>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 14 października 2019 11:52 przez pawelex

Co do PIS to cebula dała się po raz kolejny sprzedać za ich własne pieniądze 
Tylko ze ta cebula coś z tych pieniędzy ma a za rządów tych "lepszych" ???? miała, tylko Elita sie dobrze miała.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Najlepsi to sa ci, ktorzy wszystkich przeciwnikow PiS wyzywaja od lewakow podczas gdy najbardziej lewicowe poglady pod katem gospodarki ze wszystkich partii ma wlasnie PiS. Nawet ta Lewica stworzona z SLD i Razem nie ma takich odjechanych pogladow na gospodarke co oni ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Aż tak źle się ludziom w Polsce żyje, że tak bardzo pragną rozwalić kraj? Widać, że polski naród jest głupi. Mam nadzieję, że przez następne 4 lata pozbędą się złodziei, oszustów, komuchów i esbeków. 
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
cytat z dnia 14 października 2019 14:41 przez rekretyper

Tylko ze ta cebula coś z tych pieniędzy ma a za rządów tych "lepszych" ???? miała, tylko Elita sie dobrze miała.
Co ma? Sprawdź sobie wartosc tych pieniędzy. Odejmij inflację i wzrost cen. Ponad 30 nowych lub podwyższonych podatków. Nikt tej kasy nie wziął z nieba. Na podwyżki nauczycieli i lekarzy nie mieli ale na 13 i 14 emeryture znaleźlu. To zwykła korupcja 

Tamta władza była nieporozumieniem. Nie bronię ich. Kończę ten temat bo to nie miejsce na tego typu dyskusje ale przez te 4 lata zobaczycie jak władza potrafi być arogancka
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Prawie idealnie sprawdziły się te wyniki z tymi sondażowymi. Under 45,5 PiS na szczęście wszedł. Szkoda, że minimalnie przekroczyli 43,5, bo pamiętam, że ktoś stawiał właśnie na under 43,5 po ładnym kursie, zabrakło bardzo niewiele.

Z wyników wyborów z pewnością zadowoleni są SLD, PSL i Konfederacja. PiS tak umiarkowanie, a KO powodów do zadowolenia nie ma, ale z drugiej strony na nic lepszego liczyć raczej nie mogli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W tym roku nic nie grałem na wybory i pisałem na forum, że linie tym razem buki ustawiły prawidłowo i miałem rację. Ktoś podawał KO poniżej 27% po 1,84 w STS i zobaczcie jak linia była idealnie ustawiona :) tym razem "oczko" u buków... Kto był w stanie przewidzieć czy będzie 26,88% czy 27,40% (jak ostatecznie jest)... Mogę trochę żałować, że nie zagrałem znowu na frekwencję, ale tu zmyliły mnie sondaże, gdzie deklarowało, że pójdzie 59%, a jest zasada żeby odejmować 10% od sondażowej frekwencji... Z 2 strony nie wierzyłem, że będzie np tylko z 52%, ale i tu buki dały dobre (dla siebie linie) czyli 52,56,58... Było też pow. 60% i jak się okazuje to można było grać... Reasumując w tych wyborach na wyniki były idealne linie (żadnego value), lekkie value na frekwencję, która znowu była lekko niedoszacowana, ale jak dla mnie było za duże ryzyko żeby grać to mocno, a ponieważ nie mam czasu na bukmacherkę to albo gram mocno, albo wcale... :)

Mam też taką refleksję, że osoby na tym forum od kiedy tu jestem zawsze grały na wejście Korwina, a... kiedy nareszcie wszedł to były tu głosy, że nie wejdzie i chyba mało osób to pograło, a jednak wszedł (co prawda jako Konfederacja, ale wszedł... :) Generalnie szkoda, że źródełko zarobków w postaci wyborów powoli usycha... Ciekawe jakie linie na frekwencję wystawią na prezydenckie... 70%.... ?????? Hahaha

 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a moim zdaniem kursy byly zle wystawione. linia na pis byla pod 48,5 i prawie 5 roznicy z rzeczywistoscia, linia na konfederacje zaczynala sie od 4 a bylo 6,8. linia na sld 10,5 a skonczylo sie na 12,5. psl tez linia 6 a skonczylo sie na 8,5. to przy psl i konfederacji naprawde spore value. zreszta pisalem pod koniec wrzesnia i na poczatku pazdziernika co gram i wszystko sie sprawdzilo. 60 procent zysku netto przy nietrafieniu pis nie bedzie mial wiekszosci i pis ponizej 43,5 to dobry wynik. fajne wnioski mozna wyciagnac np. palade probuje byc influencerem xd moim zdaniem sie myli tak jak sondazownie. patrzac po wnioskach jakie wyciagaja partie i dziennikarze za 4 lata znowu nic sie nie zmieni. wybory prezydenckie beda fajne w zaleznosci od kandydata opozycji i w jaki sposob bedzie on mobilizowal ludzi do glosowania przeciw. ciekawy bylby owsiak xd naprawde ciekawy. chyba sobie poszukam i juz teraz postawie, ze bedzie kandydatem opozycji w zaleznosci od kursu. chyba ze uwierzyli w to, ze budka albo kidawa moze byc prezydentem xd ciekawe czy kisiniak-kamysz wystartuje i jak to sie tym razem przelozy na poparcie kandydata psl, ktory co wybory na 2 procentach sie zatrzymywal. 

edit; fajne zestawienie

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyniki-wyborow-ktory-sondaz-najlepiej-je-przewidzial/k8s500v
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Po wtopie w wyborach do PE udało sie fajnie zapunktować. Byłoby jeszcze lepiej gdyby mi wszedł under 43.5 (po kursie 5.8) na PiSie. Zabrakło 0.1%...
Udało się przewidzieć lepsze wyniki PSLu i Konfederacji, ale liczyłem też na spokojny over 13 dla Lewicy.
Wracamy do tematu za trochę ponad pół roku - wybory prezydenckie. Spodziewam się tam wielkiej niespodzianki ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Linie były dobrze ustawione... Ja nie mówię, że i tak się nie da zarabiać bo jak jestem pewny, że Real wygra z Barceloną i mam to przeanalizowane w 1000% to i to zagram po 1,50, ale... chodziło mi o to, że kiedyś to buki miały w liniach poślizg tak z 10%... Jak komuś intuicja podpowiedziała, że PiS będzie miał mniej niż 48% to brawo, ale linie były od 40 do 50%, a nie od 30 do 40 co bywało (to tylko przykład) wcześniej. Tu zresztą w wątku nie widziałem typów na PiS poniżej 44%, raczej pow. 50%. Tak samo na Konfederację nie było na wejście. Co do PSL to się cieszę osobiście z tego wyniku, ale tu to już w ogóle, żadne sondaże tego nie przewidziały i naprawdę ciężko było przed wyborami to wyczuć bo nawet nikt z komentatorów sceny politycznej tego nie wyczuł. Jednym słowem mówiąc tym razem to była po prostu loteria jak 80% typów w całej bukmacherce...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to przejzyj watek jeszcze raz ;p 10 procent roznicy przy 30 procentach poparcia i 2 procent roznicy przy 4,5 procent to gdzie jest wieksze value... to tak jakby bylo 20 procent roznicy przy 45 wystarczy przecinek przesunac. skala sie zmienia i tyle. dla mnie byly zle wystawione i to udowodnilem. dla kogos innego byly dobrze i tez to udowodnil. 

pisalem ze stawiam na konfederacje powyzej 6 procent i za ile pisalem ze stawiam pis ponizej 43,5 i za ile pisalem tylko posty sobie edytowalem. tak to mozna sobie z 30 postow nabic a chyba nie o to chodzi. pisalem ze gram zimocha z glinskim i za ile. pisalem ze gram pis nie uzyska samodzielnej wiekszosci i za ile. i pisalem, ze nie gram typow po to zeby weszly jak ktos zapytal o konfederacje powyzej 4,2 tylko anomalie w kursach gram.  wyjatkiem bylo sld powyzej 10,5 ktore bylo niedoszacowane oraz pis ponizej 48,5 ktory byl przeszacowany. to moje zdanie i moge sie mylic. milego dnia wszystkim zycze.

edit; zaznaczam ze dla mnie bylo value dla kogos innego moglo nie byc. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 15 października 2019 11:41 przez przestrzalninjato przejzyj watek jeszcze raz ;p 10 procent roznicy przy 30 procentach poparcia i 2 procent roznicy przy 4,5 procent to gdzie jest wieksze value... to tak jakby bylo 20 procent roznicy przy 45 wystarczy przecinek przesunac. skala sie zmienia i tyle. dla mnie byly zle wystawione i to udowodnilem. dla kogos innego byly dobrze i tez to udowodnil. 

pisalem ze stawiam na konfederacje powyzej 6 procent i za ile pisalem ze stawiam pis ponizej 43,5 i za ile pisalem tylko posty sobie edytowalem. tak to mozna sobie z 30 postow nabic a chyba nie o to chodzi. pisalem ze gram zimocha z glinskim i za ile. pisalem ze gram pis nie uzyska samodzielnej wiekszosci i za ile. i pisalem, ze nie gram typow po to zeby weszly jak ktos zapytal o konfederacje powyzej 4,2 tylko anomalie w kursach gram.  wyjatkiem bylo sld powyzej 10,5 ktore bylo niedoszacowane oraz pis ponizej 48,5 ktory byl przeszacowany. to moje zdanie i moge sie mylic. milego dnia wszystkim zycze.

edit; zaznaczam ze dla mnie bylo value dla kogos innego moglo nie byc. 
Ok jako jeden z nielicznych dobrze zagrałeś i gratuluję... ale inne typy i to w większości nie powchodziły, a jeszcze na poprzednie samorządowe, nie mówiąc wcześniej powchodziło prawie wszystko bo buki dały prezenty. Np. na samorządowe jak dobrze pamiętam to bukom zabrakło skali na frekwencję bo najwyższa linia była o 10% niższa niż realny wynik - i to jest VALUE przez duże V... Tu owszem były po niezłych kursach linie pow. 60% na frekwencję, zgadza się... ,ale mieściły się w skali co oznacza, że linie były dobrze ustawione... Gdyby nie pogoda mogło by być i z 57%... Pewnie we frekwencji te linie miały lekkie value, ale już w wyniku PO gdzie była linia po 1,84 na 27% - idealnie wycelowana... Linie na PiS przesadzone, ale wciąż wszystko w granicach błędu sondażowego... Jak się gra za 10zł czy za 100zł czy nawet za 1000zł to można oczywiście sobie pograć i ryzykować, ale rzeczywiście mocno za 10 czy 50 tyś to już trzeba mieć spory zapas co ostatnie wybory od 2012 (czyli od momentu kiedy gram i zarabiam (łem) na polityce) dawały...

Zresztą koledzy w tym wątku raportowali, że buki i tak szybko limitują więc nawet nie wiadomo czy by można było mocno coś zagrać. Wniosek jest jeden - od tych wyborów raz przez właściwie ustawione linie, dwa przez limitowanie - skończyło się Eldorado polityczne.... :) :) :)

Oczywiście nie oznacza to, że nie można zarabiać, ale tak jak i w sporcie...
 
Do góry Bottom