>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

S 14

szafa5

Użytkownik
Czy ktoś z userów orientuje się co oferuje 3et w easysportbet, chodzi mi o szerokość oferty live? Tylko główne ligi w &quot;piłce kopanej&quot;, czy też możliwe są do zagrania niszówki typu np. Albania, Singapur albo 3 liga niemiecka.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Miał ktoś z was problemy z wejściem na strony asianodds88 i asianconnect88? Mi wyskakuje komunikat:
Access Denied
The page that you are trying to access has been restricted in this location due to its regulatory rules. We apologize for any inconvenience caused. Dodam, że wyczyszczenie ciasteczek nic nie daje.
Uzyj VPN
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
W asianconnect można do wpłat/wypłat używać ecopayz? Bo u mnie tylko i wyłącznie aktywny jest bitcoin a na stronie widać że są inne metody.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
No właśnie na stronie jest napisane że do transakcji między innymi można używać ecopayz a jak już wejdę w depozyt to tylko bitcoina mam aktywnego
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Dziwna sprawa. Pytałem o to na czacie. Piszę jej że jedyną aktywną opcją do zrobienia depozytu jest bitcoin a ona mi odpisuje wybierz depozyt potem ecopayz , kwotę i bla bla bla. 11.png
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak pisałeś na czacie to trzeba było do końca pociągnąć temat, dlaczego nie masz tych opcji. Można tam zrobić screena i wrzucić konsultantowi. Jedyne co mi przychodzi do głowy to może kwestia IP. Może ac88 blokuje depozyty z danego ip? Bo z ip uk u mnie szło normalnie, bez problemów niedawno. Bo konto zweryfikowane masz tak?
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Baba na czacie nie wiedziała co ma napisać. Ja jej w kółko że jedyną aktywną opcją do dokonania depozytu jest bitcoin a ona mi wybierz depozyt potem ecopayz ...
Konta nie weryfikowałem bo nie trzeba by dokonać depozytu.
Pewnie grać za ich pośrednictwem nie będę więc spróbowałem i założyłem konto na inny adres e-mail i tam już są wszystkie metody wpłat. Dlaczego na pierwszym koncie jest tylko bitcoin tego nie wiem.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Czy ktoś miał podobny problem z depozytem?
Na ac do wypelnienia przez skrill miałem wysokość kwoty i konto zasilenia. Wybrałem 20 euro i zasilenie ac wallet. Następnie zostałem przekierowany na skrill, dokonałem przelewu na as w wysokości 100zl. Zapomniałem, że miało być to 20 euro i powinienem przewalutowac no ale tak czy siak było na górkę.
Przelew ze skrill poszedł, a na ac nadal 0euro.
W komunikacie transakcji wiadomość, że depozyt na 20 euro odrzucony ale kasa na skrill nie wróciła.
Na supporcie piszą, że muszę dokonać zasilenia bukmachera, a nie ac wallet. Na pytanie co się stało z pieniędzmi odpisują to samo w kółko. Próbuję się dowiedzieć, czy te pieniądze są "zawieszone" i czekają na zasilenie np ps3737 to instruują mnie, że muszę dokonać ponownego depozytu.
Nie mam zamiaru dokonywać kolejnej wpłaty jak nie wiem, co wydarzylo się z poprzednia.
Ktoś wie o co chodzi?
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Mam pytanie do osób, które miały styczność z kilkoma brokerami , czy u każdego jest tak słaba oferta na piłkę nożną Btts (obie strzelą? )
Przecież to jakaś tragedia (znam tylko sportmarket i betinasia , i jak widać na załączonym skrinie jest lipa) broker.png
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
na asianconnect masz ofertę ps3838, czyli pinka. Wydaje mi się, że oferta jest szersza chociaż teraz jest już za późno żeby sprawdzić pokazane przez Ciebie mecze. Wyślij coś z dzisiaj ok i sprawdzę
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
na asianconnect masz ofertę ps3838, czyli pinka. Wydaje mi się, że oferta jest szersza chociaż teraz jest już za późno żeby sprawdzić pokazane przez Ciebie mecze. Wyślij coś z dzisiaj ok i sprawdzę
Cześć :) jak będziesz miał chwilę , to możesz podrzucić skrina , interesuje mnie tylko Btts , i najlepiej z tych niższych lig , oby nie ligi typu premier league itd :p
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnim czasie weryfikował Asianconnect? Wcześniej nie było z tym żadnego problemu...dowód, rachunek i można było grać. Teraz zachowują się jak śmieciowe buki a jest to o tyle dziwne, że ich model biznesowy opiera się na obrocie i bilans klienta nie ma znaczenia.
Poza tym, że odrzucają dowód osobisty i wymagają innego dokumentu to zażyczyli sobie trzymania kartki z aktualną datą i podpisem...lol

No i kolejne sprawa. Czy są jacyś brokerzy, którzy nie przekazują sobie danych...Mam na myśli fakt, że po tym jak mi nałożyli limit w pinnacle granym przez asianconnect to założyłem pinnacle u innego brokera na te same dane i też od razu był limit.

Z brokerów kojarzę poza AC, Betinasia, Sportmarket, Drinbet(ale nie grałem). Niestety limity z AC przechodzą na Betinasia i Sportmarket, nie wiem jak z Drinbet. Może są jeszcze jacyś inni, zaufani?

Może być priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
K 0

khoptys1920

Użytkownik
Czy ktoś w ostatnim czasie weryfikował Asianconnect? Wcześniej nie było z tym żadnego problemu...dowód, rachunek i można było grać. Teraz zachowują się jak śmieciowe buki a jest to o tyle dziwne, że ich model biznesowy opiera się na obrocie i bilans klienta nie ma znaczenia.
Poza tym, że odrzucają dowód osobisty i wymagają innego dokumentu to zażyczyli sobie trzymania kartki z aktualną datą i podpisem...lol

No i kolejne sprawa. Czy są jacyś brokerzy, którzy nie przekazują sobie danych...Mam na myśli fakt, że po tym jak mi nałożyli limit w pinnacle granym przez asianconnect to założyłem pinnacle u innego brokera na te same dane i też od razu był limit.

Z brokerów kojarzę poza AC, Betinasia, Sportmarket, Drinbet(ale nie grałem). Niestety limity z AC przechodzą na Betinasia i Sportmarket, nie wiem jak z Drinbet. Może są jeszcze jacyś inni, zaufani?

Może być priv.
Mam ten sam problem z weryfikacją co Ty. Dostałem po wczorajszej rejestracji od nich bonusów 20euro, urobiłem 100e chciałem dzisiaj wypłacić. Jakieś nowe warunki, że musze depozyt zrobić i weryfikacje, bo obrót dokonałem. Okej wpłaciłem minimalny depozyt, zrobiłem weryfikacje KYC i początkowo zaakceptowali! Po kilku minut przyszedł mail, że chcą ode mnie dokumentu na którym jest PODPIS..żart i selfie z kartką gdzie jest data i mój podpis. Powiedziałem, że selfie zrobić mogę ale ani prawa jazdy ani paszportu nie mam. I teraz mi spamują ich polityką i każdy uzytkownik musi przez to przejść. Stąd pytanie, jakieś pomysły na rozwiązanie sytuacji? Gdzieś pisac itp?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam ten sam problem z weryfikacją co Ty. Dostałem po wczorajszej rejestracji od nich bonusów 20euro, urobiłem 100e chciałem dzisiaj wypłacić. Jakieś nowe warunki, że musze depozyt zrobić i weryfikacje, bo obrót dokonałem. Okej wpłaciłem minimalny depozyt, zrobiłem weryfikacje KYC i początkowo zaakceptowali! Po kilku minut przyszedł mail, że chcą ode mnie dokumentu na którym jest PODPIS..żart i selfie z kartką gdzie jest data i mój podpis. Powiedziałem, że selfie zrobić mogę ale ani prawa jazdy ani paszportu nie mam. I teraz mi spamują ich polityką i każdy uzytkownik musi przez to przejść. Stąd pytanie, jakieś pomysły na rozwiązanie sytuacji? Gdzieś pisac itp?
Mają licencje na Curacao, na Curacao nie ma (jeszcze przez tydzień) polityki KYC i żadnych wymogów z tym związanych... wszystkie spółki, które tego żądają robią to z własnej inicjatywy. Taka sytuacja to wynik zakładania multikont... bukmacherzy zabezpieczają się tymi podpisami, zdjęciami na tle otwartego chata, datami etc. przez multikonta... możesz złożyć skargę do curacao lub wysłać im to czego oczekują. Możesz też zapytać się ich (asianconect) czy notarialne poświadczenie dowodu osobistego może być zamiast prawa jazdy. Nie jest to wielki koszt u notariusza.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Jest jakiś broker, w którym można grać zakłady w piłke nożną double chance, na ako? Mam konto w betinasia, black/ps3838/orbitx , ale double chance tutaj można grać tylko w opcji single (po kursach 1,20-1,30 , co jest lekko mówiąc niepoważne.
 
Do góry Bottom