>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj odpuszczę sobie skrobanie i rzucę tak na luźno typy.

NHL 01:00
BUF Sabres - FLA Panthers
over 6.5
@2.40
    

NHL 01:30
CAR Hurricanes - NY Islanders
NY Islanders over 2.5
    
@1.98

@pepo1990 juz poprawiłem na over 2.5, kurs @1.98 na over 2 złapałem w betclicu ale jak później popatrzyłem u innych to byłem zdezorientowany bo różnica kursu duża więc wbiłem na lc i się okazało że przy 2 bramkach jest przegrana a nie zwrot czyli to zwykły over 2.5 ale dziwnie to zapisali.

 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 11 października 2019 22:09 przez vernoDzisiaj odpuszczę sobie skrobanie i rzucę tak na luźno typy.

NHL 01:00
BUF Sabres - FLA Panthers
over 6
@2.40

NHL 01:30
CAR Hurricanes - NY Islanders
NY Islanders over 2 
@1.98
Gdzie udało Ci się złapać taki kurs na over 2 Isla? W Fortunie ledwo 1,99 za over 2,5
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś delikatnie, wrócę do spotkań z Kaczkami, ale tym razem pogram przeciwko nim. Dwa powody takiego stanu rzeczy: oczywiście B2B, wczoraj intensywny mecz przeciwko Pens, na pewno wyczerpujący, agresywny, w wielu momentach siłowy, gracze na pewno to spotkanie czują, że tak powiem w kościach, a jak widać do tej pory przez te 1,5 tygodnia sezonu B2B układają się ekipom raczej ciężko, tak na szybko myślę to chyba jeszcze nikt b2b w tym sezonie nie wygrał, jakby co to mnie poprawcie. Druga kwestia to pojawienie sie dziś w bramce drugiego bramkarza Kaczek Millera. Niewątpliwie jednym z mocniejszych punktów tej ekipy jest zawsze Gibson więc jego brak nieco otwiera drogę do zwykle zamkniętej bramki Ducks. Oczywiście po drugiej stronie ekipa osłabiona mocno w tym sezonie, którą czeka trudny sezon ze słabym Korpisalo w bramce, ale już potrafili wygrać w tym sezonie z Sabers, liczę na to, że wypoczęci dziś powalczą a słynna armata będzie miała okazję kilka razy wystrzelić.

Jackets RT @2,15
Jackets/+4,5 @2,77
Jackets -1,5 @2,88
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Ottawa-Tampa Bay  1.61  1xbet Tampa nie wystartowała najlepiej, jednak przed dwoma dniami wydaje się ze wrócili na właściwy tor pokunujac w Toronto liście 7-3. Do składu powrócił Point 93 pkt w poprzednich rozgrywkach i odrazu przywitał się z kibicami z przytupem zdobywając dwie bramki i zaliczając asystę. Senatorowie 0-3 na starcie rozgrywek jednak trzeba im oddać ze kalendarz ich nie rozpieszczał mecz z Toronto, ze wzmocnionym NYR i mistrzami z St. Louis na dokładkę w spotkaniu numer 4 przyjeżdża najlepsza drużyna sezonu zasadniczego poprzedniego sezonu. W bramce senatorów jak narazie szału nie ma 2 razy wystąpił 38 letni Anderson 87.50% oraz Nilsson 86.11% mają co poprawiać pod tym względem bramkarze z Ottawy a w spotkaniu z Tampa powinno być o to równie trudno co we wcześniejszych meczach.

Carolina - Colombus 1 2.00  1xbet Jeszcze jeden mecz chodzi mi po głowie, patrząc na dotychczasowe wyniki obu drużyn wyłania nam się murowany faworyt co nie do końca sprawdza się w tej lidze jednak spróbuję. Carolina fantastyczny start rozgrywek 5 zwycięstw w 5 spotkaniach a rywali mieli napewno mocniejszych od kurtek kolejno Montreal, Capitals, Tampa, Floryda oraz NYI. Tego samego nie można powiedzieć o Colombus zaledwie jedna wygrana w 4 spotkaniach widać jak na dłoni że ubytki kadrowe w porównaniu z poprzednim sezonem dają o sobie znać zaledwie 8 bramek w 4 spotkaniach. Oglądałem dzisiaj w nocy ich mecz z Kaczkami które grały drugi dzień z rzędu w bramce nie było startera Gibsona a 39 letni Miller i zdołali pokonać go tylko raz jeszcze po farfoclu nie zmuszjac go do jakiegoś wielkiego trudu. W bramce Colombus bronił Korpisalo dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy Łotysza Merzlikinsa który w tym sezonie wyszedł raz i wpuścił 7 bramek w meczu z Pingwinami. Dla obu drużyn to mecz B2B wiec myślę że w bramce Hurricanes zobaczymy Raimera 94.05% w dwóch spotkaniach. Chodź trzeba przyznać ze defensywa Huraganow wczoraj była na tyle szczelna ze pozwolili Islanders na oddanie tylko 19 strzałów na bramkę Mrazka. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja na dzisiaj wypatrzyłem sobie kurs na over bramkowy Predatorów. W ostatnim spotkaniu z Capitals pokazali swoja moc ofensywną i wbili Holtby'emu sześć bramek. Trzeba dodać, że nie były to gole przypadkowe. Dobra gra w przewadze i składne akcje ekipy z Nashville sprawiły, że przyjemnie było popatrzeć na to spotkanie. Dzisiaj zagrają w Californii dokąd z ciężkiej delegacji wracają Kings. Wycieczka do Kanady nie była zbyt udana dla LA. Trzy spotkania - dwa punkty i siedemnaście straconych bramek. Część winy za taki bilans można przypisać dla Quicka, którego dzisiaj prawdopodobnie zastąpi Campbell. Mimo to wydaje mi się, że ekipa z pewnością odczuje skutki dalekiego wyjazdu na północ i dzisiaj może nie zagrać na 100% swoich możliwości. Zapomniałem dodać, że Preds strzelali w swoich dotychczasowych spotkaniach kolejno 5, 3, 5 i 6 bramek, więc poniższy kurs na linię 4.0 wydaje sie być atrakcyjny biorąc również pod uwagę "potencjał" defensywy Kings. To tak na szybko.

 

Nashville Predators strzelą powyżej 4.0 bramek @3,25 Unibet ZWROT
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Od początku tego sezonu staram się w miarę dokładnie śledzić NHL i z moich wstępmych przemyśleń, dwa mecze rozgrywane przed północą wyglądają dość ciekawie, a mianowicie: 

New York Rangers ML - Edmonton Oilers @ 1.775       
Ottawa Senators over 3 @ 2.20       

Ottawa na razie bez zwycięstwa, w końcu musi im się udać jakiś mecz. Tampa tonofensywna drużyna, ale tracą też całkiem sporo goli stąd typ na over 3 gospodarzy, zamiast na zwycięstwo gdyż Tampa jest w stanie strzelić jeszcze więcej, co ostatnio pokazała.

Rangersi w dwóch pierwszych spotkaniach wyglądali bardzo solidnie i myślę, że to oni zatrzymają zaskakująco mocne na początku sezonu Edmonton.

Co myślicie o tych typach??
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Krótko, bo późno. Wydaje mi się, że Rekiny zaczną się już powoli ogarniać. Zresztą już najwyzsza pora, bo spoczęli na dnie swojej dywizji. Dzisiaj dobra okazja na to, aby doprowadzić do pierwszej zwycięskiej serii po wygranym meczu w Chicago, ponieważ zmierzą się u siebie z Flames dla których będzie to trzeci mecz wyjazdowy z rzędu. Warto pamiętać, że Flames zagrają b2b po wczorajszym ciężkim meczu z VGK. Poza tym ekipa z Calgary ma według mnie mniej jakości w składzie niż Sharks. Dobra jedna formacja. Rekiny "na papierze" wyglądają lepiej. Pozostaje kwestia poukładania zespołu taktycznie. Liczę, że gospodarze pójdą za ciosem i wygrają kolejny mecz.
San Jose Sharks -1.0 @2,75 Unibet       
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrząc na listę wieczornych spotkań w oczy rzuca się spotkanie w Ottawie. Ostatnio dali niezłe widowisko pokonując Bolts u siebie i przyznaję, że miło było na Senatorów popatrzeć. Dzisiaj zagrają z Minnesotą, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała i nie mam pojęcia dlaczego są faworytem, a kursy na nich wciąż spadają. Po ciężkim roadtripie wrócili do siebie, gdzie ulegli Pingwinom 4:7 i ruszają w kolejną delegację. Mecz z Sens praktycznie back to back. Półtora dnia odpoczynku. Na koniec dodam, że najwyższy czas przerwać pasmo niepowodzeń w starciach z Minnesotą. Senatorzy zwyciężyli z nimi ostatnio wiosną 2016 roku.

 

Ottawa Senators -1.0 @3,45 Unibet (Niepotrzebnie czekałem. Kurs spadł z 3,60)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Ja natomiast z wieczornych spotkań wybrałem na tę chwilę dwa.

Boston Bruins - Anaheim Ducks under 5.5 @ 1.70       
New Jersey Devils ML @ 1.909       

W pierwszym spotkaniu spodziewam się zaciętego meczu, ostrej walki i małej liczby bramek. Anaheim w tym sezonie ani razu nie przekroczyło tej linii, w końcu musi być ten pierwszy raz, ale nie sądzę, żeby miało to się stać z ekipą Bruins, która również potrafi bardzo solidnie bronić.

Co do drugiego meczu to jest to typ na przełamanie. Devils jeszcze bez zwycięstwa, dzisiaj dobra okazja by je w końcu odnieść, bo Pantery nie należą do topowych drużyn.

edit: w pewnym momencie było pięknie, skończyło się fatalnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
St. Louis Blues @ New York Islanders
Islanders OT @2,05 Unibet    
Wyspiarze podejmują dzisiaj u siebie Nutki. Goście, którzy bronią mistrzostwa ligi nie weszli w ten sezon najlepiej. 3 zwycięstwa przy dwóch porażkach to raczej przeciętny bilans. Wyspiarze co prawda przegrali trzy razy, ale za to z ekipami, które na początku sezonu grają świetnie, czyli Caps, Sabres i Oilers. Nutki są faworytami tego starcia, jednak nie jestem pewien dlaczego.

Wyspiarze ostatnio pokonali po dogrywce mizerne Pantery i to utwierdza mnie w przekonaniu, by pograć w ich kierunku. W Nowym Jorku nikomu nie gra się łatwo, gospodarze jak znowu się dotrą to będą kolejny sezon z rzędu jedną z najlepszych defensyw w lidze.
Uważam, że są w stanie wygrać ten mecz samą obroną.
Nutki to nie Oilers, oni nie będą tak forsowali tempa i z pewnością nie mają takiej siły rażenia jak hokeiści z Kanady.

Warto też dodać, że ostatni bilans pomiędzy tymi drużynami wynosi 6-1-1 na korzyść Wyspiarzy. Wydaje mi się, że powinni to wziąć, aczkolwiek mecz popołudniowy i nie ma co szaleć ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Czas mi uciekł i nie ma już co skrobać, czekam na pierwszego gola w sezonie dzisiaj 6 mecz więc czas najwyższy..
New York Islanders v St. Louis Blues 
Tarasenko gol @2.50    7min i mój zawodnik z avataru rozdziewicza ten sezon ????


@ Rozliczyłem w 7min a teraz patrzę kto strzelił drugiego gola i to Tarasenko ale co najlepsze okazuje się że pierwszego gola strzelił Schenn, byłem pewien że to po kiju Rosjanina poszło a to jednak obrońca był bo sprawdziłem powtórkę, komentator też na początku się pomylił i powiedział Tarasenko, tak czy siak siedzi :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Znowu tak na szybko, Kuznetsov jak wrócił to dobrze się prezentuje we wszystkich 3 spotkaniach pokrył tę linię dodatkowo zdobywając 2 gole i asystę.
Washington Capitals vs Colorado Avalanche
Kuznetsov over 2.5 strzału @1.80
    
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Ja również na szybko:

Washington Capitals RT - Colorado Avalanche @ 2.17       
Chicago Blackhawks RT - Edmonton Oilers 2.35       

Capitals powinni przerwać serię Avs, stołeczni prezentują się całkiem nieźle na początku sezonu. Edmonton w końcu musi przegrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
@van_der_vaart

Nie wiem jak będzie w tym przypadku, ale sporty amerykańskie nauczyły mnie, żeby nie grać przeciwko serii, a atakować cały czas wszystkie zespoły, które są "hot".
 
 ​
  
Edmonton Oilers @ Chicago Blackhawks

 ​
Dwie ofensywne drużyny, dwa różne bieguny. Nafciarze świetnie weszli w sezon, póki co same zwycięstwa. Według mnie mają najlepszą pierwszą linię w konferencji, a wg mnie duet McDavid-Draisaitl będzie najlepiej punktującym w całej lidze. Ta dwójka robi całą robotę dla Oilers, bardzo fajnie w sezon wszedł też Kassian, Neal ładuje gumę do sieci z niemalże każdej sytuacji. Oilers grają świetnie w ofensywie, są bardzo młodą, głodną i żądną zwycięstw ekipą, która w tym sezonie może sporo namieszać w lidze.

Hawks tak jak wcześniej wspominałem są na innym biegunie. Póki co same baty, atak jeszcze jakoś funkcjonuje, ale obrona to dramat. W klatce gospodarzy dzisiaj znowu ten dziad Crawford, którego ostatni dobry sezon to 15/16. Nie wiem po co Hawks podpisali Lehnera, ale jeżeli zamierzają go zachowywać jako back-upa to po kiego grzyba dali mu 5 baniek na sezon? Kompletnie nie rozumiem tego posunięcia, tym bardziej, że Robin na ten moment jest po prostu lepszym bramkarzem. Hawks to ostatnio tylko Kane i DeBrincata. Bez tych dwóch cała ta nie istnieje. Bardzo małe roszady w składzie, który jest coraz starszy i z pewnością nie będzie lepszy.

Oilers mogą na szybko spunktować Hawks, mają 41,2% skuteczności podczas grze w przewadze, co na ten moment jest drugim wynikiem w lidze. Mając tak genialnych graczy, którzy nie są tylko drewnami ładującymi rywali w bandy, muszą wykorzystywać swoje sytuacje i łoić skórę Hawks w takich meczach. "Hockey sense" po stronie Oilers.
Będę bardzo zdziwiony, jeżeli Oilers zatrzymają się akurat na Jastrzębiach.

Do tego dorzucam sobie za grosze punkt Klefboma, któremu brakuje jednej asysty to przekroczenia magicznej liczby 100 w karierze. Podczas gry w przewadze sprawa będzie prosta, bo Oscar jest filarem gry w ataku podczas PP.

Oilers OT @2,02 Unibet     
Oscar Klefbom over 0,5 punktu @1,85 Unibet     
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem jak Ottawa mogła zagrać tak słaby mecz po tak solidnym występie z Bolts. No nic. Jedziemy dalej. Dzisiaj drugie spotkanie Jets u siebie po powrocie z delegacji. Odrzutowce dostali srogie lanie od Pingwinów, ale wiadomo jak Winnipeg gra w pierwszym meczu po powrocie z roadtripu. Z reguły ciężko im zdobywać punkty w takim przypadku. Z pewnością chęć rehabilitacji za wczorajszą kompromitację zmotywuje zawodników odpowiednio. Wydaje mi się, że zadanie będzie nieco łatwiejsze niż z Pingwinami, bo Kojoty to zespół jeszcze nie zgrany, z problemami w ofensywie i zagrają drugi już mecz na wyjeździe. Oprócz dobrego spotkania z VGK Kojoty nie zachwycały dotychczas swoją grą. Stawiam na dwa punkty dla Jets. Można też zaryzykować trochę odważniej.

 

Winnipeg Jets - Arizona Coyotes | Jets ML @1,72 Unibet   
Winnipeg Jets - Arizona Coyotes | Jets -1.0 @2,50 Unibet   
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dużo ciekawych spotkań dzisiaj, ale ja się biorę za Pens - Avs. Personal bias trochę wjeżdża do analizy bo kibicuję chłopcom z Colorado od dawna. Świetne wejście w sezon, rewelacyjna, młoda kadra - w tym moim zdaniem jeden z najzdolniejszych skrzydłowych ligi na ten moment. Mecz z Capitals w wykonaniu Avs rewelacja i naprawdę na ten moment ciężko się do czegoś przyczepić. Pens z kolei trochę mnie rozczarowują stylem póki co, bo albo Crosby albo nic. W typach dnia moja analiza typu na MacKinnona, a myślę że 3 bramki na spokojnie do zrobienia dla Colorado.

MacKinnon over 1.5pkt @2.4
Colorado over 2.5 bramki @1.53

 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Edmonton - Philadelphia 1 ML 1.77 6-31xbet
       Edmonton wraca do własnej hali po 4 meczach wyjazdowych z którego przywozą świetny bilans 3-1 jeżeli dodamy do tego dwa zwycięstwa na starcie sezonu we własnej hali śmiało można mówić o fantastycznym starcie sezonu w wykonaniu Nafciarzy. Flayers po dwóch zwycięstwach na rozpoczęcie wczoraj w nocy przegrali drugie spotkanie i legitymuja się bilansem 2-2. Dzisiaj będzie dla niech to mecz z gatunku B2B co również powinno być Handicapem dla zespołu Oilers którzy mieli dzień przerwy. Już wczorajszej nocy nie wyglądali najlepiej oddając zaledwie 22 strzały pozwalając Flames na oddanie 38! Wczoraj dobrze w bramce spisywał się Elliott dzisiaj pewnie w bramce zobaczymy Harta który dobrze zaczął sezon broniąc w 3 meczach na poziomie 93.75% zobaczymy jak 21 letni Kanadyjczyk spisze się przeciwko najtrudniejszemu rywalowi z jakim przyszło mierzyć się jego drużynie w tym sezonie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Columbus Bluejackets - Dallas Start under 5.5 @1.67       
Pittsburgh Penguins ML - Colorado Avalanche @ 1.79       
Washington Capitals ML - Toronto Maple Leafs @ 1.72      
Edmonton Oilers ML - Philadelphia Flyers @ 1.75      
Anaheim Ducks ML - Buffalo Sabres @ 1.68       
San Jose Sharks ML - Carolina Hurricanes @ 1.71       

Po kolei:
Obie ekipy w tym sezonie underowe, w bezpośrednich meczach też w ostatnich sześciu meczach undery. Nie widzę powodu żeby dzisiaj miało być inaczej. 

Pingwiny ostatnio złapały wiatr w żagle, dużo strzelają, a jeszcze Crosby nie odblokował się na dobre. Avs z kolei niepokonani, myślę że przyszedł już czas na porażkę, której spodziewałem się już w Waszyngtonie, ale tam pierwsze pięć strzałów to cztery gole, ale poza tym piorunującym początkiem nie pokazali niczego specjalnego.

Caps już trzy porażki u siebie w trzech meczach, muszą to wygrać!

Edmonton ostatnio pierwsza porażka, wcześniej czy później musiała się zdarzyć. Dzisiaj dobra okazja żeby atak Oilers z McDavidem i Draisaltem na czele zrehabilitowal się za ostatnie niepowodzenie. Flyers do tej pory nie grało z żadnym mocnym rywalem, a mimo to nie pokazali nic specjalnego.

Buffalo po serii wygranych meczy u siebie jedzie na wyjazd do Anaheim i myślę, że tam poniosą porażkę. Solidna defensywa Ducks powinna powstrzymać Szable.

Rekiny po fatalnym początku zaczęły grać nieco lepiej i wygrały dwa spotkania z rzędu. Dzisiaj trudne zadanie, ale do jak najbardziej do wykonania. Martwi mnie nieco caloksztalt defensywy, ale tak jak pisałem w ostagnich meczach wyglądało to już lepiej i mam nadzieję, że dobra forma zostanie podtrzymana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Carolina Hurricanes
Typ: Brent Burns strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Start nowego sezonu jest słaby dla San Jose Sharks. Po sześciu meczach mają oni na swoim koncie tylko cztery punkty. Na szczęście dla nich wreszcie zaczęli coś grać, gdyż wygrali dwa ostatnie mecze po czterech porażkach. Brent Burns to zawodnik, którego bardzo lubię. Pomimo tego, że jest to obrońca, to strzela dużo bramek. Jest tak za sprawą tego, że oddaje naprawdę dużo strzałów na bramkę, a potrafi solidnie przyłożyć. W tym sezonie na sześć rozegranych spotkań w dwóch z nich strzelił bramkę. Carolina Hurricanes świetnie zaczęła sezon, gdyż wygrali sześć na siedem rozegranych spotkań. Sharks będą więc podwójnie zmobilizowani, bo sami bardzo potrzebują zwycięstw, a do tego zawsze miło jest wygrać z liderem, a Hurricanes aktualnie są liderem Eastern Conference. Burns parę strzałów powinien oddać i liczę na to, że choć raz trafi do bramki rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom