>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pozostały rozkład jazdy, ja po dwa słowa dosłownie, (oddaje Wam koledzy pole):
1 kolejka
11.10. Adelaida United - Sydney FC ft 2-3 - fajny mecz, z emocjami, bramki, czerwo, było ok.
12.10. 08:00 WS Wanderers - Central Coast Mariners - mam nadzieję, że bramek nie zabraknie,
edit i nie zabrakło ft 2-1 :)12.10. 10:30 Melbourne Victory - Melbourne City, derby więc bts, a może nawet x dla odważnych?
edit ft 0-0 remis ok, ale bts nie dziś :)13.10. 07:00 Wellington Phoenix - Western United - mecz historyczny dla nowego klubu i z wieloma podtekstami (kto czytał to wie) mam nadzieję, że Filip zatrzyma byłych kolegów,
edit Zatrzymał :) ft 0-113.10. 09:00 Perth Glory - Brisbane Roar - no bet, choć on the paper kierunek na gospodarzy to nie nowina, prawda?
edit Glory prowadzili mecz, na koniec czekali już na gwizdek, a tu bam i Roar wyrównało. Pierwsza niespodzianka, a mecz ogólnie jak dla mnie słaby.

A tu dzisiejsza inauguracja:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-sydney-fc-2
warto popatrzeć :)
Do zobaczenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Derby derbani... na początek WSW - CCM. I tutaj też tylko będę w roli obserwatora... pamiętajcie, że dziś zagrają mocno zmienione zespoły w porównaniu z tym kto grał w zeszłym sezonie.

W WSW w pierwszym składzie wybiegną debiutanci:
Daniel Lopar, Dylan McGowan, Matthew Jurman, Daniel Georgievski, Pirim Schwegler, Alexander Meier i Nick Sullivan

w CCM w pierwszym składzie debiutanci:
Ziggy Gordon, Dylan Fox, Giancarlo Gallifuoco, Milan Duric i Gianni Stensness.


Mecze do oglądania:
http://livetv.sx/pl/eventinfo/854299_western_sydney_cc_mariners/#webplayer_youtube|HuH_SRhcCqw|854299|1264164|150|1|pl

i YT:
https://www.youtube.com/watch?v=HuH_SRhcCqw&amp;feature=youtu.be

najlepiej z połączyć się przez VPNa


 
Pierwsza połowa 1:1
No cóż.. bramki z niczego. Na początku trochę badania przeciwnika, potem lekka przewaga WSW... szybka kontra CCM, szczęśliwie odbita piłka i gol na 0:1.
Dalej lekka przewaga WSW.... róg i 1:1.
I tyle do powiedzenia po pierwszej połowie.
Gole mogą być, nie muszą.... rogi - mogą, ale nie muszą... jak dla mnie to mecz z totalną huśtawką.

NIe stawiam, oglądam.

Na koniec taka dygresja - mimo tylu nowych twarzy to jak bym oglądał oba zespoły z poprzedniego sezonu (no może WSW trochę inaczej gra taktycznie).



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam  . To jest właśnie cała Australia , nieprzewidywalna , do 36 minuty emocje jak na grzybach , a potem piekna bramka na 0-1 i wyrównanie w 41 , btts w 35 minucie był w okolicach @9 . 
Oglądamy 2 połowę bo mam wrażenie że , to nie koniec popisów w 1 dzisiejszym meczu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 09:13 przez pio_pioPanowie to jak z tym oglądaniem na YT? Polska na liście krajów a ani wczoraj ani dziś mi na polskim IP nie rusza i info że w moim kraju nie udostępniono.
Parę postów wyżej było wytłumaczone , co i jak a i majekx tłumaczył jak oglądać .
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Składy na drugie dzisiejsze spotkanie:

Melbourne Victory squad: 2.Storm ROUX, 3.Corey BROWN, 4.James DONACHIE, 5.Tim HOOGLAND, 6.Leigh BROXHAM, 8.Jakob POULSEN, 9.Andrew NABBOUT, 11.Ola TOIVONEN (c), 14.Thomas DENG, 16.Josh HOPE, 17.Elvis KAMSOBA, 18.Migjen BASHA, 19.Ben CARRIGAN, 20.Lawrence THOMAS (gk), 21.Adama TRAORE, 22.Kristijan DOBRAS, 24.Anthony LESIOTIS, 25.Brandon LAUTON, 26.Jay BARNETT, 30.Matthew SUTTON (gk) **2-4 to be omitted**

 Unavailable: 1.Matt ACTON (shoulder), 7.Kenny ATHIU (international duty), 10.Robbie KRUSE (hamstring), 13.Birkan KIRDAR (international duty)

 Melbourne City FC squad: 1.Tom GLOVER, 2.Scott GALLOWAY, 3.Scott JAMIESON, 4.Harrison DELBRIDGE, 6.Josh BRILLANTE, 7.Rostyn GRIFFITHS, 8.Javier CABRERA, 10.Florin BERENGUER, 11.Craig NOONE, 13.Nathniel ATKINSON, 19.Lachlan WALES, 20.Adrian LUNA, 21.Ramy NAJJARINE, 22.Curtis GOOD, 23.Dean BOUZANIS, 30.Moudi NAJJAR, 34.Connor METCALFE, 35.Raphael BORGES RODRIGUES, 40.Richard WINDBICHLER, 49.Stefan COLAKOVSKI **2-4 to be omitted** Unavailable: 9.Jamie MACLAREN (international duty), 17.Denis GENREAU (international duty)


Mam nadzieje poziom będzie wyższy i więcej emocji... dlatego stawiam:
Victory - City
ov2,5 - @1,72
   - falstart

WSW - CCM
70' za drobne - CCM win - @5,7    - falstart
Jednak CCM trochę lepiej wygląda.... może pod koniec WSW będzie chciało przycisnąć, a wtedy okazja do kontry będzie. Po takim kursie uważam, że warto - bo mecz jest wyrównany i może być każdy wynik.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na koniec taka dygresja - mimo tylu nowych twarzy to jak bym oglądał oba zespoły z poprzedniego sezonu (no może WSW trochę inaczej gra taktycznie).

 
Idealnie w punkt, twarze nowe, a natura stara :) over zaliczony :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Witam po przerwie:)
za chwile derby:) kursy wyrównane, ja natomiast idę w stronę gospodarzy. 
Over 1,5 samego Vicrory - 2,25. Jakoś ten ich sklad mnie bardziej przekonuje. Plus dorzucam over 2,5 w całym meczu 1,87. 
 
P 170

pio_pio

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 11:01 przez ciekavyPanowie, DZIEJE SIĘ HISTORIA! Polska wśród krajów, które ZA DARMO i bez VPN zobaczą na żywo cały sezon zasadniczy A-League! Start już w piątek na kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/TheHyundaiALeague

To będą dobre śniadania w weekendy! ;)
Chodziło mi o ten wpis.Ja na stronie a-league też zrozumiałem że Polska jest na liście krajów gdzie będzie można wszystko na żywo oglądać.Wychodzi na to że bez zmian,śmiga ale na brazylijskim ip.
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
cytat z dnia 12 października 2019 10:32 przez pio_pio

Chodziło mi o ten wpis.Ja na stronie a-league też zrozumiałem że Polska jest na liście krajów gdzie będzie można wszystko na żywo oglądać.Wychodzi na to że bez zmian,śmiga ale na brazylijskim ip.
Już było dementi tutaj w temacie. ;) A-League zrobiła niemiłą niespodziankę i na parę chwil przed startem sezonu zorientowali się, że jednak prawa do A-League na Polskę już sprzedali do Eleven. Wyłączyli możliwość oglądania. Najprościej skorzystać z Opery z dodatkiem VPN, gdzie należy ustawić na Europę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Żartujesz...? Eleven ma australijska w Polsce?!:)cytat z dnia 12 października 2019 10:35 przez ciekavy

Już było dementi tutaj w temacie. ;) A-League zrobiła niemiłą niespodziankę i na parę chwil przed startem sezonu zorientowali się, że jednak prawa do A-League na Polskę już sprzedali do Eleven. Wyłączyli możliwość oglądania. Najprościej skorzystać z Opery z dodatkiem VPN, gdzie należy ustawić na Europę.
 
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 12 października 2019 10:32 przez pio_pio

Chodziło mi o ten wpis.Ja na stronie a-league też zrozumiałem że Polska jest na liście krajów gdzie będzie można wszystko na żywo oglądać.Wychodzi na to że bez zmian,śmiga ale na brazylijskim ip.
Nawet mi umknęło dementi.... no ale @ciekavy jak już napisał - Opera ma wbudowany VPN (u mnie akurat ustawiona Azja) i oglądać można bardzo fajnie.


Tak przed huraoptymizmem.... Eleven może i ma... ale nie znaczy, że będzie puszczać.... kilka sezonów temu miało też ligę brazylijską... a meczy w TV było raptem kilka.
 
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Eleven po prostu dostało A-League w pakiecie z jakimiś innymi ligami. Podejrzewam, że nawet nie mają o tym pojęcia, albo dawno o tym zapomnieli. Na oficjalnej stronie A-League jednak widnieje jako oficjalny nadawca na Polskę, a do tego liga potwierdziła to nam na Twitterze.

Dla polskich widzów to zła wiadomość, bo Eleven wychodzi z założenia, że wolą oszczędzić na kosztach komentatora i dać na antenę powtórki dawnych spotkań, niż coś na żywo. A to oznacza, że Polska już drugi sezon ma zablokowaną możliwość darmowego oglądania na YouTube.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, oglądalność takich lig jest znikoma. Jeśli jeszcze parę lat temu oglądalność ligi belgijskiej w Polsce była raptem po 2000 - 3000 to jakie liczby by wykrecala liga australijska i to o porach typu 10 rano w piątek albo sobotę?

Stacji telewizyjnej zwyczajnie się nie opłaca tego puszczać, nawet jeśli mają prawa do danej ligi. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:
Nixi - Western
2 - @2,28
   do trzech razy sztuka

Stawka minimalna... no ale jednak jakaś tam stawka.
Dlaczego?
Nixi mocno osłabieni. Bez Kuszczyńskiego, Krishny, Sheridana, Sigha. Wzmocnienia... teoretycznie Ball, reszta to gracze z ligi nowozelandzkiej czy 3 (4?) ligi włoskiej. Jak dla mnie tutaj wygląda, że w tym sezonie Nixi będą bardziej się bronić niż atakować -  bo kim? (sam jestem ciekawy). A Western? beniaminek, musi się dobrze zaprezentować, do tego skład wygląda mocno... ale boisko może wszystko zweryfikować. Jestem bardzo ciekawy jak zagrają goście - i pobieram ich kierunek.

Nad Perth jeszcze się zastanawiam - jakieś pomysły?

Pozdrawiam.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
windover 21,6K

windover

Użytkownik

PERTH GLORY VS. BRISBANE ROAR

PERTH GLORY (3-4-1-2): Reddy; Djulbic, Mrcela, Wuthrich; Harold, Kilkenny, Juande, Meredith; Diego Castro; Fornaroli, Chianese
BRISBANE ROAR(4-2-3-1): Young; Neville, Aldred, Pepper, Gillesphey; O'Neill, Mauk; Ingham, O'Shea, Amadi-Holloway; O'DonovanZ zaciekawieniem czytam każdy post w temacie. Gospodarze słabo wyglądają na papierze jeśli chodzi o ostatnie wyniki w meczach kontrolnych ,bo zanotowali ostatnio aż trzy porażki z rzędu a do tego w pierwszej kolejce zawieszony jest podstawowy obrońca 32.letni Ivan Franjić (27/2 - poprzedni sezon). Przyjezdni z kolei w meczach przedsezonowych prezentowali się nieźle wygrywając aż trzykrotnie do tego zanotowali jeden remis.  Mimo wszystko w trzech ostatnich meczach między tymi zespołami trzykrotnie wygrywało Perth ,które w oczach bukmacherów jest dość zdecydowanym faworytem (max 1.64 @1).  Na razie z mojej strony czysta próba odnalezienia się w ciekawej lidze i tym razem bez typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kierunek na Glory jest mi bliski/wspominany :) jedyne co odstrasza, to fakt, iż pierwsze kolejki mogą być nieprzewidywalne, no i to Australia czyli często wszystko na odwrót :) A teraz na poważnie, Glory to zespół, który nie zmienił trenera, a w tym sezonie roszady na tej pozycji to "norma" w Australii, do tego w końcu mamy do czynienia ze zdobywcą Premiers w A-league, contra zespół, który prawie zaliczył "wooden spoon" w poprzednim sezonie. On the paper, w Perth powinniśmy zobaczyć jedynkę, ale @ taki sobie. Za jedynką mamy skład, trenera, potencjał, goście to zagadka. U gości Fowler to legenda, ale nie trenerska. Zostawię temat na live, to chyba będzie rozsądne. Poszukam @ w  granicach 1,9 - 2,0 (jak się da, i zaatakuję). No i wszystkich zachęcam do pisania w dziale, to jest super, że ludzie interesują się ogórkową ligą z Antypodów, Panowie (bez obrazy dla Pań, bo raczej ich "tu" nie uświadczysz) do dzieła!
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Phoenix - Western 0:1
Western DNB @1,66 forBET
  

Dzisiaj ze względu na sprawy prywatne nie mogłem się pojawić, ale patrząc stricte po wynikach dużo nie straciłem, na jutro w pierwszym meczu popieram kierunek @majekx na beniaminka, wiadomo, że w pierwszych kolejkach nowi grają nieprzewidywalnie i często z zaskoczenia punktują, tu z racji, że to Australia to delikatnie opcję bez remisu

Perth Glory - Brisbane Roar 1:1 (1:0)
Perth strzeli w obu połowach, @2,24 forBET
  

Tu jak już napisał @qowalsky6 czy @windover na papierze zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale z racji, że to 1. kolejka i przede wszystkim Australia to poszukałem głębiej i znalazłem jeden wspólny mianownik. W 7 ostatnich spotkaniach gospodarze za każdym razem zdobywali bramki w obydwu połowach, ostatnia taka sytuacja, gdy to im się nie udało miała miejsce w 2014, od tamtej pory bez względu na to czy wygrywali, remisowali czy przegrywali zawsze trafiali zarówno do przerwy jak i po i tą opcję próbuję, oczywiście za drobne jak wspomniałem na starcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Do góry Bottom