>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka Serie A [19.10 - 21.10.2019]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Lazio - Atalanta

Powyżej 2.5 + obie strzelą 1.75 @betfan 
      


Dobry kurs na to zdarzenie, przecież mierzą się ze sobą dwie najbardziej ofensywne ekipy na włoskich boiskach. Atalanta w tym sezonie to najlepiej grająca wyjazdowa ekipa 4 mecze - 4 wygrane i zdobyte aż 11 goli!! Zarówno Lazio jak i Atalanta grają na 3 obrońców co sprzyja bramkom w każdym meczu. Poszła wczoraj informacja, że jakiś uraz ma Zapata i od początku na zastąpić go Muriel, wspierający Gomezem i Ilicicem, ale mi to nie przeszkadza i sądzę, że warto to zagrać. Dodatkowo dodam, że Lazio jak i Atalanta tracąc gola bardzo się otwiera, co utwierdza mnie w tym typie.


Parma - Genoa

Powyżej 2.5 goli 2.00 @betfan 
      

Trochę szkoda, że to akurat Parma jutro gra naprzeciwko Genoii, ale po takim kursie warto. Najważniejsza informacja, która skłania do tego typu to to, że w zespole gości pauzuje, aż 3 podstawowych obrońców - Biraschi i Romero za kartki, a kapitan Criscito w ostatnim meczu zszedł z kontuzją i nadal jest niedostępny. Genoa gra na 3 obrońców, a jutro od pierwszych minut wystąpić ma Goldaniga, który nie rozegrał ani minuty w tym sezonie + Marokańczyk El Yamiq, który zaliczył w tym sezonie 2 mecze i Genoa w tych meczach straciła aż 7 bramek!!! Ogólnie Genoa na wyjazdach jest jak dziecko we mgle w tym sezonie, 3 mecze - 10 bramek straconych. Parma nie jest jakąś potęgą w ofensywie, ale już w tym sezonie potrafiła wbić po 3 gole Udinese i Torino. Zagram over w całym meczu, ponieważ Genoa tutaj będzie musiała zaryzykować, a z przodu mają kim straszyć - Kouame i Pinamonti robią robote. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Lecce
Typ: Spotkanie/Liczba goli - AC Milan/Over3.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna



Milan fatalnie rozpoczął sezon. W pierwszych 7 kolejkach przegrał aż 4 razy co skończyło się zwolnieniem Marco Giampaolo. Drużynę objął Stefano Pioli i właśnie w tej roszadzie upatruję największych szans na trafność mojego typu.

Stefano Pioli to trener słynący z ofensywnej gry. Jego ulubionym ustawieniem jest ofensywne 4-3-3 z którego bardzo często korzysta w starciach z niżej notowanymi rywalami. Ostatnio pracował w Fiorentinie z której został zwolniony po serii 7 ligowych spotkań bez zwycięstwa. Niemniej jego zespół w tym roku kalendarzowym zdołał zanotować aż 7 spotkań z wynikami powyżej 3.5 gola. Wiele z nich było prawdziwą ucztą dla oka. Mam na myśli szczególnie boje w Coppa Ittalia: 7:1 z Romą i 3:3 z Atalantą.

Włoski szkoleniowiec podobną sytuację przeżywał 3 lata temu. Wówczas ratował Inter spisujący się fatalnie pod wodzą Franka De Boera. Na efekt nowej miotły nie trzeba było długo czekać bowiem jego Inter wygrał 12 z 16 kolejnych ligowych starć (nie udało się wygrać tylko z Milanem, Juventusem, Napoli i Romą). Średnia goli także znacząco poszła w górę. W pierwszych 5 starciach pod wodzą Stefano Pioli'ego padało średnio 4.2 gola na mecz.

Wniosek nasuwa się sam: Stefano Pioli świetnie poradził sobie w roli strażaka, a jego zespół bardzo szybko przystosował się do nowej filozofii gry.

Dzisiaj na San Siro przyjeżdża Lecce - 18 zespół ligowej tabeli. Bukmacherzy nie dają przyjezdnym większych szans i ja się z tym zupełnie zgadzam. Milan ma bardzo duży potencjał w ofensywie, który bardzo szybko powinien zostać wydobyty przez nowego szkoleniowca. Ofensywni piłkarze Milanu zdolni do gry w dzisiejszym meczu to: Rafael Leao, Krzysztof Piątek, Ante Rebić, Suso, Fabio Borini, Hakan Calhanoglu oraz Lucas Paqueta. To zestawienie naprawdę robi wrażenie, szczególnie na tle beniaminka z Lecce. Słowem - trener Pioli ma w kim wybierać.

Następny fakt warty uwagi to defensywa Lecce. Tylko Sampdoria straciła więcej goli, a ogółem ekipa przyjezdnych traci ponad 2 gole na mecz. Jeżeli chodzi o średnią bramek w ich meczach - ze średnią 3.1 plasują się na 5 pozycji w stawce. Natomiast aż 4 razy na 7 przypadków w ich spotkaniach padało powyżej 3.5 gola. W tym zestawieniu ustępują jedynie ultraofensywnej Atalancie Bergamo.

Podsumowując: Nowy, odświeżony Milan, z olbrzymim potencjałem ofensywnym, pod wodzą szkoleniowca preferującego bardzo otwarty futbol powinien wygrać mecz i stworzyć fantastyczne widowisko w starciu z Lecce. Zespołem nie posiadającym wiele piłkarskiej jakości ale za to także preferującym otwarty futbol. Spodziewam się dziś naprawdę dobrego Milanu i świetnego spotkania. Myślę, że wynik w okolicach 3:1/4:1 jest tu naprawdę bardzo realny.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sassuolo - Inter
Typ: Sassuolo
Kurs: 5.30
Bukmacher: LvBet
Analiza: Taka propozycja na dziś z mojej strony. Nie będzie ona poparta formą obu drużyn, czy bezpośrednimi pojedynkami. Skupiam tu swoją uwagę na czymś innym. Mój najważniejszy argument na ten mecz to przerwa reprezentacyjna. Od jakiegoś czasu w weekendy po zgrupowaniach można fajnie zarobić grając jakieś ciekawe handi przeciwko faworytom w składach, których występują gracze mający za sobą nawet po 180 minut w swoich drużynach narodowych. Wczorajszy dzień tylko potwierdza moje wcześniejsze obserwacje. Domowe remisy Totków, Lyonu, Atletico, czy Lipska. Do tego remis Bayernu, gdzie kurs na Monachijczyków oscylował w granicach 1.15. Męczarnie Chelsea, Juve i porażka Realu. Gwarantuję, że za tydzień praktycznie wszystkie te drużyny wygrają, jak przepracują pełny tydzień i odbędą normalny cykl treningowy. Oczywiście City, czy Barca wygrały, więc też nie ma co na ślepo grać przeciwko wszystkim, raczej polecam wybierać kilka tych najbardziej oczywistych. Dziś szukając meczu pod podane wyżej kryteria najbardziej odpowiada mi pojedynek Sassuolo z Interem. Tylko pojedynczy gracze drużyny z Mediolanu nie byli na kadrach (m.in. Asamoah, Handanovic), reszta uczestniczyła w zgrupowaniach, duża część wystąpiła w reprezentacjach, a niektórzy nawet mają za sobą dwa pełne mecze (Godin, Skriniar).
W Sassuolo pojedynczych graczy zabrakło na treningach trenerowi De Zerbiemu. Z tych ważniejszych na kadrę udali się Bourabia, Marokańczyk który jednak nie gra zbyt dużo oraz Chiriches, który odniósł kontuzję w starciu Rumunów z Wyspami Owczymi. Reszta trenowała na pełnych obrotach i przygotowywała się do meczu z faworytem rozgrywek. Co do składów za ww. Godina w jedenastce Bastoni, który moim zdaniem jest zawodnikiem dwie klasy słabszym od Urugwajczyka. Poza tym włoska pomoc z Brozoviciem i Lukaku oraz Lautaro w ataku. Obaj napastnicy rozegrali po dwa mecze w kadrach. (Lukaku 165 minut, a Martinez 135). Gospodarze trochę przemeblowani, ale ich włoski szkoleniowiec miał dwa tygodnie na obserwację kadry, więc zapewne wie, co robi, bo póki co pierwsza jedenastka nie odnosiła najlepszych wyników. Dziś kilku zmienników ma okazję wywalczyć sobie miejsce w składzie na dalszą część rozgrywek, mecz idealny na zaimponowanie trenerowi, myślę że kibice Nerazzurri będą dziś około 14.30 tak zawiedzeni, jak ja byłem wczoraj o 23 po porażce Realu z Mallorcą.
  
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Trochę nie w temacie, ale Betfan wystawił oferte na grudniowy mecz Brescia- Sassuolo i kursy kompletnie pomylone, można zagrać, a później kontrować i pewne pieniądze.

Brescia - Sassuolo 
poniżej 2.5 goli 5.70 @betfan 
poniżej 3.5 goli 3.35 @betfan 
poniżej 4.5 goli 2.10 @betfan 
obie strzelą - Nie 5.40 @betfan 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 października 2019 13:43 przez isaacofuluruDyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Lecce
Typ: Spotkanie/Liczba goli - AC Milan/Over3.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna


Nowy, odświeżony Milan, z olbrzymim potencjałem ofensywnym, pod wodzą szkoleniowca preferującego bardzo otwarty futbol powinien wygrać mecz i stworzyć fantastyczne widowisko w starciu z Lecce. 
Jak teraz pewnie wiesz, sam Pioli to jeszcze nie "nowy i odświeżony" Milan ????
Nowy trener zaczął od posadzenia Piątka na ławce myśląc, że wpuszczając go w drugiej połowie, Krzysiek zwieńczy dzieło. Połowicznie mu się udało ale z perpektywy patrząc - Pioli popełnił spory błąd.
Według mnie, Piątek najbardziej potrzebny był w pierwszych dwóch kwadransach gdzie Lecce przegrywało a Milan grał jak nie Milan czyli ofensywnie, dokładnie i szybko konstruował akcje. Wtedy właśnie zabrakło kogoś z intuicją pod bramką Lecce. Kogoś czyli Piątka.
Co było dalej to chyba widziałeś. Im dalej w las tym ciemniej można by rzec.
Najjaśniejszym punktem "milanistów" był o dziwo Hakan Calhanoglu - gol i asysta - ale to za mało nawet na beniaminka. Po raz kolejny zawiódł Suso a reszta graczy po tych trzydziestu minutach stanęła, wyglądało to jakby nagle przypomnieli sobie, że są nadal tym słabym, bez formy Milanem.
Cieszy gol Polaka ale kibicom tej drużyny nie zazdroszczę, gdyż wiele wskazuje, że w tym sezonie pozostanie walka o utrzymanie. Brzmi śmiesznie ale boisko póki co weryfikuje rzeczywistość. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom