>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
H 253

harasta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Macedonia Północna
Typ: Polska i obie strzelą
Kurs: 3.40
Bukmacher: Totolotek


Witam serdecznie, czytając wcześniejsze wypowiedzi forumowiczów odnośnie raczej underowego meczu Polaków, ja idę w drugą stronę i proponuję w tym spotkaniu zakład Polska wygra i obie drużyny strzelą gola, po całkiem fajnym kursie 3.40.

Zacznę od naszych dzisiejszych przeciwników. Macedonia po zwycięstwie nad Słowenią znacznie przybliżyła się do strefy premiowanej awansem, w drużynie panują wysokie morale i na pewno dziś nie przyjeżdżają do Warszawy się bronić.
Goście dysponują zawodnikami, którzy nie są anonimowi, występują w solidnych klubach silnych europejskich lig m.in. Napoli, Sporting Lizbona, Udinese, Genoa czy Dinamo Zagrzeb. Kadra stanowi dobry miks doświadczenia (36-letni Pandev z 83 golami w Serie A) i młodzieńczej fantazji (20-letni Elmas, za którego Napoli zapłaciło 16 mln euro). Tak jak wspomniałem, Macedonia nie ma nic do stracenia, a chcąc spełnić marzenia narodu i zakwalifikować się do Euro, gola muszą strzelić i na to też liczę.

Z drugiej strony nasza Polska drużyna. W kadrze jest rozłam i zawodnicy nawet nie starają się tego ukrywać. Po ostatniej burzy medialnej po słowach Glika, uważam, że w szatni padną przed meczem mocne słowa, zawodnicy skupią się na celu najlepiej jak potrafią i zapewnią sobie już dziś awans z fetą na Narodowym. Mamy mocne indywidualności, liczę dziś na pełny profesjonalizm i zwycięstwo nad Macedonią.

Podsumowując, myślę, że będziemy dziś świadkami otwartego meczu, przewiduję wynik 2:1 lub 3:1 dla naszych. Pozdrawiam

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 16:00
Spotkanie: A Numancia - Zaragoza
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz w ramach 11 kolejki 2 ligi hiszpańskiej, w którym gospodarze zajmujący 13. miejsce w tabeli podejmą gości będących na 5 miejscu. Pozycja w tabeli odzwierciedla wskazanie przez bukmacherów jako faworyta ekipę z Saragossy. Swojej szany upatruję w fakcie, że na wyjazach w 3 meczach dwukrotnie zremisowali, i to z niżej notowanymi rywalami. Myślę więc, że mogą nie mieć tak łatwo, zwłaszcza że Numancia u siebie jest silna. W 5 meczach mają bilans 3-1-1, z bilansem bramkowym 5-2. Tak więc faworyt będzie musiał się mocno postarać aby tu wygrać, i liczę na to że ta sztuka się nie uda. Obstawiam wynik 1-1. 

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Białoruś - Holandia
Typ: Holandia (handicap 1:0) 
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W dzisiejsze popołudnie reprezentacja Białorusi podejmie przed własną publicznością reprezentację Holandii. Białorusini w obecnych kwalifikacjach spisują się bardzo słabo - jedyne punkty jakie zdobyli w tych kwalifikacjach to na outsiderze grupy, czyli Estonii. Na wyjeździe wygrali 1:2, natomiast u siebie zanotowali remis 0:0. Białorusini w czterech pozostałych meczach zdobyli tylko jedną bramkę i zanotowali 4 porażki. Holandia dzięki trzem ostatnim zwycięstwom awansowali na pierwsze miejsce w grupie C. Lecz liderują w niej dzięki najlepszemu bilansowi meczów bezpośrednich, bowiem zarówno Niemcy jak i Irlandia mają także po 12 pkt. Tak więc walka o awans w tej grupie zapowiada się arcyciekawie. Holandia ma zdecydowanie najłatwiejszy terminarz do końca rozgrywek, bowiem grali już dwa razy z reprezentacją Niemiec i raz z Irlandią. Wierzę, że Ronald Koeman przygotuje odpowiednio mentalnie swoich podopiecznych i wybiegną na boisko zmobilizowani w 100% od pierwszych minut a wtedy o pokrycie handi nie będę musiał się wcale martwić, bo bramki będą tylko kwestią czasu. W ostatnich 3 bezpośrednich pojedynkach Holandia pokrywała (handi -1:0), notując kolejno zwycięstwa: 4:1, 1:3 i 4:0 nad reprezentacją Białorusi. 

  100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Austria
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.25
Bukmacher: ETOTO

O tym jak bardzo ważny to mecz opisane już było we wcześniejszych analizach , ja spodziewam się walki od początku do końca spotkania a co za tym idzie i sporo fauli , w pierwszym ich meczu w Austrii było aż 32 faule co prawda z kartkami było słabo bo zaledwie 3 żółtka ale w przeciągu 30 min gry bo pierwsza kartka dla Słoweńca w 63 min gry , dzisiejszy mecz poprowadzi znany sędzia z Turcji pan CÜNEYT CAKIR który w meczach eliminacji czy do ME czy MŚ trochę tych czerwieni pokazał , może i dziś przy jakiejś brutalnej walce nie spodoba mu się agresywność i wyciągnie czerwień !

  325
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kazachstan - Belgia
Typ: Belgia (handicap 2:0) 
Kurs: 2.75
Bukmacher: STS
Analiza:

Belgowie nie przestają grać pięknej piłki i zupełnie zasłużenie wciąż są liczącą się ekipą na szczeblu nie tylko europejskim, ale także światowym. Jak burza przechodzą obecne eliminacje dosłownie rozbijając rywali bilansem bramek 28:1 po siedmiu meczach. Średnia czterech goli zdobytych na mecz jest oczywiście efektem strzelenia dziewięciu bramek z San Marino przed trzema dniami. Niemniej jednak każdy z rywali mógł na własnej skórze odczuć wielkość trójkolorowych.

Kazachstan jest na czwartym miejscu w grupie i są bez szans na awans. Nie sądzę, aby podjęli dzisiaj ambitną walkę z Belgami, wszak ci drudzy mają wyraźną ochotę na zakończenie eliminacji bez straty punktu. Przed czterema miesiącami oba zespoły spotkały się w Belgii, i wówczas wygrali 3:0. Przed nimi jednak za chwilę było kolejne spotkanie, ze Szkocją, z którą zresztą także wygrali trzema trafieniami. Kazachstan wiosną u siebie przegrał 0:4. Dlaczego więc podobnym bilansem nie miałby ulec Belgii?

Te wszystkie aspekty skłaniają mnie do przypuszczenia, że Belgowie wygrają dzisiaj różnicą minimum trzech goli.

  100
 
 
kryszan010 5,1K

kryszan010

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - el.ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Austria
Typ: Obie strzelą i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.55
Bukmacher: STS
Analiza:

Kolejny mecz gdzie spodziewam się dużo bramek, obie drużyny grają o awans do Mistrzostw Europy, obie mają jeszcze szanse, ale miejsce zostaję tylko jedno, bo Polska powinna(?) wygrać z Macedonią i mieć awans w kieszeni. W przypadku zwycięstwa Polski i zwycięstwa Austrii, Polska jedzie na Mistrzostwa a Austrii brakuje punktu do awansu. Ale to zostawmy w spokoju takie kalkulacje, bo nasze orły najpierw muszą wygrać swój mecz. Słowenia ma jeszcze szanse na awans, tracą 2 punkty do Austrii i nie mają nic do stracenia, więc będą musieli zaatakować i spodziewam się tutaj wymiany ciosów. Słowenia u siebie to bardzo groźna drużyna i mogą wygrać z każdym na własnym boisku, dobre mecze z nami gdzie wygrali 2-0, wygrana z Izraelem 3-2 i remis z Macedonią 1-1.
Austria jest w niesamowitym gazie, grają fajny futbol, futbol bardzo ofensywny i do tego skuteczny, no może poza spotkaniem z Polską w Warszewie, w sumie to obu meczach z nami mieli mega pecha, że ani razu nie udało im się trafić do bramki,
Ostatnie mecze pokazują, że strzelają mnóstwo bramek, w czwartek wygrali u siebie 3-1 z Izraelem gdzie przegrywali 0-1, pogrom w meczu z Łotwą 6-0, także w ich meczach pada sporo bramek. Liczę tutaj na wymianę ciosów, bo Słowenia ma o co grać, a obrona Austrii jest według mnie ich najsłabszym ogniwem.
 

  100
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Estonia - Niemcy
Typ: Przedział goli [4-6]
Kurs: 2.00
Bukmacher: etoto

Tutaj goście nie odpuszczą, sytuacja w tabeli jest zbyt ciasna, trzeba pokazać kto tu rządzi, a okazja do tego idealna. Do Tallinu przyjeżdża dziś niemiecka maszyna po pewne trzy punkty. Trzy zespoły równo po 12 oczek, Holendrzy dziś grają z Białorusią, więc również nie odpuszczą, łatwe mecze dla najlepszych w grupie. O tym, kto zajmie pierwsze miejsce może zadecydować bilans bramkowy. W pierwszym meczu Niemcy wygrali z Estonią 8:0! O fatalnej dyspozycji gospodarzy nie trzeba chyba mówić, 0-1-5 przy bilansie bramkowym 2:18 mówią same za siebie. Różnica w jakości kadry - niebo a ziemia. Tak jak wspomniałem doskonała okazja na zdobyciu kilku goli, które podreperują bilans. Do tego wciąż trzeba rekompensować porażkę z Holendrami, w której przed własnymi kibicami ulegli 2:4. Wg mnie cztery gole tutaj na spokojnie powinny wpaść, niezależnie od tego jakim składem wyjdą nasi sąsiedzi. Zawężam to strzelanie progiem sześciu goli, bo jednak jest to wyjazd, zdecydowanie gorsza murawa niż u siebie, coraz bliżej końca eliminacji, więc trzeba dać też zagrać głębszej rezerwie, bo kiedy jak nie w takim meczu. Intuicja z resztą podpowiada, że dwa takie mocne pogromy rzadko kiedy się zdarzają, nawet jeśli mecze są z tym najgorszym koszykiem. Przewidywany wynik to 0:5.

  100
 
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera National
Godzina: 22:00
Spotkanie: Gimnazia Mendoza - Gimnasia Jujuy
Typ: Powyżej 2
Kurs: 2,20
Bukmacher:     LVBet
 

Argentyna to liga typowo underowa, ale jak widze kurs na ponad 2,0 gola na poziomie 2,20 to nie mogę przejść obojętnie. Zwłaszcza, ze w H2H obu ekip to 3 mecze i 3 overy. Ostatni w kwietniu 2019 2:1 dla ekipy Mendoza w meczu rozgrywanym na stadionie Jujuy. Martwić mogą statystyki, bo obie drużyny dość słabo w ofensywie. Gospodarze w 8 spotkaniach ustrzelili tyko 3 gole, a goście sześć. Z drugiej strony taka niemoc strzelecka musi się kiedyś skończyć i dlatego wybieram typ na over 2,0 gola, gdzie w przypadku dwóch strzelonych bramek będzie zwrot.

 [zwrot] zwrot
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Białoruś - Holandia
Typ: Holandia wygra i obie nie strzelą
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam,
Ostatnio opisywałem gre i skład Białorusi w meczu z Estonią gdzie padło 0-0.
Oni w miare dobrze bronią ale nie mają kim strzelać. Ich napastnicy nie grają w zadnym dobrym klubie.
Ja rozumiem ,że Holania lubi wesołą piłkę ale proszę Was.Tu jest pełna koncentracja na ten mecz i jeżeli nie wydrukują jakiegoś karnego z kapelusza to Holandia spokojnie wciąga tą Białoruś do zerra.
Moim argumentem przemawiajacym za tym typem jest glownie mizeria na ataku w Białorusi.
Czasy Hleba juz dawno mineły i na prawde nie widze nikogo kto tam ma strzelać.
Sytuacja jest w grupie napięta niczym plandeka na Żuku, więc Holandia to wygrywa.


  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Macedonia
Typ: Polska over 2,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: etoto

Wielu uważa, że styl Polski rozczarowuje, że gramy gorzej niż za Nawałki, że brak stylu i ja również jestem w tej grupie.

Dlatego może dziwić ten typ, gdy większość gra under. Miałem stawiać już handi na Polskę z Łotwą i nie wiem czemu się rozmyśliłem, dlatego postanowiłem postawić dzisiaj na Polskę odważny typ, że strzelą przynajmniej trzy bramki.

Powodów takiego typu jest kilka. Po pierwsze rzeczywiście jest tak, że gdy naszych zalewa fala krytyki sprężają się i próbują udowodnić, że jest inaczej. Działa też to w drugą stronę, gdy mówi się, że grają dobrze i pompowany jest balonik zaczynają grać piach. Po drugie grają na Narodowym, ostatni mecz z Austrią nie wyszedł, dzisiaj mimo wszystko grają ze słabszym przeciwnikiem i na pewno piłkarze powinni dać z siebie wszystko dla 50 tysięcy kibiców, którzy przecież oglądać chcą jak najwięcej goli. Po trzecie być może najważniejsze - wygrywając dzisiaj wchodzimy do Euro 2020, więc jeśli wygramy, a najlepiej przekonująco, to w ostatnich dwóch meczach co niektórzy piłkarze mogą sobie "odpoczywać". Żeby było jasne, rozczarowuje mnie styl kadry, mam jednak przeczucie co do dzisiejszego meczu, że parę bramek możemy u siebie strzelić. A jak będzie zweryfikuje boisko.

  100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Chorwacja
Typ: 1X i obie strzelą
Kurs: 2.95
Bukmacher: Forbet
Analiza: Będąca na 1 miejscu Chorwacja zagra na wyjeździe z Walią, która gra najprawdopodobniej najważniejszy mecz w kontekście swojej ewentualnej gry na Euro. Walia ma na koncie 7 punktów, do 2 miejsca traci 3 punkty i ma 1 mecz rozegrany mniej, jednak starcie z  Chorwacją jest zdecydowanie najtrudniejsze. Celem minimum Walijczyków jest ugranie tutaj remisu, który pozwoli zachować realne szanse na awans - ewentualna porażka ich nie skreśla, ale na pewno mocno komplikuje. Z perspektywy Chorwacji remis tez nie będzie najgorszy, bo są na dobrej drodze by awansować z 1 miejsca.
Spodziewam się wyrównanego meczu w którym obie drużyny strzelą gola, ale też Walia nie przegra.

  195
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Macedonia Północna
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 1,95
Bukmacher: etoto
Analiza:

Wczorajszy mecz norwegów z Hiszpanami jeżeli chodzi o faule był dziwaczny, Hiszpanie popełnili tylko 7 fauli a dostali aż 5 żółtych kartek. Było minęło, z dzisiejszych spotkań pomimo iż ostatnio nie wyszło ponownie zagram spotkanie naszych Orłów. W tym meczu zmierzą się z o wiele lepsza ekipą niż ostatnio.
Polacy już dzisiaj mogą przypieczętować awans na Euro a do tego potrzebują wygranej. Macedończycy po ostatnim zwycięstwie nad Słowenią powrócili do gry i nadal mają szanse pojechać na Euro, chociaż sytuację mają nie najłatwiejszą. Dzisiaj Słowenia gra z Austrią i to jest kluczowy mecz dla układu naszej grupy. Macedończycy aby ich ostatnia wygrana nie poszła na marne i nadal zachowali szanse na awans muszą wywalczyć z nami przynajmniej remis.
Zapowiada się spotkanie walki, w którym każda z ekip ma do ugrania własne cele. Po ostatnim wyczynie zapewne Lewandowski będzie głównym celem defensywy gości i może dzisiaj nie mieć łatwego życia. Z obozu rywali dochodzą informację o osłabieniach w porównaniu z poprzednim meczem ale zmiennicy na pewno będą starali pokazać się z jak najlepszej strony. Nasza gra nie porywa zwłaszcza jeżeli chodzi o atak pozycyjny a zapewne do takiego będziemy zmuszeni od początku spotkania bo wątpię aby ekipa gości zaczęła spotkanie ofensywnie. Raczej nastawią się na szczelną obronę aby nie stracić za szybko bramki jak Łotysze i szybkie kontry. Sporo fauli spodziewam się z ich strony właśnie w strefie środkowej gdzie będą starali się jak najszybciej przerwać nasze ataki. Jak już wspomniałem przy okazji ostatniego spotkania naszym jak nie idzie to też zaczynają popełniać głupie faule.
Polacy w spotkaniach domowych faulowali: 13, 12 i 12 razy (śr 12,3 na mecz), Macedończycy na wyjazdach: 20, 15 i 14 (śr 19,6).

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Chorwacja
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.0
Bukmacher: STS
Analiza: Faworytem jest na pewno zespół gości, ale uważam, że gospodarze nie są tu bez szans, fakt, że nie wygrali nigdy z Chorwacją, a 4 ostatnie mecze z nimi przegrali to jeśli chodzi o dzisiejszy mecz w kontekście ich walki o wyjazd na EURO to mimo zajmowanego miejsca mają wciąż szansę na bezpośredni awans, ale do tego potrzebują dziś minimum punktu, ponieważ 2 ostatnie mecze w listopadzie mają teoretycznie łatwiejsze Azerbejdżanem (wyjazd) i Węgrami (dom), więc jest szansa na 6 punktów. Ja tu próbuję zagrać typ na obie strzela, wydaje mi się, że jest lekko zawyżony, Walia w 7 ostatnich domowych meczach zawsze strzelała minimum gola, natomiast Chorwacja  w delegacjach na ostatnie 10 spotkań tylko raz nie strzeliła gola, pamiętne 6:0 z Hiszpanią w Lidze Narodów. Chorwacja nawet jeżeli dzisiaj nie wygra to i tak powinna awansować z pierwszego miejsca, dzisiaj bardziej powinno zależeć gospodarzom i myślę, że to oni zaatakują jako pierwsi, o bramkę przyjezdnych jestem raczej spokojny.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Macedonia 
Typ: Polska wygra / Macedonia +1,5 żółtej kartki
Kurs: 1,98
Bukmacher: fortuna
analiza


Mecz o awans. Zarówno dla naszych jak i Mecedonii. Z tym, że jeśli Polska wygra to jedzie na Euro, a nawet jeśli dzis nie zdobędą kompletu oczek, to...i tak zapewne pojadą na mistrzostwa. Co innego nasi rywale gdyż porażka lub remis bardzo im skomplikuje sytuację. Na pewno są na fali po wygranej ze Słowenią. Można rzec, że jeden mecz o wszystko już wygrali - właśnie ten kilka temu.
Polska z Łotwą wygrała pewnie. Można napisać, że mecz był nudny, ale przy wyniku 2-0 ze słabiutką Łotwą nie warto forsować tempa i lepiej oszczędzić siły na następne spotkanie. 
Do typu dodaję zakład na kartki. Przede wszystkim dlatego, że dziś mecz sędziuje hiszpański sędzia Lahoz, który lubi sięgać do kieszeni. Dodatkowo bałkański styl gry jest znany z ostrości i częstej dyskusji z arbitrem, więc dwie kartki dla Macedonii to powinna być formalność. Ze Słowenią Macedonia obejrzała 4 kartki, a w meczu z Łotwą gdzie wygrali i kontrolowali mecz sędzia ukarał zawodników z Bałkanów 3 razy. 
Podsumowaując, uważam że dziś Polska stanie na wysokości zadania i z Lewym na czele wygramy na Narodowym.

  98
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Macedonia Północna
Typ: Polska handicap 0:1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiaj typ troszkę patriotyczny, ale chyba jak najbardziej realny do ugrania, a mianowicie zwycięstwo Biało Czerwonych dwoma bramkami. Ostatnio wszyscy krytykują grę reprezentacji i trenera Brzęczka, no ale jak to mówią wyniki mówią same za siebie. Ja wiem zacznie się narzekanie że styl gry słaby, przeciwnicy słabi, Lewy w formie więc strzela jak na zawołanie (patrz Łotwa), ale powtarzam jeszcze raz jak dzisiaj Nasi wywalcza awans na Euro (dwie kolejki przed zakończeniem eliminacji)  to wszyscy malkontenci powinni zamilknąć. Gwarantuje Wam że większość z nas woli zwycięstwa po słabej grze niż porażki po fantastycznej walce. Myślę, że podopieczni Brzęczka postawią dzisiaj przysłowiową kropkę nad i i wywalczą awans aplikując kilka bramek przyjezdnym, które sprawia radość zgromadzonym kibicom na Narodowym. W stosunku do ostatniego występu trener przewiduje 3 zmiany w składzie, a mianowicie na bokach obrony, gdzie szansę dostać mają Arkadiusz Reca i Bartosz Bereszyński oraz w miejsce Klicha zobaczymy Jacka Góralskiego. Wszyscy wiemy, że wystarczy nam skromne 1:0 i jedziemy na Euro ja jednak wierzę, że zobaczymy kilka goli Biało Czerwonych i nie będzie kunktatorstwa po strzelonym golu tylko nadal gra do przodu.

  145
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom