasie regulaminowym.

 Co do pozostałych spotkań stawiał bym na zdecydowane zwycięstwo Jastrzębi    i "niespodziankę"     w derbach Uralu. Magnitogorsk prezentuje się co raz lepiej i mogą zaskoczyć Avto, które boryka się z różnymi problemami.

​​​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom