>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rosja - VHL/MHL 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mamonty Yugry vs  Avto
Typ: Avto 60'
Kurs: 2.60
    2-5
Bukmacher: etoto
Analiza:

Trochę nie rozumiem tego kursu, faktem jest że Avto mimo pozycji lidera nie jest w świetnej formie i dochodzi do tego przegrana z Chaika 1:3 ale bez przesady żeby tak faworyzować Yugry, ostatnio pisałem o nich że w poprzednim sezonie byli oni potworem ale kilku podstawowych zawodników odeszło do KHL/VHL czy innych drużyn MHL i naprawdę są oni teraz przeciętną drużyną. Swoją drogą obiecująco wygląda H2H, od 10 spotkań Yugry górą ( :D ) ale to jeszcze ekipa przed odejściem tych podstawowych zawodników, dzisiaj może być przełamanie w tym H2H, Dzisiaj trochę krótko ale to ze względu na to że znalazłem przesadzony kursik i nie potrzeba tu analizy a matematyki, mecz 50-50 po 2.60 biorę w ciemno a na moje to jest 40-60 ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Tyumenskiy Legion vs MHC Snezhnye Barsy
Barsy over 3.5
@2.05
    1-6

MHL 17:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Stalnye Lisy
Lisy over 2.5
@1.95
    2-3
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
MHL 18:00
Org Junior vs HK Riga
over 7.5

@1.95    0-6.. po 28min mieli 0-4 i odpuścili mecz było widać jak grają sobie na luziku, jeżdżą jak na lodowisku z panienką na randce.. w ostatnie 2min wbili jeszcze 2 bramy ale 30min bez gola vs Org to jakiś żart.. ????
Kurs dziwnie duży, Riga potrafi postrzelać i po ostatnim ciężkim okresie myślę że dzisiaj nawbijają tych goli na rozluźnienie a przy okazji sądzę że Org dołoży 1 bramkę a może nawet 2 bo zawsze mają jakieś okazje a wiadomo że obrony Rygi do najlepszych nie należy poza tym przy bezpiecznym wyniku nie będą aż tak przejmować się obroną.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dziś mecz rewanżowy, wczorajszy wynik 2:5 dziś idę w to samo i tylko wklejam wczorajszą "analizę"
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL

Godzina: 16:00
Spotkanie: Mamonty Yugry vs  Avto
Typ: Avto 60'
Kurs: 2.60
     
Bukmacher: etoto
Analiza:

Trochę nie rozumiem tego kursu, faktem jest że Avto mimo pozycji lidera nie jest w świetnej formie i dochodzi do tego przegrana z Chaika 1:3 ale bez przesady żeby tak faworyzować Yugry, ostatnio pisałem o nich że w poprzednim sezonie byli oni potworem ale kilku podstawowych zawodników odeszło do KHL/VHL czy innych drużyn MHL i naprawdę są oni teraz przeciętną drużyną. Swoją drogą obiecująco wygląda H2H, od 10 spotkań Yugry górą ( :D ) ale to jeszcze ekipa przed odejściem tych podstawowych zawodników, dzisiaj może być przełamanie w tym H2H, Dzisiaj trochę krótko ale to ze względu na to że znalazłem przesadzony kursik i nie potrzeba tu analizy a matematyki, mecz 50-50 po 2.60 biorę w ciemno a na moje to jest 40-60 ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

MHL 16:00

Tyumenskiy Legion vs MHC Snezhnye Barsy
Barsy over 3.5 @1.90
     Barsy dramat dzisiaj, po wczorajszym wyszli z założenia że darmowy mecz i się zdziwili jak Legion się postawił..
Barsy over 4.5 @2.95    

Znowu poszukamy dużego kursu i oby było na plus ;). Dzisiaj mecz rewanżowy Legionu z Barsami, wczorajsze spotkanie zakończyło się pewnym i łatwym zwycięstwem gości 1:6. Bukmacherzy trochę przeceniają gospodarzy bo mimo że to mecz przedostatniej drużyny z ostatnią to różnica jest duża i kurs @1.55 na zwycięstwo Barsów to ładny kurs ale my szukamy lepszego :D. Jak już wspomniałem goście są przedostatnią drużyna w konferencji wschodniej mimo to są w topce, jeśli chodzi o strzelane gole. Legion ma bardzo słabą defensywę zresztą jak i atak chociaż tam może troszkę lepiej to wygląda co nie zmienia faktu że goście jako overowa drużyna przejdzie dość łatwo tą defensywę i jak skuteczność będzie na odpowiednim poziomie to możemy zobaczyć podobny wynik jak i wczoraj. Dla kogoś kto chcę zagrać bezpieczniej polecam mocno over 3.5 po @1.90 ale ja idę tutaj po pełną pulę czyli over 4.5 @ 2.95. Powodzenia

MHL 16:00
Irbis
 vs Belye Medvedi
over 5.5
@2.01
    
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Rosja Hokej MHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Loko Yaroslavl vs Org Junior
Typ: Loko under 8.5    9:1 szło dobrze i w ostatnie 12min 4bramki ;x
Kurs: 1.71
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj Loko zagra z Org Juniors czyli obrońca tytuły z najgorszą drużyną w całym MHL. Tutaj nie trzeba za dużo pisać obie ekipy znamy jedna jest bardzo dobra druga bardzo słaba nie mniej jednak 9 bramek to sporo, oczywiście Loko nie pokryło takiej linii a Org straciło "tylko" 3 razy więcej niż 8 bramek ale zazwyczaj więcej bramek strzelają te słabsze drużyny, które mogą się "wyżyć" oczywiście będzie to pewne zwycięstwo Loko ale sądzę że nie będą się tu zarzynać żeby wbić jak najwięcej i mam nadzieję że wynik stanie gdzieś przy 7 bramkach.

 
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Rosja Hokej MHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tyumenskiy Legion - Altay
Typ: Altay -2.5
Kurs: 3.20    0-4
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiejszego dnia Legion na własnej tafli podejmie Altay, szczerze powiedziawszy jak zobaczyłem kursy od razu szukałem buka który da możliwość większego handi niż -1 bo value jest duże. Trzeba przyznać że Legion zagrało całkiem ok w poprzednim spotkaniu z Barsami ale goście po pierwszym meczu, który wygrali 1:6 podeszli już na luziku i myśleli że samo się wygra + dołożyli masę błędów a potem panika jak Legion walczył. Gospodarze to ostatnia drużyna tracą sporo bramek a strzelają mało średnio 1 na mecz, wygrali 2 mecze z 16 i na kolejne zwycięstwo będą musieli jeszcze zaczekać za to z drugiej strony mamy Altay, drużyna w zeszłym sezonie była mierna a w tym grają o dziwo bardzo dobrze w tym sezonie mogą pochwalić się wygraną z Tolparem 2 razy z Avto 2 razy dogrywka raz wygrali raz przegrali i na koniec wygrana z Omskiem Jastrzęby i w rewanżu przegrana 5:4 po równej walce. Naprawdę Altay jest teraz dobrą drużyną i po takim kursie biorę to w ciemno bo spokojnie są w stanie zrobić takie handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: LOKO JAROSŁAW - HK RIGA
Typ: 1 tercja BTS
Kurs: 3.55
    1;1 1 tercja
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Dzisiejszego dnia Loko na własnej tafli podejmie Rige, teoretycznie dość łatwy mecz dla Loko czyli obrońcy tytułu z zeszłego sezonu, goście mimo 3 pozycji nie są topową drużyną i do gospodarzy im jeszcze bardzo daleko natomiast są nieprzewidywalni potrafią wygrać jak i przegrać z każdym więc dzisiaj też może być ciekawie. Loko ostatnio się mocno rozstrzelało i są w naprawdę dobrej formie, od początku spotkania narzucają swoją grę i sporo strzelają w pierwszej tercji ale też przysypiają i również tracą szybko jakąs bramkę  natomiast goście potrafią się postawić i liczę na szybką odpowiedź bo jeśli chodzi o Rige to wolę na nich grać jak są w roli underdoga niż faworyta. Generalnie jakieś wielkiej strzelaniny i kosmicznych wyników w tym meczu się nie spodziewam ale tak jak pisałem wyżej Loko ma bardzo dobre wejścia w mecz liczę że Riga szybko coś odpowie i wyłapiemy ładny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 12:00
Spotkanie: LOKO JAROSŁAW - HK RIGA
Typ: 1 tercja BTS
Kurs: 3.85    0-1 Loko...
Bukmacher: etoto
Analiza:
**INFO** Jak to mówią zwycięskiego składu się nie zmienia więc gramy to co wczoraj, 1:1 1 tercja a ostatecznie 2:5 wygrała Riga, dzisiaj wątpię w ich wygraną ale kurs na BTS w 1 tercji i to jeszcze po wczorajszym spotkaniu jest po prostu przesadzony! GLGL

Dzisiejszego dnia Loko na własnej tafli podejmie Rige, teoretycznie dość łatwy mecz dla Loko czyli obrońcy tytułu z zeszłego sezonu, goście mimo 3 pozycji nie są topową drużyną i do gospodarzy im jeszcze bardzo daleko natomiast są nieprzewidywalni potrafią wygrać jak i przegrać z każdym więc dzisiaj też może być ciekawie. Loko ostatnio się mocno rozstrzelało i są w naprawdę dobrej formie, od początku spotkania narzucają swoją grę i sporo strzelają w pierwszej tercji ale też przysypiają i również tracą szybko jakąs bramkę  natomiast goście potrafią się postawić i liczę na szybką odpowiedź bo jeśli chodzi o Rige to wolę na nich grać jak są w roli underdoga niż faworyta. Generalnie jakieś wielkiej strzelaniny i kosmicznych wyników w tym meczu się nie spodziewam ale tak jak pisałem wyżej Loko ma bardzo dobre wejścia w mecz liczę że Riga szybko coś odpowie i wyłapiemy ładny kurs.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: S. BARSY ASTANA - CHAIKA
Typ: over 6.5
Kurs: 2.60    2:3 szkoda bo spokojnie do zrobienia..
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Dziś Barsy przywitają Chaike, która w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze, oczywiście patrząc na tabelę to szału nie ma ale tak naprawdę od początku sezonu ciężki terminarz same ekipy z czołówki a i tak potrafili urwać kilka zwycięstw a jeśli przegrywali to naprawdę po równym meczu więc dzisiaj powinno być raczej łatwe spotkanie dla nich, Barsy na 20 meczów wygrali zaledwie 3 także nie napawa to optymizmem ale trzeba im przyznać że mimo wszystko potrafią strzelać i jak na te wyniki to mają dość sporo bramek ale oczywiście z drugiej strony mają też dużo straconych. Chaika tak naprawdę na 16 spotkań ani razu nie pokrył takiej linii ale tak jak pisałem od samego początku grali na topowe drużyny a i tak potrafili rozmontowywać ich obrony a dziś liczę że postrzelają bo komu jak komu ale Barsa mogą a gospodarze na pewno też coś dołożą, myślałem jeszcze nad overem 7.5 po @3.80 ale to chyba przesada już :D
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Barsy vs Chaika
Typ: Chaika over 4.5    5:3 z Barsami dostać :D
Kurs: 4.30
Bukmacher: etoto
Analiza:
****Analiza ta co wczoraj tylko typ zmieniam z over 6.5 w meczu na over 4.5 Chaika, kurs mocno przesadzony imo powinien być w okolicach @3 więc ja próbuję, są w stanie wbić te 5 bramek mimo wczorajszego wyniku 2:3 mieli dużo okazji i byli lepsi ale brakowało skuteczności, jeśli dziś ją poprawią to są spore szanse na zacny kurs.*****

Dziś Barsy przywitają Chaike, która w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze, oczywiście patrząc na tabelę to szału nie ma ale tak naprawdę od początku sezonu ciężki terminarz same ekipy z czołówki a i tak potrafili urwać kilka zwycięstw a jeśli przegrywali to naprawdę po równym meczu więc dzisiaj powinno być raczej łatwe spotkanie dla nich, Barsy na 20 meczów wygrali zaledwie 3 także nie napawa to optymizmem ale trzeba im przyznać że mimo wszystko potrafią strzelać i jak na te wyniki to mają dość sporo bramek ale oczywiście z drugiej strony mają też dużo straconych. Chaika tak naprawdę na 16 spotkań ani razu nie pokryła takiej linii ale tak jak pisałem od samego początku grali na topowe drużyny a i tak potrafili rozmontowywać ich obrony a dziś liczę że postrzelają bo komu jak komu ale Barsa mogą a gospodarze na pewno też coś dołożą, myślałem jeszcze nad overem 7.5 po @3.80 ale to chyba przesada już :D
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Avto vs Reaktor
Typ: Over 6.5
Kurs: 5.20    1:4 ta skuteczność.. 1 tercja dramat mało akcji, druga już dobra a w 3 to over 6.5 od stanu 0;0 mógł paść..
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj krótko bo czasu za wiele nie mam. Wczorajsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się 2:1 a dziś będzie rewanż gdzie znowu poszukam value oczywiście w bramkach. H2h wgl nie pasuje do mojego typu ale oglądałem wczorajsze spotkanie i naprawdę to co wyprawiali bramkarze to się w głowie nie mieści szczególnie GK gospodarzy i wątpię aby dzisiaj byli w takiej formie a sytuacji naprawdę było sporo. MHL ma to do siebie że często mecz rewanżowy jest podobny więc liczę że dzisiaj znowu będzie mnóstwo okazji ale tym razem więcej bramek bo tak jak pisałem bramkarze zrobili świetną robotę ale 2 mecz z rzędu tak bronić to będzie ciężko.
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Rosja MHL Hokej
Godzina: 13;30
Spotkanie: Sibir Snajpery Novosibirsk vs Tyumenskiy Legion
Typ: over 7.5
Kurs: 3.90
    3:3 jak 2x praktycznie na pustą się nie trafia lub 3v1 to o czym my mówimy..
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj Snajperów odwiedzi najgorsza ekipa w konferencji wschodniej, która w poprzednim spotkaniu zrobiła coś o czym nikt by nie pomyślał a dokładniej wygrała z Altay wynikiem 8:3 aż ciężko uwierzyć ale do rzeczy, goście na pewno podbudowani tym zwycięstwem i chyba spodobało im się strzelanie bramek i możliwe że dzisiaj w ataku też nabiorą skrzydeł bo o obronie to szkoda mówić ale dla typu bardzo dobrze. Gospodarze po serii 3 porażek mieli tygodniową przerwę i po powrocie zaliczyli 2 zwycięstwa strzelając 8 bramek i chyba wrócili na właściwe tory mimo że nie był to najmocniejszy rywal to dalej jest lepszy niż ten dzisiejszy także mam nadzieję że Snajpery wrócą do tego ofensywnego stylu gdzie łapią te "flow" i jak gra się będzie kleić i może goście coś dołożą to z pewnością zobaczymy dziś sporo bramek.


MHL 13:30
Kuznetskie Medvedi vs Omskye Yastreby
Medvedi under 1.5
@2.50
    


MHL 18:00
Krylya Sovetov vs Loko Yaroslavl
Krylya 60'
@5.10
    1:3

MHL 18:30
Org Junior vs MHK Spartak Moskwa
Więcej niż8.5 @1.94
     0:11
Więcej niż9.5 @2.65     0:11

 
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
MHL 04:00
Sakhalinskie Akuly vs MHK Dynamo Moscow
over 4.5 @2.10
    
over 5.5 @3.25    
over 6.5 @6.90    
@ 4:1 a tyle okazji tam było jeszcze gol na 4:1 w 2min 3tercji także całe 18min jeszcze mieli i nic już nie wbili.. szkoda gadać!

Kursy przesadzone imo, 4.5 5.5 powinno wejść lekko a ja jeszcze spróbuję 6.5 po mega kursie  GLGL :)
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
MHL 13:00
Stalnye Lisy Magnitogorsk vs Sarmaty Orenburg
1 tercja BTS
@3.35
    0:1 bałem się o Saramty a to Lisy nie ogarneli  mając okazje..
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Jak duże kursy to duże.
MHL 14:00

Belye Medvedi vs Ladya
Ladya 60'
@5.40
    1:1 a szkoda.

Omskye Yastreby vs Chaika
over 5.5
@2.45
    2:4
 
verno 470,1K

verno

Znawca - Hokej
Za dużo dzisiaj underów a różnica między drużynami ogromna więc jeszcze tu spróbuję.
Tyumenskiy Legion vs Irbis
over 5.5 @2.55
    
over 6.5 4.05    
praktycznie same undery dzisiaj..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom