>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
No właśnie nie wiem czy Glory jest takim faworytem jak twierdzą bukmacherzy ( @qowalsky6 - ma całkowitą rację z poczekaniem na wyższe kursy). W Roar mamy jednak zawodników ogranych jak O'Donovan (nie jest to młodzieniaszek - 34l) czy Aldred. Z drugiej strony w Glory Fornaroli i Castro, do tego Harold, Meredith. Z tym, że para napastników z Glory ma odpowiednio 32 i 37 lat. I kolejna niewiadomo - jak ustawi zespół Fowler? i z drugiej strony mamy wysoko postawioną poprzeczkę przez Popovicia.

Typ od @waldi1979 też warty uwagi.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
właśnie nadrobiłem dzisiejsze zaległości odnośnie skrótów od @qowalsky6 i wpadł mi do głowy jeden pomysł, niestety nie widzę go w ofercie buków, a szkoda... pamiętam, że jak wchodził to w Mundialu w Rosji kurs na to był co mecz około 2 praktycznie w każdym spotkaniu, a chodzi o zakład czy zostanie użyty VAR, jednak to już dość pospolite wydarzenie, więc i buki się z tego wycofały, w takim razie pozostaję przy moich wcześniejszych typach, w przekonaniu utwierdza mnie fakt, @majekx myśli podobnie ;) pierwszego spotkania ze względu na wczesną godzinę raczej nie uraczę, ale drugi przy porannej kawie powinno się udać zobaczyć, powodzenia wszystkim :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
34' i stary lis pola karnego - Besart pokazuje, że coś tam pamięta 0:1. Do tej pory mecz był raczej przewidywalny... oba zespoły badały się na wzajem. Nixi zgodnie z przewidywaniami szanowali piłkę, ale niewiele to dawało. Po jednej szansie bramkowej. W jednej Kurto ładnie wybronił, z drugiej koło 20' Besart niecelnie z najbliższej odległości.

HT - 0:1 - szału nie ma.dużo szanowania piłki na własnej połowie.. a jak już idą ataki to środkiem boiska.

74' - 0:1 - obraz gry raczej się nie zmienił.. chociaż była spora szansa na 1:1.. ale Nixi nie wykorzystali 100% szansy na gola.

FT (mecz trwał 100 min i 55s) - 0:1 - mecz nie powali... widać w obu zespołach sporo braków.... a najbardziej prędkości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Pierwsza kolejka bez szaleństw z kartkami, drużyny jeszcze nie weszły w rytm meczowy i ostrą walkę.Daje teraz powyżej 2,5 kartki w meczu Wellington-Western. Do przerwy 0 sztuk, w drugiej połowie powinno coś ruszyć.Sędziuje Ams, potrafi kartki dawać.

Powyżej 2,5 kartek kurs 1,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
  Witam  trochę zaspałem , mecz oglądam tak gdzieś od 20 minuty pierwszej połowy , z tego co pisze majekx i co widziałem oraz co pokazują staty widze szansę na [email protected] plus kartki over 2,[email protected] co daje ako @ 2.82 i coś takiego zagram . A może lepiej over 2,5 @ 2 . Pozdro i zieloności wszystkim .
Oj oj nie tak to miało wyglądać , może w drugim meczu będzie lepiej .
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Witam Panowie! 

powracam nareszcie do grupy miłośników piłki na antypodach. Co ode mnie na początek - krótkie przemyślenia i pytania
1. Nie widzialem meczu otwarcia nowego sezonu - Mistrzowie chyba maja najlepsza pakę żeby powtórzyć sukces?
2. WSW szkoda ze Maja wypadł, Meier porażka, jak myśli ze na stojąca w tej lidze coś ugra to wczoraj się srogo przekonał ze tak być nie może - pierwsza bramka w meczu to pokazała, szkoda CCM ale już widać ze nie będzie katastrofy jak w tamtym roku 
3. WU kurde maja ciekawa pakę ale jak spojrzeć to mało kto tam poniżej 30 lat ciekawe ile na tym zajada, Nowozelandczycy z kolei to już nie to samo co za Rudana no i oczywiście Krishny.. moim zdaniem mogą osiągnąć miano czerwonej latarnii
4. bardzo jestem ciekaw ostatniego meczu, gospodarze atakiem chyba robią wrażenie większe niż duet z Sydney ale zobaczymy jak będzie wyglądała współpraca między przede wszystkim Castro i Fornarolim - jak oni się zgraja to może być ogień. Z drugiej strony Brisbane, wydaje się być ułożone i podobnie jak z CCM nie powinno być powtórki z tamtego sezonu, zasadnicze pytanie czemu Fowler posadził żywa legendę Younga na ławce ? 

pozdrawiam, typy ode mnie w przyszłym tygodniu, w pierwszej kolejce trzeba się rozeznać bo przyznam ze te transfery nie zachwyciły w tym oknie i niektórych kopaczy z 3-4 ligi angielskiej trzeba najpierw zobaczyć 

edit: zapomniałem o bezbarwnym 0-0, ech wiedziałem ze jak kurz zostanie w tej lidze to będą takie kwiatki.. tak jak w tamtym sezonie Adelaide było nie do grania tak w tym MV, MC dla mnie, patrząc po nazwiskach to z sezonu na sezon coraz gorzej.. ktoś zakręcił dopływ finansów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na mesz Perth - Roar


Team news

Perth Glory squad: 1.Tando VELAPHI (gk), 2.Alex GRANT, 3.Jacob TRATT, 4.Gregory WUTHRICH, 6.Dino DJULBIC, 7.Joel CHIANESE, 8.James MEREDITH, 9.Bruno FORNAROLI, 12.Kim SOO-BEOM 13.Osama MALIK, 14.Chris HAROLD, 15.Brandon WILSON, 16.Tomislav MRCELA, 17.Diego CASTRO (c), 19.Chris IKONOMIDIS, 20.Jake BRIMMER, 27.JUANDE, 29.Kristian POPOVIC, 33.Liam REDDY (gk), 88.Neil KILKENNY **2-4 to be omitted**

 Unavailable: 5.Ivan FRANJIC (suspended – 1 week)

Brisbane Roar squad: 1.Max CROCOMBE (gk), 2.Scott NEVILLE, 5.Tom ALDRED (c), 6.Macaulay GILLESPHEY, 7.Jai INGHAM, 8.Jacob PEPPER, 9.Roy O’DONOVAN, 10.Bradden INMAN, 12.Aiden O’NEILL, 13.Stefan MAUK, 15.Aaron REARDON, 20.Aaron AMADI-HOLLOWAY, 21.Jamie YOUNG (gk), 22.Jake MCGING, 23.Dylan WENZEL-HALLS, 24.Connor O’TOOLE, 25.Rahmat AKBARI, 26.Jay O’SHEA **2 to be omitted**

Unavailable: Nil



Powiem, w Perth jest moc w ataku.... także typ Perth strzeli w obu połowach - @2,19 pobrany   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 13 października 2019 08:51 przez karlooos

patrząc po nazwiskach to z sezonu na sezon coraz gorzej.. ktoś zakręcił dopływ finansów?
Witam,

co do ostatniego zdania... bardziej bym powiedział, że świat idzie do przodu, a Australia od paru lat stoi w miejscu. Tym samym ligi mocniejsze oddalają się, a te egzotyczne, co raz bardziej dorównują poziomem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 października 2019 10:03 przez majekx

Witam,

co do ostatniego zdania... bardziej bym powiedział, że świat idzie do przodu, a Australia od paru lat stoi w miejscu. Tym samym ligi mocniejsze oddalają się, a te egzotyczne, co raz bardziej dorównują poziomem.
Cała organizacja i finansowanie ligi szczegółowo opisane przez majekxa też za bardzo nie pomaga. Tu nie ma szans na to by powstały takie "potwory" finansowe jak Manchester City, czy PSG w Europie.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
cytat z dnia 13 października 2019 10:03 przez majekx

Witam,

co do ostatniego zdania... bardziej bym powiedział, że świat idzie do przodu, a Australia od paru lat stoi w miejscu. Tym samym ligi mocniejsze oddalają się, a te egzotyczne, co raz bardziej dorównują poziomem.
To prawda wszyscy odjeżdżają co zobaczymy pewnie jak ruszy AFC i wpierdziel ekip z Australii - ale patrząc chociaż na poprzedni sezon był Honda, był DeJong - kopacze którzy coś w tej Europie zrobili a teraz na dobra sprawę to za największy hit transferowy należy uznać przejście do Sydney Kosty. Czekałem na jakieś wow otwierając listę transferów codziennie i niestety w tym roku pierwszy raz czuje takie niedosyt 

Edit: wiadomo ze pieniążki ważna sprawa ale a league zawsze potrafiła zaskoczyć nazwiskami, chociażby taki Adam LeFondre, niby pół życia w champioship a tutaj się odnalazł, teraz próżno szukać wzmocnień z tej ligi a rośnie przypływ z 3 czy 4 lig.. może to wpłynąć niestety negatywnie na poziom 
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
No i minimalizm Perth został ukarany , oby to dało im jakiegoś pozytywnego kopa w następnych meczach . 
Pierwsza kolejka na minus , mam nadzieję że , będzie tylko lepiej pozdro .
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem jak Glory mogło nie wygrać tego spotkania, chociaż oglądałem :) W doliczonym to do Roar szczęście się uśmiechnęło kiedy Perth czekało na gwizdek kończący spotkanie, które jak dla mnie było po prostu słabe. No i mamy niespodziankę :)
Popatrzcie sami:
https://www.a-league.com.au/video/perth-glory-v-brisbane-roar-match-highlights-hyundai-a-league
A tu skrót z Nowej Zelandii:
https://www.a-league.com.au/video/wellington-phoenix-v-western-united-match-highlights-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 11 października 2019 16:20 przez qowalsky6Pozostały rozkład jazdy, ja po dwa słowa dosłownie, (oddaje Wam koledzy pole):
1 kolejka
11.10. Adelaida United - Sydney FC ft 2-3 - fajny mecz, z emocjami, bramki, czerwo, było ok.
12.10. 08:00 WS Wanderers - Central Coast Mariners - mam nadzieję, że bramek nie zabraknie,
edit i nie zabrakło ft 2-1 :)12.10. 10:30 Melbourne Victory - Melbourne City, derby więc bts, a może nawet x dla odważnych?
edit ft 0-0 remis ok, ale bts nie dziś :) VAR nie pomógł tym razem...13.10. 07:00 Wellington Phoenix - Western United - mecz historyczny dla nowego klubu i z wieloma podtekstami (kto czytał to wie) mam nadzieję, że Filip zatrzyma byłych kolegów,
edit Zatrzymał :) ft 0-113.10. 09:00 Perth Glory - Brisbane Roar - no bet, choć on the paper kierunek na gospodarzy to nie nowina, prawda?
edit Glory prowadzili mecz, na koniec czekali już na gwizdek, a tu bam i Roar wyrównało. Pierwsza niespodzianka, a mecz ogólnie jak dla mnie słaby.
 
I mamy już pierwszą kolejkę za sobą. Pauzowali w niej Jetsi. W drugiej nie zobaczymy Roar. Do zobaczenia za tydzień :)
PS Wszystkie bramki minionej kolejki:
https://www.a-league.com.au/video/all-goals-round-1-hyundai-a-league

Przed nami Kolejka nr 2 i 2 słowa na temat:18.10. 10:30 Melbourne Victory - WS Wanderers - wstępnie coś w stronę gospodarzy, tym razem Big V powinni strzelać,
Edit
Strzelić strzelili,ale FT 1-2, słabo, widać, że Kurz to nie Muscat :(
19.10. 08:00 Western United - Perth Glory - WU udany debiut, goście rozczarowani, będzie iskrzyć,19.10. 10:30 Central Coast Mariners - Newcastle Jets - mecz z podtekstami, F3 derby, pamiętacie, kto z Marynarzy zrobił Rozbitków28 ? Mecz zagadka... Coś mi "mówi", że bramki zobaczymy :)20.10. 07:00 Melbourne City - Adelaide United - ciekawe spotkania, ale na razie no bet,20.10. 09:00 Sydney FC - Wellington Phoenix - "tym" razem Blues Sky nie powinni zawieść, tak jak to drzewiej bywało w meczach z Nix. Tylko ten @ :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
D 559

dobryx

Użytkownik
Witam   Państwa  w  nowym  sezonie  ligi  Australijskiej.    Ale  szybko   zleciało....i  znów   zaczynamy  zabawe   od   nowa.  

Jak myślicie  czy ten sezon   da  nam zarobic  ?   Czy liga  australijska  to  bedzie  tak,,jak nasza  Ekstraklasa  czyli  rzut   moneta.  ?  ????
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
NO TO JEDZIEMY! :

Melbourne Victory v Western Sydney Wanderers FC
Team news

Melbourne Victory squad: 2.Storm ROUX, 3.Corey BROWN, 4.James DONACHIE, 6.Leigh BROXHAM, 7.Kenny ATHIU, 8.Jakob POULSEN, 9.Andrew NABBOUT, 11.Ola TOIVONEN (c), 14.Thomas DENG, 16.Josh HOPE, 17.Elvis KAMSOBA, 18.Migjen BASHA, 19.Ben CARRIGAN, 20.Lawrence THOMAS (gk), 21.Adama TRAORE, 22.Kristijan DOBRAS, 24.Anthony LESIOTIS, 25.Brandon LAUTON, 26.Jay BARNETT, 30.Matthew SUTTON (gk) **2-4 to be omitted**

Ins: 7.Kenny ATHIU (returned from international duty), 26.Jay BARNETT (promoted)
Outs: Nil
Unavailable: 1.Matt ACTON (shoulder), 5.Tim HOOGLAND (quadriceps – 6 weeks), 10.Robbie KRUSE (hamstring), 13.Birkan KIRDAR (international duty)

Western Sydney Wanderers: 1.Daniel LOPAR (gk), 4.Dylan McGOWAN, 5.Daniel GEORGIEVSKI, 6.Matthew JURMAN, 7.Mitchell DUKE (c), 13.Tass MOURDOUKOUTAS, 14.Alex MEIER, 16.Mathieu CORDIER, 17.Keanu BACCUS, 19.Pirmin SCHWEGLER, 22.Nicholas SULLIVAN, 23.Kosta GROZOS, 27.Kwame YEBOAH, 28.Fabian MONGE, 29.Daniel WILMERING, 31.Noah PAGDEN, 33.Tate RUSSELL, 35.Mohamed ADAM, 37.Jake TREW, 40.Nicholas SUMAN (gk) **2-4 to be omitted**

Ins: 27.Kwame YEBOAH (returns from injury), 28.Fabian MONGE (promoted), 31.Noah PADGEN (promoted), 33.Tate RUSSELL (returns from international duty)
Outs: 21.Tarek ELRICH (hamstring)
Unavailable: 10.Radoslaw MAJEWKSI (knee – indefinite)
Kolejkę w a-league w tym tygodniu rozpoczynają MV oraz WSW. Co do gospodarzy - nie widziałem pierwszego spotkania jednakże tak jak już wspomniałem w tamtym tygodniu.. trenerem gospodarzy jutrzejszego spotkania jest M. Kurz, który w tamtym sezonie sterował Adelaide'a. Dla mnie osobiście jest to coach, który zupełnie nie pasuje do tych rozgrywek (przyjmując, że dotychczas nasza ukochana liga uznawana była za ofensywną), opiera grę swojej drużynie w głównej mierze na defensywie, odpowiednim ustawieniu, dużej liczbie podań i podejmowania jak najmniejszego ryzyka. Patrząc na statystyki z pierwszego meczu Victory da się zauważyć, że nic się u niego pod tym względem nie zmieniło i niestety pomimo bardzo dużej sile w ofensywie: Toivonen, Nabbout i Dobras, Kruse (gdy wróci) będziemy najprawdopodobniej oglądać słaby dla oka futbol i wymęczone 1,2 :0. W przypadku WSW postawiono na stabilizację na stanowisku trenera, Markus dostał kolejną szansę, ponieważ pierwszy sezon kompletnie mu nie wyszedł i drużyna WSW była jedną z najsłabszych w poprzedniej kampanii. Poczyniono transfery na pozycjach, którego tego wymagały - przyszedł bramkarz Lopar, który nie zachwyca ale mimo wszystko chyba jednak Janjetovicia zjada na śniadanie, w miejsce Baumjohana przyszedł nasz Maja ale zamiast stać się szybko gwiazdą ligi, długi czas spędzi na rehabilitacji. Poniekąd wpłynęło to na decyzje o pozyskaniu Alexa Meiera. Zaraz po ogłoszeniu transferu pomyślałem że to może być strzał w dziesiątkę - koleś dobrą robotę robił swego czasu w Eintrachcie ale ostatnio prezentował się poniżej oczekiwań w 2. bundeslidze i niestety po pierwszym meczu w a-league poprawy nie widać.. pierwsza bramka stracona w meczu z CCM rozpoczęła się od jego straty.. nie biega, nie walczy, statystował w tym meczu i dosyć szybko został zmieniony. Uważam, że goście piątkowego spotkania będą mieli za mało atutów na ułożoną drużynę MV.. aczkolwiek Duke prezentuje wysoką formę od początku.. typ ode mnie to wygrana gospodarzy ale kontynuuję swoje ustalenia i nie stawiam na mecze drużyny Kurza.
TYP: Melbourne Victory WIN



Western United v Perth Glory
Western United FC squad: 1.Filip KURTO (gk), 2.Aaron CALVER, 3.Brendan HAMILL, 4.Andrew DURANTE, 5.Dylan PIERIAS, 6.Connor CHAPMAN, 8.Panagiotis KONE, 10.Scott McDONALD, 11.Connor PAIN, 12.Dario JERTEC, 13.Ivan VUJICA, 14.Max  BURGESS, 15.Jonathan ASPROPOTAMITIS, 17.Joshua CAVALLO, 18.Besart BERISHA, 19.Joshua RISDON, 20.James DELIANOV (gk), 22.Ersan GULUM, 23.Alessandro DIAMANTI (c), 26.Kwabena Appiah-Kubi **2-4 to be omitted**

Ins: 2.Aaron CALVER (promoted), 3.Brendan HAMILL (promoted)
Outs: nil
Unavailable: 7.Valentino Yuel (ankle – 6 weeks), 9.Apostolos STAMATELOPOULOS (calf – 3 weeks) 25.Luke DUZEL  (International Duty)

Perth Glory squad: 1.Tando VELAPHI (gk), 2.Alex GRANT, 3.Jacob TRATT, 4.Gregory WUTHRICH, 5.Ivan FRANJIC, 6.Dino DJULBIC, 7.Joel CHIANESE, 9.Bruno FORNAROLI, 12.Kim SOO-BEOM 13.Osama MALIK, 14.Chris HAROLD, 15.Brandon WILSON, 16.Tomislav MRCELA, 17.Diego CASTRO (c), 19.Chris IKONOMIDIS, 27.JUANDE, 28.Gabriel POPOVIC, 29.Kristian POPOVIC, 33.Liam REDDY (gk), 88.Neil KILKENNY **2-4 to be omitted**
Ins: 5.Ivan FRANJIC (returns from suspension), 14.Chris HAROLD (promoted), 16.Tomislav MRCELA (promoted)
Outs: Nil
Unavailable: Nil
Sobotę zaczynamy od bardzo ciekawego spotkania, mianowicie debiutantów WU oraz finalistów 2018/2019 Perth Glory. Rozkładając na czynniki pierwsze spotkania Western bardzo chciało zacząć od zwycięstwa i w meczu z Phoenix zrobili swoje, strzelili bramkę i dowieźli wynik. Drużyna Perth z pewnością im tego zazdrości,gdyż plan w meczu z Brisbane wydawałoby się mieli podobny do swoich sobotnich rywali jednakże minimalizm w tym przypadku okazał się zbyt zgubny. Przyznam szczerze, że ten minimalizm mnie zadziwił, podopieczni Popovicia bowiem w tamtym sezonie potrafili ładować bramek co nie miara i z reguły udawało im się wygrywać ze słabszymi rywalami kilkoma bramkami. W dodatku od tego sezonu dołączył Fornaroli, który powinien szybko wejść w buty Keogha, który opuścił szeregi Perth. Być może był to jednorazowy wybryk i prawo pierwszego meczu. Oby bo mało kto w tej lidze ma tak silną ofensywę jak drużyna PG. W przypadku gospodarzy sobotniego spotkania bardzo rzuca się w oczy średnia wieku.. w pierwszym meczu bodajże tylko 3 zawodników z podstawowego składu nie miało skończonych 30 lat. Jak dlugo dadzą radę utrzymywać konkretny poziom? Na razie wyjadacze dają o sobie znać- wrócił niezawodny Besart, który może z miejsca włączyć się do walki o koronę króla strzelców wraz z Adamem LeFondre, Olą Toivonenem czy chociażby Bruno Fornarolim. Jeżeli chodzi o samo spotkanie to uważam, że idealnym typem będzie BTS/Over 2,5 - atutami obu ekip jest atak i oby potrafili to wykorzystać.

TYP: BTS/OVER 2,5


Central Coast Mariners v Newcastle Jets
 

Team news

Central Coast Mariners squad: 1.Mark BIRIGHITTI (gk), 2.Ian Zygmunt GORDON, 3.Jack CLISBY, 6.Giancarlo GALLIFUOCO, 7.Milan DURIC, 8.Michael MCGLINCHEY, 9.Jordan MURRAY, 10.Thomas OAR, 11.Daniel DE SILVA, 12.Adam PEARCE (gk), 14.Abraham MAJOK, 15.Kye ROWLES, 16.Dylan FOX, 17.Samuel SILVERA, 18. Gianni STENSNESS, 19. Matthew SIMON (c), 21.Ruon TONGYIK, 22.Jacob MELLING, 23.Mario SHABOW, 26.Joshua NISBET **2-4 to be omitted**
Ins: 19. Matthew SIMON (Return from Suspension), 21.Ruon TONGYIK (Return from Injury)
Outs: Nil
Unavailable: 4.Eunsun KIM (Injured – Leg), 27. Lewis MILLER (Injured – Leg)

Newcastle Jets FC Squad: 1.Glen MOSS (gk), 2.Bobby BURNS, 3.Jason HOFFMAN, 4.Nigel BOOGAARD (c), 6.Steven UGARKOVIC, 9.Abdiel ARROYO, 10.Dimi PETRATOS, 11.Nick FITZGERALD, 16.Matt MILLAR, 18.Johnny KOUTROUMBIS, 19.Kosta PETRATOS, 22.Lachlan JACKSON, 23.Matt RIDENTON, 25.Jack SIMMONS, 28.Pat LANGLOIS, 31.Maki PETRATOS, 32.Angus THURGATE, 40.Noah JAMES (gk), 44.Nikolai TOPOR-STANLEY **1-3 to be omitted**

 Unavailable: 5.Ben KANTAROVSKI (hamstring – 1 week), 8.Wes HOOLAHAN (ankle – indefinite), 14.Kaine SHEPPARD (foot – indefinite), 20.Lewis ITALIANO (suspension – 1 week)
Na koniec sobotnich zmagań w australii spotkają się piłkarze CCM oraz Newcastle Jets. Dla tych drugich będzie to pierwszy mecz w tym sezonie, co może mieć jakiś wpływ na przebieg spotkania ale zacznijmy od kilku słów w kierunku gospodarzy. CCM w pierwszym meczu uległo WSW 2-1. Jestem prawie pewien, że po naszych Rozbitkach z tamtego sezonu nie ma już śladu.. i żadne 2-8 nie ma szans się powtórzyć.. w pierwszym meczu pokazali, że jakiś pomysł na grę został zaszczepiony, jest kilku nowych chłopaków, przede wszystkim mało wiele wygląda blok defensywny.. który w końcu tworzą obrońcy a nie nominalni pomocnicy jak to było przed rokiem. Jetsi to dla mnie jedna z większych niewiadomych. Kolejny sezon z rzędu bez większych ruchów transferowych.. pozyskali Hoolahana który jednak na razie nie jest do gry, jest także Arroyo, który na ten moment z niczym mi się nie kojarzy.. odszedł jednak ten szkocik do Brisbane, którego nazwisko obecnie wyleciało mi z głowy.. reasumując kadrowo niewiele się zmieniło a wiemy jak Jetsi lubią przeplatać sezony, raz mogą być w topce, żeby za chwile kręcić się na dole tabeli..Mecz może być ciekawy ale myślę, że tutaj wynik będzie oscylował w granicach remisu i proponuję opcję podwójnej szansy X/X. 

TYP: Podwójna szansa X/X

Reszta spotkań w sobotę 
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 17 października 2019 16:08 przez dobryxWitam   Państwa  w  nowym  sezonie  ligi  Australijskiej.    Ale  szybko   zleciało....i  znów   zaczynamy  zabawe   od   nowa.  

Jak myślicie  czy ten sezon   da  nam zarobic  ?   Czy liga  australijska  to  bedzie  tak,,jak nasza  Ekstraklasa  czyli  rzut   moneta.  ?  ????
1. Już od jakiegoś czasu, taka właśnie nasza ukochana liga jest... :)
2. Do karlooos, jeśli chodzi Ci o Inghama, to on ma 2 paszporty: australijski i nowozelandzki.
3. Kierunek na Big V    mamy wspólny (mam nadzieję, że się Szwaby - trenerzy na remis nie dogadają :), bo coś kursy idą w górę na gospodarzy), co do WU, to z tym overem to ja nie wiem :) Jakoś go nie czuję, a derby F3, tak jak napisałem mecz zagadka, ale tutaj dla odmiany "czuję" bramki, no może 2-8 nie będzie, ale będzie się działo. I hope ofc :) GL!
4. Ins/outs 2 kolejki:
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-2
Edit
MV vs WSW ft 1-2, niestety, Kurz to nie Muscat i dzisiaj było to widać, słabo, kierunek na minus...
edit2
highlights z Melbourne, Big V nie ma obrony (przynajmniej dzisiaj nie miało :), goście nieźle się prezentowali. Dla mnie to była niespodzianka. Era po Muskacie zaczęła się b. słabo...
https://www.a-league.com.au/video/melbourne-victory-v-western-sydney-wanderers-match-highlights-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Melbourne Victory- Westrern Sydney Wonderers
Piatek ,godzina 10.00
Typ: -2.5    Niestety to co wyczyniaja obrońcy w Melbourne to skandal i nie da rady tak grać.
Kurs 2.25
BUK: Bwin

Kolega Karloos i Qowalsky6 co nieco opisali juz ten mecz powyzej ale dodam swoj typ od siebie.
Widzę kto przyszedł tu i tam i zauwazylem ,że Te nabytki które poczynił Victory , to nie wiem kiedy wypalą.Zawodnicy tacy Jak Poulsen Traore ,czy Dobras nie grali regularnie od miesiecy...Jakies szarpane mecze lub kontuzje. Przyjechali tu na wakacje lub na rekonwalescencje chyba. Tim Hoogland to był podstawowy zawodnik na bite 90 min W Bochum w zeszlym sezonie. On moze byc okej ale zobaczymy. Po wojazach srednio udanych powrocil po 4 latach Andrew Nabbout.Nie wiem czy taki napadzior w tak bramkostrzelnej lidze majacy w ostatnich latach grajac dla Jetsow zaledwie 10 goli w sezonie to dobry nabytek? zobaczymy.
Barbarouses poszedl do Sydney FC.
Panowie wspomnieli ,o defensywie Kurza i licze tu na under. babbel jako byly obronca Stuttgatru ,czy Liverpoolu, bedzie starał się nie przegrać tego meczu jakims bezsensownym atakiem tylko zabezpieczy tyly. WSW nabylo Mulleraz niemiec ale prosze Was, ten gosciu byl dobry ale 3-4 lata temu.Dawal sporo w ofensywie,jego dyspozycja rowniez zagadka. od dluzszego czasu byl niezdolny do gry.

Dobrym strzałem może być już bardzo wysluzony ale niczym stare wino im starszy tym lepszy Alex Meier, który jak mu tu zaczna dobrze wrzucać to w takiej lidze jest w stanie kilkanascie bramek strzelić. Do obrony przyszedł bardzo fajny Daniel Gieorgievski ,gościu ma fajne doświadczenie z Europy i Australii, grał dobre mecze w Melbourne kilka sezonów temu. Odeszli Llorente i Oriol ,którego lubialem ale gra teraz w bardzo fajnej sobie druzynie w La Liga2.

 

WWS jak im odpalą Ci Niemcy to może coś pograć w tym sezonie ale ogolnie to nie widzę tu jakiegoś spektakularniego wyniku. Daje under 2.5 ,bo na początku sezonu bywa roznie w Australii w ostatnich latach dużo osob spodziewalo się overow a były undery, po prostu ekipy ukadaja sobie gre.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Do góry Bottom