>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Finlandia - Armenia
Typ: over 4.5 kartki @ 2.00
  
Bukmacher: Bet365/Betsson

Armenia jesli przegra definitywnie zegna sie z mozliwoscia awansu do EURO 2020. W 1 polowie jak narazie 1 kartka ale cos wisi nad tym meczem i podejrzewam, ze w 2 polowie bedzie nerwowka.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Rumunia - Norwegia
over 5.5 ŻK @2.03

Rumunia przed szansą awansu w przypadku własnej wygranej oraz przegranej bądź remisu Szwedów, którzy podejmują Hiszpanię. Wydaje mi się, że nie będzie to ładny i grzeczny mecz, duża mobilizacja po stronie gospodarzy. Linia trochę duża więc stawkowanie zgodnie z sumieniem, ja się skuszę.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 20:33 przez mlk⚽ Rumunia - Norwegia
over 5.5 ŻK @2.03

Rumunia przed szansą awansu w przypadku własnej wygranej oraz przegranej bądź remisu Szwedów, którzy podejmują Hiszpanię. Wydaje mi się, że nie będzie to ładny i grzeczny mecz, duża mobilizacja po stronie gospodarzy. Linia trochę duża więc stawkowanie zgodnie z sumieniem, ja się skuszę.
Co ty człowieku za bezdety wypisujesz i wprowadzasz użytkowników w błąd... Jaki awans... Nawet po 9 kolejce może nie być nie wiadomo a Ty piszesz takie pierdoły... 
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
@szeffb czy napisałem, że szansa na bezpośredni awans? Napisałem, że przy potknięciu Hiszpanii mają szanse na awans, co właśnie starają się zrealizować. Nie napisałem, że po meczu awansują. Niestety kartki nie idą w parze z planem.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 20:33 przez mlk⚽ Rumunia - Norwegia
over 5.5 ŻK @2.03

Rumunia przed szansą awansu w przypadku własnej wygranej oraz przegranej bądź remisu Szwedów, którzy podejmują Hiszpanię. Wydaje mi się, że nie będzie to ładny i grzeczny mecz, duża mobilizacja po stronie gospodarzy. Linia trochę duża więc stawkowanie zgodnie z sumieniem, ja się skuszę.
   wielce nietrafione.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Hamamatsu NeoPhoenix - Yokohama B-Corsairs (3Kwarta) Over 35,5 @1,52 GRUBOO       

Osaka Evessa 3q @1,78 GRUBOO   

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom