>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Newsy i ciekawostki ze świata Boksu

K 0

kecik

Użytkownik
Dzisiaj rano Andrzej Fonfara ogłosił zakończenie kariery...także walka z Edwinem odwołana, a szkoda bo chciałem wchodzić w Rodriguez&#39;a.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Były tymczasowy mistrz WBA w wadze średniej Dmitrij Czudinow(21-4-2, 13 KO) będzie rywalem Roberta Parzęczewskiego (22-1, 15 KO) podczas zaplanowanej na 6 kwietnia w Katowicach gali MB Promotions. Pojedynek został zakontraktowany na 10 rund.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy książka &quot;Żelazna ambicja&quot; jest kontynuacją &quot;Moja prawda? Czy może te książki nie mają ze sobą nic wspólnego?
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Czy książka &quot;Żelazna ambicja&quot; jest kontynuacją &quot;Moja prawda? Czy może te książki nie mają ze sobą nic wspólnego?
Drugiej książki Tysona nie czytałem, więc za dużo nie pomogę, ale czytałem za to pierwszą. &quot;Moja prawda&quot; była typową autobiografią pisaną wspólnie z Larrym Slomanem i z tego co pamiętam kończyła się na obecnej sytuacji Tysona, więc &quot;Żelazna ambicja&quot; nie może być postrzegana jako kontynuacja czy druga część. Z tego co wiem, &quot;Żelazna ambicja&quot; skupia się głównie na kwestiach związanych z Cusem D&#39;Amato, więc można ją bardziej traktować jako uzupełnienie pierwszej książki.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik


Pretendent do pasów mistrza świata w wadze ciężkiej Jarrell "Big Baby" Miller (23-0-1, 20 KO) wpadł na dopingu przed walką z posiadaczem tytułów Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). To nieoficjalnie oznacza, że pojedynek Amerykanina z Brytyjczykiem najpewniej nie dojdzie do skutku 1 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku.



"Zostaliśmy poinformowani przez VADA, że wystąpił niekorzystny wynik w próbce Jarrella Millera pobranej 20 marca 2019 r. Pracujemy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wkrótce podamy szczegóły. W każdym razie przygotowania Anthony'ego Joshuy do gali 1 czerwca w MSG są kontynuowane" - napisał na Twitterze promotor imprezy Eddie Hearn, szef grupy Matchroom Boxing.



Według informacji, które już pojawiły się w przestrzeni publicznej, ową zakazaną substancją w organizmie ważącego około 140 kilogramów Millera było GW1516, czyli środek nieprzepisowo zwiększający siłę oraz wydolność.



 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Z jednej strony szkoda, bo pewnie coś fajnego do postawienia by się znalazło, ale z drugiej może czeka nas jeszcze ciekawsza walka, bo jest wielu ochotników do walki z Joshuą. Jednym z nich jest Ortiz i dla mnie walka Joshua - Ortiz jest najciekawszą z możliwych opcji. Ortizowi nalezy się jeszcze jedna szansa na walkę o pas.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jak informuje Łukasz Lichota, menedżer bokserski trzymający się blisko z Kownackim, Polak wróci do ringu już 7 marca.



Kto rywalem?. Mówi się o czterech bokserach - Dominica Breazeale'a (20-2, 18 KO), Kubrat Pulew (28-1, 14 KO, Luis Ortiz (31-2) oraz walka z Manuelem Charrem (31-4), regularnym mistrzem świata WBA.



Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zawalczy o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Pojedynek odbędzie się już 18 stycznia w Kinszasie, gdzie rywalem niepokonanego Polaka będzie Ilungu Makabu (26-2, 24 KO).



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


O Cieślaka jestem spokojny. Wstydu nie przyniesie a nawet ma bardzo duże szanse na powrót z pasem.

Co do Kownackiego, to myślę że Pulev odpada gdyż szykuje się do walki z AJ, Ortiz jest po ciężkim nokaucie, a Adamowi ta walka nic nie da, dodatkowo jest realne zagrożenie że coś wyłapie. Charrowi od dawna nie chce się już boksować i też wątpię żeby wyszedł na Kownackiego i to jeszcze w USA. Najbliżej jest Breazeale i dla Adama powinna być to łatwa walka. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ortiza lepiej niech unika, bo jeśli ten się dobrze przygotuje, to nie bardzo widzę szanse dla Adama, bo iść na wojnę z kimś takim jak Ortiz to jak trochę samobójstwo. Z Breazealem będzie fajna walka i duża szansa na zwycięstwo.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W wieku 58 lat zmarł były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Roger Mayweather. Amerykanin był wujkiem i trenerem Floyda Mayweathera Jr.
Kilka dni temu zmarła była żona Floyda, a teraz kolejna smutna informacja.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Bułgarski pięściarz Kubrat Pulew poinformował, że jego walka z broniącym pasów mistrzowskich federacji IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej Anthonym Joshuą w Londynie nie odbędzie się 20 czerwca. Pojedynek został przełożony z powodu koronawirusa.
 
 
Do góry Bottom