>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.10.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina : Tenis wta moskwa
Godzina 17:30
Spotkanie: Kudiemiertowa-Pawluczenkowa
Typ: powyżej 22.5 gemow
Kurs : 2.05
Bukmacher :totolotek
Analiza: Spotykaja się dwie Rosjanki które maja juz za sobą boje 3 setowe, wczoraj Pawluczenkowa mierzyła się z ambitna Grachewa, wygrywając 2-1 natomiast Kudiermietowa pokonała po walce Switoline również 2-1. Spotkanie zapowiada się o tyle wyrownane bowiem obie zawodniczki prezentują naprawdę dobra forme i dochodzi do tego fakt ze mierzyły się ze sobą dwukrotnie w tym roku i za każdym razem spotkanie przekroczyło więcej niż 2.5 sety. Ludzie kierują się bardziej w stronę Kurdiemientowej patrząc po spadkach kursów, zapewne wynika to z wygranej nad wysoko notowana Switolina jednak ja jestem zdania że ciężko tutaj wskazać faworytke i liczę ze jedna i druga pokaże się z jak najlepszej strony.

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Typ: Zagłębie hc -1,5
Kurs: 4.75
Bukmacher fortuna

Pogoń co prawda jest liderem tabeli i wygląda to groźnie jednak każdy kto orientuje się w realiach naszej ekstraklasy wie że Szczecińska Pogoń o mistrza się raczej biła nie będzie, mają swoje 5 minut formy która w końcu opadnie i wróci na swoje tory, nie umniejszając Pogoni bo solidnie zagrać potrafią ale różnie to u nich bywało a sezon przeważnie kończyli na lighcie w pierwszej ósemce nie walcząc o nic więcej.Zagłębie być może podobne w swoich poczynaniach ale jak dla mnie mają lepsze warunki by odnieść sukcesy, ich bolączką jest to że jak im idzie to potrafią ograć każdego czy wyjazd czy dom, jak forma jest słabsza tak samo każdy im może dołożyć.Obecnie Zagłębie po słabych występach wygrała 3 mecze z rządu w Gdańsku, Kielcach i ŁKSem u siebie tak więc myślę że ta dobra forma jeszcze powinna potrwać.Pogoń ładnie punktowała ale ostatnia porażka u siebie i to z Rakowem nie brzmi optymistycznie, obie ekipy przecinają się właśnie zmianą formy, no tyle że to Zagłębie bardziej korzystnie.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Caen  -  Valenciennes
Typ: Valenciennes (remis - zwrot)
Kurs: 2.65
Bukmacher: etoto
Analiza:

Jest to juz 11 kolejka Ligue2. 2 tygodnie przerwy i ruszaja klubowe rozgrywki. Goscie po udanym poczatku zaliczaja spad formy, 4 ostatnie mecze zaledwie 1 zdobyty gol, 2 remisy. Dwa ostatnie mecze to porazki do zera. Sek w tym, ze Caen gra jeszcze gorzej. Zajmuja pozycje na dole tabeli, przed strefa spadkowa, a przeciez jeszcze pare miesiecy temu grali w Ligue1. Nie wiem jak sie miewa sytuacja ze skladem trenerskim, bo nie sledze tego, ale z taka forma to trudno im bedzie cos zdobyc w dzisiejszym meczu. Valenciennes, mysle, ma spore szanse w dzisiejszym meczu na punkt, a moze i wygrana.. Pozdr.  Chociaz zaden wynik nie zdziwi..

ZWROT
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
Typ: Remis
Kurs: 3,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Badzo ciekawy mecz, można powiedzieć że najfajniejsze spotkanie do obejrzenia dzisiejszego wieczoru. Dwie całkiem niezłe w ofensywie drużyny powinny zapewnić sporo emocjow tym spotkaniu. Nawet bukmacherzy nie są w stanie wskazać faworyta i kursy rozkładają się niemal równomiernie. Sporo kontuzji, sczególnie u gospodarzy, ale nie przejmowałbym się tym aż tak bardzo, w końcu to drużyny z Bundesligi a nie naszej Ekstraklapy. Gościu z ławki może wejść, i będzie gryzł trawę. Na minus na pewno brak Trappa w bramce gospodarzy. Frankfurt u siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrał, a Bayer na wyjeździe poległ sromotnie tylko w Dortmundzie. Anomalią jest jak dla mnie fakt, że w meczach rozegranych między tymi ekipami we Frankfurcie, w statystykach widocznych od 1998 r. nie padł ANI RAZU remis. A poniewaz ja lubię takie wyzwania, to stawiam taki wynik własnie dzisiaj. 

​​​​​​​  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Osasuna
Typ: powyżej 29 fauli (29 zwrot)
Kurs: 2,0
Bukmacher: etoto
Analiza:

Spotkanie beniaminków, Granada obecnie zajmuje 4 miejsce, Osasuna 11 ale różnica punktowa wynosi zaledwie 3pkt. Liczę na zacięte spotkanie w którym nikt nie odstawi nogi bowiem obie ekipy obecnie wysoko w tabeli i chociaż to zaledwie 9 kolejka to każde zwycięstwo, każde 3pkt przybliżają do utrzymania a może i czegoś więcej.
Gospodarze rozegrali u siebie 3 spotkania i średnia fauli wynosi 18 (13, 22, 19), goście już 4 spotkania wyjazdowe i średnia fauli niezbyt wysoka bo tylko 11,5 (11, 10, 13, 12). Mimo wszystko jak obie ekipy zagrają na swoich średnich to typ powinien zostać pokryty. O gospodarzy możemy być raczej spokojni, niepokoją liczby gości ale w końcu w jakimś spotkaniu popełnią sporo przewinień i zakładam, że to nastąpi właśnie dzisiaj.

ZWROT
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Osasuna
Typ: Granada strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Bukmacherzy widzą ten mecz underowo, ale nierzadko tak jest, że spotkanie zapowiada się na nudnawe z małą liczbą bramek, a wychodzi coś zupełnie przeciwnego. W tym sezonie Granada póki co jest rewelacją. Aktualnie zajmują oni czwarte miejsce w tabeli i z pewnością takie miejsce jest dla nich wielkim sukcesem. Aby się utrzymać na tak wysokiej pozycji, to trzeba walczyć o komplet punktów jeśli się gra u siebie z drużynami ze środka tabeli. Taką drużyną jest Osasuna, która zajmuje 11 miejsce. Osasuna naprawdę dobrze gra w obronie, ale ja wierzę w gospodarzy. Granada w ostatnim spotkaniu strzeliła dwa gole Realowi Madryt i to na wyjeździe. U siebie sprawili gigantyczną niespodziankę wygrywając 2:0 z Barceloną. W tamtym spotkaniu z Barceloną Granada strzeliła gola w obydwu połowach. Skoro z Barceloną się udało, to z Osasuną również mogą tego dokonać pomimo dobrej defensywy gości.

​​​​​​​  100
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Anadolu Efes
Typ: Anadolu Efes -10.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 4.20
Bukmacher: Forbet
Analiza: Kończymy trzecią kolejkę Euroligi. Dziś próbuję złapać fajny kurs w starciu czwartej drużyny Hiszpanii z mistrzem Turcji. Valencia krajowe play-off zakończyła na półfinale sromotnie przegrywając z Realem Madryt. W obecnej kampanii plasują się na szóstej pozycji z dwoma meczami wygranymi i przegranymi. Tegoroczna przygoda z pucharami to póki co brutalne sprowadzenie na ziemię. CSKA i Olympiakos szybko pokazali Hiszpanom, że Euroliga to nie Eurocup sromotnie gromiąc ich w obu meczach przewagą 25 i 26 punktów. 
Efes to solidna ekipa ze świetnym składem, sztabem i władzami.Tam wszystko działa, tak jak być powinno i każdy wie, co ma robić. Turcy to obecni wicemistrzowie Euroligi. Kampania 2018/2019 była dla nich fantastyczna. Larkin i spółka zdobyli Mistrzostwo swojego kraju ogrywając w finale Fenerbachce, a w Europie lepsza okazała się tylko ekipa z Moskwy. Goście raczej nie mają szans powtórzyć wyczynu sprzed roku, bo ich kadra nie wydaje się być już tak głęboka, jak przed rokiem, choć liderzy drużyny pozostają jednak Ci sami i na nich opierać będzie się gra w drużynie trenera Atamana, który po świetnym sezonie oczywiście kontynuuje pracę z drużyną, co jest kolejnym plusikiem po stronie gości.
Patrząc racjonalnie, dwie bardzo wysokie porażki Valencii na początek to nie przypadek, o ile 25 oczek z CSKA jeszcze w jakimś stopniu można przełknąć to 26-punktowa w Pireusie osobiście mnie mocno zaskoczyła, bo Olympiakos nie będzie tak silny, jak w minionym sezonie, co jasno pokazała ich porażka z Lyonem. Widać, że chłopaki znad Morza Śródziemnego nie potrafią odnaleźć się na wyższym szczeblu rozgrywkowym i według mnie na wygraną będą musieli jeszcze poczekać. 
Przewiduję dziś pewne zwycięstwo gości, stoi za nimi doświadczenie i dużo lepsza kadra z Shane'm Larkin'em i Vasilijem Micicem na czele. Z resztą Amerykanin to obecnie jeden z najlepszych rozgrywających w Europie, a Serb to asystent, którego chciałby mieć w swoich szeregach praktycznie każdy czołowy zespół. W Valencii troszkę dla mnie brakuje kolektywu, a gra często opiera się na umiejętnościach indywidualnych pojedynczych graczy. Jeśli dodatkowo Turcy szybko znajdą sposób i zneutralizują Jordana Loyda to mecz może się szybko rozstrzygnąć, a 11-punktowa wygrana jest spokojnie w ich zasięgu.

​​​​​​​  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom