>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
pierwsze 15min ładne potem zjazd i znowu męczarnia ze śmieszną Macedonią, ja już się boję tego euro bo baty mocne będą..
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 13 października 2019 22:04 przez vernopierwsze 15min ładne potem zjazd i znowu męczarnia ze śmieszną Macedonią, ja już się boję tego euro bo baty mocne będą..
Skończył się pomysł. A Jerzy B. zamiast wpuścić Piątka albo Milika za Góralskiego, Krychowiaka cofnąć, to stoi przy bocznej linii i pluje na murawę jak zwykły żul. 
 
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
Wymęczą 1 gola 1:0 się skończy i Janusze zadowoleni, super repra znowu na 0 z tyłu lider grupy a tfu..

@ no i wymęczyli..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 13 października 2019 22:20 przez neutralnyWidzieliście minę Brzęczka? Ten ogień w oczach. Jakby Brazylii w finale mundialu strzelili w ostatniej minucie :D
Mina alkoholika, który wie że się nażłopie po meczu.
 
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
ROSJA MHL
Org Junior vs HK Riga 0-1 po 1 tercji
over 5,5
@1.80
Riga wyłapała kilka kar to czasu mniej na bramki ale ta linia o wiele za niska imo, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
verno 465K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 października 2019 18:37 przez vernoROSJA MHL
Org Junior vs HK Riga 0-1 po 1 tercji
over 5,5
@1.80
Riga wyłapała kilka kar to czasu mniej na bramki ale ta linia o wiele za niska imo, polecam.
    0-6 w 2 tercji 3 gole w 3min i już wtedy mogli to domknąć to nagle odpuścili totalnie mecz, było widać jak grają sobie na luziku, jeżdżą jak na lodowisku z panienką na randce.. ogółem dramat ale na farcie w ostatnie 2min ogarneli 2 bramy ale 30min bez gola vs Org to kabaret
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom