>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez w kierunku Sparty dzis pije. Licze na ich przełamanie na terenie Vitkovic , dzie nie wygrali juz od dawna
Dzis jednak to ekipa z Pragi ma kadrowa przewagę i gra juz fadny dla oka ale i poukładany hokej, mimo braku Kvapila kazda z formacji moze przeciwnikowi napsuc krwi. Ja wspomnial kolega @rybarz rowniez mysle ze Stołeczni pójda w góre tabeli a dzis odczaruja bardzo nieprzyjazdne dla nich lodowisko

Sparta ml kurs 1,7 fortuna

Faktycznie dzis patrzac na kolejke to goscie moga byc w wielkszosci zwyciezcami, Hradec przełamał sie w koncu gdzie w LM pokonali na wyjazdzie Graz, moze to zwiastun lepszych wyników, bo sam zespół bardzo mocny.
Jeżeli bym mial zagrac na dwójke było by to Pilzno i Ocelari
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 09:23 przez rybarzHejka


Co do reszty meczy to najbardziej liczę na wygraną Ocelari Trinec i tutaj całkiem ciekawy kurs @ 2.07 



Pozdrawiam
No właśnie też zauważyłem ten super kurs i jak najbardziej pograny.Wiadomo,że Trinec po CL no ale ze Zlinem raczej nie powinni mieć problemów i takie kursiwo jak najbardziej trzeba brać
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


Trzyniec w Zlinie bez Galvinsa, T. Marcinko, Matyasa i Kundratka.

Kto im będzie bramki strzelał. Może "boski Aron"?
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 października 2019 17:05 przez jinx

Trzyniec w Zlinie bez Galvinsa, T. Marcinko, Matyasa i Kundratka.

Kto im będzie bramki strzelał. Może "boski Aron"?
Nie popadajmy w.skrajności jest Vrana,Stransky nie jest aż tak źle i będzie miał kto pokarm Zlin. A kto wie może i.nasz rodak sobie przypomni ze potrafi
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


To nie skrajność, raczej obawa o przyszłość Arona. Nie ma Ruzicki, nie ma Marcinko. Większa odpowiedzialność spada na Chmielewskiego. Od niego zależy, czy ją udźwignie. Jeśli nie, wyląduje we Frydku, gdzie nie było go już rok. W ubiegłym sezonie był tam odesłany chyba tylko raz, na początku sezonu. Potem zaczął strzelać i spędził niemal cały sezon w Trzyńcu. 

W tym jeszcze nie strzela, przynajmniej asystuje i jest na lodzie, gdy Trzyniec zdobywa gole.

Na trybunach w Trzyńcu nie mówią o nim inaczej, jak właśnie "boski Aron". Nie mam pojęcia, czy z przekąsem, czy z powagą ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Dzisiaj wlazło! ???? Dwa głowne typy i dwóch strzelców    ???? W sobote jedno spotkanie

Olomouc - Kometa Brno bez remisu  @ 1.84   

Kometa po mocnym laniu u siebie ze Zlinem powinna wskoczyć na swój poziom. Porównując kadry obu ekip, to potencjał zdecydowanie po stronie gości.Mueller nie pewny ,ale Kometa ma szeroki skład i  najwyższe aspiracje. Ostatnie 3 wyjazdy wygrane. Olomouc z kolei ostatni mecz u siebie przegrał srogo z Pilznem...W Olomoucu zawsze ciężko się gra,ale myślę,że Kometa będzie chciała zmazać hanbę wysokiej porażki. Nie wykluczam remisu i undera / Zatovic    gol

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Moje trzy grosze do tego meczu to to że liczę na rehabilitację byłego mistrza. Dziwny był ich poprzedni mecz. Kometa grala a Zlin strzelał. Dziś trzeba pokazać że był to wypadek przy pracy, choć rywal niełatwy. 

Kometa ml kurs 1,85    
Kometa z x kurs 1,52 do dubla    
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Dzisiaj znowu typ i strzelec trafiony    więc jedziemy dalej ;-)

Jutro trzy dość proste do typowania mecze z jasnymi faworytami. I ja tutaj nie będę szukał niespodzianek.

HK - KV @ 1.57  / edit: HK zawiodło na całej linii, popsuło mi główny kupon,no ale bywa i tak ;-) Trzeba się odbić i stawiać teraz na nich 

Hradec w tym sezonie prezentuje bardzo dobry hokej i ma ogromny potencjał. Moim zdaniem będą walczyć o najwyższe cele. Świetnie wyglądają formacje ofensywne ze Smolenakiem,Koukalem,Cervenym,Vincourem, Jerglem,Cinglem...do tego solidna obrona z ofensywnymi Zamorskym,Allenem. 
Ostatni mecz HK na własnym lodzie to wygrana z mocną Mladą i zachowane czyste konto. Wcześniej 3 porażki, więc słaba pozycja w tabeli. Dlatego myślę,że jutro ostro zawalczą o punkty.
KV  po wyśmienitym początku sezonu teraz zaczyna łapać taki swój standardowy poziom. Ekipa całkiem solidna, zgrana, ale myślę jednak,że obecnie nie na poziomie zmotywowanego HK grającego u siebi / Koukal

Mlada Boleslav - Vitkovice @ 1.67   

O Vitkach pisałem ostatnio przed meczem ze Spartą.I nadal uważam,że stać ich na wygrywanie u siebie ze średniakami i słabeuszami,ale na top, do którego zaliczam obecnie Mladą to już brakuje poprostu potencjału. 
Mlada u siebie w tym sezonie przegrała tylko ze Spartą i to po dogrywce. Mocna, zgrana w formacjach ekipa z fajną koncepcją na gre. Jak trzeba dostosowująca się pod styl przeciwnika i grająca sprytnie. Jeśli jest opcja, to narzucają swoje tempo i styl. Szczególnie na własnym lodzie. Myślę,że jutro przejadą się po Vitkach / Skalicky gol   

Pilzno  - Pardubice @ 1.47   

Pilzno u siebie bardzo mocne. Gulas z Mertlem punktują aż miło. Ostatnio budzi się formacja Kodytka i Straki, strzelił też Indrak, Pour. Ogólnie Pilzno ma ofensywnie sporo mocy. W meczu z Zug w CHL odpoczywała piersza formacja. W piątek przegrali wyjazd z Kladnem, ale tam Jagr z rycerzami bronią ostro swojej twierdzy! Teraz Pilzno u siebie nie powinno mieć problemu, tym bardziej,że umią grać z piernikarzami. Ostatnie dwa mecze to zwyciestwa 11-1 i 8-3 !
No a w Pardubicach nie za dobrze się dzieje. Zmiana trenera, zamieszanie w związku z odejściem ikony Rolinka, ogólnie widać,że atmsfera nie jest najlepsza. Faktem jest,że ograli w piątek u siebie Liberec,ale jednak na wyjeżdzie w Pilznie myślę,że braknie im argumentów / Gulas 3 gole        Wow! co On robi

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 15K

mijon

Użytkownik
Dziś jeden mecz Prażanie na własnej tafli podejmują Litwinów jak dla mnie zobaczymy overowe spotkanie,Sparta z meczu na mecz powoli pokazuje swoją ofensywną siłe,Litwinów ostatnio słaba dyspozycja do tego tracą dużo bramek dlatego ide w kanadyjke tym razem 1.5 pkt na doświadczonego  Michala Repika który z nie jednego pieca chleb jadł, jest w dobrej formie 4 bramki i 4 asysty.

Michal Repik +1,5 pkt (Sparta) fortuna 3.0 k

Inna opcja Sparta  wygra i 5,5 bramek w meczu 2.14 k


 

 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Vitkovice win - Litvinov 1.60  

Vitki po czterech porażkach,ale z trudnymi rywalami z topu ligi. Teraz mecz u siebie i czas wreszcie zdobyć punkty. Drużyna  młoda,która się układa, ale jest Bukarts, który łapie  forme i widać dobrze się tam czuje, jest Dej, Roman,doświadczona obrona...No, a Litvinov jest najgorsza ekipą ligi na wyjazdach. Nie wygrał jeszcze meczu. I mimo,że ostatnie dwa spotkania bardzo przyzwoite, to uważam,że jutro Vitki są faworytami do zwycięstwa / Bukarts / nie zagrał

Olomouc - HK / x @ 1.54  

Mecz podwyższonego ryzyka. Ja jednak ide nadal w stronę HK, bo uważam,że mają spory potencjał w tym sezonie. Niestety pozycja w tabeli i ostatnie wyniki w lidze tego nie potwierdzają. Dlatego jutro trzeba zawalczyć o punkty. W CHL rozprawili się srogo z rywalem. Może wreszcie złapią stabil
Olomouc z kolei ostatnio też przegrywa. Ekipa moim zdaniem dużo słabsza niż HK, ale wiadomo jak Olomouc gra u siebie to jest zawsze grozny dla kazdego

KV - Mlada Boleslav / x @ 1.51  

Mlada w tym sezonie pokazuje naprawde dobry hokej. Pisałem już o nich wczesniej. Zdania nie zmieniam i uważam,że powinni powalczyć w KV. Myślę nawet,że spokojnie stać ich na zwycięstwo... jesli zagrają podobnie jak Pilzno niedawno...  Tak bez zbędnych analiz ;-) 

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Mlada Boleslav - Kladno

Mlada w tym sezonie to ekipa, która ma wysokie aspiracje. Grają bardzo dobrze, ale ostatnie wyniki poniżej oczekiwań, bowiem wygrali tylko 1 z 4 spotkań. Szczególnie dziwi ostatnia porażka z KW, bowiem z reszta jak kolega rybarz typowałem ich zwycięstwo. 

Kladno dowodzone przez Jagra gra bardzo otwarty hokej, a w ich spotkaniach mamy dużo bramek, dlatego idę w kierunku overa.

over 4.5
1.51 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka  
Sparta -1,5 - Pardubice @ 1. 77  2-1 pp, no cóż...

​​​​​​Sparta zagrała u siebie tylko 3 spotkania w tym sezonie, ale wszystkie wygrała. Ogólnie to wygląda, że Sparta ustabilizowała swoją grę. Kadrowo chyba najmocniejsza ekipa ekstraliga i ciągle się wzmacniają. 
Pardubice z kolei ostatnio lepsze występy, jednak głównie u siebie. Wygrali ostatnio z mistrzem z Trinca. Jednak na wyjeździe nie wygląda to już tak dobrze. Z pięciu wyjazdowych meczy wygrali tylko że słabiutkim Litvinovem na początku sezonu. 
Liczę więc, że dzisiaj Sparta w O2 arenie, pewnie przy sporej niedzielnej frekwencji (edit :10 tyś) powinna spokojnie poradzić sobie z Pardubicami/Repik kb   

Liczę też na punkty A. Jergla   w meczu HK i spora liczbę bramek w meczu Trinca z Libercem.   

Pozdrawiam
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Kladno - Kometa Brno @ 1.90   

Kometa w ostetnim meczu z Pilznem pokazała dużą klasę. Bardzo dobry mecz, który miałem okazje wreszcie obejrzeć. Wg mnie wysoki poziom, dobre tempo,taktycznie...Podobała mi się bardzo gra Plekanca, który eliminował Gulasa a w pp był bardzo aktywny. Jutro chyba postawię coś w jego stronę. Kometa ma mieszanke młodości Horky, Plasek,Pyrochta... w bramce świetny Vejmelka, do tego doświadczeni obrońcy, no i Zatovic, Holik...Na Muellera nie ma chyba narazie co liczyć, bo baby w drodze,albo się już urodziło...Jak wróci do gry jako szczęsliwy tata, to można na niego stawiać w ciemno!
Kladno to beniaminek i jak wiadomo klub Jardy Jagra. Rycerze walczą zacięcie o swoją twierdze. fajny hokej w ostatnich meczach.Jagr pokazuje klasę w tym wieku na tle obrońców ELH. Ciągnie klub , strzela,dogrywa, robi klimat i przewagę. Mega Szacun! Kladno u siebie potrafi wygrywać co pokazało ostatnio z Pilznem, czy Libercem. Ja jednak jutro stawiam na Komete, bo po ostatnim meczu widać dobrą grę. Może to być pojedynek Plekanca z Jagrem, czyli czeskich gwiazd NHL. I ja tutaj stawiam na Plekanca i Komete. No chyba,że bedzie jakiś wałek, ale nie podejrzewam. Choć mam w pamięci ciąle 0-7 Komety ze Zlinem ????

Pozdrawiam


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie, ja podobie jak kolega @rybarz gram Komete, która w tym sezonie pokazuje dobry, dojrzały hokej, młodosc w bramce i jak kolega wspomniał mieszanka mlodosci i rutyny w polu. W tym sezonie nie graja w pucharach i moga sie skupic na lidze. Co do Jagra to niesamowity gość mimo swoich lat , bo nie ma co wspominac ilosci wiosen to facet przezywa druga i trzecia młodość, Jego Kladno mimo wlasnej tafli to słabysz jakosciowo team i mysle ze Kometa mądrze to rozegra

Kometa ml kurs 1,6    

Drugim meczem jaki jutro sie odbedzie to spotkanie Hradec ( którym mocno sympatyzuje) z Ocelari.
Mam wrazenie ze HK trudniej znosi dzielenie mecze ligowych z LM, której ostatnio było sporo i wydaje mi sie ze ekipa gospodarzy jest mówiac deklianie pod formą. Skład maja na duzo lepsze miejsce niz to w którym sa aktualnie ale puki co nie moga tego przełozyc na miejsce w tabeli i wyniki. W ekipie HK martwi mnie dyspozycja bramkarzy, bo wydawało mi sie ze to pozycja jest dosc solidnie dobrana , wiecej spodziewałem sie po Mazancu ale nie jest on taka ostoja jak mozna było oczekiwać. Mistrz wydaje sie byc w troche innym miejscu z forma niz ekipa HK  roster jakze solidny i wg mnie jutro te dwie rzeczy zadecyduja o zwyciestwie

Ocelari ml kurs 1,9.    
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Dzisiaj Kometa tak jak się spodziewałem ogarneła mecz, choć w końcówce było gorąco. I tak po prawdzie to graty dla Kladna za ten mecz, mimo, ze przegrali
Jutro Sparta - KV i właściwie to nie wiem...chyba nie ruszam. Sparta przyzwyczaiła już,że woli wyjazdy ;-) Obie ekipy po serii zwycięstw. Bardzo podobny bilans goli, mocno overovy. Kusi kurs na KV z remisem@ 2.51,ale statystycznie wychodzi over 5,5 @ 1.52 i tu kurs słaby...Kadrowo Sparta dużo mocniejsza, ale KV ma bardzo zgrany team i ostatnio pokazali dobre wyniki. Jednak przeciwnicy nie byli z topu.. Już w tym roku grali i Sparta wygrała w KV 5-2, poprzedni mecz 8-1 dla Sparty u siebie....hmmmm? Co myślicie?

Griger kb+ @  1.82 /  gol @ 4.2 

Pozdrawiam
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Pare zdan do dzisiejszej kolejki

Vitkovice - Hradec

Vitki zminiły sklad ale brak porzadnego bramkarza robi swoje , brakuje mi w tym zespole tego, jakosci tez mniej niz goscie na któryxh ponarzekałem ostatnio a zrobili dobry wynik z mistrzem i Mazanec zagrał tak jak na niego przystało i oczekiwano, w polu sporo mocy , choc nie zawsze wychodzi,  ostatnio nic nie ustrzelili mysle ze dzis sie uda i beda lepsi 

HK ml kurs 1,73

Olomunc - Sparta

Koguty zawsze u siebeie sa groxne dla kazdej druzyny, ostatnio przełamanie z Verva po serii porazek. Ekipa ze stolicy zminila sklad, wzmocnienia w kazdej formacji , dodatkowo lubia grac w Ołomuncu , moze nie bedzie łatwo ale wszystkie atuty po ich stronie

Sparta ml kurs 1,7

Z pozostałych meczach licze na zwyciestwa Liberca, bo w koncu trzeba sie przełamac, Komety i Mladej, choc z tej trójki czeka ich chyba najtrudniejsze zadanie.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


W Pardubicach epidemia grypy jelitowej (info z ich strony). Chcieli przełożyć dzisiejszy mecz, ale Karlove Vary się nie zgodziły.

Doszło do tego, że będą musieli uzupełnić skład juniorami, którzy z racji tego, że mają jechać do Karlovych musieli przełożyć swoje dzisiejsze derby z Hradec Kralove.
Kursy już poleciały lub mecz został wycofany z oferty. Mnie się udało jeszcze zagrać po 1.8, ciekawe czy uznają ????

PS.
Lekarz zalecił kilkudniową kwarantannę, może warto przyjrzeć się przyszłym meczom, póki jeszcze w ofercie (np. STS).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom