>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

K 297

krejos

Użytkownik
Jak tam ryneczek? Pomidory i Sałta po ile dzisiaj. Kartofle Ogórki mają szansę przejąć rynek? Kwiaty z Pomarańczami mają szansę coś zamieszać? Ciekawe jak wypadnie gruszka Konfederacja?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 16:51 przez krejosJak tam ryneczek? Pomidory i Sałta po ile dzisiaj. Kartofle Ogórki mają szansę przejąć rynek? Kwiaty z Pomarańczami mają szansę coś zamieszać? Ciekawe jak wypadnie gruszka Konfederacja?
Gruszka Konferencja kosztuje już powyżej 5 za kilogram :)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 18:37 przez ranczo0123
Frekwencja na godzinę 17 wyniosła oficjalnie 45,94%. Większa o 6,97 w porównaniu do 2015.
Czyli raczej te 56,5 przekroczy, a jest szansa że będzie około 60 ...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ja mam linie ponad 54,5 za 5K a pewny wcale jakos tego nie jestem. Za wieksza kwote mam jeszcze zwyciestwo Kidawy z Jarkiem i Lewice ponad 11,5. Wszystko w BAH
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 20:05 przez bmoranJa mam linie ponad 54,5 za 5K a pewny wcale jakos tego nie jestem. Za wieksza kwote mam jeszcze zwyciestwo Kidawy z Jarkiem i Lewice ponad 11,5. Wszystko w BAH
O te ponad 54,5 to wcale nie musisz się martwić ... masz jak w banku ...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyniki exit poll IPSOS dla TVP, TVN i Polsatu, za tvn24.pl:
  • PiS - 43,6 proc.
  • KO - 27,4 proc.
  • Lewica - 11,9 proc.
  • PSL - 9,6 proc.
  • Konfederacja - 6,4 proc.
Frekwencja wyniosła 61,1%
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
palade ostrzegal, ze to ipsos przeprowadzil ten sondaz i sie mylil w wyborach do sejmikow i do europarlamentu. z pozostalych twitterowiczow podajacych wyniki z roznych komisji wynikalo, ze duzo osob odmawialo odpowiedzi a pytanie na kogo oddalo glos. ktos zyska a ktos na tym straci tylko kto. ma ktos juz oficjalne wyniki z usa? pis wygral tam, ale w 4 lata podobno stracil 11 procent.

edit; chodzi mi o tego twitterowicza https://twitter.com/LewitujacyUmysl
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jakiś czas temu zagrałem kupon na którym jednym z typów był under 45,5 PiSu. Czy można się już nastawiać na to, że typ wszedł czy istnieje jakaś realna szansa na to, że jednak nie wejdzie?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 20:05 przez bmoranJa mam linie ponad 54,5 za 5K a pewny wcale jakos tego nie jestem. Za wieksza kwote mam jeszcze zwyciestwo Kidawy z Jarkiem i Lewice ponad 11,5. Wszystko w BAH
Ciekawe jak pograles za tyle w bah over 54.5 skoro ja chcialem dac za 3 k i nie przyjeli bo limit. Potem zmienili kurs na 1.35 i przyjęli za 2300 po czym zdjeli od razu z oferty i juz nie wróciło 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 21:31 przez 5xharoldx5Jakiś czas temu zagrałem kupon na którym jednym z typów był under 45,5 PiSu. Czy można się już nastawiać na to, że typ wszedł czy istnieje jakaś realna szansa na to, że jednak nie wejdzie?
istnieje realna szansa, ze nie wejdzie. 3 procentowym bledem sa obdarzone kazde partie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 13 października 2019 21:31 przez 5xharoldx5Jakiś czas temu zagrałem kupon na którym jednym z typów był under 45,5 PiSu. Czy można się już nastawiać na to, że typ wszedł czy istnieje jakaś realna szansa na to, że jednak nie wejdzie?
Szansa zawsze jest, ale tutaj byłbym spokojny o powodzenie tego kuponu. 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 21:31 przez 5xharoldx5Jakiś czas temu zagrałem kupon na którym jednym z typów był under 45,5 PiSu. Czy można się już nastawiać na to, że typ wszedł czy istnieje jakaś realna szansa na to, że jednak nie wejdzie?
No jeszcze tak do końca nie możesz być pewien, dlatego że najprawdopodobniej wynik PIS-u będzie większy niż te 43,6 % , niestety może nawet osiągnąć 45,5 %.
Co do frekwencji to jest pewne że będzie powyżej 60 % , będzie nawet większa niż te 61,1 .
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Beda w nocy z PKW jakies czastkowe informacje czy dopiero o 10 jutro? Tak jak policzylem to troche ponad 26 K na wybory dalem i wg tego co podali w wiadomosciach to raczej wszystko na plus.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
"To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać" - Stefan Kisielewski

Konfederacja bardzo dobry wynik. Na 91% oficjalnych wyników ponad 1,1 mln głosów i prawdopodobnie 12 posłów. Wchodzą na pewno JKM, Winnicki, Bosak, Berkowicz, Kulesza, Braun, Sośnierz, Dziambor 

Co do PIS to cebula dała się po raz kolejny sprzedać za ich własne pieniądze 
 
Do góry Bottom