>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Rosja - VHL/MHL 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie ma tematu więc pozwoliłem sobie utworzyć. MHL juz ruszył VHL rusza jutro tak więc zapraszam do podawania typów i przemyśleń.  Na tych ligach również można zarobić ;-)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie ma chętnych to może ja zaczne oby na   

MHL

Sibirskie Snajpery - Reaktor

Typ: 2 (60`)      Kurs: 2.25     fortuna   

Typ: 2(dogr+karne)     Kurs: 1.75    fortuna   

Liga MHL to taka liga w której dosłownie każdy rezultat jest mozliwy i jeśli ktoś dziś wygrał z rywalem 8:0 to nie oznacza,że i jutro będzie tak samo. To tak tytułem wstępu.
Mecz dosyć wcześnie bo już o 8 rano ale wydaje mi się,że warto na niego zwrócić uwage.Co się rzuca w oczy to to,że żadna z ekip nigdy nie wygrała 2 kolejnych spotkań.Dziś to gospodarze wyszli zwycięsko.Na rewanż licze na ekipe przyjezdną. Oby ogarnęli to w regulaminowym czasie(co osobiście mam pograne) ale jak ktoś woli z mniejszym ryzykiem to proponuje pograć łącznie z dogrywką i karnymi bo widze tu podobną historie jak w dzisiejszym meczu Loko z Almaz.
Tak więc gramy i .... zobaczymy co z tego wyjdzie

Wynik: 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
 MHL
Russkie Vityazi Chekhov - ORG Beijing Juniors
Typ: Russkie Vityazi (-4.5)   
Kurs: 2.06
 betclic


Znów Liga MHL która jest dosyć trudną ligą do typowania ale akurat w tym meczu problemu nie ma. Zwycięzca jest znany z góry pytanie tylko w jakich rozmiarach. Wczoraj skończyło się 5:0 co dziś biorę z pocałowaniem ręki. Przypuszczam,że gości mogą coś dziś wcisnąć więc powodzenie typu zależy tylko i wyłącznie od skuteczności gospodarzy. ORG to typowy "chłopiec do bicia" tak więc idealny moment aby poprawić sobie strzelanie.

Wynik: 8:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
 MHL

Din.St.Petersburg - Almaz Czerepowiec
Typ : 1/-4.5   
Kurs : 3.8
Bukmacher : fortuna

Jak widać po kursie typ mocno ryzykowny ale w lidze MHL nie takie cuda się zdarzają.
DO rzeczy.Ogólnie faworytem napewno są gospodarze zwłaszcza,że w niedzielę przegrali 0:3 z rywalem.
Tym razem liczę na lepszą postawę hokeistów z St.Petersburga.Mam nadzieje,że tym razem pokażą rywalom,że niedziela to był wypadek przy pracy. A skąd druga część typu? Jeśli ktoś się zdecyduje grać ten typ to szczerze polecam -5.5 gola ale ja gram pułap ciut niższy. Analizując historię spotkań można zauważyć,że obie ekipy nie są w tych starciach zbyt bramkostrzelne.Dość powiedzieć,że w ostatnich meczach ciężko im było przekroczyć liczbę 4 strzelonych goli stąd moja próba ale 1/-5.5 gola po kursie 2.6   jak najbardziej do gry.

e: ech 3 min 2 tercji i po ptokach
Wynik: 2:3 po dogr
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Wrzucę tasiemkę a później już tylko single będą bo na ten moment nie mam siły nic skrobać :)
MHL 
Ryga - Ska-1946 over 4.5 @1.60
Witaź Czechow - Loko Jarosław Loko win 60' @1.50
Kapitan Stupino - Almaz Czerepowiec over 4.5 @1.55
Reaktor Niżniekamsk - Sputnik Almetievsk over 4.5 @1.70
Mytiszchinskie A. - Spartak Moskwa Spartak win 60' @1.60
Awto Jekaterynburg - Irbis Kazań Irbis win ML @2.65
AKO @27
    
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 17:30
Riga vs SKA 1946
Riga +2.5
@1.99
    2:5 połowa meczu i 1:1 po czym w 4min 3 bramki dla SKA, w 3 tercji dominacja gospodarzy i cyk kontra 1-5, jeszcze pod koniec wbili na 2:5 ale za późno a szkoda bo spokojnie handi do zrobienia..
Dzisiaj 3 fajne mecze być może coś jeszcze wynajdę ale na ten moment to wygląda najlepiej, nie będę jakoś specjalnie mocno się rozpisywał ale dodam swoje 3 grosze. Na pierwsze spotkanie wybrałem Riga vs SKA niewątpliwie gospodarze w tym sezonie mocno zaskakują aktualnie 2 pozycja gdzie w poprzednim trzymali dół tabeli a ich gra wygląda naprawdę ok jak na ich możliwości, z drugiej strony mamy topową drużynę w każdym aspekcie natomiast goście grają solidnie ale nie są jakimiś egzekutorami, swoje spotkania mają pod kontrolą i w każdym grają solidnie aczkolwiek bez "mordobicia". Wczorajszy mecz tych drużyn zakończył się 1:4 ale nie sądzę że dzisiaj tak spokojnie będzie i gospodarze mimo wszystko powalczą i może nawet dojdzie do dogrywki, SKA jest mocno faworyzowana nie bez powodu ale @1.20 w takim meczu to jest jakiś żart szczególnie patrząc że to dalej młodziki i naprawdę potrafią wyczyniać dziwne rzeczy. Moim typem jest +2.5 na gospodarzy po bardzo ładnym kursie. 


MHL 11:00
Amurskie Tigry vs Tajfun
Tajfun over 2.5 @1.83
    
Tajfun over 3.5 @3.10    1-4 na początku 2 tercji gdzie w 1 tercji mogli już zrobić z 0:6 a potem masakryczny zjazd, ostatecznie 3:4
Mamy kolejne spotkanie i znowu buki trochę przesadzają z kursami Tygrysy w zeszłym sezonie jak i w tym są przeciętniakiem w stronę słabiaka natomiast Tajfun zrobił progres gdzie w zeszłym sezonie byli dziećmi do bicia tak w tym grają naprawdę dobrze patrząc właśnie na poprzedni sezon. Oglądałem wczorajszy mecz tych drużyn (tak o 5 rano w niedziele :D) i muszę powiedzieć że gospodarze nie mają "podjazdu" do gości ale jak to w MHL- bywa różnie, myślałem nad typem Tajfun win +over 5.5 ale jednak znalazłem coś lepszego. Gra gości może nie jest najlepsza dla drużyny bo jest tam trochę chaosu i brakuje takiej mądrej gry, mało mają spotkań gdzie potrafią strzelić a potem zagrać solidnie w obronie, ich styl niczym ostatnie sekundy walki bokserskiej  "garda w dół i się walimy" tak właśnie wygląda ich gra cały czas wymiana ognia na co wskazują nawet statystyki 13 spotkań, bramki 47:42 także myślę że over 3.5 gości po @3.10 to  value mocne a over 2.5 @1.83 to już jakiś żart ale różnie bywa, ja wybieram opcję 3.5 a wy zrobicie co uważacie :)

MHL 18:00
Org Junior vs MHK Dynamo Moscow
Org under 1.5 
@1.90
     0:2, pomyśleć że over 8.5 lub 9.5 był po @1.80~ :D
Tutaj na pewno nie będę się długo rozpisywał bo nie ma zbytnio nad czym, Org Juniors v Dyn. Mos. wiadomo że  gospodarze to dzieci do bicia natomiast nie będę grał tutaj overa w meczu lub na gości bo oglądałem wczorajsze spotkanie i nie wyglądało to za dobrze, oczywiście goście nie mieli problemu z wygraną (1:5) natomiast mieli problemy aby wbić tych goli dużo i widać było że nie mieli takiego parcia na to a w obronie też nie odpuszczali dlatego tutaj pójdę w under 1.5 gospodarzy, co prawda mimo mocnych przegranych to stwarzają sobie jakieś sytuację i potrafią coś ustrzelić ale moim zdaniem tylko dlatego że większość drużyn i zawodników grając na Org chcę sobie postrzelać i już nie skupiają się aż tak na obronie za to we wczorajszym spotkaniu nie widziałem wielkiej pogoni za bramkami tylko spokojną grę i bramki przy okazji także nie sądzę aby gospodarze byli w stanie zdobyć 2 bramki. No i to tyle ode mnie na ten moment, mam jeszcze w planie 1 mecz ale pomyślę nad nim takżę GL GL co złego to nie ja :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 18:00
Krylya Sovetov vs Sakhalinskie Akuly
Akuly +1.5
@1.98
    2:3 no i dobrze czułem że wezmą :D
Tutaj już naprawdę krótko, goście wrócili do ligi i radzą sobie w miarę dobrze, dla mnie to jest taki czarny koń ale do rzeczy, Akuly potrafią strzelać jak i bronić w 13 spotkaniach mają 5 wygranych i 8 przegranych natomiast każde z tych meczów oprócz dwóch z Din. St. Petersburg jeśli przegrywają to jedynie różnicą 1 gola we wczorajszym spotkaniu z Krylya również tak się stało i mecz zakończył się wynikiem 3:2 a grali naprawdę jak równy z równym, ja osobiście po cichu liczę na wygraną gości ale zagram bezpieczniej z handi +1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
cytat z dnia 7 października 2019 09:02 przez vernoMHL 17:30
Riga vs SKA 1946
Riga +2.5
@1.99
Dzisiaj 3 fajne mecze być może coś jeszcze wynajdę ale na ten moment to wygląda najlepiej, nie będę jakoś specjalnie mocno się rozpisywał ale dodam swoje 3 grosze. Na pierwsze spotkanie wybrałem Riga vs SKA niewątpliwie gospodarze w tym sezonie mocno zaskakują aktualnie 2 pozycja gdzie w poprzednim trzymali dół tabeli a ich gra wygląda naprawdę ok jak na ich możliwości, z drugiej strony mamy topową drużynę w każdym aspekcie natomiast goście grają solidnie ale nie są jakimiś egzekutorami, swoje spotkania mają pod kontrolą i w każdym grają solidnie aczkolwiek bez "mordobicia". Wczorajszy mecz tych drużyn zakończył się 1:4 ale nie sądzę że dzisiaj tak spokojnie będzie i gospodarze mimo wszystko powalczą i może nawet dojdzie do dogrywki, SKA jest mocno faworyzowana nie bez powodu ale @1.20 w takim meczu to jest jakiś żart szczególnie patrząc że to dalej młodziki i naprawdę potrafią wyczyniać dziwne rzeczy. Moim typem jest +2.5 na gospodarzy po bardzo ładnym kursie. 


MHL 11:00
Amurskie Tigry vs Tajfun
Tajfun over 2.5 @1.83
    
Tajfun over 3.5 @3.10    1-4 na początku 2 tercji gdzie w 1 tercji mogli już zrobić z 0:6 a potem masakryczny zjazd, ostatecznie 3:4
Mamy kolejne spotkanie i znowu buki trochę przesadzają z kursami Tygrysy w zeszłym sezonie jak i w tym są przeciętniakiem w stronę słabiaka natomiast Tajfun zrobił progres gdzie w zeszłym sezonie byli dziećmi do bicia tak w tym grają naprawdę dobrze patrząc właśnie na poprzedni sezon. Oglądałem wczorajszy mecz tych drużyn (tak o 5 rano w niedziele :D) i muszę powiedzieć że gospodarze nie mają "podjazdu" do gości ale jak to w MHL- bywa różnie, myślałem nad typem Tajfun win +over 5.5 ale jednak znalazłem coś lepszego. Gra gości może nie jest najlepsza dla drużyny bo jest tam trochę chaosu i brakuje takiej mądrej gry, mało mają spotkań gdzie potrafią strzelić a potem zagrać solidnie w obronie, ich styl niczym ostatnie sekundy walki bokserskiej  "garda w dół i się walimy" tak właśnie wygląda ich gra cały czas wymiana ognia na co wskazują nawet statystyki 13 spotkań, bramki 47:42 także myślę że over 3.5 gości po @3.10 to  value mocne a over 2.5 @1.83 to już jakiś żart ale różnie bywa, ja wybieram opcję 3.5 a wy zrobicie co uważacie :)

MHL 18:00
Org Junior vs MHK Dynamo Moscow
Org under 1.5 
@1.90
Tutaj na pewno nie będę się długo rozpisywał bo nie ma zbytnio nad czym, Org Juniors v Dyn. Mos. wiadomo że  gospodarze to dzieci do bicia natomiast nie będę grał tutaj overa w meczu lub na gości bo oglądałem wczorajsze spotkanie i nie wyglądało to za dobrze, oczywiście goście nie mieli problemu z wygraną (1:5) natomiast mieli problemy aby wbić tych goli dużo i widać było że nie mieli takiego parcia na to a w obronie też nie odpuszczali dlatego tutaj pójdę w under 1.5 gospodarzy, co prawda mimo mocnych przegranych to stwarzają sobie jakieś sytuację i potrafią coś ustrzelić ale moim zdaniem tylko dlatego że większość drużyn i zawodników grając na Org chcę sobie postrzelać i już nie skupiają się aż tak na obronie za to we wczorajszym spotkaniu nie widziałem wielkiej pogoni za bramkami tylko spokojną grę i bramki przy okazji także nie sądzę aby gospodarze byli w stanie zdobyć 2 bramki. No i to tyle ode mnie na ten moment, mam jeszcze w planie 1 mecz ale pomyślę nad nim takżę GL GL co złego to nie ja :)


U jakiego buka masz takie zakłady ?
 
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 14:30
 Altay vs Sibir Snajpery Novosibirsk
over 6.5 @2.75
     3-1 dzisiaj tragiczny mecz w wykonaniu snajperów i w pełni zasłużona porażka, chyba najgorszy mecz w sezonie..
over 7.5 @4.10    
Dzisiaj już nie napiszę że jest to tak mocne value jak w przypadku Tajfuna wczoraj natomiast warto się nad tym pochylić, Snajpery w tym sezonie to moja ulubiona drużyna do oglądania tak jak Tajfun ich mecze bardzo ofensywne i pod względem zdobywania goli są liderami w swoich konferencjach. Altay jest przeciętna drużyną ale potrafią postrzelać jak i stracić, goście nie powinni mieć problemu w tym meczu bo są po prostu o wiele lepsi i właśnie liczę na pewne prowadzenie Snajperów bo wtedy zaczynają się rozluźniać i tracą bramki a to co się stało w poprzednim meczu to już totalny hit gdzie z Barsami z 5:3 przegrali 5:7 także liczę że chłopaki się rozkręcą bo linie jak najbardziej do zrobienia a kurs kusi. Proszę tylko żeby po wczorajszym owocnym dniu nie brać tego za "peffki" bo dzisiaj szukamy value z większymi kursami :)

MHL 15:00
Ladya vs Mamonty Yugry
Ladya RT @3.40
    po wczorajszym dobrym dniu czas na czerwone minusy
Ladya ML @2.40    
O tym meczu myślałem już wczoraj jednak się nie odważyłem. Mamuty to totalny potwór poprzedniego sezonu ale właśnie "poprzedniego" bo w tym siedzą w dole tabeli, kilku podstawowych zawodników przeszło do KHL/VHL czy innych drużyn MHL i to już nie ta sama ekipa. Wczorajszy mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy, którzy w tym sezonie są bardzo solidni na własnej tafli, na 9 spotkań 8 wygranych jedyna wpadka z Jastrzębami 2:11 gdzie na następny dzień z nimi wygrali a Mamuty oprócz tego że ogólnie słabo sobie radzą to na wyjazdach jeszcze gorzej, mimo że te próbki nie są za duże to widać że goście w tym sezonie będą kręcili się w środkowej części tabeli być może nastąpi jakiś progres natomiast na ten moment nie wygląda to za dobrze i trzeba wykorzystać grę gospodarzy na własnej tafli po fajnych kursach.

MHL 14:00
Stalnye Lisy  vs Omskye Yastreby
over 5 @1.75
     1:3 ale tyle tam było sytuacji że nie dowierzam, najlepiej jak przy empty net krążek się toczył do bramki i trafił w słupek..
Dzisiaj będzie spotkanie na szczycie, obie ekipy świetny początek sezonu i ciężko powiedzieć kto tu wygra bo mecz naprawdę będzie równy chyba że Lisy się "odpalą" zawsze graja solidnie ale mają momenty gdzie łapią to "flow" gry i wtedy moim zdaniem są w stanie wygrać z każdym ale tutaj nie będę ryzykował i zagram over 5 bramek. Atak obu ekip jest mocny tak samo jak obrona z tym że ta defensywa bardziej działa na słabe i średnie drużyny a w tym pojedynku nie będzie problemów aby obie strony przechodziły tą obronę i strzelały bramki. Lisy jak i goście podejdą już poważniej do tego meczu niż ze zwykłymi ogórkami gdzie wejdą wygrają i mogą iść do domu także widzę w tym meczu cios za cios jedno co mnie martwi to właśnie ten pierwszy cios, myślę że po pierwszej/drugiej bramce się rozkręcą pytanie tylko czy padną dość szybko więc idę trochę bezpiecznie i wybieram over 5 (w przypadku 5 bramek zwrot) niż over 5.5 bo w wypadku jakiegoś 1-3 3-1 zawsze szansa na gol do pustej bramki gdzie przy różnicy 2 bramek ekipa może zwolnić bramkarza spokojnie 2min przed końcem więc szansa spora a nie spodziewam się już niższego wyniku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Wczorajszy dzień totalna klapa oprócz meczu NHL ale nie ma co się poddawać lecimy dalej :) z racji tego że w MHL jest mecz i rewanż to już odpuszczę sobie analizy bo są one napisane powyżej i dodam tylko po zdaniu.

MHL 14:30
Altai vs Sibir Snajpery
over 5.5
@1.95
    2-2 jedyne zaskoczenie..
Wczorajszy mecz Snajperów był bardzo słaby i nie widzę opcji aby taki kolejny mecz mógł się powtórzyć za to Altay fajnie zaskoczyło i widać że są wstanie wygrać i postrzelać, jeśli Snajpery zagrają chociaż na połowę swoich umiejętności to ta linia spokojnie wejdzie.

MHL 14:00
Stalnye Lisy Magnitogorsk
 vs Omskye Yastreby
over 5.5 @2.30
    4-2
over 6.5 @3.60     4-2
Wczorajszy mecz  zagrałem bezpieczniej over 5 a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 więc skąd nagle over 5.5 i 6.5? Analiza pisana wczoraj sprawdziła się mimo że zakład nie wszedł, oglądałem ten mecz i naprawdę super widowisko co chwilę groźna okazja dla Lisów to odpowiadają Jastrzęby i tak cały mecz, gdyby tylko weszła 1/4 tych groźnych sytuacji to te linie spokojnie byłyby pokryte więc dziś również spodziewam się takiego widowiska z tym że liczę na większą skuteczność bo sytuacji było naprawdę sporo.

MHL 11:00
Belye Medvedi
 vs Tyumenskiy Legion
over 5.5
@1.80
    4:1 po 2 tercji i tak już zostawili..
Gospodarze nie są jakąś mocną ekipą ale nie oszukujmy się są o wiele lepsi niż goście, którzy tylko dostarczają punktów i dają radość strzelcom. Defensywa Legionu, wróć zawodnicy grający blisko bramkarza nie są w stanie zatrzymać żadnej ekipy w lidze a atak Medvedi też nie jest najgorszy, w tym sezonie potrafili wygrać z Tolparem czy Lisami strzelając im 4 czy 6 bramek także pomimo wczorajszego wyniku 4:1 myślę że kurs @1.80 na over 5.5 tych drużyn to value.

Dzisiaj overowo czyli to co tygryski lubią najbardziej :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 15:30
Avto vs Chaika
Avto over 2.5
@1.86
    1-3 fajne rzeczy się działy w te 2 dni, chyba konferencja wschodnia mnei nie lubi ;x
Jeszce sobie przeglądałem ofertę i trafiłem na takie cudo co moim zdaniem jest przesadą, może Avto nie są jakimiś egzekutorami strzeleckimi ale są topową drużyną gdzie poziomem przewyższają większość i mimo wczorajszego wyniku z mierną Chaika 2:1 nie widzę powodu żeby po takim kursie tego nie grać, sądzę że ten kurs może trochę wyższy powinien być na over 3.5 natomiast na 2.5 w okolicach 1.40 także z pocałowaniem w rękę biorę to.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 17:30
Riga v Dyn. Moskwa
Riga win ML @1.95
    1:2 po dogrywce..cały mecz mieli tam jakieś akcje ale ostatnie 10min zmarnowane 4 setki aż ręce opadają...#karma
Riga RT @3.05    
Riga w tym sezonie radzi sobie dobrze mimo że aktualnie mają serię 4 przegranych z rzędu gdzie po równych spotkaniach  przegrali 2 razy z Tayfunem, który jest w dobrej formie oraz z SKA tutaj już chyba nie trzeba tłumaczyć. Do czasu tych 4 ostatnich spotkań Riga u siebie miała 6 wygranych i żadnej przegranej natomiast teraz już 6:4 ale dzisiaj do nich przyjedzie Dynamo, którzy są średniakiem i trochę dziwią mnie te kursy na Rige gdzie po tej serii na pewno będą chcieli się odbić na własnej tafli gdzie tak świetnie im szło. Ostatnie 2 spotkania Dynamo z Org Juniors czyli dziećmi do bicia wygrali 1:5 i 0:2 co daję bardzo słabe wyniki w porównaniu do tego jak inne drużyny radzą sobie z nimi, ostatnio jak grałem under Org przeciwko Dynamo to pisałem że ekipie z Moskwy nie zależy na zdobywaniu goli i strzelają je przy okazji grając cały mecz full focus zarówno w ataku jak i w defensywie a nie jak inne drużyny, które skupiają się na tym żeby wbić im 2 cyfrówkę natomiast ten drugi mecz to już naprawdę męczarnia i nie napawa to optymizmem bo co innego grać solidnie aby wygrać mecz a co innego wygrać 0:2 strzelając bramkę w 13min 3 tercji a drugą do pustej bramki, mówimy tutaj o Org Juniors, która ma obronę jak ser szwajcarski gdzie przed spotkaniami z Dynamo stracili 84 bramki przez 12 spotkań także ja idę w stronę gospodarzy, którzy chcą się odbić po tej serii ( pewnie dlatego tak kursy podskoczyły) bo nie widzę sensu grać na gości, którzy tak się męczą z takim przeciwnikiem.

MHL 18:00
Kapitan vs Loko
over 5.5
@1.75
    2:2, 1:2 po 13min i gol na 2:2 w końcówce ja nie wiem co się ostatnio dzieje z tymi ruskimi czy KHL czy MHL od kilku dn isame undery..
Tutaj już krótko, Loko zwycięzca poprzedniego sezonu a w tym radzą sobie równie dobrze w konferencji zachodniej 2 drużyna, która strzela najwięcej bramek a z drugiej strony Kapitan czyli również ofensywna ekipa 46:42 po 14 spotkaniach także widać że styl "gol za gol" tutaj goście nie będą mieli problemów postrzelać a mimo dobrej defensywy liczę że gospodarze też dołożą coś od siebie bo pomimo przegranych zawsze ustrzelą średnio te 2 bramki. Jako ciekawostkę dodam że Kapitan stracił aż 4 bramki z Org Juniors co trochę mówi samo za siebie jak wygląd ich defensywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
definitywnie trzeba zrobić przerwę od ruskich bo to co się tam dzieje to komedia, jak wrócą do normalności można grać dalej, tymczasem NHL.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Żartowałem z tą przerwą :D rewanże więc mogą się zrehabilitować a ja zdania nie zmieniam. Analizy aktualne a Tajfun już dokładam bez.
MHL 18:00
Kapitan vs Loko
over 5.5 @1.80
    2:3 .. 2:2 na początku 2 tercji więc kupa czasu, pod koniec meczu wpada gol na 2;3 kapitan łapię karę i nawet nie ma opcji na empty net, ruscy mnie trollują jak nic.


MHL 17:30
Riga v Dyn. Moskwa
Riga win ML @2.05
     3:2 po karnych, znowu to samo co wczoraj, grali lepiej i mogli domknąć to w 3 tercji ale magicznie krążek nie chciał wpaść.
Riga RT @3.05    

MHL 18:00
Krylya Sovetov
 vs Tajfun
Tajfun over 2.5 @1.83
    3:2. mieli 35min na 1 bramkę i mimo okazji nie dali rady.. co najlepsze to pod koniec 3 tercji grali 2 razy w power playu i też nic nie zrobili i za karę dostali bramkę na 15 sekund przed końcem.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Hokej Rosja MHL 05;00
Amurskie Tigry vs Sakhalinskie Akuly
Sakhalinskie Akuly over 2.5 @2.25
    
Sakhalinskie Akuly 60' @2.70    

Jutrzejszego poranka Tygrysów odwiedzą Akuly, którzy są czarnym koniem jak już mówiłem we wcześniejszych analizach, oczywiście nie jest to ekipa, która wskoczy w topkę ale na pewno będzie kręcić się w okolicy środka tabeli i dla każdego rywala będą nieprzyjemnym przeciwnikiem co udowadniają bo, jeśli ominiemy 2 pierwsze spotkania to kolejne 12 meczów wygrywali lub przegrywali tylko 1 bramką więc każdy ich mecz jest bardzo zacięty ale to też za sprawą solidnej defensywy bo patrząc na to jaką są drużyną to trzeba im oddać że obrona się bardzo dobrze spisuje, zresztą do ataku też nie można się przyczepić 40 bramek na 14 spotkań to też całkiem dobry wynik, z drugiej strony mamy słabą drużynę, która kreci się na dole tabeli tak jak w zeszłym sezonie i nie ma perspektyw na coś więcej, ekipa  nie za wiele strzela a trochę tych bramek traci. Ten sezon rozpoczęli dobrze ale tylko pierwszy mecz gdzie wygrali 1:2 z Krasnaya Armiya a później zaledwie 2 wygrane na 11 spotkań z tym że te 2 zwycięstwa były na ORG Juniors czyli dzieci do bicia 16/16 przegranych i 25/106 bramek także.. Oglądałem w tym sezonie kilka spotkań jednych jak i drugich, Tygrysy to po prostu słabsza drużyna beż żadnych perspektyw za to Akuly wrócili do ligi i ich gra mi się naprawdę podoba bo tak jak pisałem potrafią się przeciwstawić prawie każdemu i myślę że 3 bramki dla nich w tym meczu nie będą wielkim kłopotem.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dziś rewanże więc kopiuje.

Hokej Rosja MHL 05;00
Amurskie Tigry vs Sakhalinskie Akuly
Sakhalinskie Akuly over 2.5 @2.25
    2-4, przełamanie tego cyrku.
Sakhalinskie Akuly 60' @2.70    
 
Jutrzejszego poranka Tygrysów odwiedzą Akuly, którzy są czarnym koniem jak już mówiłem we wcześniejszych analizach, oczywiście nie jest to ekipa, która wskoczy w topkę ale na pewno będzie kręcić się w okolicy środka tabeli i dla każdego rywala będą nieprzyjemnym przeciwnikiem co udowadniają bo, jeśli ominiemy 2 pierwsze spotkania to kolejne 12 meczów wygrywali lub przegrywali tylko 1 bramką więc każdy ich mecz jest bardzo zacięty ale to też za sprawą solidnej defensywy bo patrząc na to jaką są drużyną to trzeba im oddać że obrona się bardzo dobrze spisuje, zresztą do ataku też nie można się przyczepić 40 bramek na 14 spotkań to też całkiem dobry wynik, z drugiej strony mamy słabą drużynę, która kreci się na dole tabeli tak jak w zeszłym sezonie i nie ma perspektyw na coś więcej, ekipa  nie za wiele strzela a trochę tych bramek traci. Ten sezon rozpoczęli dobrze ale tylko pierwszy mecz gdzie wygrali 1:2 z Krasnaya Armiya a później zaledwie 2 wygrane na 11 spotkań z tym że te 2 zwycięstwa były na ORG Juniors czyli dzieci do bicia 16/16 przegranych i 25/106 bramek także.. Oglądałem w tym sezonie kilka spotkań jednych jak i drugich, Tygrysy to po prostu słabsza drużyna beż żadnych perspektyw za to Akuly wrócili do ligi i ich gra mi się naprawdę podoba bo tak jak pisałem potrafią się przeciwstawić prawie każdemu i myślę że 3 bramki dla nich w tym meczu nie będą wielkim kłopotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Tka sobie patrzę na tą czerwoną serie i się zastanawiam o co chodzi, to już nawet nie chodzi czy umiem typować bo czegoś takiego jeszcze nigdy nie miałem, na dobrą sprawę można zabrać jakiegoś 8latka co się nie zna na meczach poklika byle co i więcej trafi, to już naprawdę pod jakąś czarną serię pecha podchodzi czy coś :D
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
MHL 12:00

Irbis Kazań - Bielyje Miedwiedi
Irbis 60' @2.20
    4-2
over 4.5 @1.70    4-2

VHL 12:00
Novokuznetsk - Kazzink Torpedo
over 5.5 @1.85
    6-3

VHL 16:00
Dinamo ST Petersburg - Zveda
over 4 @1.85
    2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom