>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 12:21 przez rasijskijJa na dzisiaj wybrałem dwa spotkania, ale na razie opiszę jedno, bo mam do dyspozycji tylko telefon. Chodzi o mecz w Czerepowcu. Gospodarze radzą sobie całkiem przyzwoicie jeśli porównać ich poczynania z poprzedniego sezonu do tego co pokazują obecnie. Ostatnie cztery mecze domowe rozstrzygnięte na ich korzyść. Pokonani rywale to między innymi Ufa, czy Spartak. Jestem zdania, że Metallurg jest również w ich zasięgu. Co można powiedzieć na temat przyjezdnych? Z pewnością poniżej oczekiwań o których krążyły słuchy przed rozpoczęciem sezonu. Cztery zwycięstwa w szesnastu spotkaniach. Kto by pomyślał. Do tej pory trener tłumaczył niepowodzenia słabym przygotowaniem fizycznym. Wczoraj czytałem kawałek wywiadu ze szkoleniowcem Magnitki, który twierdził, że zawodnicy borykają się z problemem natury psychologicznej. Mianowicie tak boją się stracić punkty, że nie skupiają się na grze. Nie wiem ile w tym prawdy. Nie wiem również dlaczego bukmacherzy tak faworyzują gości - chyba tylko z tego względu, że to Metallurg. Dzisiaj inwestuję w Severstal.

Severstal ML @2,48 Unibet
Severstal strzeli pierwszego gola @2,20 Unibet

Witam,ja od siebie dodam tylko że widzę tu remis i tak też gram.Powodzenia
 
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Podolsk - Mińsk

Rewelacja sezonu gra jutro z Dynamem Mińsk. Podolsk ciągle dobrze się prezentuje chociaż mówiło się, że ten początek sezonu przypadkowy itp. Mimo to dalej są w czołówce i grają fajny hokej. Na swoim lodzie stracili tylko jeden pkt ostatnio ze Spartakiem. Białorusini na 8 meczów wyjazdowych przegrali 7. Ostatnio 3 porażki z rzędu, są też w trakcie serii wyjazdowej na razie dwie porażki. Myślę, że jutro gospodarze jutro zgarną 2 pkt.

Podolsk ML - 1,42

Torpedo - SKA

Tutaj przewiduję małą niespodziankę jutro. Nie przekonuje mnie gra SKA w tym sezonie, wiadomo są w czołówce, ale kilka wtop już zaliczonych. Jutro ciężki wyjazd do Nowogrodu, Torpedo u siebie świetnie punktuje, polegli tu już Omsk, CSKA, Jokerit czy Podolsk. Bukmacherzy już tak chyba bardziej tradycyjnie stawiają SKA w roli faworyta, ale ja uważam inaczej. I korzystam z fajnego kursu :)

Torpedo ML - 2,76
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Sochi - CSKA Moskwa -2   1.40 fortuna   

Oglądałem w zeszłą niedziele mecz Sochi z Chabarowskiem i powiem wam,aż mi ręce opadały co gospodarze wyprawiali ,słaba gra i bezmyślne faule i dużo łapali kar.Przyjeżdża Cska podbudowane ostatnią wygraną na ciężkim terenie z Kazaniem punktuje Grigorenko i Kaprizov .Obrona też wydaje się być pewna stracili tylko dziesięć bramek uważam że pewnie wygrają i powiększą przewagę na SKA gdzie przewiduje dzisiaj problemy z Topredo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ja z kolei mam dzisiaj jakies silne przeczucie co do spotkania w Helsinkach. Jokerit wszystkie ostatnie mecze "na styku". Salavat podobnie. W serii domowej nie poradzili sobie zbyt dobrze, a ostatnio rozegrali bardzo wyrównany mecz z Torpedowcami. Myślę, że dzisiaj Finowie będą mieli problem, żeby wyjść na prowadzenie więcej niż jedną bramką, a wiadomo jak to w hokeju bywa kiedy się prowadzi jedną bramką, a nawet dwiema. Spróbuję remisu.

 

Jokerit - Salavat | Remis @3,75 Unibet       

Meczu nie oglądałem, a emocje jakie! Szczególnie jak Jokerit dostał karę w osiemnastej minucie trzeciej tercji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dzisiaj kolejny taki dzień, gdzie wszystkie wyniki mogą pójść w różnym kierunku. Postanowiłem, że ponownie spróbuję ustrzelić jakiś remis. Wybrałem spotkanie w Czelabińsku, gdyż Traktor to ekipa underowa, większość spotkań "na styku". Nie było wielu przypadków wygranych lub przegranych Traktora różnicą więcej niż jedną lub dwiema bramkami. Remis padł w ostatnim spotkaniu Traktorzystów, ale to żaden argument przeciwko ewentualnemu remisowi z Łotyszami. Dynamo z kolei po sporo trwającym kryzysie ostatnio jakby nieco lepiej się prezentują. Myślę, że są w stanie stawić czoła gospodarzom. Warto dodać, że w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów również często mecze są bardzo wyrównane. Zastanawia mnie też dlaczego Traktorzyści są aż ta faworyzowani przez bukmacherów. Już niejednokrotnie pokazali "klasę" w roli faworyta i dzisiaj również nie opłaca się grać w ich kierunku z takim kursem.

 

Traktor Czelabińsk - Dynamo Ryga | Remis @4,20 Unibet   
Dynamo Ryga lub remis @2,43 Unibet (ciągle rośnie)   

 

Jeszcze jeden zakład przychodzi mi na myśl. Chodzi o remis w I tercji w meczu w Niżnekamsku. Wilki tylko raz na pięć ostatnich spotkań NIE przegrały pierwszej tercji natomiast Sibir tylko raz na pięć ostatnich spotkań I tercji NIE wygrał. Wnioski same się nasuwają. Poza tym Neftekhimik wraca z roadtripu po wschodzie Rosji i Chin, a dla Nowosybirska będzie to pierwszy mecz w delegacji. Kurs warty ryzyka.

 

Sibir Nowosybirsk wygra w pierwszej tercji @3,10 Unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja na dziś proponuje dwa spotkania W Astanie i Kazaniu, wybaczce ze krótko ale brak czasu

Astana mimo kilku niobecnosci w składzie potrafi solidnie zagrac w obronie i tuytaj widac juz prace Skabeli w tym sezonie, w ataku moze jeszcze nie jest tak jak rok temu( no ale grajkowie chyba ciut gorsi) to jednak potrafia przeciwnikowi strzelic przynajmniej bramke wiecej ostatnio i wg kierunek Astany słuszny, bo Admirał mimo całej solidnosci jaką ostatnio pokazuje to jakosciowo nie to co Barys.
Kazan ma nieco trudniejsze zadanie, Avto mocne ale po dojsciu Golyszewa troche sie pozmieniało w formacjach i trzeba wsjo poukadac, ale oni wypala i to zafunkcjonuje, inna sprawa zmiennik dla Kovara poszukiwany bo niby sa ale potrzeba jakosci a nie ilosci, facet nie moze tak tyrac przez cały sezon bo na PO bedzie zajechany, ponoc jakies decyzje w tym temacie zapadaja wiec zobaczymy. Gospodarze z Kazanie, dobrze sie zaprezentowali z mistrzem, bo nikt by w takim meczu wiecej nie ugrał, nie ma na nich siły i tyle, dzis licze na rehabilitacje Barsów bo jakośc jest i jeżeli Reideborn w bramce sie poprawi to 2 pkt zostana w Kazaniu

Astana ml kurs 1,34     Niesamowity Olkinuora zatrzymał Barys
Kazan ml kurs 1,46    
ako 1,96 fortuna    

 
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Jak widzicie dzosoejszy mecz Lokomotivu z Amurem? Amur u siebiw vrozny, ale Loko to druzyna ktora moze wygrac z kazdym, mysle ze powinni ogarnac mecz w regulaminowym a kurs ladny.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć. Właśnie ja też mam podobne myśli. Loko chyba już wraca  w kierunku tych miejsc w tabeli gdzie kręcił się w poprzednim sezonie. A co myślą o tym specjaliści, włącznie z ich kibicem Markiem73 ???
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 15 października 2019 11:47 przez mario72kCześć. Właśnie ja też mam podobne myśli. Loko chyba już wraca  w kierunku tych miejsc w tabeli gdzie kręcił się w poprzednim sezonie. A co myślą o tym specjaliści, włącznie z ich kibicem Markiem73 ???
Niestety zajety byłem i nie było mozliwosci by w czasie zareagować a był fajny moment by przy prowadzeniu Amura dac na win Loko.
Sama sytuacja jeszcze nie jest tak dobra jak by oczekiwali kibice bo jednak McT pewne ułozone rzeczy rozwalił, napewno w szatni jest duzo lepiej. Dzis gramy bez Landera a to spore osłabienie , ale nanastepny mecz powinien juz być. Wg mnie LOko to zamknie w RT ale zobaczymy
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 12:19 przez mark1973

Niestety zajety byłem i nie było mozliwosci by w czasie zareagować a był fajny moment by przy prowadzeniu Amura dac na win Loko.
Sama sytuacja jeszcze nie jest tak dobra jak by oczekiwali kibice bo jednak McT pewne ułozone rzeczy rozwalił, napewno w szatni jest duzo lepiej. Dzis gramy bez Landera a to spore osłabienie , ale nanastepny mecz powinien juz być. Wg mnie LOko to zamknie w RT ale zobaczymy
a masz jakies typy na pozostale mecze?
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 15 października 2019 12:28 przez wa1cha

a masz jakies typy na pozostale mecze?
Szkoda ze Loko nie dało rady,   to jeszcze nie to co powinni grać brak Landera widoczny niestety
Dzis jeszcze spoglądam w kierunku Ufy, graja w kratke ale jestem pewnie,ż e pod Moskwa zawalczą  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@wa1cha to nie jest serwis z typami na życzenie. Jeśli @mark1973 miałby zdanie odnośnie pozostałych spotkań to z pewnością by się z nami podzielił. Lepiej spróbować samemu coś przemyśleć, napisać swoje zdania i wtedy zapytać o opinię. 

 

 Ja dzisiaj spróbuję dubla z wieczornych spotkań, ale niestety nie mam jak uzasadnić swojego wyboru z braku czasu. Może wyrobie się do 18:00, żeby napisać kilka zdań na ich temat.
SKA St. Petersburg ML @1,79
Podolsk ML @1,80
Kurs całkowity @3,22 Unibet 
    
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Barys Nur-Sultan - Dynamo Ryga


Dynamo Ryga +1.0 @2,60 Unibet   
Dokładny wynik w pierwszej tercji 1:0 @3,95 Unibet   

 

Kurs na zwycięstwo gospodarzy w czasie regulaminowym spadł w niektórych firmach nawet do poziomu 1,26! Bukmacherzy zrobili z Barysa takiego faworyta jakby Łotysze grali z co najmniej z CSKA i chyba właśnie mniej więcej tak były ustawione kursy w ostatnim meczu Ryżan z Wojskowymi. Barys przegrał swój ostatni mecz, bo bramkarz przeciwników zagrał świetne spotkanie i Kazachowie nie zdołali strzelić ani jednej bramki. Trzeba zadać sobie pytanie, czy Łotysze również nie są w stanie powalczyć z Barysem. Patrząc na historię spotkań między tymi klubami gołym okiem widać, że Kazachowie znacząco przeważają nad Łotyszami jeśli chodzi o bezpośrednie starcia, ale zakład na gospodarzy z takim kursem wygląda jak typowa "mina" i za rozsądną stawkę wolę spróbować czegoś w kierunku gości.

 

 

Spartak Moskwa - Sibir Nowosybirsk


Remis @3,80   
Dokładny wynik w pierwszej tercji 0:0 @3,35   

 

Spartak ostatnimi czasy upodobał sobie remisy. W ostatnich sześciu spotkaniach remisowali aż cztery razy. Nie ważne czy grają z Amurem, Podolskiem czy Omskiem mecze są mocno wyrównane. Nowosybirsk również rozgrywa wyrównane mecze. Wynik często idzie różnicą jednej bramki w jedną lub w drugą stronę. Ponadto ostatnie wyniki jednych jak i drugich są underowe co tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu.

 

 
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Bardzo mało się tu udzielam, ale troche khl w ostatnich dwoch sezonach śledze, dla mnie dzisiaj Barys to weźmie. Kazachowie po ostatnim meczu u siebie gdzie oddali 45 strzałów i nic nie wcisneli będą chcieli pokazać, że potrafią punktować, a z Łotyszami będzie dłużo łatwiej niż z Admirałem. Dynamo straciło do tej pory dwa razy wiecej bramek niż Admiral. Nawet wygrana Rygi z bezpółciowym Traktorem (ostatni mecz to podciągnął im Hyka) mnie nie przekona do pogrania w strone gości. Kursy faktycznie troche przesadzone, ale na live może uda się zagrać coś sensownego w strone gospodarzy.

LIVE'
Po pierwszej tercji tak jak można było się spodziewać Kazachowie cisną kwestia czasu aż coś wpadnie.
Barys -1,5 @2,30 (Licze na wygraną w RT + ewentualna szansa na gola do pustaka)  szkoda komentować, żałuję ze oglądalem ten mecz :p

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa

Dokładny wynik w pierwszej tercji 0:1 @4,10 Unibet   
W tym przypadku załatwił mnie Vey łapiąc 5+10

 

Jako, że Łotysze ładnie się spisali spróbujemy jeszcze jednego nietypowego zakładu. Dynamo Moskwa przegrywała pierwszą tercję trzy razy w ostatnich pięciu spotkaniach i dwukrotnie remisowali. Myślę, że pojedynek derbowy będzie zacięty jednak końcowe zwycięstwo przypadnie gościom. Liczę na to, że Wojskowi wcisną jedną bramkę jeszcze przed pierwszą syreną jednocześnie ich solidna defensywa uchroni konto ich własnego bramkarza.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak sobie zerknąłem w dzisiejsze spotkania i wydaje mi się, że Podolsk nieco przeceniony przez bukmacherów, widać że nieco już im siadło granie po tym świetnym początku, ale kursy jakby trzymane po tym co pokazywali w początkach sezonu. Dziś po drugiej stronie Traktor, dość dziwna drużyna, która potrafi zagrać raz naprawdę solidnie, by w kolejnym spotkaniu nic nie pokazać. Ostatnio właściwie chyba nieco niespodziewana porażka z Rygą i to jeszcze po strzelaninie, która nie jest w ich zwyczaju. Z Podolskiem jak pokazuje historia radzą sobie całkiem solidnie również na podmoskiewskim lodzie więc ze względu na dysproporcję kursów spróbuję coś małą stawką w ich kierunku, bo jednak nigdy nie wiadomo jak tego dnia zagrają. Ale myślę, że będzie to dziś spotkanie na styku.

Traktor x2 @1,86  
Traktor ml @2,53  
Traktor +1,5 @1,43   + Kazań rt @1,62   AKO @2,31  
Vitjaz under 2,5 @1,59   + Niżny x2 @1,5   AKO @2,38  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 17 października 2019 17:04 przez pepo1990Tak sobie zerknąłem w dzisiejsze spotkania i wydaje mi się, że Podolsk nieco przeceniony przez bukmacherów, widać że nieco już im siadło granie po tym świetnym początku, ale kursy jakby trzymane po tym co pokazywali w początkach sezonu. Dziś po drugiej stronie Traktor, dość dziwna drużyna, która potrafi zagrać raz naprawdę solidnie, by w kolejnym spotkaniu nic nie pokazać. Ostatnio właściwie chyba nieco niespodziewana porażka z Rygą i to jeszcze po strzelaninie, która nie jest w ich zwyczaju. Z Podolskiem jak pokazuje historia radzą sobie całkiem solidnie również na podmoskiewskim lodzie więc ze względu na dysproporcję kursów spróbuję coś małą stawką w ich kierunku, bo jednak nigdy nie wiadomo jak tego dnia zagrają. Ale myślę, że będzie to dziś spotkanie na styku.

Traktor x2 @1,86
Traktor ml @2,53
Traktor +1,5 @1,43 + Kazań rt @1,62 AKO @2,31
Vitjaz under 2,5 @1,59 + Niżny x2 @1,5 AKO @2,38
 

Ja liczyłem na wyższy kurs na zwycięstwo Podolska, bo widziałem ich ostatni mecz z Salavatem i wyglądali na prawdę solidnie. Zabrakło im sporo szczęścia przy wykończeniu, a na minus również realizacja power play. Jeśli dzisiaj zagrają tak jak ostatnio z Ufą to może być ciężko Traktorzystom. Ja odpuszczam ze względu właśnie na zbyt niski kurs, ale stawiał bym na gospodarzy. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 17 października 2019 17:09 przez rasijskij

 

Ja liczyłem na wyższy kurs na zwycięstwo Podolska, bo widziałem ich ostatni mecz z Salavatem i wyglądali na prawdę solidnie. Zabrakło im sporo szczęścia przy wykończeniu, a na minus również realizacja power play. Jeśli dzisiaj zagrają tak jak ostatnio z Ufą to może być ciężko Traktorzystom. Ja odpuszczam ze względu właśnie na zbyt niski kurs, ale stawiał bym na gospodarzy. 
Trochę mnie tym zbiłeś z tropu, ale mam nadzieje, że dziś Traktory zagrają to co potrafią, a są w stanie zagrać dobry hokej i nie przegrają w RT. Na szczęście nocka byłą dziś obfita więc straty nie będą jakoś szczególnie bolesne;) A coś z innych spotkań grasz?
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Też bym atakował Podolsk + under 3,5. Podolsk miał naprawdę sporo pecha w meczu z Ufolcami. Wydaję mi się, że raczej nie ujrzymy sporo bramek bo obie ekipy raczej nie otwierają się za bardzo a w bramce (zwłaszcza Ezhov) solidni bramkarze.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@pepo1990 sporo spóźniłem się z odpowiedzią, ale jak już jestem... Grałem dubla SKA w regulaminowym z overem 4,5 w spotkaniu Mińsk - Nowogród. Jak na razie idzie nieźle. Nie spodziewałem się aż trzech bramek w pierwszej tercji. Kusił mnie jeszcze jakiś Jokerit z remisem lub +1,5 ale co za dużo to nie zdrowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom