>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zgłoszenia kandydatów do komisji konkursu

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie użytkownicy mogą zgłaszać swoją kandydaturę wpisując w treści posta "swój nick - zgłaszam się" (przykład waldi1979 - zgłaszam się). Pod koniec każdego miesiąca administracja wybierze 5 osób (2 moderatorów + 3 zwykłych użytkowników), którzy będą oceniali analizy w przyszłym miesiącu. W komisji można być maksymalnie raz na 6 miesięcy, więc jeżeli ktoś zostanie wybrany to prośba do niego, żeby nie wpisywał swojej kandydatury do czasu aż będzie mógł być ponownie w komisji.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 października 2019 21:14 przez gy_gy_craveelgy_gy_craveel - A zglosze sie( co tam )
niestety nie możesz, użytkownicy mogą być w komisji raz na pół roku, ale i tak prawdopodobnie zrezygnujemy z niej, wkrótce więcej szczegółów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy można jakoś opiniować kandydatury, jeśli nie to z góry przepraszam, ale uważam, że kolega sumada90 absolutnie się do tego nie nadaje ponieważ jeszcze jako administrator upajał się swoją władzą i z uwagi na swoje poglądy polityczne gnębił mnie parę lat upokarzając mnie, dając bez przerwy ostrzeżenia i tolerując totalną mowę nienawiści skierowaną przeciw mnie ze strony innych użytkowników. Np mimo wielokrotnego zgłaszania osoby wyzywające mnie różnymi epitetami nie były karane, ja natomiast z byle powodu. Taka osoba moim zdaniem nie powinna mieć cienia władzy i opiniowania czegokolwiek gdziekolwiek...

Dodam jeszcze, że za jego czasów tolerowane było na forum obrażanie konstytucyjnych organów państwa jak (wtedy) Prezydent Komorowski, premier Tusk i Kopacz, a także były szef TK - prof. Rzepliński... Bez reakcji ze strony sumada80 pozostawało wyzywanie w/w organów...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 października 2019 13:46 przez adamo80Nie wiem czy można jakoś opiniować kandydatury, jeśli nie to z góry przepraszam, ale uważam, że kolega sumada90 absolutnie się do tego nie nadaje ponieważ jeszcze jako administrator upajał się swoją władzą i z uwagi na swoje poglądy polityczne gnębił mnie parę lat upokarzając mnie, dając bez przerwy ostrzeżenia i tolerując totalną mowę nienawiści skierowaną przeciw mnie ze strony innych użytkowników. Np mimo wielokrotnego zgłaszania osoby wyzywające mnie różnymi epitetami nie były karane, ja natomiast z byle powodu. Taka osoba moim zdaniem nie powinna mieć cienia władzy i opiniowania czegokolwiek gdziekolwiek...

Dodam jeszcze, że za jego czasów tolerowane było na forum obrażanie konstytucyjnych organów państwa jak (wtedy) Prezydent Komorowski, premier Tusk i Kopacz, a także były szef TK - prof. Rzepliński... Bez reakcji ze strony sumada80 pozostawało wyzywanie w/w organów...
Przecież miałeś te potwory z FB/oprawców/prześladowców/prześmiewców podać do sądu, zapowiadając wszem i wobec, że jako prawnik wyciągniesz wszystkie konsekwencje prawne. Myślałem, że już wszystkich zamknąłeś do paki za to, że się z Tobą nie zgadzali. Demokracja made in Adamo :), krytyka = się mowa nienawiści. Jakież to żałosne...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 października 2019 13:46 przez adamo80Nie wiem czy można jakoś opiniować kandydatury, jeśli nie to z góry przepraszam, ale uważam, że kolega sumada90 absolutnie się do tego nie nadaje ponieważ jeszcze jako administrator upajał się swoją władzą i z uwagi na swoje poglądy polityczne gnębił mnie parę lat upokarzając mnie, dając bez przerwy ostrzeżenia i tolerując totalną mowę nienawiści skierowaną przeciw mnie ze strony innych użytkowników. Np mimo wielokrotnego zgłaszania osoby wyzywające mnie różnymi epitetami nie były karane, ja natomiast z byle powodu. Taka osoba moim zdaniem nie powinna mieć cienia władzy i opiniowania czegokolwiek gdziekolwiek...

Dodam jeszcze, że za jego czasów tolerowane było na forum obrażanie konstytucyjnych organów państwa jak (wtedy) Prezydent Komorowski, premier Tusk i Kopacz, a także były szef TK - prof. Rzepliński... Bez reakcji ze strony sumada80 pozostawało wyzywanie w/w organów...
zgłoszenie jest dobrowolne i nie widzę żadnego powodu dlaczego @sumada90 miałby nie uczestniczyć, bardzo cenię jego wiedzę, a to, że miałeś z nim jakieś utarczki to Wasza osobista sprawa, w kwestiach forum zawsze był bezstronny i do wszystkiego podchodził z "zimną głową", nigdy nie zbanował nikogo pochopnie. Trochę czasu współpracowaliśmy razem w Załodze i tak jak napisałem, nie widzę przeciwwskazań. @adamo80 Jest jeszcze jedno wolne miejsce w komisji, więc możesz się zgłosić i ocenić analizy z tego miesiąca. Zapraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 20 października 2019 14:10 przez qowalsky6

Przecież miałeś te potwory z FB/oprawców/prześladowców/prześmiewców podać do sądu, zapowiadając wszem i wobec, że jako prawnik wyciągniesz wszystkie konsekwencje prawne. Myślałem, że już wszystkich zamknąłeś do paki za to, że się z Tobą nie zgadzali. Demokracja made in Adamo :), krytyka = się mowa nienawiści. Jakież to żałosne...
Krytyka dla ciebie jest jak kogoś obraża się od PEOFILA co wiadomo jak się kojarzy, od żyda itd... Bardzo masz wybiórczą pamięć i nie ma co się dziwić bo byłeś wtedy jak 90% innych osób po tamtej stronie... Administrator forum (wtedy sumada) nie tylko nic z tym nie robił, ale to mnie za jakiekolwiek najmniejsze odpowiedzi dawał ostrzeżenia itd. a cały ten hejt pozostawał... I nie ma co się dziwić bo w prywatnej korespondencji jasno określił jakie ma poglądy. Nie chodzi mi o politykę tylko, że w mojej ocenie osoba upajająca się władzą i nie zachowująca obiektywizmu nie powinna być w żadnej komisji nawet takiej jak na naszym forum... Wiem, że to nie Sąd Najwyższy tylko hobby i zabawa, ale nawet w przedszkolu sumada nie powinien recenzować kto narysował ładniejszy rysunek... :)

A to, że pisałem o jakiś konsekwencjach prawnych to sobie nie przypominam. Chyba chodziło ci o to, że pisałem, że zgodnie z prawem takie wpisy są karalne, nie wspominając o obrażaniu konstytucyjnych organach państwa. Ale nigdzie nie pisałem, że ja będę pisał w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury albo wysyłał pozwy cywilne... Jak bym miał czas i ochotę to owszem były jak najbardziej podstawy, ale nie chciało mi się w to bawić... Na całe szczęście obecnie administratorzy forum jak i moderatorzy to 2 klasy wyżej od tego co było parę lat temu, a i politycznie to teraz nie wiem czy na forum nie ma więcej przeciwników PiS/narodowców niż ich zwolenników więc proponuję żebyś teraz się "poudzielał" w dziale politycznym. Mnie szczerze mówiąc przeszła całkowicie ochota na na udzielanie się w tamtym dziale - mała trauma m in. dzięki administratorowi sumadzie... Bo człowiek zawsze wierzy, że administrator forum jednak powinien być obiektywny i schować swoje przekonania do kieszeni... Więc przykładowo jak sumada jest np. kibicem Realu i będzie mecz z Barcą to ja naprawdę nie wiem czy on będzie merytorycznie wyłaniał zwycięzców...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom