>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

P 0

panzagadka

Użytkownik


Dzięki wielkie :)

A powiedz mi jeszcze czy konto Skirll mogę mieć na swoje dane i nie będzie problemu z weryfikacjami czy też muszę założyć na kogoś z UK?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 5 września 2019 11:54 przez panzagadka

Dzięki wielkie :)

A powiedz mi jeszcze czy konto Skirll mogę mieć na swoje dane i nie będzie problemu z weryfikacjami czy też muszę założyć na kogoś z UK?
Skrill musi byc na takie same dane jak konto w bet365.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Jeśli robicie tethering i uruchamiacie stronę bet365 na kompie to też wyświetla się ona w wersji mobilnej? Jest jakiś sposób żeby zmienić ją na wersję która powinna wyświetlać się na komputerze?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dzisiaj pojawil sie u mnie problem z bet365. Mam tam konto na dane z UK ale siedze w PL. Korzystam z karty vodafone ktora zapewnia mi IP UK. Dzisiaj jednak chcialem cos postawic i nie moge tego zrobic ze wzgledu na blad jaki wyskakuje. Nawet za 1zl nie moge zrobic zadnego beta. Czat twierdzi ze blad spowodowany jest tym ze mam polaczenie internetowe ktore wskazuje ze nie siedze w tym kraju w ktorym deklaruje przebywanie. Strona bet365 normalnie mi sie otwiera bez zadnych komunikatow. Tak samo loguje sie bez problemu. Problem pojawia sie dopiero przy probie postawienia zakladu. Moze ktos cos poradzic? Moze kogos z was tez nagle spotkala taka sytuacja?

1593089330245.png
Edit: Juz dziala. Nie wiem dlaczego wczesniej taki problem wystepowal ale teraz juz jest ok.
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tak zmień buka na najlepszego obecnie jakim jest sts taki bet365 nie ma do nich podjazdu
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 0

darekldz

Użytkownik
Witajcie,
Jak można założyć konto na bet365, będąc w Polsce nie mając nikogo za granicą? Jakieś namiary gdzie można to zrobić?
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Witajcie,
Jak można założyć konto na bet365, będąc w Polsce nie mając nikogo za granicą? Jakieś namiary gdzie można to zrobić?
Po co ci dziadowski bet365 jak 1xbet bije ich na głowe ze wszystkim a tych kombinatorów którzy oszukali na bonusach albo tylko wyłapują błędy buka olej, że nie wypłacają mi już w sumie wypłacili ze 100 000zł i żadnych limitów.
 
D 0

darekldz

Użytkownik
Po co ci dziadowski bet365 jak 1xbet bije ich na głowe ze wszystkim a tych kombinatorów którzy oszukali na bonusach albo tylko wyłapują błędy buka olej, że nie wypłacają mi już w sumie wypłacili ze 100 000zł i żadnych limitów.
Grasz z Polski? Na dane swoje? Co to za bukmacher? Widzę, że nie można się zarejestrować na ich stronie. Jak to w końcu jest? Nawet oferty nie mogę zobaczyć :)
 

Załączniki

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie zakładałem konta tam. Możesz kogoś polecić, kto sprzedaje?
Nie sluchaj tego pseudoznawcy. W rankingu SBR bukmacher wpisany na Black list z dopiskiem "Over a dozen reported confiscations". Generalnie scierwobuk. Jedyni na rynku, ktorzy oprocz standardowego limitowania graczy stosuja rowniez obnizanie kursow nakladane na konto. Przykladowo ja mam u nich limit jakos 100zl na zaklad i do tego kurs przed zalogowaniem na konto wynosi powiedzmy 2.20 to juz po zalogowaniu na moje konto wynosi 1.60 . Oszukali mnie na 30k robiac zwrot w zakladzie, ktory powinien byc wygrany. Co ciekawe 2 tygodnie wczesniej zagralem dokladnie taki sam zaklad tylko, ze za drobne i wtedy nie mieli problemu rozliczyc go na plus. Weryfikacja konta tez jest u nich upokazajaca i ja np musialem wysylac im okolo 50x zdjecie zanim w koncu zaakceptowali je z moja morda przy ktorej trzymam dowod osobisty i w tle w jakosci HD musial byc jeszcze widoczny mail od nich z numerem referencyjnym. Mam u nich jedno konto nic nie kombinowane i juz podziekowalem im kilka lat temu za wspolprace. Aha jak sie zalozy konto w jakims ich klonie typu melbet, 22bet, betwinner, astekbet to wszystkie limity i marze na kursach automatycznie przechodza do klonow. Wystarczy wejsc w opinie o 1xbet zeby dowiedziec sie co to za buk. Juz samo to, ze ktos taki mowi, ze bet365 jest dziadowski skresla jego wiarygodnosc na wszystkich frontach. 1xbet ma ranking D.
D: firmy bukmacherskie z dolnej półki, należy brać pod uwagę utratę środków lub bonusu, z obsługą różnie bywa.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Nie sluchaj tego pseudoznawcy. W rankingu SBR bukmacher wpisany na Black list z dopiskiem "Over a dozen reported confiscations". Generalnie scierwobuk. Jedyni na rynku, ktorzy oprocz standardowego limitowania graczy stosuja rowniez obnizanie kursow nakladane na konto. Przykladowo ja mam u nich limit jakos 100zl na zaklad i do tego kurs przed zalogowaniem na konto wynosi powiedzmy 2.20 to juz po zalogowaniu na moje konto wynosi 1.60 . Oszukali mnie na 30k robiac zwrot w zakladzie, ktory powinien byc wygrany. Co ciekawe 2 tygodnie wczesniej zagralem dokladnie taki sam zaklad tylko, ze za drobne i wtedy nie mieli problemu rozliczyc go na plus. Weryfikacja konta tez jest u nich upokazajaca i ja np musialem wysylac im okolo 50x zdjecie zanim w koncu zaakceptowali je z moja morda przy ktorej trzymam dowod osobisty i w tle w jakosci HD musial byc jeszcze widoczny mail od nich z numerem referencyjnym. Mam u nich jedno konto nic nie kombinowane i juz podziekowalem im kilka lat temu za wspolprace. Aha jak sie zalozy konto w jakims ich klonie typu melbet, 22bet, betwinner, astekbet to wszystkie limity i marze na kursach automatycznie przechodza do klonow. Wystarczy wejsc w opinie o 1xbet zeby dowiedziec sie co to za buk. Juz samo to, ze ktos taki mowi, ze bet365 jest dziadowski skresla jego wiarygodnosc na wszystkich frontach. 1xbet ma ranking D.
D: firmy bukmacherskie z dolnej półki, należy brać pod uwagę utratę środków lub bonusu, z obsługą różnie bywa.
Zrobiłeś jakiś wałek i potem się dziwisz, że nie rozliczyli Ci zakładu... Podejście godne politowania.

Co do 1xbet mogę Ci pokazać przykładowo dzisiejszą wypłatę na kwotę 1500 euro która doterła do mnie na eco w 10min a pewnie w tym twoim super bet365 była by po 3h :D
 
Do góry Bottom