>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KBO League & LVBP Venezuela & LIDOM Dominicana & Serie Nacional Cuba & LCBP Colombia & LBPRC Puerto Rico

Status
Zamknięty.
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
KT Wiz Suwon (Bae Je Seong)????Kia Tigers (Lee Min Woo) 5:2
typ WIZ handi -1      
kurs 1.88
buk lbsbet
????3/10 0.5j

OPIS: miałem grać coś z Japonii ale obejrzę naszych orłów w kosza a że Korea pół godziny później start niż NPB to wybrałem jeden, najtrudniejszy mecz z KBO, Tygrysy w gazie 5 gier wygranych, wczoraj jednak nie grali przez deszcz, dzisiaj starter po stronie Suwon + rotacja no i ofensywa, liczę przede wszystkim na Rojasa ????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Pinar del Rio????Guantanamo
typ PdR handi -1 ZWROT
kurs 1.88
buk Marathonbet
????6/10 1j

OPIS: dzisiaj wszystko leci płasko po 1j, tutaj dzielę się ''pewniakiem'' najłatwiejszy a zarazem najtrudniejszy mecz, przed sezonowi faworyci kontra outsider który bez walki tu się nie podda, tym bardziej że to kolejka otwierająca serie..''Zieloni'' pod ścianą, w trudnej sytuacji w walce o top 8(ale i tak lepszej niż Villa Clara)a każda wygrana na wagę złota, obstawiam że w kolejce otwierającej serie na Estadio: Capitán San Luis nie zawiodą????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Hanwha Eagles????LG Twins 2:5
typ under 9      
kurs 1.825
buk premium
????1/10 0.16j

OPIS: ciężko się pozbierać po tym co widziałem wczoraj w meczu Polska vs Austria, miałem odpuścić w dzień  ale premium wystawia najlepszy kurs na under i nie przejdę obojętnie (chociaż $tawka poniżej minimalnej) a'propo jeszcze tego meczu wczoraj(którego nie obstawiałem) .. jako żywo przypomina to ''stylem'' ''taktyką'' kadrę śp Władysława Stachurskiego (''słynne'' 0:5 z Japonią) a gdyby wczoraj Austria miała dobrych snajperów byłoby 0:2 do przerwy już..tym bardziej boli bo potencjałem to pokolenie bije tamto o klasę a przez układy zostanie koncertowo zaprzepaszczone(bo o tym że gdyby EURO było w formule 16 drużyn jak wcześniej to nawet by kwalifikacji nie było..nie ma co wspominać)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Kiwoom Heroes (Jake Brigham)????LG Twins (Tyler Wilson) 3:2
typ Kiwoom handi -1 ZWROT
kurs 1.781
buk pinnacle
????1/10 0.16j
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
KT Wiz Suwon (Raul Alcantara)????Kia Tigers (Im Ki Young)      
typ Wiz AH -0.5 1 połowa
kurs 1.74
buk lbsbet
????1/10

OPIS: troszkę przerwy bo zeszło się z wyjazdem na Maltę ale już jestem, jednym dziennie się podzielę co zagranę(dzisiaj akurat w dzien tylko jeden zagrany) mialem brac handi na caly mecz ale kurs nie warty, ide wiec w połówkę licząc że Alcantara zrobi robotę + ofensywa KT ruszy z nimi, już od początku????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Lotte Giants (Jang Shi Hwan)????Kiwoom Heroes (Eric Jokisch) 1:3
typ Kiwoom ML  
Doosan Bears (Seth Frankoff)????NC Dinos (Choi Sung Young) 6:5
typ Bears ML  double      
kurs 1.87
buk Pinnacle
????1/10

OPIS: pierwszy dubel na nie wiem ile zakladow od momentu reaktywacji konta tu wrzuconych, prochu tu nie wymyslę lecę po najmniejszej linii oporu, tym bardziej że dzisiaj ⚾ na drugim miejscu, na premium skandaliczne kursy.. Doosan jeszcze ma o co grać a Kiwoom.. to już się tylko modlić zostało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
LG Twins(C Kelly)????Kiwoom Heroes(Lee Seung-ho)
typ under 5 pierwsza połowa
kurs ?
buk ?
????1/10

OPIS: derby Seulu w ćwierćfinale KBO, na wygranego czeka już Mistrz z ub. sezonu, SK Wyverns. Kiwoom prowadzi 2:0, ogladałem 9ty i dogrywkę w 2gim meczu, LG miało patelnie przy 4:1 ale spaprali koncertowo, przy 4:4 i po 5:4 Gocheok Sky Dome eksplodował,,zakontraktowany w lipcu Peguero po stronie LG to śmiech na sali póki co ( już w Meksyku sie na nim szybciej poznali niż Koreańczyki) ale typowania zwycięscy tu się nie podejmę (kibicuje Kiwoom), tym bardziej że mecz na Jamsil Stadium a LG pod ścianą..pójdę w under i to na 1 połówkę, Koreańskie strony podają takich starterów jak tu napisałem ale bukmacherzy się wstrzymują z kursami na to, więc może się zmienić, na pinku ponoć był kurs ale nikt nie widział ani tym bardziej nie złapał, zakład JESZCZE nie zagrany, czekam na London Betting Shop i na premium, jesli będzie 1.65 i wzwyż biorę i potem edytuje po jakim kursie i u którego, jeśli poniżej 1.60 (wątpie) NO BET????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Alazanes de Granma????Industriales 3:10
typ Granma WIN       
kurs 1.75 
buk Marathonbet
????2/10

OPIS: żenujące/nie adwekwatne kursy na czyste win..buki się połapały a najlepszym przykładem że nie można póki co obstawiać/nie ma gdzie poprostu, LIDOM/Dominikany mimo że sezon ruszył..cytując klasyka ''jak nie odłożyłeś to już się skończyło''.
Co do samego zakładu..Kwalifikacje rundy zwycięzców (do 2 zw.) 2gi etap sezonu, 

Estadio Mártires de Barbados, mecz o 20:00 czasu Pl, czekam na oficjalkę ze składami i biorę to na 100%, zależy tylko czy czyste win czy handi -1(ok 19:50-19:55 i edytuję od razu) Granma(mistrz 2017 i 2018) ma ponoć wystawić najlepszego miotacza na pierwszy mecz, jak to się potwierdzi biorę z handi -1, jak nie to czyste win (mimo tego kursu bo min. to 1.80 tu a adekwatny 1.85) obstawiam że pierwszy mecz u siebie wygrają, mają wszystko by tak się stało i by zagrali w 3 etapie sezonu/rundzie zwycięzców ????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
SK Wyverns (Angel Sánchez)????Kiwoom Heroes (Choi Won Tae)
typ SK Win
kurs 1.746
buk Pinnacle
????5/10

OPIS: w 1 meczu dzisiaj SK w dogrywce (dopiero) porażka 0:3, jutro wystawiają Sáncheza ogladalem ok 75% gier w tym sezonie co był starterem..ma powera ale gorzej z głową, potrafi się zamulić tylko że jutro nie może być takiej opcji, ta para grała już ze sobą w ub.sezonie i na tym samym etapie(półfinał) były cyrki ale SK wyszarpało(gra się do 3zw)w tym sezonie SK lepsza głębia składu, lepsza ofensywa, kurs też na pinku, póki co, adekwatny(bandyci 1.65 lbs 1.68) Angel musi zagrać na swoim najwyższym poziomie, bez tego cały plan leży, podobnie jak dzisiaj na Kubie(mecz był dzisiaj 16:00 czasu Pl) miał zagrać Blanco po stronie Granmas, ale co odwalił w 5tym przechodzi do historii, nie ręczę za niektóre rzeczy, nie mam wpływu, ale jutro SK wyrównają stan rywalizacji 1:1, czuję to i poszło $50 a teraz to się już tylko modlić zostało????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Spróbujmy odświeżyć trochę temat. Na jutrzejsze przedpołudnie proponuje taki oto dubel

Doosan Bears - LG Twins

Typ: 1 Kurs: 1.65 STS
Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.25 STS

Póki co 1:1 tak więc nikt nie ma nad rywalem psychicznej przewagi wiec skąd typ na Doosan?! Cóż jutro do gry wystawiają Alcantare, a w tym sezonie jest to zapewnienie zwycięstwa. W dotychczasowych 8 spotkaniach tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Przeważnie nie pozostawia przeciwnikom złudzeń i na to tez licze w tym spotkaniu. Jego vis-a-vis nie ma aż tak dobrych statystyk tak więc widzę spore szanse na powodzenie obu typów

KIA Tigers - KT Wiz Suwon

Typ: 1 Kurs: 1.6 STS

KIA ma na koncie 4 porażki z rzędu, a więc czas na zmianę trendu. Do gry wchodzi Gagnon który ma to właśnie zmienić. Liczby nie aż tak wyśmienite jak w/w Alcantara ale gra cały czas na plusie tak więc zaufam jego umiejetnosciom. Rywal ma przed sobą pierwszy występ tak więc forma pod znakiem zapytania. Dodatkowo młody wiek myślę, że moze sprawić jednak iż będzie w dużym stresie i nie podoła zadaniu.

Wynik: 6:0 ; 10:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
KT Wiz Suwon - Samsung Lions

Typ: 2 Kurs: 1.8 STS

Na początek typ który wydaje mi się najpewniejszy. Poki co 2:0 dla gospodarzy,a więc mogą być zadowoleni. W 3 meczu "Lwy" do gry wystawiają Buchanana który ma za zadanie poprowadzić do zwycięstwa. Nie ma dwóch zdań jest zdecydowanie lepszy od swojego rywala stąd rym razem idę w kierunku gości. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet handi -1.5 po 2.20 weszło na luzie ale jak dla mnie wystarczający jest czysty win Samsung Lions

LG Twins - NC Dinos

Typ: 2 (-1.5) Kurs: 1.7 STS

Goście do gry wystawiają Koo Chang-moo który w tym sezonie jeszcze nie doznał porażki i mam nadzieje,ze utrzyma tą passe. Kurs na czystą 2 to 1.40 tak więc skuszę się na.delikatne handi. Rywal póki co bez szału poza tym młody wiek może w koncowce okazać się dosyc ważnym aspektem. Licze tu na spokojne conajmniej 2 pkt zwycięstwo gości.

Wynik: odwolane
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czas wrócić do Korei

Nexen Heroes - NC Dinos

Typ: 2 (-1.5) Kurs: 1.75 STS

Krótko bo nie ma się co rozczulac w temacie. Dinos do gry wystawiają Drew Rucinskiego. Gość do tej pory gra wręcz idealnie. Na 9 pojedynków 8 razy wychodził zwycięsko i właśnie w jego postaci upatruje szanse powodzenia typu. Rywal póki co 1 mecz i 1 win ale tym razem będzie mu ciężej o dobry wynik.

Wynik: 1:9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś znów Korea w grze

KT Wiz Suwon - LG Twins

Typ: 1 Kurs: 2.00 STS

Dziś próbujemy pograc na gospodarzy. Do gry wystawiają mlodziana ale tenże młodzian ma świetne statystyki w tym sezonie. W dodatku ma już na rozkładzie drużynę LG tak więc wie jak z nimi grać. Rywal może i doświadczony ale dobra grę przeplata słabą dlatego licze,ze w tym pierwszym meczu serii na własnym terenie Suwon zaliczy win.

e: 7 zmiana to mistrzostwo swiata

Wynik: 10:9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dziś znów Korea w grze

KT Wiz Suwon - LG Twins

Typ: 1 Kurs: 2.00 STS

Dziś próbujemy pograc na gospodarzy. Do gry wystawiają mlodziana ale tenże młodzian ma świetne statystyki w tym sezonie. W dodatku ma już na rozkładzie drużynę LG tak więc wie jak z nimi grać. Rywal może i doświadczony ale dobra grę przeplata słabą dlatego licze,ze w tym pierwszym meczu serii na własnym terenie Suwon zaliczy win.

Wynik:
cieżki mecz, do tego Suwon i ich tragiczny bullpen, 47.62% na normalnych bukach na WIZ ML wystawione adekwatnie tyle że z marzą nie do zaakceptowania(48.31 na pinku z min marzą 3,86)..dobry bet byl Japan NPB Minor Yokohama 2 vs Giants 2 over 7 lub 7.5 końcowy 6:4 a tutaj to tylko sie modlic no ale powodzenia naturalnie🍒
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Nicaragua, CNBS GPO
Tigres del Chinandega vs Indios del Bóer
typ under 8.5❌❌❌wynik 4:6(4:4; 0:2)
kurs 1.95
buk Betcris
$tawka 1/10 lub 0.1% budzetu lub 10.5 euro

OPIS: Jesús Garrido vs Juan Bermudez..Bóer prowadzi 3:0 mecz decydujacy dla Tygrysów, jeśli przegraja odpadają, nie mają NIC do stracenia, tyle że Indios to jak dla mnie najlepsza Druzyna Nikaragui a moze i calej Ameryki Srodkowej..Bermudez to miotacz innej druzyny: Indigenas de Matagalpa transferowany po wyeliminowaniu ich w cwiercfinale przez Bóer wlasnie(osobliwe dosc transefry w tej lidze)..solidny miotacz, nawet bardzo jak na tamtejsze warunki, z 2giej strony Tigres w decydujacym meczu posyla Garrido, chlopak juz raz sie mierzyl z Bóer..bylo 2:4..zaklad z gatunku tych szalenczych, BUK jeden raczy wiedziec co tam sie wydarzy, liga overowa, linia dobrze wystawiona, ide w strone under mimo że artyleria Indios sama moze tutaj toto przekroczyc mimo to pobralem under bo LICZE ze Tigres dzisiaj postawieni pod sciana rusza z nimi, typuje mecz na styku i niski wynik.. jedyny bukmacher z marza do zaakceptowania to betcris, na innych nie warto, na ziemniakach nawet nie patrze...cytujac klasyka ''..jedna bitwa zmieni wszystko(dla Tigres) Rozstrzygną armaty''
{e} Bermúdez prawie mecz zawalił dla Indios, w 4tym albo 5tym (juz nie pamietam dokl.)pogoniony na kopach i 4ty Inn. zdecydowal ze bet na minus, ofensywa Bóer ruszyła natychmiast..chcialbym finał Bóer vs Dantos de Managua ale Dantos ma jeszcze Esteli do wyeliminowania(2:2 na ta chwile)
 
Ostatnia edycja:
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Nicaragua, CNBS GPO
Dantos de Managua(G Martinez) vs Esteli(F Carasco) 7:2(7:2; 0:0)
typ Dantos AH -1✔✔✔
kurs 1.833
buk Marathonbet
$ 1/10 lub 0.1% budżetu lub 10e

OPIS: 2.7 na ta chwile na awans klubu ze stolicy na krzaku, Est zmienili SP, granie na awans troche lipa bo jesli po tym meczu Managua wyrowna na 3:3 to decydujacy, siodmy będzie na Estadio Rufo Marin a tam moga wygrac z kazdym..Bermudez i wariaty dzisiaj im wybija z glowy swietowanie awansu, już dzisiaj swietowanie. Z 2giej strony koncowka miecha, za wiecej nie zagrane bo nie mam potrzeby takiej zreszta i tak krzak nie pusci a nie ma mi kto teraz zagrać na satelickich, linia 1.5 ryzykowna(naj kurs 2.24, betcris) bo moze byc na styku mecz🍀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś wizyta w Korei i 2 mecze które według mnie są warte gry

Doosan Bears - Samsung Lions

Typ:1(-1.5) Kurs: 2.00

STS

Hanwha Eagles - NC Dinos

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.45

STS

Krótko bo mecze za ok.1.5 godziny. Zarówno Dossan jak i Dinos wystawiają dziś "kosmitów" do gry w prównaniu do rywali.
Rucinski(NC Dinos) powinien dziś zjeść swojego oponenta i pozostawić po nim mokrą plame.Rywal nie ma podejścia do Drew i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego to powinno był łatwe i przyjemne zwycięstwo po stronie Dinos.

Jeśli chodzi o 2 mecz to już może być trudniej aczkolwiek Choi Won - joon również póki co gra o wiele lepiej od rywala.
Tu jak cos proponuje pograć na Dossan popróstu win po kursie 1.5 jeśli nie chcecie zbyt ryzykować. Ja wchodze w handi a jak będzie zobaczymy popołudniu.

Wynik:. 5:2 ; 1:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kiwoom Heroes - KIA Tigers
Typ: 1(-1.5)
Kurs: 2,05

STS



Trzecie spotkanie serii i do tej pory KIA ma dwa zwycięstwa więc zwyczajowo w tego typu przypadkach należy pograć na przełamanie "słabszych". Teoretycznie gospodarze tym razem powinni sprawe ogarnąć. W tabeli są wyżej tak więc jak mówią kursy są faworytem.
Jak ktoś woli na spokojnie to niech gra czystą 1 ja natomiast próbuje handi. "Na górce" po stronie gości 20-letni debiutant którego może zjeść trema. Rywal może i nie jest jakimś dużo starszym ale już w tym sezonie 10 spotkań z których w sześciu wyszedł zwycięsko, a więc licze na kolejny dobry występ i przynajmniej dwupunktowy win ekipy Kiwoom Heroes


Wynik: 1:3
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Korea Płd

Kiwoom Heroes - NC Dinos

Typ: 2 Kurs: 1.95

STS


Próbujemy i zobaczymy co się wydarzy. Do tej pory Kiwoom z dwoma zwycięstwami więc próbujemy na przełamanie.

Obie ekipy wystawiają do gry zbliżonych do siebie miotaczy. Ciut lepsze liczby ma miotacz Dinos tak więc kolejny mały plus aby na nich pograć.

Obie ekipy walczą o PO tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Martwi troche to,że Dinos w tym sezonie jeszcze nie wygrali na terenie rywali no ale kiedy jak nie dziś.

Kurs przyjemny więc próbujemy może coś z tego wyjdzie



Wynik: 4:8
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom