>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NIE BĘDZIE REMISU!!!

malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 26 września 2019 19:43 przez rondani  Gra 6  poziom 1

Egipt 
ENPPI - El Gaish 1,4 10 j
Czemu to spotkanie to akurat Gra 6 poziom 1 a nie  Gra 5 poziom 5 ? Nierozumiem sposobu doboru spotkań do konkretnych gier . Wstawiasz tak na chybił trafił?
​​​​​
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Gra 5
poziom 5

Le Havre - Chateuroux 1,3 22,666
          29,13

Pozniutko ale kurs bedzie rosl, nawet jak goscie strzela
łamaka tez mozna poszukac

Malyenter:
kolejna gre zaczynam, gdy jest fajny moim zdaniem mecz, a gra poprzednia jest w toku, wiec niemozliwe jest zaladowanie calego zysku na kolejny etap
Czyli wczoraj Fremad jeszcze gral gdy puscilem ten mecz z Egiptu
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 27 września 2019 20:02 przez rondaniGra 5
poziom 5

Le Havre - Chateuroux 1,3 22,666
          29,13

Pozniutko ale kurs bedzie rosl, nawet jak goscie strzela
łamaka tez mozna poszukac

Malyenter:
kolejna gre zaczynam, gdy jest fajny moim zdaniem mecz, a gra poprzednia jest w toku, wiec niemozliwe jest zaladowanie calego zysku na kolejny etap
Czyli wczoraj Fremad jeszcze gral gdy puscilem ten mecz z Egiptu
Puchar w Danii zaczął się 17:15 , a w Egipcie 20:00 . Coś nie tak. Czasu wystarczająco dużo. Dalej nie kumam twojego systemu doboru.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 28 września 2019 09:24 przez rondaniZobacz sobie

https://www.oddsportal.com/matches/soccer/20190926/

Mecze dzielilo tylko 45 minut roznicy

To samo masz na flashscore.

Tez mi się wydaje o ile pamiętam, ze to była godzina i 45 minut roznicy, ale na pewno mecz w Egipcie zaczal się, zanim dunski się skonczyl. Poki co gra numer 5 to stapanie po cienkim lodzie, dwukrotnie uciekłem spod topora
Ja patrzyłem na sofascore ale mi źle pokazało 17:15 duński puchar ale wszystko się wyjaśniło i teraz wiadomo o co chodzi . Rano na szybko sprawdzałem i nie skojarzyłem że można sprawdzić na innych , chociaż wszystkie mam w zakładkach . Ale dopiero po mocnej kawie się myśli. Zieloności w typowaniu . Trzeba sporo siedzieć i analizować porównywać statystyki i to wszystko razem składać do akurat jednego spotkania  a i tak można się przejechać na tak zwanych pewniakach zresztą pewnie nieraz doświadczyłeś. A takie ucieczki spod topora jak to nazwałeś pewnie jeszcze nie raz ci się przytrafią , ale tak samo wpadki niestety to tylko gra.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
W tej chwili budżet spadl ze 100 na 40 wiec musze nieco odrobić. Najlepszym sposobem sa mocne, starannie wyselekcjonowane typy , pierwszy może już w poniedziałek
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Zmiana podejścia
Zagramy blokowo
Clem trafienie 4 blokow po 4 mecze bez remisu, czyli 16 meczow.
Napisze więcej bo mecze wkrótce. Ale w miare upływu czasu kursy będą rosly

Gra 1 blok 1/4
Paris FC - Troyes 1,36
  
Valenciennes - Grenoble 1,33  
Caen - Chaeutoroux 1,36  
Groningen - Waalwijk1,14  

ako 2,89 10 j b365
 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Gra 2 blok 1/4
Vicenza - Cesena 1,33
Orleans - Lens
Gloucester - Whitby 1,14
Bolton - Blackpool 1,22

ako 2,48 b365 10 j

Ten ostatni mecz bardzo ciekawy - nie będzie remisu, beda bramki, emocje itp (!) rozbiore go w temacie glownnym zaraz 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 7 października 2019 20:39 przez rondaniGra 2 blok 1/4
Vicenza - Cesena 1,33
Orleans - Lens
Gloucester - Whitby 1,14
Bolton - Blackpool 1,22

ako 2,48 b365 10 j

Ten ostatni mecz bardzo ciekawy - nie będzie remisu, beda bramki, emocje itp (!) rozbiore go w temacie glownnym zaraz 
Jest remis, po bramkach śladu, emocji też nie było, gdzie te zapowiadane fajerwerki? 
Zapomniałeś w poście dopisać "mam nadzieję" ???? 

Cóż, jak pewnie zauważyłeś, nie wszystko jest tak proste jak byśmy pragnęli.
Mam nadzieję, że następne typy nie będziesz wybierał na "hurra" bo temat śledzę i chciałabym widzieć duuuuuuże wygrane. ???? 
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
powiem Ci, że twój pomysł na grę dał mi dużo do myślenia, i wymyśliłem dzięki temu swój system, który testuję i narazie sprawdza egzamin :) dzięki za Ciekawy pomysł :)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To nie jest glupi system, ale wymaga dopracowania. 

Opiera się na pewnym zalozeniu. Remis nie pada, gdy....reszte dopiszcie sobie sami może ktoś znajdzie lepsza odpowiedz niż ja.
Remisy będą padaly, ale będą się zdarzaly dluzsze serie bez remisow. Może nie 30, bo to by każdy milionerem był, ale kilkanaście meczow jest spokojnie do 'zrobienia'

Kilka wnioskow:

- Jest jeden problem, chyba jak zawsze w tym wypadku. Grac więcej i wtapiać i zaczynać od nowa, czy selekcjonować ostrzej i grac dużo mniej i mieć wieksza skuteczność? Obie strategie maja swoje wady i zalety, przy pierwszej można trafic 16 meczow w weekend, dluga gra to nawet dwa tygodnie. Mysle ze zagramy krótkie i długie serie, napisze ze typ jest staranny ewentualnie. Ale nawet najstaranniejsza analiza może isc się walic

- remisy będą się zdarzać. To co tu się dzieje to prawdziwa plaga, nadziałem się na jakas epidemie dzielenia się punktami. I to nawet 0-0  Na dluzsza mete jednak powinno być ok. Wiec robic swoje to klucz do sukcesu. System z odsprzedawaniem remisu po 7 trafionych meczach w 90 minucie, ewentualnie przy szybkim dwubramkowym prowadzeniu jest OK i zostaje

- wprowadzam 'podatek baskijski' czyli jeśli (oby wkrótce) zdarzy się seria 10 meczow bez remisu czesc zyskow będzie szla na zasilenie kapitału początkowego. Skad nazwa? Otoz w Hiszpanii jest taka organizacja która wynajduje bogatych Baskow wszędzie na swiecie i sklada im propozycje nie do odrzucenia, żeby wspomogli idee niepodleglosci kraju Baskow. I ci placa, chyba ze ...to już ich wewnętrzne sprawy.

Czyli podatek
5% od zysku na 11tym meczu idzie do kapitału początkowego ( biorac pod uwagę przykład w poscie glownym jest to 2,1) jednostki (167-129 razy 5%)
10% od zysku na 12tym (5,4j)
15% na 13tym  (10,5 j)
20% na 14tym (18,2 j)
25% na 15tym (29,6j)
30% na 16tym (45,2j)

Taka humorystyczna nazwa jednego z zabezpieczen na trudne czasy.

Im więcej bezpiecznikow, tym choc bardziej skomplikowana gra to redukujemy ryzyko utopienia kapitału. Każdy sam musi sobie ustalić stopien agresji, wiadomo cos za cos większe ryzyko to większe potencjalne zyski i tak było zawsze. Brak 'podatku' to większe zyski z gry glownej, ale i wieksza szansa utraty kapitału

No i gramy blokowo, 4 razy po 4 mecze

Każdy mecz z danego bloku będzie zaczynal się o roznej godzinie, choc pierwszy blok, może nawet dwa może zawierac wszystkie mecze o tej samej porze. Chodzi o to żeby jak najszybciej wejść na prog 8 trafionych meczow bez remisu, bo wtedy wlasciwa  zabawa dopiero się zaczyna. Wtedy obowiązkowo każdy mecz o innej porze bo to już mamy pomnożona stawke pierwotna około 7-8 razy. 

Kwestia doboru meczow to już moja metoda, ogolnie sa czynniki sprzyjające braku remisu. I takich meczow jest sporo (na przykład derby Goias teraz) 

Najlepiej byłoby, jakby remis nie niszczyl całej rozpoczętej gry jak domek z kart, ale powodowal na przykład cofniecie o kilka krokow. Ale to wydluzaloby gre 8 i proponowany podatek 'baskijski' to przy ewentualnym takim zabezpieczeniu to kaszka z mleczkiem. Wiec chyba jednak nie ma to sensu, lepiej zainwestować w selekcje

Jeśli ktoś ma pomysły proszę smialo, a mi chyba nie pozostaje nic onnego niż przejść do praktyki i pokazac, ze mozna
 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Chyba dzialo się w tym meczu co ;) Karny, czerwona, samoboj, 7 goli, łamak, czego chcieć więcej?

poziom 2 
Blackpool - Rotherham 1,35 
 
Do góry Bottom