>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocje BETFAN - 100PLN Zakład bez Ryzyka + Bonus powitalny 3000PLN + gra bez podatku! Tylko u nas

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA PROMOCJA W BETFAN
PAKIET PUDZIANA 3000PLN
+
GRAJ BEZ PODATKU (+14% większe wygrane)




 ​
 

W BETFAN Startujemy z „Pakietem Pudziana 3000zł”! Pewnie myśleliście, że Mariusz Pudzianowski będzie tylko i wyłącznie naszą „twarzą”. Otóż nie! Oto kolejny efekt naszej współpracy - prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”! To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną mnożymy x10! 

Aby wziąć udział w promocji musicie spełniać następujące warunki:1. ZAREJESTRUJ SIĘ z promocyjnego linku &gt;&gt; TUTAJ &lt;&lt; i wpłacasz kasę

Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł.2. obracasz kasą

Zawierasz zakłady za równowartość depozytu (kurs min. 2.00)3. dostajesz bonus

Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat - 10% od KAŻDEJ. Maksymalnie 100zł4. obracasz bonus

5X obracasz bonusem (min. 2 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1,45)5. powiększamy wygraną

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

ODBIERZ BONUS

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100PLN W BETFAN

Tylko nie mówcie, że nie uprzedzaliśmy Was w sprawie nowych promocji! Drodzy, od dziś uruchamiamy „Zakład bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, ta promocja umożliwia Wam ubezpieczenie danego zakładu. W przypadku przegranej otrzymujecie zwrot równowartości stawki na saldo bonusowe (maksymalnie 100 zł). Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy założyli konto z promocyjnego linku i podczas rejestracji wpisali kod BETFAN. Aby przenieść środki z salda bonusowego na saldo główne należy spełniać następujące warunki:

Promocyjny link do założenia konta1. obróć bonusem

Trzeba pięciokrotnie obrócić bonusem2. Wybierz liczbę zdarzeń

Mieć minimalnie 2 zdarzenia na kuponie3. wybierz swój kurs

Kurs każdego ze zdarzeń powinien być równy 1.45 lub wyżej4. emocje non stop

Maksymalne przeniesienie środków jest ograniczone do 10 tysięcy złotych



 
GRA BEZ PODATKU!


 ​
BETFAN to jedyne miejsce, gdzie zawsze wygrywasz więcej – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Po prostu płacimy Państwu podatki za Ciebie, dokładając odpowiednią kwotę do wygranej.1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.2. 14% więcej

Jeśli wszystkie zdarzenia na Twoim kuponie będą kwalifikowały się do warunków promocji, tj. kurs minimalny każdego zdarzenia będzie wynosił 1.25, a kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2, zmienimy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%3. nowy kupon

Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.
Regulamin promocji „Bez Podatku od Gier”
§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem promocji pod nazwą „Bez Podatku od Gier” zwanej dalej „Promocją”, jest BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000727637, zwana dalej „Organizatorem” lub „BETFAN”.
2. Promocja prowadzona jest na stronie internetowej Organizatora www.betfan.pl („Strona Internetowa”) i skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników Strony Internetowej posiadających BetKonto zwanych dalej „Klientami”.
3. Regulamin Promocji („Regulamin”) działa w połączeniu z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN („Regulamin Zakładów”) oraz ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Pod pojęciem „Podatku od gier” należy rozumieć podatek od gier dla zakładów wzajemnych innych niż zakładów wzajemnych na sportowe współzawodnictwo zwierząt na podstawie zezwoleń udzielanych wyłącznie na ich urządzanie, określoną zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2019, poz. 847 z późn. zm.), w obowiązującej stawce 12%, do którego płatności zobowiązany jest Organizator.
5. Organizator oświadcza, że nie jest w szczególności beneficjentem jakichkolwiek ulg, czy indywidualnych decyzji organów publicznych, w szczególności organów skarbowych i finansów, nie korzysta z indywidualnych zwolnień, czy aprobaty, w wyniku których zakłady organizowane przez niego zwolnione są z podatku określonego w przepisach wskazanych w ust. 4 powyżej.
6. Promocja prowadzona będzie na Stronie Internetowej od 09.10.2019 od godziny 16.00 do 31.12.2019 r. do godziny 24.00
7. W ramach Promocji w przypadku spełnienia warunków określonych w § 2 ust. 1 Regulaminu, Klient będzie mógł zawrzeć zakład z zastosowaniem współczynnika 1,00 – w miejsce standardowego współczynnika 0,88 („Bonus”). Tym samym, Organizator w ramach Promocji rekompensuje Klientowi obniżony współczynnik równoważny Podatkowi od Gier, na zasadach wskazanych w niniejszym Regulaminie.
§ 2
ZASADY
1. Warunkiem uzyskania Bonusu jest zawarcie zakładu spełniającego łącznie następujące warunki:
a) Stworzenie kuponu na wybrane zdarzenia,
b) Wybór minimum 2 (dwóch) zdarzeń na kuponie z oferty zakładów dostępnych na Stronie Internetowej Organizatora
c) Określenie kursu łącznego (całkowitego) wybranych zdarzeń na poziomie 2,00 lub wyższym,
d) Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi być na poziomie 1,25 lub wyższym,
e) Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (nie dotyczy zakładów systemowych),
f) Promocja nie obejmuje zakładów na gry wirtualne.
2. Klient może skorzystać z Promocji wiele razy w trakcie jej trwania.
3. Promocja nie obejmuje zakładów zawieranych za środki znajdujące się na Saldzie bonusowym określonym warunkami Regulaminu Zakładów.
4. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Promocji (Klient traci prawo uzyskania Bonusu również w przypadku spełnienia warunków Promocji) w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów,
b) próby tworzenia kilku BetKont lub zakładania BetKont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości.
d) stwierdzenia nadużyć wynikających z udziału w Promocji.
5. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do anulowania całego kuponu objętego Promocją w przypadku zaistnienia jednej (lub wielu) przyczyn unieważnień lub zwrotów, o których mowa w pkt. 4 Regulaminu Zakładów, w wyniku której kupon nie będzie spełniał warunków Promocji. W takim przypadku kupon zostanie rozliczony po kursie 1,00 (Klientowi zostanie zwrócona wpłacona stawka).
§ 3
UCZESTNICTWO W PROMOCJI
1. W Promocji mogą brać udział jedynie pełnoletnie (18+) osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terytorium RP, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.
2. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
3. Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w Regulaminie i je akceptuje, a także zobowiązuje się ich przestrzegać.
§ 4
POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
1. Wszelkie reklamacje w zakresie Promocji należy przesyłać na adres mailowy [email protected], nie później niż w terminie 14 dni od dnia zaistnienia podstawy reklamacji podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
2. Organizator zobowiązany jest odpowiedzieć na reklamację w formie mailowej w terminie 21 dni od jej otrzymania.
§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2018, poz. 1025 z późn. zm.).
2. Regulamin Promocji dostępny jest na Stronie Internetowej Organizatora.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie w przypadku zaistnienia takiej konieczności, a wszelkie zmiany będą opisane w formie zestawienia zmian oraz każdorazowo będzie przyjmowany tekst jednolity niniejszego Regulaminu. Zmiany Regulaminu będą wchodzić w życie w dniu następnym po dniu ich ogłoszenia na Stronie Internetowej Organizatora. Klient, który po zapoznaniu się ze zmianami zadecydował o dalszym udziale w Promocji, po wejściu w życie tych zmian przyjmuje do wiadomości, iż działanie takie będzie odczytywane jako akceptacja zmian. Klient, który ma zastrzeżenia do prowadzonych zmian lub chciałby zapytać o skutki jakie zmiany wywołają, w tym w odniesieniu do jego sytuacji może skontaktować się z Organizatorem celem uzyskania wyjaśnień. Sposób kontaktu z Organizatorem opisany został w § 4 powyżej. W każdym wypadku, jeżeli zmiany kształtowałyby prawa Klienta w sposób mniej korzystny, Klient ma prawo do bezpłatnej rezygnacji z Promocji. W takim wypadku korzystając z form kontaktu przewidzianych w § 4 powyżej powinien poinformować o tym Organizatora.
4. W przypadku zaistnienia takiej konieczności, w szczególności wynikającej z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, decyzji organów lub sądów krajowych lub zagranicznych, a także z uwagi na inne okoliczności nie leżące po stronie Organizatora, w tym prowadzące do szkody po stronie Organizatora, czy na skutek innych okoliczności, Organizator zastrzega sobie prawo do wstrzymania Promocji lub jej zakończenia w dowolnym momencie. Organizator poinformuje Klientów niezwłocznie o wstrzymaniu lub zakończeniu Promocji w formie komunikatu umieszczonego na Stronie Internetowej Organizatora. Klient, który ma zastrzeżenia do wstrzymania lub zakończenia Promocji lub chciałby zapytać o skutki jakie zmiany wywołają, w tym w odniesieniu do jego sytuacji może skontaktować się z Organizatorem celem uzyskania wyjaśnień. Sposób kontaktu z Organizatorem opisany został w § 4 powyżej. Zakłady ważnie zawarte, których data rozstrzygnięcia przypada po terminie wstrzymania lub zakończenia Promocji pozostają ważne i Bonus zostanie przyznany w przypadku wygranej.
5. Przetwarzanie danych osobowych Klienta w ramach Promocji oraz Postępowania reklamacyjnego odbywa się na zasadach określonych w Polityce Prywatności oraz według Klauzuli Informacyjnej dostępnych pod adresem https://betfan.pl/pages/polityka-prywatnosci
 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
BETFAN Pakiet Pudziana.

Zachęcony niestandardową promocją dla nowych graczy zwaną szumnie Pakietem Pudziana, dokonałem trzykrotnie depozytu w kilkudniowych odstępach czasu. Opiszę tutaj swoją przygodę w kontekście tego bonusu. Wyprzedzając ewentualne pytania, nie chwalę się ani nie żalę, po prostu być może będzie to dla kogoś na swój sposób ciekawe. A może też ktoś wyciągnie swoje wnioski w kontekście obrotu bonusem obwarowanego wysoką zależnością.

Jednym z wymogów jest, aby móc obracać środkami z konta bonusowego, konieczność obrotu na koncie głównym kwotą równą wpłacie. Nie musi to być jeden kupon za 700 zł, może to być np. 350 kuponów za 2 zł - grunt, by suma była nie niższa sumie wpłaty i liczą się tylko kupony z łącznym kursem min. 2,0.

Obrót środkami bonusowymi - pięciokrotność otrzymanego bonusu, przy czym każdy kupon musi mieć minimum dwa zdarzenia o kursie 1,45 każdy.

1) Wpłata: 700 zł

Bardzo ostrożnie podszedłem do obrotu wpłaconymi środkami. Gdy suma postawionych kuponów osiągnęła założone 700 zł, wówczas na koncie głównym miałem nieco powyżej 500 zł. Uaktywniło się konto bonusowe na którym było 70 zł. Byłem więc do tej pory stratny na kwotę ok. 200 złotych.
W podobny sposób obracałem bonusem, jednak zanim utraciłem środki na koncie bonusowym, nie udało mi się zawrzeć kuponów na łączną wartość pięciokrotności otrzymanego bonusu (350 zł).
Finalne saldo: strata ok. 170 zł.

2) Wpłata: 1000 zł

Postanowiłem zagrać va banque i zarówno obrót wpłaconymi środkami, jak i konto bonusowe, traktowałem zerojedynkowo - wszystko albo nic.

Całość 1000 zł z konta głównego zagrałem na kupon:
 


 
Włoskie spotkanie zakończyło się rezultatem 0:0 i kupon okazał się przegrany.
Nie zraziło mnie to jednak do postąpienia w ten sam sposób w kontekście konta bonusowego, na które otrzymałem 100 złotych.
Postawiłem kupon:
 

A następnie:
 
I to był strzał w dziesiątkę. Łączny depozyt 443,20 zł nie uprawniał mnie jeszcze do przeniesienia środków na konto główne, ale wystarczyło zagrać dowolny kupon za kwotę 56,80 zł, i bez względu na trafione kursy bądź spudłowane, miałem gwarancję przeniesienia maksymalnej kwoty z bonusu na konto główne, tj. 10.000 złotych.

Oczywiście, muszę uczciwie dodać, że w przed spotkaniem Manchester City - Man Utd. zdecydowałem się na kontrę, stawiając 1500 złotych na to, że obie drużyny nie zdobędą gola. Dokonałem tym samym kolejnej wpłaty i od razu ją obróciłem licząc, że będę po tym meczu mógł działać na bonusie. Okazało się to błędnym rozumowaniem, ponieważ aktywny był obecny bonus, więc tak czy inaczej 1000 zł musiałem potem ponownie obrócić, żeby skorzystać z trzeciego bonusu. Dodatkowo w przerwie meczu Manchester City - Man Utd., przy stanie 0:2 dla Manu, zdecydowałem się na kontrę, stawiając 800 złotych na to, że Manchester City nie strzeli (był wtedy kurs LIVE blisko 6,00 na under 0.5 gola Manchester City). Łącznie zapłaciłem powyżej 2000 złotych.

Kontra okazała się nieskuteczna, ale ja przynajmniej miałem spokojne 45 minut pozostałej części meczu. 10.000 zł kilka chwil po zakończeniu meczu trafiło na konto główne.

3) Wpłata: 1000 zł

Jak wspomniałem wyżej, popełniłem błąd, ponieważ myślałem, że skoro to jest wpłata którą w całości przeznaczyłem na opisaną wyżej kontrę, to będę mógł już korzystać z obrotu środków na koncie bonusowym. Niestety musiałem ponownie obrócić 1000 złotych, aby skorzystać z trzeciego bonusu. Skończyło się szczęśliwie:
 
 
 ​
 
Przy stanie 1:0 dla Union, skontrowałem stawiając 169 złotych na typ X2 (kurs był 11,00).
Operując na koncie bonusowym, postąpiłem podobnie jak przy drugiej wpłacie, z tą różnicą, że zamiast jednego kuponu na 100 złotych, postawiłem dwa po 50 złotych. Oba niestety nietrafione:
 


 
 ​
Tym samym moja przygoda z pakietem Pudziana dobiegła końca. W sumie wpłaciłem 3.500 złotych, wypłaciłem 4.000 złotych, a w depozycie mam jeszcze 6.735 złotych.
Gdybym teraz wypłacił wszystkie środki, wówczas zysk w moim starcie start w BETFAN wyniósłby 7.235 złotych.

Wnioski:

Czy żałuję, że zagrałem bonus va banque od razu na dwóch pierwszych kuponach? Nie. gdybym zabrał je po 25 złotych, zostałoby mi 50 zł środków na bonusie i jeszcze 400 zł do obrócenia. Byłoby to ciężkie, bo grając tylko po 10 zł jest realna szansa, że zanim dojdę do czterdziestego kuponu, stracę wszystkie środki.
Obracając środki na koncie bonusowym, myślę, że pierwsze dwa kupony trzeba zagrać za stawkę w wysokości co najmniej połowy wkładu i wtedy liczyć na powodzenie. One są najważniejsze, ponieważ w przypadku wygrania kuponu gwarantują więcej środków którymi można szybciej (i dużo łatwiej) obrócić resztę bonusu. Gdyby zaś mając 100 zł na koncie bonusowym grać ciągle po 10-20 zł, to w przypadku pierwszych przegranych kuponów trudno już byłoby odnieść sukces. Dla przykładu: gramy 5 kuponów po 20 zł, weszły dwa. Mamy powiedzmy 80 zł na depozycie i jeszcze trzeba obrócić 400 zł bonusem. Łatwo sukcesywnie stracić środki, a nawet gdyby się ich nie utraciło, to mogłoby być tak, że po zakończeniu obrotu pięciokrotnością, miałbym na koncie bonusowym 10-20 zł, które przeszłyby na konto główne w postaci 100-200 zł. Trochę mało w stosunku do wniesionego wkładu. Lepsze niż nic, ale nie torujemy sobie drogi do większych pieniędzy.

Ew. uwagi mile widziane :)
 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Niedługo do tych ich bonusów (nie tylko betfan, wszystkich firm) będą dodawać każdemu książkę z warunkami obrotu.
Super, że pofarciło Ci się z grą "all in", ale im właśnie o to chodzi - mają to wyliczone i wliczone w koszty, że dwóm z dziesięciu all in wejdzie. Reszta nie wyrobi tych chorych warunków obrotu po wyznaczonych przez nich kursach, przegra wszystko, a potem "żeby się odkuć" wpłaci raz jeszcze - i ponownie wszystko przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mister_bambino 527

mister_bambino

Helloll
Też uważam, że warunki obrotu tych nowych bonusów są coraz bardziej zawiłe i coraz cięższe do spełnienia.Moim zdaniem lepiej już dać 300zł bonusu ale na racjonalnych warunkach.Zawiodłem się na Pudzianie ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100PLN W BETFAN

Tylko nie mówcie, że nie uprzedzaliśmy Was w sprawie nowych promocji! Drodzy, od dziś uruchamiamy „Zakład bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, ta promocja umożliwia Wam ubezpieczenie danego zakładu. W przypadku przegranej otrzymujecie zwrot równowartości stawki na saldo bonusowe (maksymalnie 100 zł). Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy założyli konto z promocyjnego linku i podczas rejestracji wpisali kod BETFAN. Aby przenieść środki z salda bonusowego na saldo główne należy spełniać następujące warunki:

Promocyjny link do założenia konta1. obróć bonusem

Trzeba pięciokrotnie obrócić bonusem2. Wybierz liczbę zdarzeń

Mieć minimalnie 2 zdarzenia na kuponie3. wybierz swój kurs

Kurs każdego ze zdarzeń powinien być równy 1.45 lub wyżej4. emocje non stop

Maksymalne przeniesienie środków jest ograniczone do 10 tysięcy złotych

 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam po 100 latach i upewniam sie czy dobrze rozumiem, chociaz kolega calkiem ladnie rozpisal.

1. depozyt 1000zl, stawiam 1000zl total, dostaje 100zl na konto bonusowe, obracam to x5, po dokonaniu obrotu mam na koncie bonusowym powiedzmy 200zl, wtedy transfer na konto glowne x10, w tym przypadku 2000zl

i tak jeszcze dwa razy?

Ciekawe, nie wiem czy oplacalne, ale ciekawe. Dobry chwyt marketingowy, dziala na wyobraznie.
Bede atakowac!

pzdr
 
M 1,5K

mattor

Użytkownik
ktoś na szybko odpowie ? czy promocje się dublują? nie wchodzi kupon za 777zł ,bonus na konto +zakład bez ryzyka 100zł?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom