>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Blokada konta, a ponowne otwarcie.

fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Witam, kilka miesięcy temu napisałem do supportu wiadomość o zablokowaniu konta i braku możliwości ponownego otwarcia. Dziś chciałbym to konto odblokować. Nawet nie chodzi tu o granie, ale było źródłem wielu transmisji dla mnie (pomyślałem niestety o tym za późno). Na jakiej podstawie bukmacher blokuje mi możliwość odblokowania konta? To że wysłałem wiadomość nie znaczy że jest tam mój podpis chociazby. I jak to wygląda jakby chciał otworzyc konto na kogos z rodziny, prawdopodobnie na brata, bo juz z nim o tym rozmawialem? Czy w ogole otwieraja na jeden adres dwa konta? A jesli nie to rowniez na jakiej podstawie?

Trochę do dupy że niechca odblokowac konta.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


Blokują ci możliwość odblokowania na podstawie ich regulaminu, który mówi że jak raz do nich napiszesz i poprosisz o zablokowanie to przed datą podaną w prośbie nie mogą odblokować konta. Proste. A co by zmienił podpis? Wystarczy że prośba kierowana jest z maila podanego przy rejestracji albo bezpośrednio z konta bukmachera. 

A konto inne możesz otworzyć, ba możesz pewnie grać na koncie kogoś z rodziny, byle nie brać żadnych bonusów, jeśli te były wykorzystywane na starym koncie.
 
Do góry Bottom