>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Kolega regularnie wrzuca nam typy na kanadyjkę więc ja też dorzucę to co dziś pograłem w tym temacie. Standardowo za drobne, bez opisywania, ale może ktoś skorzysta.

Michejev @2,2  
Wenneberg @2,4  
S. Jones @1,9  
Pietrangelo @2  

bramki
Michejev @5  
Moore @5,5  
Nyquist @3,3  
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie, z wielkim zainteresowaniem śledzę aktywność w dziale, więc może i mi uda się zachować aktywność na przyzwoitym poziomie. Starsi użytkownicy z pewnością będą mnie kojarzyli głównie z tego działu. Obyśmy byli bogatsi nie tylko o doświadczenie.
No to jedziemy!

Buffalo Sabres @ Columbus Blue Jackets
Over 1,5 1T @1,81 Unibet   ​
 ​
Jako pierwszy moje spotkanie analizowane w dziale, biorę pod lupę mecz Kurtek i Szabelek. Jedni na wozie, drudzy pod wozem. Kurtki zagrały bardzo słaby pre-season i weszli bardzo słabo w nowy sezon. Po utracie Bobra w bramce, pierwszym netminderem jest Korpisalo. Samo to mówi o tym, jak bardzo ciężki będzie to sezon dla hokeistów z Ohio. Zespół z Columbus będzie dość mocno przedefiniowany. W ataku też bieda. Z pewnością odczują brak Panarina, pohandlowali także Duchenem, czy Dzingelem. W zamian przyszedł Gus Nyquist. Serio? W tym sezonie z pewnością nie zobaczymy ich w fazie play-off.

Zgoła odmienne uczucia towarzyszą mi, kiedy patrzę na Szabelki. Lata dołowania, szorowania dna tabeli własnej konferencji, czy dywizji i wreszcie coś ruszyło. Bardzo dobry pre-season i teraz kontynuacja tej gry na początku sezonu. Bardzo fajnie weszli w sezon, najpierw wg wielu ekspertów niespodziewanie ograli Penguins, a potem zmietli z tafli NJ Devils, którzy po przebudowie zespołu i dołączeniu chociażby Simmondsa, czy Subbana, oraz wydraftowaniu z 1. Hughes'a wyglądają dość solidnie na papierze, ale póki co nie widać tego na lodzie. Wróćmy jednak do szabelek. Bardzo ciekawie wszedł w ten sezon Olofsson. Chłop rozegrał kapitalny pre-season i widać, że jest w gazie. Do tego z pewnością trzeba dodać Jacka Eichela, który w tym sezonie może wreszcie rozegrać się na dobre.

Dlaczego taki typ? Głównie ze względu na to, że obydwie drużyny nie są najlepiej dysponowane w defensywie. Jeżeli chodzi o Szabelki, to dochodzi fakt, iż w klatce dzisiaj ujrzymy Ullmaka. O Korpisalo pisał nie będę. Dla mnie to przeciętny netminder i powinien być co najwyżej drugim w drużynie. Szable świetnie grają w ataku i bardzo fajnie wygląda ich gra w przewadze. Z kolei gospodarze nie bronią najlepiej w osłabieniu. Ba, 5v5 też średnio im to wychodzi.

Dodatkowe typy, wynikające z wyżej wyciągniętych przeze mnie wniosków:
Rasmus Dahlin over 0,5 punktu @1,80 Unibet   
Jack Eichel over 0,5 punktu @1,47 Unibet   Szkoda typu, ale Jack zagrał wczoraj bardzo przeciętne zawody. (fajny typ do dubelka, mnie akurat zamyka on dubel ze spotkaniem, które wcześnie się odbyło, więc nie ma o czym mówić).

Niestety na Unibecie nie znalazłem opcji pogrania punktu Olofssona   , a chętnie bym pograł, gdyby była taka możliwość. Wszyscy trzej grają podczas gier w przewadze. Wszystkie moje przemyślenia na ten temat zawarłem powyżej.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
VEGAS GOLDEN KNIGHTS - BOSTON BRUINS 1 ML 1.74 3-4   

PITTSBURGH PENGUINS - WINNIGPEG JETS 2 ML 2.28 1-4  

 

Dzisiaj w nocy sporo meczy biorę na tapetę dwa spotkania. Na lodowisku w Las Vegas ciekawe spotkanie jak narazie niepokonanych zespołów, obie wygrały po dwa spotkania jednak mnie bardziej swoją grą przekonują gospodarze którzy liczę że podobnie jak w zeszłym sezonie będą mocni na wlasnym lodzie. W obu zespołach bez poważnych przetasowań i obie są pewniakimi do udziału w PO. LV dwukrotnie pokonali finalistów konferencji z ubiegłego sezonu SJ Sharks 4-1 oraz 5-1 w bramce świetnie bronił Fleury który po dwóch spotkaniach ma 96.49% obronionych strzałów. Boston wymeczył w pierwszym spotkaniu 2-1 z Dallas oddając 9 strzałów mniej, jak wiemy ekipa z Dallas przegrała również kolejne dwa mecze z Blues i Red Wings i ma bilans 0-3. Kolejnym rywalem hokeiści z Arizony i również minimalna wygrana 1-0 i również oddane 9 strzałów mniej. Kierując się tylko tymi spotkaniami uważam że gospodarze na ten moment lepiej weszli w sezon i Boston nie wygra 3 meczu wjazdowego na początku rozgrywek. Obaj bramkarze Bruins również fenomenalnie rozpoczęli rozgrywki Rask pokonany tylko raz w 29 próbach co daje 96.55% Halak zalicza SO broniąc 35 strzałów hokeistow z Arizony. Z racji tego ciekawą opcją jest również poszukanie undera w tym spotkaniu ja jednak idę w kierunku wygranej Złotych Rycerzy.
Drugie spotkanie to mecz osłabionych Penguins którzy przez dłuższy okres czasu będą musieli sobie radzić bez dwóch środkowych drugiego i trzeciego ataku mianowicie Malkina i Bjugstada ciekawa zagwozdka dla trenera żeby to teraz poukładać i myślę że będzie ich to na pewno kosztować stratę kilku punktów z tego co wiem mówi się o powrocie w listopadzie. Nawet z oboma hokeistami Penguins nie ominęli falstartu w premierowym meczu przegrywając z Sabres 1-3 a jedynego gola zdobył właśnie Malkin. Jets kontynuują wyjazdowy trip jak narazie bilans 1-2 w spotkaniach z ekipami z NY. W pierwszym meczu porażka ze wzcmonionymi Rangers 6-4 po  ciekawym meczu w którym 3 krotnie doprowadzili do wyrównania a w 3 t wychodząc nawet na prowadzenie. Wygrana z NJ po niesamowitym meczy gdzie odwrócili losy meczu ze stanu 0-4 na wygraną w karnych. W ostatnim meczu porażka z NYI 4-1 oddali co prawda więcej strzałów od wyspiarzy jednak nie najlepiej spisywał się w bramce Brossoit. Myślę że są w stanie dzisiaj urwać punkty zranionym pingwinom bo ich gra naprawdę nie wygląda źle zwłaszcza w ofensywie jednak defensywa i bramka do poprawy 14 straconych w 3 meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
NHL 02:00
Nashville v Sharks
Nash -2 @3.55
    5-2

Dzisiejszej nocy do Nashville przyjadą rekiny, które w tym sezonie radzą sobie fatalnie, wszystkie 3 spotkania przegrali a statystyki bramkowe to 3:12 co daję średnio 1:4 na mecz, osobiście widziałem te mecze i w każdym totalny chaos w ataku jak dzieci we mgle bez żadnego pomysłu, defensywa również kuleje i podpiera się kijem :D bramkarz sporo błędów szczególnie poza bramką gdzie w poprzednim meczu sprezentował już gola a 2 razy przyczynił się do groźnych sytuacji. Grą w power playu również mogą się pochwalić w tym sezonie dokładniej wygląda to tak że na 14pp nie zdobyli żadnej bramki a stracili 3 shorthanded, wiem że to NHL i sytuacja może obrócić się o 180stopni ale po tych 3 spotkaniach, które widziałem nie wiem jakim cudem mogą wygrać. Nashville to solidna ekipa i nie ma się co tu za bardzo rozpisywać bo nie gram na NAshville tylko przeciwko Sharks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Winnipeg Jets @ Pittsburgh Penguins
Penguins OT @1,63 Unibet

     Sid odpalony, ale Hellebuyck jeszcze bardziej. Przepraszam za ten typ.​
Po wczorajszym udanym wieczorze dzisiaj biorę pod lupę mecz na wschodnim wybrzeżu, w którym to miejscowi Penguins podejmują kończące swój road-trip Odrzutowce.

Co można powiedzieć o gościach? Przede wszystkim bardzo słabo bronią. Hellebuyck bez formy od początku pre-season, Brossoit to mega przeciętny backup bez większych sukcesów w dotychczasowej karierze. Jets w pierwszych trzech meczach stracili aż 14 goli, w tym 4 z NJ Devils, które oddały Odrzutowcom wygrany mecz. W ataku wygląda to dość dobrze, ale jedyna taktyka, którą mogą ustalić na ten mecz przyjezdni to wymiana ciosów z Pingwinami.

Gospodarze nie weszli w ten sezon najlepiej, ale ostatnio podziurawili Blue Jackets wygrywając bardzo pewnie 7-2 na własnych śmieciach. Widać było już przebłyski dobrej gry, guma szybciej wymieniana w tercji ataku. To zwycięstwo okupili jednak stratą Malkina, którego przez miesiąc nie będziemy oglądali na taflach najlepszej ligi świata.

Dlaczego więc Penguins? Właśnie dlatego. Czas na przebudzenie #87, który do tej pory bez gola w lidze. Sid zawsze budzi się w momentach, w których Penguins muszą mierzyć się nie tylko z rywalem, a także z dużymi przeciwnościami losu.
Dodatkowo biorę pod uwagę czynnik historyczny. Jets (wcześniej znani jako Atlanta Thrashers) ostatni raz wygrali w Pensylwanii w... 2006 roku.

Powodzenia!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Może ktoś nie wie ale oficjalna strona NHL w każdym tygodniu udostępnia darmowe mecz które można oglądać na stronie bądź w aplikacji NHL. Tv ja np korzystam z tej apki na Ps4 tutaj rozpiska darmowych meczy na ten miesiąc. 

Tuesday, Oct. 8: Jets at Penguins, 7 p.m.

Thursday, Oct. 10: Lightning at Maple Leafs, 7 p.m.

Saturday, Oct. 12: Flames at Golden Knights, 10 p.m.

Monday, Oct. 14: Ducks at Bruins, 1 p.m.

Tuesday, Oct. 15: Hurricanes at Kings, 10:30 p.m.

Thursday, Oct. 17: Predators at Coyotes, 10 p.m.

Saturday, Oct. 19: Golden Knights at Penguins, 7 p.m.

Tuesday, Oct. 22: Capitals at Flames, 9 p.m.

Thursday, Oct. 24: Wild at Predators, 8 p.m.

Friday, Oct. 25: Sharks at Maple Leafs, 7 p.m.

Saturday, Oct. 26: Blackhawks at Hurricanes, 1 p.m.

Tuesday, Oct. 29: Blackhawks at Predators, 8 p.m.

Wednesday, Oct. 30: Lightning at Devils, 7 p.m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Cieszy mnie, że temat NHL tętni życiem i mam nadzieję, że tak będzie aż do finału. Ja dzisiaj ponownie spróbuję ustrzelić jakiś under (to chyba jakieś zboczenie dotyczące KHL). Mógłbym wskazać 3-4 spotkania w których spodziewam się niezbyt dużej liczby bramek, ale tutaj wrzucam dwa, które wydają mi się "pewniejsze". Generalnie rzadko gram w ten sposób, ale czasami u/o też popłaca.

 

Washington Capitals - Dallas Stars | Poniżej 5,5 bramki (regulaminowy) @1,76 Unibet   

 

Patrząc na historię spotkań obu zespołów typ na pierwszy rzut oka wydaje się bezsensowny, ale nie jestem zwolennikiem opierania się głównie na historii spotkań. W przypadku Stołecznych sprawa ma się jasno. Trzy spotkania i trzykrotnie pokryty under 4,5. Jeśli ktoś oglądał ich mecze to zauważył, że Caps nie grają mocno ofensywnie, ale skupiają więcej uwagi na tyłach co zresztą jest jednym z założeń Reirdena - poprawić grę defensywną. Kolejny punkt to przewagi. Jestem fanem tej drużyny i z przykrością muszę przyznać, że oczy bolą od patrzenia na realizację PP w wykonaniu Capitalsów. Chaos, ciągła utrata krążka, mało strzałów. Wydaje mi się, że ma na to wpływ brak Kuznetsova, który dzisiaj wraca, ale czy poprawią ten element gry z dnia na dzień? Nie sądzę. Z drugiej strony mamy Dallas Stars, którzy zagrają swój trzeci mecz w delegacji i nie wydaje mi się, żeby forsowali się zbytnio przed powrotem do siebie. Poza tym w ostatnich spotkaniach strzelali kolejno jedną, dwie i trzy bramki z tym, że trzy gole zdobyli grając w Detroit, gdzie obrona to monolitów nie należy. 

 

Calgary Flames - Los Angeles Kings | Poniżej 5,5 bramki (regulaminowy) @2,02 Unibet   

 

Ten typ zwrócił moją uwagę ze względu na zmianę linii U/O z 6.0 na 5.5. Ciężko określić formę zespołów. Flames dostali niezłe lanie w Denver, ale już ze słabszym Vancouver u siebie wygrali 3:0. Z kolei Kings poszli na niezłą wymianę ciosów z Oilers, a mecz zakończył się porażką LA 5:6. Obrona Oilers jaka jest każdy wie. Nie wiele się w tym zespole zmieniło od ostatniego sezonu. W Calgary będzie  o wiele trudniej o tyle bramek. Miały być dwa typy, ale dokładam trzeci.

 

Vegas Golden Knights - Boston Bruins | Poniżej 5,5 bramki (regulaminowy) @1,91 Unibet   

 

Tutaj nie będę się rozpisywał. Ostatnich dwóch spotkań Vegas nie biorę pod uwagę dlatego, że grali z Rekinami, które są pogrążone w jakimś kryzysie. Skupię się na gościach. Dwa spotkania i bilans bramek 3:1 dla Bruins. Czuję, że w Las Vegas będzie zacięty i mało rezultatywny mecz jak zresztą spora część spotkań w wykonaniu ekipy z Bostonu. Nic ciekawego więcej w tym przypadku nie powiem, ponieważ to typ raczej intuicyjny.

 

Poprzedniej nocy komplet. Dzisiejszej... też komplet.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja na dziś wybrałem sobie spotkanie w Detroit. Ekipy, które mają na początek po dwa zwycięstwa, ktoś dziś pozna smak porażki w tym sezonie i w mojej ocenie będą to gospodarze. Ekipa typowana do dołów tabeli w dwóch pierwszych spotkaniach nieco zaskoczyli, dziś do bramki wraca również Howard ich pierwszy goalie. Po drugiej stronie stanie jednak dziś ekipa, która poprzedni sezon całkowicie zawaliła i bez wątpienia chcą wrócić do PO w bieżącym sezonie. Trzon zespołu pozostał taki sam, Rakell, Getzlaf, Silfverberg i co najważniejsze w bramce Gibson, ostoja ekipy, goalie, który świetnie sobie radzi. Przede wszystkim Kaczki to ekipa, która gra agresywnie, ostro, w większości przypadków underowo. Czekają na błędy przeciwników i skrzętnie je wykorzystują, a te błędy w obronie ekipy z Detroit pojawiały się w poprzednim sezonie, pojawiają się również i w tym roku. W poprzednim sezonie chyba lider jeśli chodzi o prowadzenie po 1T a potem porażki. Co do dzisiejszego spotkania liczę na to, że agresywna, twarda gra Kaczek będzie dla gospodarzy nie do przejścia i ani Bertuzzi, ani Larkin nie pomogą i goście utrzymają passę zwycięstw i pozytywnie rozpoczną swój trip.

Anaheim RT @2,43  
Anaheim ML @1,84  
Anaheim -1,5 @3,35  
Anaheim/-5,5 @4,2  
Anaheim over 2,5 @1,76  

W innych spotkaniach widzę podobnie jak koledzy wspomnieli wygrane Preds, Pens, Caps (wraca Kuznetsov)

Singlem zagram jeszcze spotkanie na Florydzie. Wzmocnienie brami w postaci Bobra niewątpliwie jest dla nich bardzo cenne i w końcu będą chcieli załapać się do 8 może właśnie kosztem poprzedniej ekipy swojego nowego goalie. Dziś po drugiej stronie Carolina, która póki co w tym sezonie się męczy, tracona przewaga z Habs, ograni Capitals, ale to głównie dzięki ich nieudolności a nie dzięki grze Caroliny. Dziś Pantery u siebie z solidną ofensywną, poprawiającą się defensywą powinni wziąć to spotkanie a kurs w mojej ocenie nieco zawyżony przez buki więć próbuję.

Florida RT 2,3  
Florida ML 1,76  
Florida -1,5 3.05  
Florida/+4,5 @2,76  

I dodatkowo dziś spróbuję pograć spotkanie w Kanadzie, gdzie moim zdaniem trochę buki przeholowały z kursami. Rozumiem poprzedni sezon, ale czy Calgary jest takie mocne jak to było w RT? Nie do końca co potem pokazało PO, w bramce dziś Rittich, nie jest to jakiś mega goalie, goście też chcą sie w tym sezonie podźwignąć po poprzednim bardzo słabym. Niestety brakło istotnych wzmocnień w tej drużynie i będzie ciężko o PO jednak to początek sezonu i ten kurs 1,7 na Płomienie to dla mnie nieporozumienie więc drobniakami próbuję

LAK RT @4,1  
LAK ML @2,95  
LAK X2 @2,12  
LAK/-5,5 @6,9  

Wczoraj kanadyjka uratowała budżet po słabej grze Toronto więc dziś też drobnymi próbuję coś z tej półki:

Yandle @1,8  
Ekblad @2,15  
Josi @1,75  
Ellis @2,11  
Doughty @1,87   
Getzlaf @1,7  
Wilson @2  

E: Kanadyjka dziś wyszła wyjątkowo dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Philadelphia Flyers 60' @2,23 Unibet   
Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Można powiedzieć, że gospodarze grają dzisiaj mecz otwarcia, ponieważ poprzednio grali w Pradze w ramach World Series. Pokonali tam Blackhawks, których obrona nie należy do zbyt szczelnych i gdyby nie m.in dobry mecz Kane'a wymiar porażki mógłby być nieco większy. Dlaczego wspominam o dziurawej obronie Chicago? Ano dlatego, że ekipa z New Jersey może się pochwalić defensywą w stanie porównywalnym, a może nawet gorszym. Mało tego. Ofensywna moc, która wprawiała w zachwyt sporą część kibiców jeszcze przed rozpoczęciem sezonu okazała się  nie tak skuteczna jak oczekiwano. Jakby tego jeszcze było mało wątpliwy jest występ Halla, chociaż wydaje mi się, że zagra. Natomiast miedzy słupki wraca C. Shneider. Dwa spotkania w wykonaniu Devils do tej pory. Najpierw przegrali wygrany mecz z Jetsami, a później dali się rozstrzelać Szablom z Buffalo. Jak się spiszą dzisiaj z wypoczętymi Lotnikami przed ich publicznością? Nie sądzę, żeby z dnia na dzień wiele się poprawiło i stawiam na wygraną gospodarzy.

 

 

 

 

 

Los Angeles Kings DNB @2,40 Unibet   
Vancouver Canucks - Los Angeles KingsJuż po spotkaniu z Flames widząc kurs na gości chciałem zagrać coś w ich kierunku. Przysnąłem jednak trochę, a po kilku godzinach moim oczom ukazał się kurs jeszcze wyższy niż był. Czym to jest spowodowane? Nie mogę znaleźć informacji. Żadnych kontuzji, żadnych absencji, a w bramce Quick. Wczorajszy mecz z Flames zaczęli z wysokiego "C" ostatecznie kończąc zwyciestwem w dogrywce. Dzisiaj pojadą do Vancouver, które jest stosunkowo niedaleko od Calgary, więc tragedii ze zmęczeniem nie powinno być. Natomiast Orki wrociły jakiś czas temu z delegacji właśnie z Calgary, gdzie przegrali 0:3 wcześniej ponosząc klęskę w Edmonton. Niepokoi mnie mecz back to back, ale ryzykować zwyciestwo gospodarzy po kursie w granicach 2,00? Na koniec dodam, że Orki w ostatnich dziesięciu spotkaniach z LAK u siebie wygrały w regulaminowym czasie jedynie trzykrotnie. Próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na tą chwilę Hall anonsowany w składzie, dodatkowo szykują się zmiany w zestawieniu ofensywy, między innymi wchodzi Gusiew do pierwszego zestawienia, Palmieri przestawiony do drugiego, 1 z draftu zestawiona tym razem z Simmondsem i Colemanem. Ofensywa rzeczywiście w tym sezonie prezentuje się nazwiskami bardzo dobrze i NJD na pewno liczą na dużo lepszy sezon niż poprzednie. Phila wraca z Europy, nigdy nie wiadomo jak ekipa przestawi się po zmianie czasu, w składzie nie było w tym sezonie wielkich zmian, trzon z poprzedniego sezonu, liczą na pewno, że w końcu ustabilizują sobie bramkę w postaci młodego Cart'a. Jeśli chodzi o zestawienie składów to w mojej ocenie w tym sezonie NJD wyglądają lepiej, potrzeba tylko stabilizacji w obronie, gdzie Subban musi wziąć to wszystko w ryzy i trzymać. Oczywiście ani Schneider ani Blackwood nie dają gwarancji stabilnej gry w bramce, przydałoby się tutaj jakieś wzmocnienie, ale na tą chwilę muszą sobie radzić z obecną sytuacją. Co do pierwszych dwóch spotkań mimo porażek nie wyciągam z nich jakichś szczególnych wniosków ze względu na cały kontekst sytuacji, pierwsze spotkanie z Winni naprawdę wyglądali dobrze od początku, prowadzenie 4:0 i solidna gra, potem się wszystko posypalo, tracone bramki, kontuzja Schneidera i ostatecznie porażka, ale pierwsze dwie tercje naprawdę wyglądali w porządku. Co do meczu z Sabers oczywiście zostali rozstrzelani, ale trzeba pamiętać, że to było b2b po tym jak posypali się z Jets więc liczę na to, że był to właśnie efekt tego że mecze się ze sobą zestawiły jeden po drugim. Choć nie ukrywam, że spotkania nie widziałem więc nie mam pełnej wiedzy o tym jak to wyglądało w tym drugim meczu. Dziś czas na przełamanie i pierwsze zwycięstwo, kurs w mojej ocenie zachęcający do tego, by próbować i ja pogram w stronę NJD
  
NJD RT @2,83  
NJD ML @2.09  
NJD -1,5 @3,95  
NJD/+4,5 @3,45  
NJD over 2,5 @1,72  

Pozostałych spotkań dziś nie ruszam, LAK interesujący kurs ale jednak to b2b a ekipa już swoje lata ma i ciekawe jak zareagują. Spróbuję jeszcze delikatnie kanadyjkę:

Gostisbehere @2,15  
Subban @1,9  
Hughes @2  
Hischier @1,75  
Lehkonen @2,45  
Drouin @1,82  
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Nie mam siły już nic skrobać więc tak na luźno wrzucę.

Buffalo - Montreal 
over 5.5 @1.70
    
Buffalo win +over 5.5 @3.65     4-2&gt;4:4&gt;5:4 po dogrywce :/

Widzę że @pepo1990 idzie w stronę NJD natomiast @rasijskij w stronę Flyers obu życzę powodzonka niech wygra lepszy :D od siebie dodam że Lotnicy teoretycznie mają łatwy mecz ale mam przeczucie że NJD się odwinie dlatego ten mecz odpuszczam. Dobranoc pany ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Hokej, NHL 01:00
New Jersey Devils vs Edmonton Oilers
Edmonton Oilers -1 @4
    4-5 po dogrywce

Bukmacher chyba liczy mocno na przerwanie tej serii przez NJD ale moim zdaniem ciężko z tym będzie, przyjezdni w dobrej formie wszystkie 3 mecze wygrane za to gospodarze wszystkie 3 przegrane, zaczęło się od meczu z Jetsami gdzie wygrywali 4:0 i w 13min stracili 4  bramki ostatecznie przegrywając mecz 4:5 po dogrywce, kolejne spotkanie z Szabelkami gdzie grali b2b i co, przegrana 7:2, niektórzy to usprawiedliwiali tym że grają właśnie b2b i są podłamani po przegranej z Jetsami gdzie oddali mecz i tym że na bramce nie było podstawowego GK, no dobra w takim razie kolejne spotkanie gdzie będą wypoczęci  wróci Schneider i się dobrze zaprezentują, nic bardziej mylnego przegrana 4:0. Trudno tutaj iść w stronę NJD patrząc na te ich spotkania w dodatku znowu grają b2b, sam wczoraj myślałem że 2 pierwsze spotkania pójdą w zapomnienie i z lotnikami się odbiją ale to jest jednak większy problem jak z rekinami więc biorę value dopóki można bo to nie będzie trwało w nieskończoność :D GLGL
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@verno mnie ubiegł, bo właśnie zasiadłem przed klawiaturą, ale dzisiejszy mecz Devils chyba każdy ma na uwadze. Nie ma sensu kopiować, bo wyżej napisano wszystko co należało napisać. Oprócz spotkania w NJ interesują mnie dwa inne mecze, gdzie podobnie jak w przypadku Devils nie gram w kierunku drużyn, których zwycięstwa dzisiaj widzę, ale raczej przeciwko ich przeciwnikom. Przechodząc do rzeczy. Na temat zespołu z San Jose nie ma wiele do powiedzenia. Ekipa jest kompletnie rozbita. Co ciekawe do zespołu dołączył Patrick Marleau czego według mnie nie można nazwać wzmocnieniem. Bardziej sprawdzi się chyba jako motywator w szatni, a dzisiaj trenował w top line. Jak widać pomysł DeBoera na ten zespół... zaraz, zaraz. Jak pomysł... Chicago podobnie jak wczoraj Flyers zgarną dwa punkty w meczu otwarcia. Kolejny mecz to spotkanie w Pittsburghu. Gram przeciwko Pens, których połowa składu nie wyjedzie dzisiaj na lód. Malkin, Rust, Bjugstad, Galchenyuk - żaden z nich nie zagra. Możliwe, że Hornqvist rownież nie wyjedzie na lód chociaż ten ostatni według DailyFaceOff zagra. Z tak osłabionym składem Pens i Gibsonem w bramce Ducks gospodarze będą mieć nie lada problem ze zdobyciem punktów.

 

Chicago Blackhawks -1.0 @2,75 Unibet   

 

Anaheim Ducks ML @2,17 Unibet   
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik

NJ Devils - Edmonton over 5.5 1.60 3-3  
1xbet

Toronto - Tampa Bay over 6.0 1.67 3-7  
1xbet

Dzisiaj mamy sporo meczy że aż jest kłopot bogactwa postarałem się wybrać dwa mecze w których sądzę że zobaczymy sporo bramek w meczach New Jersey pada jak na razie średnio 7 bramek na mecz wczoraj pomimo oddania 25 strzałów Nie potrafili pokonać świetnie spisującego się Cartera Harta młody bramkarz flyers świetnie rozpoczął sezon 94.64% nie ma się co oszukiwać ale diabły dysponują naprawdę dużą siłą rażenia w trzecim ataku dopiero występuje jedynka draftu Hughes  a na jego skrzydle Simmons więc to jasno pokazuje jak mocnym atakiem dysponuje w wyższych formacjach. 
W trzech meczach Edmonton pada jak na razie prawie 8 bramek na mecz wczoraj w bramce Edmonton występował Koskinen więc dzisiaj prawdopodobnie zagra Smith którego statystyki z początku sezonu nie powalają 89.23 % po dwóch meczach. Edmonton jest zespołem w którym zdecydowanie atak mocniejszy jest niż formacja obronna, sama pierwsza 3 napastników uzbierala już w sumie 19 pkt w 3 meczach. Jako że to mecz z gatunku B2b liczę że w bramce NJ wystąpi Blackwood który narazie raz wystąpił od pierwszej minuty i wpuścił 7 bramek a jego bilans w tym sezonie to 80%.
Troche się się rozpisałem więc w drugim spotkaniu trochę krócej, oba zespoły to jak ostatnio bywa, faworyci do wygrania ligi obie dysponują świetnym zawodnikami w ataku i co ciekawe obie nie zaliczają dobrego startu rozgrywek Toronto 2-2, Tampa 1-2 obie walczą o przerwanie serii dwóch porażek a najlepsze co mają to atak i licze na ostra wymianę ciosów. Tampa jak narazie 11 bramek w 3 meczach, Toronto 16 w 4 meczach. Liczę też na zmazanie plamy przez Tampe po ostatnim meczu z Hurricanes gdzie w 2 tercji nie oddali strzału a w 3T zaledwie 2 rzadko spotykana sytuacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś faktycznie sporo spotkań, część już przez kolegów opisana. Po wczorajszym niewypale coś byłoby trzeba nadrobić. Na początek jednak po tym jakie info sie pojawiło co do obstawy bramki wchodzę w mecz w Ottawie i liczę, że skazywani na dno tabeli Sens dziś zagrają o swoje pierwsze punkty. Mamy dziś dwa debiuty w bramkach Nilsson u gospodarzy i klucz programu, mój "ulubiony" Allen w ekipie gości. To co ten gość potrafi "wyczyniać" w bramce daje czasami niezły ubaw więc jeśli dziś Sens mieliby powalczyć to właśnie dlatego, że on pojawia sie w bramce i dlatego próbuję pograć w ich kierunku bo kurs jest naprawdę zacny, a wiadomo, że wszystkiego w tym sezonie nie przegrają.

Sens RT @3.8  
Sens ML @2,66  
Sens 1x @1,96  
Sens -1,5 @5,7  
Sens/+4,5 @4,65  
Sens over 2,5 @2,03  
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
11.10 godz.01:00
Toronto Maple Leafs-Tampa Bay Lightning
W zeszłym sezonie Auston Matthews pokrył linię w ponad połowie meczów 35/68. W tym sezonie jest niegorzej 8/4/4/3 (3/4). Gra średnio 20' na mecz, w przewagach i nie wstrzymuje kija, a kurs zachęca.
Auston Matthews O3.5 SOG @1.90  
Betsson
 
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 października 2019 19:47 przez yaros12.10 godz.01:30
Carolina Hurricanes-New York Islanders
Według mnie za wysoki kurs. Sebastian Aho w tym sezonie jeszcze nie przekroczył tej linii. Gram już dzisiaj bo pewnie spadnie.
Sebastian Aho U3.5 SOG @1.95
Betsson

 
Bzdura kompletna. Sebastian w każdym meczu przekroczył tę linię. Kolejno 4, 5, 4 i 6 SOG.

Co do swoich typów to dodam później, czekam jeszcze na potwierdzenie goaltenderów na dzisiejsze spotkania.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
cytat z dnia 10 października 2019 20:16 przez deepred

Bzdura kompletna. Sebastian w każdym meczu przekroczył tę linię. Kolejno 4, 5, 4 i 6 SOG.

Co do swoich typów to dodam później, czekam jeszcze na potwierdzenie goaltenderów na dzisiejsze spotkania.
Masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi. Źle spojrzałem w tabelę. W związku z tym usuwam ten typ.
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 października 2019 20:34 przez yaros

Masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi. Źle spojrzałem w tabelę. W związku z tym usuwam ten typ.
Szacunek za przyznanie się do błędu.

No nic, jako się rzekło w poprzednim poście, czas wziąć się za analizę i spróbować coś uszczknąć dla siebie.

Boston Bruins @ Colorado Avalanche
Avalanche OT @1,87 Unibet     

Na tapet biorę dzisiaj dwa spotkania. Pierwsze z nich rozegrane zostanie w Pepsi Center, a naprzeciw siebie staną Lawiny z Niedźwiadkami. Obydwie drużyny bardzo dobrze weszły w ten sezon, komplet zwycięstw na kontach obydwu zespołów. Lawiny bardzo mocno weszły w ten sezon pod kątem ofensywy, 9 goli w dwóch spotkaniach z pewnością robi wrażenie. Bardzo dobrze w sezon wszedł Mikko Rantanen, który ma na swoim koncie trzy trafienia.

Bardzo podoba mi się szybka gra Lawin. Widać, że ta młodzież z przodu na wielkiej fantazji i szybkości rozgrywa krążek w tercji ataku. Wspomniany Rantanen, czy Nathan MacKinnon, będą grali na najwyższym poziomie przez kolejnych kilkanaście lat, a Avs powinni zrobić wszystko co w ich mocy, by kontynuowali oni karierę w Denver.

Bruins są przeciwieństwem ekipy Lawin. Grają dość mozolny hokej oparty przede wszystkim na agresji, dobrej grze w defensywie i atakowaniu przy bandach. Są ekipą zdecydowanie bardziej doświadczoną i ograną, co z kolei powoduje fakt, iż wiedzą doskonale jak rotować siłami przez cały sezon. Obydwa style wzajemnie się zwalczają, bo ekipy biorące udział w tym starciu grają zupełnie inaczej i starają się bardziej zneutralizować atuty rywali niż wyszczególnić swoje.

Dlaczego więc stawiam na Avalanche?
Wydaje mi się, że gospodarze grający na swoich śmieciach są bardzo regularni, a Boston nie będzie w stanie oprzeć się sile ich rażenia. Goście grali dotychczas z Dallas Stars, którzy weszli w ten sezon bardzo przeciętnie, pokonali także Kojoty, które nie mają za bardzo kim postraszyć z przodu, może za wyłączeniem Phila Kessela oraz dość (przynajmniej w moim odczuciu) niespodziewanie ograli Golden Knights na ich terenie. Bruins dzisiejszym meczem kończą swój road-trip i mam dziwne przeczucie, że mogą dzisiaj dostać niezłe baty.

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że bramce gości dzisiaj Halak. Ten sam, który rozpoczął sezon od SO w meczu w Phoenix z Kojotami. Ciekawostką jest fakt, że Avs niespecjalnie leżą słowackiemu bramkarzowi. W ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Lawinom wpuścił siedem goli z 61 strzałów oddanych na jego bramkę, co daje mu skuteczność interwencji na poziomie .885 SV%. Avalanche są bardzo dynamiczni i oddają mnóstwo strzałów, co nie specjalnie leży Halakowi.
 

Vegas Golden Knights @ Arizona Coyotes
Golden Knights OT @1,79 Unibet     

Drugim, a zarazem ostatnim spotkaniem, które poddam analizie jest mecz pomiędzy wymienionymi w poprzedniej analizie Kojotami, a Złotymi Rycerzami. Kojoty jeszcze w tym sezonie nie wygrały, ale nie wygląda na to, by miało się to zmienić. Przede wszystkim szwankuje gra w ofensywie. Przyjście Phila Kessela z pewnością ożywi poczynania Kojotów w tercji ataku, natomiast na ten moment widać, że to wszystko jeszcze nie gra tak, jak życzyłby sobie tego Rick Tocchet. Prawdę mówiąc Kojoty mają jeden ze słabszych ataków w całej lidze, przynajmniej na papierze. Próbują spowalniać grę, ale do tej pory grali z drużynami, które preferują ten sam styl, czyli Kaczory z Anaheim, i Niedźwiadki z Bostonu. Żadna z tych ekip nie forsuje tempa, ponieważ nie mają odpowiednich zawodników do tego, żeby narzucać zawrotne tempo.

Knights są ekipą nieco inną i zdecydowanie bardziej poukładaną od Coyotes. Ostatnio co prawda przegrali z Bruins, ale wcześniej dwa razy na luzie wrzucili Rekinom z San Jose, którzy koszmarnie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki. Widać, że Rycerze są w dobrej dyspozycji. Fajnie punktuje przede wszystkim Mark Stone, ale nie można zapomnieć także o dobrej dyspozycji chociażby Reilly'ego Smitha, Williama Karlssona, czy byłego kapitana Montreal Canadiens- Maxa Pacioretty'ego.

Atutem rycerzy jest z pewnością świetna gra podczas gier w przewadze. Dzisiaj tego nie powinno zabraknąć z racji agresywnego stylu proponowanego przez gospodarzy. Coyotes co prawda weszli w ten sezon dość łagodnie, ale nie da się tak grać cały czas, zwłaszcza kiedy potrzebują zwycięstw.
Rycerze są w moim odczuciu po prostu lepszymi hokeistami, mają lepszy feeling w grze i po prostu są lepszą drużyną od Kojotów.

Warto dodać, iż w bramkach obydwu ekip mamy debiuty back-upów w tym sezonie. W klatce gości Malcolm Subban, między słupkami gospodarzy Darcy Kuemper.
Subban jest bardzo solidnym back-upem i alternatywą dla Fleury'ego. Wydaje mi się, że dzisiaj jeszcze się Kojoty nie odblokują i liczę na kontynuację dobrej gry Rycerzy, którzy mają wszystkie karty w ręku by spokojnie ograć ekipę z Phoenix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Montreal Canadiens - Ditroit Red Wings
over 5,5 
@1,75 fortuna


Patrząc po wynikach obu drużyn over do pokrycia na spokojnie. W szczególności liczę na drużyne z Kanady. Widać po ich ostatnich wynikach że problemu ze strzelaniem nie mają 12 bramek strzelonych w trzech spotkaniach robi wrażenie lecz ich gra w obronie już nie bardzo, tyle samo straconych co strzelonych. W bramce Hubs na dzisiejsze spotkanie wystawiony C.Price jak narazie spisujący się słabo śr. 3,69 na mecz. Montreal gra b2b. Wczoraj dobre zawody rozegrał Joel Armia(2 bramki + asysta) Kotkaninen, Domi, Druin liczę na nich że podtrzymają formę i dzisiaj nie zawiodą. Z drugiej strony mamy Detroit gdzie linię 5,5 gola przekroczyli w dwóch spotkaniach z Preds i Dallas jedyne spotkanie bez overa to ostatni mecz z Kaczkami u których w meczach nie pada za wiele bramek. Siła ofensywna Skrzydeł też wygląda nie najgorzej Bertuzzi, Larkin, Mantha(5G/2A) to są czołowi zawodnicy ekipy z Detroit napędzający ataki. W bramce stanie J.Bernier ,który jak jego kolega po fachu z drugiej strony też nie ma imponujących statystyk jak narazie. Podsumowując spotykają się dwie ekipy które nie mają problemów ze strzelaniem a mają problem z grą obroną do tego w dzisiejszych spotkaniach goalie obu drużyn nie są w najwyższej formie i sądzę że over 5,5 powinien wejść lekko. Jak będzie zobaczymy ale uważam że na  
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom