>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mniej znaczy więcej

K 0

kubula2019

Użytkownik


Witam wszystkich forumowiczów. Długo zabierałem się do tego aby założyć swój temat. Jednak doszedłem do wniosku że to dobry sposób aby rejestrować swoje typy. Te na   jak i na  .
moj początkowy kapitał to 100 zł. Zgodnie z zasadami forum stawki będę podawał w jednostkach gdzie; 1j = 1 zł.
Nie mam opracowanego systemu gry . Będę stawiał płaskie stawki zazwyczaj nie przekraczające 10% mojego budżetu.
Moje kupony zawierać będą zazwyczaj od 1 do 3 zdarzeń . Czasami puszczę jakiś dłuższy kupon. Przeważnie stawiam piłkę nożna . Nie mam swojej ulubionej ligi, natomiast zacząłem się interesowac ligami z Ameryki Południowej.
Swoje analizy opieram na wynikach ostatnich meczy oraz na skrótach tychże spotkań. Zobaczymy co to wszystko przyniesie.
Będę starał się robić cotygodniowe podsumowania. Wszelkie uwagi oraz dyskusje mile widziane. 

pozdrawiam 
 
K 0

kubula2019

Użytkownik


 #1
Bukmacher: Fortuna


Tigre - Villa Dalmine , X @ 2.95   (1:0)
Parana PR - Brasil de Pelotas , 1 @ 1.92  (1:0)
Stawka: 5j
AKO:5,66
EWK: 24,90j

Niestety sprawdził się mój początkowy typ. Czasami nie warto zmieniać decyzję, ale to nic. Gramy dalej :)
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
Dzisiaj gram brazylijską ekstraklasę 

#2
Bukmacher: 
Fortuna

Gremio RS - Bahia BA , X @ 4.00 (0:1)   
Fortaleza CE - Flamengo RJ , 2 @ 1.68 (1:2)  
Cruzeiro MG - Sao Paulo SP , under 2,5 gola @ 1.44 (1:0)  
AKO: 9,68
Stawka: 5j
EWK: 42,59j

Bramka z karnego w doliczonym czasie gry ????
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
#3
Bukmacher:Fortuna

Boston River - Progreso 2 @ 2.30 (1:1)  
Fuenlabrada - Saragossa X @ 3.15 (2:1)  
AKO: 7,25
Stawka: 5j
EWK: 31,95j

Niestety i tym razem się nie udało . Mecze wybierałem na szybko żeby tylko coś obstawić i mieć co robić w pracy :D Musze się tego wystrzegać bo to przynosi straty . 
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
WItam po ktrótkiej przerwie. Dzisiaj zagram trzy typy dość ryzykowne jednak mam swoje powody aby wierzyć że to się uda, ponieważ przeanalizowałem grę tych zespołów i kupon wygląda następująco:

#4

Zagłębie Lubin- Pogoń Szczecin, X @ 3,42
Wisła Kraków-Piast Gliwice, X @ 3,46
Eintracht Frankfurt-Bayern Leverkusen, X @ 3,75

AKO:44,37
Stawka:5j
EWK:195,23j

Bukmacher:Fortuna
 
Do góry Bottom