>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na sobotę - 12. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic
- betfan


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Grecja
Typ: Włochy będą prowadzić do przerwy
Kurs: 1.60
Bukmacher: STS
Analiza:

Włosi idą jak burza przez te eliminacje, co sugestywnie pokazuje tabela grupy. Mają sześć zwycięstw i świetny bilans bramek 18:3.

Podejmują na własnym terenie słabiutką Grecję. Pięć punktów w sześciu meczach, w tym remis u siebie z Liechtensteinem (!) to wynik, z którego z pewnością nie są dumni. 

W czerwcu z Grecji Włosi wrócili bardzo efektownym zwycięstwem 0:3. Co ciekawe, wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Dlatego też nie mam oporów przed wytypowaniem odniesienia prowadzenia gospodarzy już w pierwszej połowie i zejście do szatni z co najmniej jednobramkową przewagą.

  100
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Hiszpania
Typ: Norwegia DNB
Kurs: 5.00
Bukmacher: eTOTO


Typ który wybrałem może wydawać się bezpodstawny ale moim zdaniem istnieje sporo argumentów przemawiających za tym, że ma on rację bytu. Wymienię je punkt po punkcie bo w tym przypadku tak będzie czytelniej.

-  Już w pierwszym meczu rozgrywanym w Hiszpanii, Norwegia postawiła gospodarzom trudne warunki. Ostatecznie ulegając tylko 1-2.

- Reprezentacja "La Furia Roja" osierocona przez Luisa Enrique spisuje się przeciętnie. Co prawda mają komplet punktów ale ich gra nie zachwyca. Ich wyjazdowe mecze to zwycięstwa 2-0 z Maltą, 4-1 z Wyspami Owczymi oraz 2-1 z Rumunią. Już gołym okiem widać, że nie są to rezultaty do jakich Hiszpania nas przyzwyczaiła. Zwykle takich rywali jak Malta i Wyspy Owcze sromotnie gromiła, nie pozwalając im na nic. W ostatnim meczu wyjazdowym z Rumunią  do końcowych minut drżeli o wynik.

- Hiszpania poniosła klęskę na 3 ostatnich wielkich turniejach. Nie jest to już zespół zdolny zmasakrować każdego rywala. Piłka nożna nie stoi w miejscu. Wielu kluczowych zawodników już w reprezentacji nie gra. A sam sposób uprawiania piłki nożnej przez Hiszpanów nie jest już tak skuteczny jak kiedyś. Tiki-taka już dawno została rozpracowana.

- Real Madryt i Barcelona przeżywają kryzys. Nie tak dawno reprezentacja opierała się niemal wyłącznie na zawodnikach tych dwóch klubów, które w Europie nie miały sobie równych. Dzisiaj w ich kadrach jest coraz więcej obcokrajowców, a poziom sportowy lekko się obniżył. Co odbija się rzecz jasna na reprezentacji.

- Hiszpania nic już nie musi. Ich sytuacja w tabeli jest nader komfortowa. Komplet zwycięstw, 7 punktów przewagi nad 2 miejscem, 8 punktów zapasu nad 3 w tabeli Rumunią. W perspektywie domowy mecz z Maltą. Hiszpanie są już jedną nogą na Euro i nie wierzę, że ta świadomość nie wpłynie na ich koncentrację. Na pewno jakieś rozluźnienie wkradnie się w ich poczynania. Ambicja i wola walki to nieocenione argumenty.

- Dla Norwegii jest to mecz o wszystko. Ich sytuacja w tabeli jest skomplikowana. Jeżeli chcą walczyć o bezpośrednią kwalifikację muszą dzisiaj zdobyć jakieś punkty.

- Lars Lagerback! Tego Pana przedstawiać nikomu nie trzeba. Wystarczy prześledzić historię reprezentacji Islandii. Potrafi niesamowicie skonsolidować zespół i sprawić by każdy zawodnik chodził jak w zegarku. Swojego czasu Islandia była u siebie nie do ruszenia. Ich występ na Euro 2016 też wszyscy pamiętamy.

- Norwegia nieźle gra w piłkę. Jest w tym duża zasługa trenera. Wygrali swoją grupę Ligi Narodów. W kwalifikacjach do Euro 2020 punktują tak sobie ale należy pamiętać, że wynik nie zawsze oddaje możliwości zespołu. Pechowo zremisowali 3 spotkania (2x ze Szwecją oraz z Rumunią). Pechowo ponieważ w każdym z tych meczów wychodzili na prowadzenie by finalnie dawać sobie to prowadzenie odebrać. Ich gra jednak wygląda dobrze. Szczególnie mówię tu o ostatnim meczu ze Szwecją. Zdominować Szwedów na ich terenie to nie jest łatwa sztuka.

- Reprezentacja Norwegii posiada kilku naprawdę dobrych zawodników. Środek pola stanowią Martin Odegaard oraz Sander Berge. Ten pierwszy został właśnie wybrany piłkarzem września w La Liga. Ten drugi to lider Mistrza Belgii - KRC Genk i chyba najlepszy piłkarz całej Jupiler League. W ofensywie Joshua King z Bournemouth, mający na koncie 44 trafienia w angielskiej Premier League. Czy skrzydłowy Mohamed Elyounoussi wypożyczony z Southampton do Celticu. Jak widać, jest komu tych Hiszpanów ukłuć.

- Jak to zwykle bywa w starciach ekip z północy z południowcami - stałe fragmenty gry. Jest to element do którego trener Lagerback przykłada dużą wagę. Jego reprezentacja Islandii zdobywała sporo bramek w ten sposób. Przewaga wzrostu będzie dziś po stronie Norwegów, możliwe, że uda im się wykorzystać ten aspekt. Chociaż jak wiadomo, środkowi obrońcy Hiszpanii (Pique, a przede wszystkim Ramos) także potrafią odnaleźć się w polu karnym przy stałych fragmentach.

Podsumowując: Uważam, że potrzebująca punktów i niedoceniana reprezentacja Norwegii jak najbardziej jest w stanie pokonać na własnym boisku sytych Hiszpanów, którzy praktycznie nic już nie muszą. Kurs jest niesamowicie atrakcyjny, nawet z opcją zwrotu w przypadku remisu - którą wybrałem. Opcja ta jest bardzo bezpieczna, a jestem pewien, że Hiszpanom będzie bardzo trudno wywieźć 3 punkty z Oslo.

 [zwrot] zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
ferguson2 641,2K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, Challenger Santo Domingo
Godzina: 00:30
Spotkanie: Coria-Clezar
Typ: Coria 2-0
Kurs: 2.89
Bukmacher: fortuna
Analiza: Typ jest trochę ryzykowny, nigdy nie można być w stu procentach pewny wyników, jednak jestem zdania że Coria wygra. Zobaczymy czy 2-0. Argentyńczyk grywa głównie na Challengerach, miejsce w rankingu - 148. Przeciwnik zajmuje wyższe miejsce. Wiadomo, że problemem jest ograniczona ilość transmisji na tego typu turniejach, żeby móc oglądać regularnie na tyle żeby wyrobić sobie opinię, ale Coria ma całkiem udany rok pod kątem turniejów niższej rankingi szczególnie jeżeli spojrzymy na maj i obecną końcówkę sezonu. Udało mu się przewinąć o kilka półfinałów i finałów. Jest to dość regularny zawodnik i myślę, że jest lepszym graczme niż Clezar. O jego przeciwniku można mniej powiedzieć, nie rozegrał aż tylu spotkań co rywal w tym sezonie. Spadły na niego kursy, początkowo Coria był faworytem i też tak uważam, że nie bez powodu zdobył takie miano. 

  189
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
sunrise82 72,2K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Liga Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Bydgoszcz
Typ: handicap -7,5 Bydgoszcz 
Kurs: 2.20
Bukmacher: STS

Najistotniejszą informacją jest to, że Wisła ma problemy finansowe.  Z nazwy klubu zniknął  CanPack S.A. , klub nie dostał potężnego zastrzyku gotówki. Doszło do sporej rewolucji kadrowej. Między innymi przez przegrany spór, który rozstrzygnęła FIBA (Międzynarodowa Federacja Koszykówki), dotyczący Dominiki Owczarzak. Klub musi wypłacić jej 100 tysięcy złotych. Problem w tym, że nie ma takich pieniędzy. FIBA wstrzymała więc wydanie certyfikatów dla nowych koszykarek zakontraktowanych przez Wisłę, przez co nie można ich zarejestrować. 
 Wisła jest zdecydowanie słabsza niż w poprzednich latach.
Artego w ubiegłym sezonie po raz pierwszy od rozgrywek 2011/2012 nie weszło do półfinałów. W klubie zdecydowano się zatem na zmiany. Tradycyjnie sięgnięto po sprawdzone na polskich parkietach koszykarki i tak do Bydgoszczy trafiły Kateryna Rymarenko, Brianna Joelle Kiesel i Laura Svaryte. Z Moskwy wróciła z kolei Jennifer Oneill. 
Bydgoszcz stworzyło zespół aby walczyć o tytuł. Dla mnie faworyt jest tylko jeden. Obstawiam, że ten kurs do meczu poleci w dół, więc brać jak świeże bułki. 
Przypomnę tylko trzy ostanie mecze, które wygrywała Bydgoszcz 88-74, 69-59, 70-60. Przy obecnych problemach Wisły nie widzę tego inaczej. Osiem punktów to będzie najmniejszy wymiar kary.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
verno 587,1K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 05;00
Spotkanie: Amurskie Tigry vs Sakhalinskie Akuly
Typ: Sakhalinskie Akuly over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: etoto
Analiza:
Jutrzejszego poranka Tygrysów odwiedzą Akuly, którzy są czarnym koniem jak już mówiłem we wcześniejszych analizach, oczywiście nie jest to ekipa, która wskoczy w topkę ale na pewno będzie kręcić się w okolicy środka tabeli i dla każdego rywala będą nieprzyjemnym przeciwnikiem co udowadniają bo, jeśli ominiemy 2 pierwsze spotkania to kolejne 12 meczów wygrywali lub przegrywali tylko 1 bramką więc każdy ich mecz jest bardzo zacięty ale to też za sprawą solidnej defensywy bo patrząc na to jaką są drużyną to trzeba im oddać że obrona się bardzo dobrze spisuje, zresztą do ataku też nie można się przyczepić 40 bramek na 14 spotkań to też całkiem dobry wynik, z drugiej strony mamy słabą drużynę, która kreci się na dole tabeli tak jak w zeszłym sezonie i nie ma perspektyw na coś więcej, ekipa  nie za wiele strzela a trochę tych bramek traci. Ten sezon rozpoczęli dobrze ale tylko pierwszy mecz gdzie wygrali 1:2 z Krasnaya Armiya a później zaledwie 2 wygrane na 11 spotkań z tym że te 2 zwycięstwa były na ORG Juniors czyli dzieci do bicia 16/16 przegranych i 25/106 bramek także.. Oglądałem w tym sezonie kilka spotkań jednych jak i drugich, Tygrysy to po prostu słabsza drużyna beż żadnych perspektyw za to Akuly wrócili do ligi i ich gra mi się naprawdę podoba bo tak jak pisałem potrafią się przeciwstawić prawie każdemu i myślę że 3 bramki dla nich w tym meczu nie będą wielkim kłopotem.

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gruzja - Irlandia
Typ: Irlandia
Kurs: 2.45
Bukmacher: STS

94-ta w rankingu FIFA Gruzja podejmuje 32-gą w rankingu Irlandię. Obie drużyny raczej mało strzelają i mało tracą. Gospodarze po 5 meczach 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki, bilans 4:8, goście są liderem, mają 3 zwycięstw i dwa remisy, bilans bramek 6:2.

Irlandczycy mają olbrzymią szansę, by zostawić w tyle reprezentacje Danii i Szwajcarii, które również dzisiaj ze sobą grają. Irlandia ma 11 pkt, Dania 9 pkt, a Szwajcaria 8 pkt i to między tymi drużynami rozegra się walka o awans. Bardzo ważny mecz dla gości do którego przystąpią niezwykle zmobilizowani, zwycięstwo znacznie przybliży ich do awansu, kurs jest dobry i warto ten typ zagrać.

Osobiście liczę na 19-letniego napastnika Aarona Connolly, który w ostatnim meczu ligowym Brighton - Tottenham strzelił dwa gole, a Brighton wygrał nieoczekiwanie to spotkanie 3:0. Mam nadzieję, że w tym meczu też coś ustrzeli.

Na koniec statystyka, dotychczas Gruzja z Irlandią mierzyła się 10 razy, z czego raz był remis, a 9 razy zwyciężali The Boys In Green.

  100
 
R 1,3K

ralf63

Użytkownik


DYSCYPLINA: siatkówka 
GODZINA: 17:00
MECZ: Pałac Bydgoszcz vs Budowlani Łódź 
TYP: Budowlani -1,5 seta 
KURS: 1,43
BUKMACHER:fortuna 
ANALIZA: Witam, moja dzisiejsza propozycja pochodzi również z Polskiej Ligi Siatkówki kobiet. Obstawiam, że Budowlani Łódź wygrają za 3 punkty z Pałacem Bydgoszcz. Taki zakład oferuje fortuna po kursie 1,43.

Kontynuacja pierwszej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Wybrałem mecz pomiędzy Pałacem Bydgoszcz a Budowlanymi Łódź. Liczę na pewne zwycięstwo Łodzianek. 

Przed sezonem straciły swoją gwiazdę Jovanę Brakocevic. Może to być duża strata przy walce  o mistrzostwo ale nie w meczu z 6 zespołem poprzedniego zespołu. W kadrze Budowlanych są reprezentantki kraju: libero Stenzel i rozgrywająca Nowicka. Największym wzmocnieniem jest tez belgijska przyjmująca Charlotte Lays. To połączenie belgijsko-polskie powinno spokojnie poradzić sobie z zawodniczkami Pałacu. A co dalej? Zobaczymy. Powodzenia.

  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Finlandia
Typ: Teemu Pukki strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna

Wczoraj nie zdążyłem podać typu na under 1.5 gola w meczu Andora-Mołdawia, więc postarałem się znaleźć coś na dziś. Wahałem się między BTS-em w meczu Gruzja-Irlandia oraz typem na gola Pukkiego, zdecydowałem się na ten drugi, gdyż ma lepszy kurs, a wydaje się dość prawdopodobny.

Finowie radzą sobie znakomicie w tych eliminacjach. Zajmują drugie miejsce w grupie, ustępując tylko Włochom. Po 6 meczach mają 12 punktów i bilans bramek 8:4. Squadra Azzurra była jedynym zespołem, który znalazł drogę do fińskiej bramki oraz pokonał kadrę Puchaczy (2:0 i 2:1). Reprezentacja z Bałkanów po wygranej z Armenią u siebie dostała zadyszki i od tego momentu pokonała tylko Liechtenstein (oraz zremisowała z Grecją mimo prowadzenia 2:0). Fakt, że u siebie jeszcze nie przegrali spowodował, że bukmacherzy uważają ich za faworytów, jednak moim zdaniem faworytami nie są. W ostatniej kolejce Bośnia przegrała na wyjeździe z Armenią 2:4, a Finowie przegrali u siebie z drużyną z Półwyspu Apenińskiego 1:2.

Oba zespoły grały już ze sobą w tych eliminacjach - w czerwcu na Ratinan stadion w Tampere gospodarze wygrali 2:0 po dwóch golach Pukkiego, który jest najskuteczniejszym napastnikiem fińskiej kadry - strzelił 5 z 8 goli w tych eliminacjach, w tym 1 Włochom. Myślę, że i tym razem gracze Suomi strzelą przynajmniej jednego gola i jego autorem będzie napastnik Norwich City, który również w Premier League radzi sobie nieźle, bo w 8 spotkaniach strzelił 6 goli. Warto dodać, że Pukki jest również wykonawcą rzutów karnych w reprezentacji Finlandii, co dodatkowo zwiększa szanse na strzelenie przez niego gola. Kurs na to zdarzenie jest kuszący, dlatego próbuję.

  100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
DYSCYPLINA: Hokej NHL
GODZINA: 01:05
MECZ: Buffalo Sabres vs Florida Panthers 
TYP:  Strzelec i Gospodarze wygrają : Jack Eichel - Tak 
KURS: 5,20 
BUKMACHER: Betclic
ANALIZA:
Witam towarzystwo :) Dawno nie zaglądałem ale ruszyła NHL więc i ja wracam.Dziś dość ciekawy meczyk z małej oferty więc zaryzykuję dosyć trudny typ ale myślę że do zrobienia.Buffalo zaczęli sezon bardzo dobrze ,narazie po 4 meczach mają 3 wygrane i 18 bramek strzelonych .Dość pechowo przegrali z Columbus po dogrywce.Widzę w tej drużynie spory potencjał bo mają młody skład ,a goście jak Eichel ,Skinner,Dahlin ,Olofsson czy Reinhart -młode wilki na czele z tym pierwszym mogą już w tym sezonie ugrać PO.Oglądałem 2 fragmenty ich meczów (z Penguins i Canadiens) i wyglądali naprawdę solidnie.
Po drugiej stronie Panthers-tam chyba jeszcze są na wakacjach albo dopiero to się musi zazębić bo skład mają naprawdę świetny-takie nazwiska jak rosyjskie trio Barkov,Dadonow,Bobrowsky czy też Hoffman czy Huberdeau musza robić wrażenie ,do tego Coach Q(były mistrz z Blackhawks'ami) ale narazie widać po nich że to jeszcze nie hula jak powinno,niby ograli Tampe i przegrali 2 mecze ale mnie nie przekonali . H2H jednak lepsze dla Panthers,to trzeba zauwazyć.
Dziś idę w stronę gospodarzy no i że przy okazji ukłuje świetny na początku sezonu Eichel(7 pkt-4 gole,3 as) ale proszę brać poprawkę na to że to NHL -tu wszystko jest możliwe,dziś ogrywasz mistrzów ,jutro dostajesz baty od czerwonej latarni ;) Próbujemy!

  100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Hiszpania
Typ: Norwegia lub remis i obie strzelą
Kurs: 4.00
Bukmacher: Forbet
Analiza: Norwegia to bardzo silna drużyna u siebie, która nie przegrała w domu od 2016 roku. Sytuacja w grupie i sprawa awansu z 2 miejsca jest otwarta, bo wydaje się, że Hiszpania nie odda już 1 miejsca, a o 2 miejsce walczą Rumuni,Szwedzi i właśnie Norwegowie. Myślę, że Norwegów stać na ugranie minimum remisu w meczu domowym, bo ich potencjał ofensywy ma się dobrze - King, Odegaard czy brylujący ostatnio Haaland. Liczę na to, że zagrają najlepszy mecz na tych eliminacjach i zatrzymają Hiszpanów w meczu domowym. 

  300
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Z 608,7K
Dyscyplina: Koszykówka Korea
Godzina: 10:00
Spotkanie: Goyang - Mobis Phoebus handicap [6,5-0]
Typ: Goyang +6,5 punkta
Kurs: 1,93
Bukmacher : Forbet
Analiza: Gospodarze tego spotkania koszykarze Goyang ten sezon rozpoczęli bardzo słabo i obecnie zajmują przedostatnie 9 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach przegrali wszystkie 3 rozegrane spotkania,W swoim ostatnim pojedynku po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu przegrali na swoim parkiecie 87-90 z Sonic Boom.Teraz też o zwycięstwo będzie im bardzo trudno bo ich rywalem jest aktualny mistrz kraju zespół Mobis Phoebus.Goście dotychczas rozegrali tylko jeden pojedynek niespodziewanie przegrywając u siebie 81-88 z Incheon.Myśle że Goyang rozegra dobre spotkanie i powalczy o zwycięstwo w tym spotkaniu,a jak nawet przegrają to minimalnie

  93
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League

Godzinna: 10:30

Spotkanie: Melbourne Vicotry – Melbourne City

Typ: over 3 azjan bramki

Kurs: 2.30

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Teoretycznie lepszego otwarcia dla kibiców nie może być jak derby. Myślę że z racji że to otwarcie sezonu jeszcze tej presji nie ma stawiam tutaj na bramki tym bardziej że po ostatnich dwóch remisach obie ekipy będą chciały „wziąć pałeczkę i panować w mieście” do następnego spotkania.

W obu ekipach nowe twarze na ławce trenerskiej wobec tego gdzieś można spodziewać się czegoś nowego/innego. Dla obu panów to pierwsze derby i trochę też do tego będą musieli się dostosować i tutaj widzę plus jeśli chodzi o bramki bo atmosfera będzie robiła swoje a to pcha obie ekipy do ofensywniejsze gry.

Jeśli chodzi o kadry to gospodarzy opuściło dwóch ważnych graczy Troisi i Barbarouses ale nic nie przespano i skład został jeszcze wzmocniony bardzo doświadczony graczami co będzie bardzo przydatne przy tej młodzieży w kadrze które też jest. Bardzo fajnie prezentuje się atak do Australia wracają Kruse, Nabbout i jest Toivonen – wzrost, doświadczenie ogromne w ataku ta trójka ma. To samo tyczy się linii pomocy trójka doświadczonych graczy Basha, Poulsen i Dobras. Brak wzmocnień w defensywie a w poprzednim sezonie trzeba powiedzieć to to kulało w czołowej piątki mieli najgorszy wynik a w domu tylko trzy tragiczne w poprzednim sezonie zespoły straciły więcej, zresztą ich siłą zawsze był atak i w tej kwestii można chwalić.

U gości też strata kilku kluczowych graczy szczególnie odejście trzech kluczowych pomocników i obrońcy trochę sprawia że będzie to trzeba na nowo ustawić. Ofensywa zyskała dwójkę Urugwajczyków, przyszli nowi pomocnicy ale trzeba będzie to poskładać ale chyba udało się to dość szybko zrobić bo przedsezonowy puchar w ich wykonaniu świetny i jest finał, imponowali szczególnie skutecznością. Zespół musi zrobić dużą poprawę patrząc na poprzedni sezon w kwestii wyjazdów które jak na nich wyglądały bardzo źle za dużo zachowawczej gry z które nie było punktów – liczę na zmianę tego nastawienia.

Derby to derby, początek sezonu, o tego liga Australijska gdzie w jednym meczu możesz zagrać super by za parę dni widzieć inny zespół – idę jedna w bramki na to otwarcie sezonu, stać obi ekipy na pewno na mocno otwartą grę.

  100
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisWTA  Moskwa  kwalifikacje

Godzina: 12:00

Spotkanie:  Djaczenko W. – Szinikowa I.

Typ:  Szinikowa I.  wygra

Kurs: 2,94

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Spotkanie kwalifikacyjne do  turnieju głównego WTA rozgrywanego w Moskwie. Szinikowa ostatnio prezentuje się całkiem dobrze. Wygrała pięć ostatnich  spotkań. Mimo to bukmacherzy faworyzują Rosjankę, prawdopodobnie dlatego, że to turniej w Moskwie.  Ja  szanse obu zawodniczek oceniam  50/50. Djaczenko ostatnio nie prezentuje zbyt wysokiej formy, dlatego zaryzykuję i postawię na typ o wyższym kursie.

  194
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / 2. liga polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Lech II Poznań
Typ: remis
Kurs: 3.65
Bukmacher: Betclic
Analiza: Jak podają media, na mecz rezerw Lecha wybiera się kilku zawodników z pierwszego składu, którzy nie dostali powołań do kadry. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że za 2,5 tygodnia pierwsze zespoły zmierzą się na tym obiekcie w spotkaniu Pucharu Polski, więc dzisiejsze spotkanie to idealna okazja na zbadanie terenu rywala. Kursy na gości już znacząco spadło, jednak kurs na remis myślę że w dalszym ciągu jest atrakcyjny, tym bardziej że gospodarze ostatnio w bardzo dobrej formie, ostatnie 4 spotkania to 3 zwycięstwa i remis.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania 2 liga

Godzina: 16:00

Spotkanie:  Almeria Lugo

Typ:  Remis, gospodarz wygra zwrot

Kurs: 1.48

Bukmacher:  forbet
11 kolejka. Almeria na 2 miejscu z 18 punktami. Lugo na 17 pozycji, 9 punktów. Almeria - jeden z głównych kandydatów do awansu po świetnym początku złapała kryzys, tylko 2 punkty w ostatnich 4 meczach. Lugo w tym sezonie zremisowało aż 6 z 10 spotkań, w tym wszystkie (cztery) mecze  rozegrane na wyjeździe. Liczę na remis, jeśli wygra Almeria mamy zwrot stawki.

  48
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar VTB Promo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Astana - Lokomotiv Kuban
Typ: Astana poniżej 76.5 pkt.
Kurs: 2.01
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Obserwowałem w ubiegłym tygodniu inauguracyjne starcie Kazachów z Astany w VTB League w którym ich rywalem był Unics Kazań i największym mankamentem w ich grze była nieumiejętność tworzenia sobie akcji podkoszowych, co zmuszało ich do wielu rzutów dystansowych i to nie zawsze z czystych pozycji. Skuteczność tych rzutów również była mizerna, więc już po pierwszej połowie Uniks był praktycznie pewny zwycięstwa i tak naprawdę, jakby nie duża rotacja w trzeciej i czwartej kwarcie to Mistrz Kazachstanu miałby w tym meczu problem, aby wyjść z 60 punktów. Gości jeszcze w tym sezonie na parkiecie nie widziałem, ale patrząc na ich kadrę i wyniki z tego sezonu poziomem można ich porównać z Kazaniem, więc dziś ponownie przewiduję kłopoty dzisiejszych gospodarzy, choć wynik nie musi się rozstrzygnąć tak szybko, jak w pierwszej kolejce. Lokomotiv nieźle zaczął sezon w Europie, w VTB ograł na wyjeździe białoruskie Tsmoki Mińsk, a w Eurocupie wygrał u siebie wysoko z włoską Venezią oraz przegrał wyjazdową potyczkę z Rytasem. O sile gości na początku sezonu stanowi przede wszystkim silny skrzydłowy Sam Dekker, młodzieżowy reprezentant USA oraz Dmitry Kulagin, mistrz Euroligi z roku 2016, kiedy to bronił barw CSKA. Ci dwaj zawodnicy dostają najwięcej minut od trenera Banchiego i jak na razie przynosi to efekty. Typuję w tym meczu under punktowy gospodarzy, bo moim zdaniem ponownie będą mieli problem za zdobywaniem punktów, szczególnie na początku meczu, a linia jest na tyle przyzwoita, że można spróbować kursu powyżej 2, oczywiście można również mniej ryzykownie. Dla Loko rozgrywki VTB są bardzo ważne co roku, więc w tym zapewne ponownie będą chcieli kontynuować zwycięską ścieżkę, dziś mają ku temu bardzo dobrą okazję.

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Finlandia
Typ: Remis
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo ciekawe spotkanie w kontekście walki o 2 miejsce w grupie J. Na ten moment patrząc na tabelę w doskonałej sytuacji są Finowie, bo zajmują 2 miejsce z przewagą 5 pkt nad dzisiejszym rywalem. Zatem gołym okiem widać, że Bośniacy muszą po prostu dzisiaj wygrać, natomiast Finowie będą zadowoleni z 1 punktu. Oczywiście jest jeszcze Armenia, ale ona ma dość trudny terminarz - mecz i z Finami, i z Włochami. Finowie natomiast mają ten terminarz sprzyjający, bo zagrają u siebie z Armenią i Lichtensteinem oraz na wyjeździe z Grecją - zatem nie zdziwię się jeśli dorzucą w tych meczach 9 punktów.  Bośniacy nie mają co patrzeć na terminarz, bo dzisiaj muszą wygrać, żeby w ogóle zachować szanse na awans. Stąd chyba są lekkim faworytem bukmacherów i na nich kurs wynosi 2,15. W pierwszym meczu wygrali Skandynawowie 2-0, więc uważam, że są w stanie na trudnym terenie bałkańskim zdobyć 1 punkt. Bośniacy u siebie są mocni, sporo meczów wygrywają i trzeba mieć to na uwadze. Ostatni raz jako gospodarze przegrali w 2017 r. z Belgią, a od tamtej pory pokonali np Austrię. Poza tym wygrywali raczej ze słabszymi teoretycznie rywalami, a z Czarnogórą czy Grecją remisowali. Zatem uważam, że remis jest dzisiaj bardzo prawdopodobny, kurs mocno średni, ale mimo wszystko szanse oceniam na 50%. 

  100
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / 3. liga polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Typ: 2
Kurs:2,05
Bukmacher: STS

W cieniu meczy eliminacyjnych do Euro 2020 w naszym kraju w niższych ligach rozgrywane są mecze, a jednym z nich jest konfrontacja pomiędzy Ursusem Warszawa i Sokółem Aleksandrów Łódzki w ramach 12 kolejki III ligi. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 16 miejsce z dorobkiem 10 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 10-14.

Piłkarze Ursusa nie radzą sobie za dobrze bo na 10 ostatnich meczy wygrali tylko raz z KS Wasilków ( ostatnia drużyna w tabeli) 5 razy doznali porażek i 4 razy zanotowali remisy. Goście od kilku sezonów walczą o awans i zawsze są w czołówce ligi. Tym razem po 11 kolejkach zajmują wysokie 2 miejsce z dorobkiem 22 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 21-12. Piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego na 10 ostatnich meczy przegrali tylko raz więc dziś myśląc o awansie muszą wygrać bo lider ma 4 punkty przewagi (a tylko lider awansuje). Po za tym nie przystoi drużynie która walczy o awans przegrać z jedną ze słabszych drużyn w lidze.

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Kwalifikacje ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: dania-szwajcaria
Typ: szwajcaria x2 i 1,5+gola w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: etoto
Analiza:

dzien dobry,ostatni typ na reprezentacje polski wtopilem-calkiem nie trafilem jak potoczy sie mecz i bylem zdziwiony ze tak latwo poszlo naszym chlopaka jesli chodzi o szybkosc strzelania goli.dzisiaj typuje kolejny mecz kwalifikacji do euro i znalazlem ciekawy zdarzenie w grupie D.jest to grupa gdzie znajduje sie 5 druzyn i jedna w kolejce pauzuje-na dana chwile prowadzi irlandia 11pkt,dania 9pkt,szwajcaria 8pkt ale ma zalegly mecz,jest jeszce gruzja i gibraltar ale one sie nie licza.jak widac grupa ciekawa i wyrownana i troche dziwi mnie postawa szwajcarii,ktora powinna prowadzic w grupie poniewaz dla mnie jest najmocniejsza druzyna.sprawdzielem mecze tej ekipy i dominowala w spotkaniach ale brakowalo skutecznosci i troche szczescia chocby z dunczykami,ktorzy przegrywali do 84 minuty 3-0 i potrafili wyciagnac remis.teraz nie moga pozwolic na strate kompletu punktow bo sytuacja zrobi sie bardzo nieciekawa i uwazam ze szwajcarzy z bardzo dobrymi graczami zagraja na maksa i na ciezkim terenie nie przegraja,a bramki w tym spotkaniu musza pasc.pozdrawiam

  100
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom