>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Ligue 1 [18.10 - 20.10.2019]

Status
Zamknięty.
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Lyon - Dijon 1 @1.35 Fortuna     
1/+1.5 @1.48 Fortuna     

U gospodarzy nastały burzliwe czasy. Fatalna seria wyników w lidze, zwieńczona porażką w derbach i zwolnieniem trenera. Nowym trenerem został Rudi Garcia - również z burzliwą przeszłością, jeśli chodzi o zatargi z Lyonem, co nie podoba się wielu kibicom.

Trzeba jednak powiedzieć że gorzej niż z Sylvinho nie będzie. Garcia mimo że nie jest trenerem z topu, przeważnie umiał wycisnąć ze swoich drużyn tyle ile się dało. Licze na poprawę stylu, koncepcji i pomysłu na grę, czyli rzeczy których OL w ostatnich miesiącach w ogóle nie miał.

Pierwszy mecz Garcii wydaje się być idealnym na przełamanie niemocy. Dijon jest jedną ze słabszych drużyn w lidze. Ostatnio złapali dobra passę, no ale nikt przegrywać wiecznie nie będzie. Jest to drużyna ktora będzie się do końca bić o utrzymanie, skład ma jakościowo o wiele gorszy i gra na wyjeździe.

Myślę że efekt nowej miotły oraz sportowa złość graczy Lyonu powinna dac tu zwycięstwo. Buk także tak myśli, dlatego kurs nie jest zbyt duży, ale myślę że do wrzucenia na kupon. Ewentualnie 1/+1.5, patrząc na defensywy obu drużyn wątpię że tu się skończy 1:0.
 
7bill+draw+hicks7 88

7bill+draw+hicks7

Użytkownik
Nice - PSG  -  20:45
wynik meczu/obie strzelą
X/tak kurs 6.00
STS

Witam serdecznie.
Z racji tego ze jestem nowym użytkownikiem forum nie mogę niestety założyć tematu w dziale KUPONY ZE STATYSTYKAMI. Tłumaczę natomiast o co chodzi. Mam kilka drużyn na które będę grał na remis. Z reguły sugeruję się ostatnimi spotkaniami i zespołami które dawno nie zaliczyły podziału punktów. Żeby było ciekawiej i aby podbić nieco stawkę gram dodatkowo ze oba zespoły strzela gole. Kursy są zdecydowanie atrakcyjniejsze ????. Analizując ten mecz: PSG bez remisu od 13 spotkań, miedzy tymi ekipami na stadionie Nicei nie było remisu od 7 gier (ostatni w 2012 r.). Myślę że Nicea jest w stanie się postawić PSG osłabionemu brakiem Neymara i Bernata. Bramki paść powinny a i remis jest bardzo prawdopodobny. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
windover 21,6K

windover

Użytkownik
NICEA VS. PSG 

NICE (4-3-3): Benitez; Burner, Dante, Herelle, Sarr; Lusamba, Cyprien, Lees Melou; Ganago, Dolberg, Claude Maurice
PSG (4-3-3): Navas; Meunier, Thiago Silva, Diallo, Kurzawa; Marquinhos, Paredes, Verratti; Sarabia, Icardi, Di Maria

- Nicea bardzo dobrze weszła w nowy sezon i znajdowała się nawet w top3 po czym przyszedł trudniejszy terminarz i wyniki nie są już tak zadowalające. Ten trudny terminarz to kolejno AS Monaco (1-3), zawsze groźne Lille (1-1) oraz wicelider i rewelacja rozgrywek Nanets (0-1) później jest już łatwiej ale obecnie to wszystko przekłada się na tylko 13.punktów w 9.spotkaniach.
- W szeregach gospodarzy zabraknie zawieszonego obrońcy Y. Atal (7/1) oraz kontuzjowanych I. Cissé (2/0), G. Lloris (2/0),  S. N'Soki (4/0), A. Ounas (4/0), R. Walter (1/0) warto wspomnieć ,że pierwsza wyżej wymieniona czwórka graczy to nominalni obrońcy. Najlepszym graczem gości jest oczywiście W. Cyprien który w 9.meczach strzelił trzy bramki a do tego dołożył dwa ostatnie podania.
- Klub z Paryża w tym sezonie zaliczył już kilka wpadek i w ich przypadku mimo prowadzenia w tabeli mają tylko 21.oczek co daje im dwa punkty przewagi nad drugim Nanets. Spekulowano na temat odejścia z klubu T. Tuchel i poszukania innego rozwiązania tymczasem Niemca bronią wyniki w lidze mistrzów ,gdzie jest komplet punktów a w tym wygrana z Realem Madryt (3-0). Trzeba pamiętać jednak jak PSG męczy się na wyjazdach i stąd wygrane po 1-0 z Lyonem, Bordeaux czy Galatasaray w CL.
- Goście znów muszą radzić sobie bez po raz kolejny kontuzjowanego Neymara (5/4), T. Kehrer (1/0), Mbappé (4/1), I. Gueye (6/1) ponadto zawieszony jest Juan Bernat (8/0) a niepewny swojego występu jest C. Dagba (4/0).
- Liczę na to ,że Paryżanie znów będą się męczyli na wyjedzie nie padnie dużo bramek ,a w ostatnich latach Nicea potrafiła postawić ciężkie warunki rywalowi jak (1-1) w poprzednim sezonie czy przegrać tylko (1-2) dwa sezony temu.

typ: poniżej 2,5.bramki @ 2.18 / unibet   
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Metz - Nantes X2 @1.52 Fortuna

Nantes jak na razie jest objawieniem rozgrywek. Nikt nie spodziewał się, że do 10 kolejki przystąpią jako wicelider. Seryjnie wygrywają mecze po 1:0 (zwłaszcza u siebie), cechuję ich minimalizm i nie mają jakiegoś super stylu, ale trzeba powiedzieć że są stabilną, stałą, konsekwentną drużyną, a tego brakuje większości ekip we Francji. Metz zajmuję ostatnie miejsce, wracają do nich demony, ponieważ kolejny raz okazuję się, że są za dobrzy na Ligue 2 i za słabi na Ligue 1. W moim odczuciu nie prezentują nic specjalnego, ostatnie mecze w których zdobyli punkty to bardzo fartowny remis z Tuluzą i wygrana z jeszcze pogrążonym wtedy w kompletnym dołku Saint-Etienne. Według mnie Kanarki są o wiele lepiej zorganizowaną drużyną. Oczywiście prześlizgują się tym 1:0 z każdym, ale to nie kwestia przypadku że są tak wysoko w tabeli i widać tu dobrą pracę trenera oraz zespołu. Ciężko powiedzieć czy Nantes wygra, ale w mojej opinii nie powinni przegrać. Bardzo przyjemny kurs jak na podpórkę i to w takich okolicznościach, myślę że warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom