>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Milion w STS. Co Wy na to?

tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
Nie wiem czy ściema. Myślę, że w sts może serio ktoś wygrał i wpadli na pomysł, że skoro już muszą wypłacić mu taki hajs to zrobią sobie z tego dobrą reklamę. Ale ta wygrana z fortuny już podpada, chcieli na fali sie załapać, marnie wyszło
 
taktyczny_boy 25

taktyczny_boy

Użytkownik
Widziałem gdzieś kupon gościa co postawił całą kolejkę kwalifikacji do euro 2020 (tego dnia gdy szwajcaria z danią grała) i też wygrał ładną sumkę, ale gdzieś mi uciekł ten kupon więc się z wami nie podzielę xD. Od czasu do czasu po wygranym kuponie lubie sobie za 5-10 zł pozwolić na taki kombajn, a nuż kiedyś wejdzie ????
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik


Wysokich wygranych ciąg dalszy, kolejny milion z bukmacherki przytulił szczęśliwiec z Białegostoku. Jest nawet kupon, wiec można podejrzeć co w taśmie dale miliony

https://twitter.com/MateuszJuroszek/status/1114576816075939840



 
 
C 0

coryosh

Użytkownik


Możemy tylko gdybać sobie czy to fejk czy nie :) Jednak by trafić taką taśmę to trzeba mieć trochę przychylność szczęścia ;)
 
saiz 6

saiz

Użytkownik


To trzeba mieć niesamowite szczęście. No, ale nie oszukujmy się. Podobne taśmy jak te wchodzą raz na wiele tysięcy prób. Reklama dla serwisu bardzo dobra.
 
F 47

forza

Użytkownik


Zawsze przy takich akcjach nie wierzę w prawdziwość kuponu tylko w nakręcenie ludzi na grę (czytaj jest to chwyt marketingowy)
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 13:45 przez forza

Zawsze przy takich akcjach nie wierzę w prawdziwość kuponu tylko w nakręcenie ludzi na grę (czytaj jest to chwyt marketingowy)
Raz na jakiś czas ktoś musi te kosmiczne taśmy wygrywać tak nawet z zasad prawdopodobieństwa. Mysle, że takich spektakularnych wygranych jest wiecej u buków tylko sporo z nich wynika też z ogromnego wkładu. Są przecież tacy magicy, którzy mogą sobie pozwolić grać kwotami sięgajacymi grubych tysięcy 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Moim zdaniem te kupony są jak najbardziej realne. Jesteśmy czasem świadkami gdy ktoś stawia ogromne kwoty (100.000 zł+) na kilka zdarzeń. W takiej sytuacji - mimo ogromnego ryzyka - prawdopodobieństwo trafienia jest b. wysokie.
Jednocześnie tzw. taśmy, które co do zasady mają nie przynieść wygranej (i na których bukmacher zarabia lwią część dochodów), raz na kilkadziesiąt tysięcy razy "wchodzą". Jednak wygrane nie są na tyle spektakularne, że o zawsze nich słyszymy.
 
tarasdamian 56

tarasdamian

Użytkownik
oczywista sprawa, że marketing! I to że tutaj dyskutujemy to już dowód na to, że całkiem niezle im to idzie. Ale wątpie, że ściemnione  są te wygrane. To zbyt duże ryzyko wychylać się wszedzie z taką wygrana gdyby to była ściema. Swoją drogą są ludzie którzy ogrywają buki na bajońskie sumy. Ostatnio gdzieś czytałem o kolesiu, który ograł fortunę na grube kwoty. W prawdzie teraz sie z nimi sądzi, ale wygrać wygrał
 
K 0

kubula2019

Użytkownik
Przy długoterminowych kuponach jest to jak najbardziej możliwe. Jeżeli ktoś może sobie pozwolić na ewentualną stratę kilkuset złotych to czemu nie. Dobra analiza i dużo szczęścia to klucz do wygrania dużej banki hehe .
 
Do góry Bottom