>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. - 8. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [10.10-15.10.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: Fortuna

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów.

Uwaga!
O spotkaniach reprezentacji Polski dyskutujemy w osobnych tematach. ​
 
drogadomiliona 0

drogadomiliona

Droga do milona
Witam,
dla mnie jest kilka ekip, które warto obstawić w ty zestawieniu.
Uwagę zwróciłbym przede wszystkim na zespół Rosji, który ma komplet zwycięstw i wygląda na to, że powinien podtrzymać dotychczasową formę.
Moje typy
1. Rosja - Szkocja Typ 1
2. Cypr - Rosja Typ 2


Dodatkowo pewniakiem wg mnie są. Zespoły Hiszpanii i przede wszystkim Anglii, które bez problemów ograją swoich największych grupowych rywali.

Norwegia - Hiszpania Typ 2
(Hiszpania w ostatnich 4 meczach 4 zwycięstwa z ekipą ze skandynawii dodatkowo nie pokonana w grupie)

Czechy - Anglia Typ 2
(Anglicy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w swojej grupie. Ostatnio wygrali 5:0 z Czechami. Taki rozmiar porażki nie wydarzy się kolejny raz. Ale Anglia wygra to spotkanie)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 8 października 2019 17:40 przez drogadomilionaWitam,
dla mnie jest kilka ekip, które warto obstawić w ty zestawieniu.
Uwagę zwróciłbym przede wszystkim na zespół Rosji, który ma komplet zwycięstw i wygląda na to, że powinien podtrzymać dotychczasową formę.
Moje typy
1. Rosja - Szkocja Typ 1
2. Cypr - Rosja Typ 2


Dodatkowo pewniakiem wg mnie są. Zespoły Hiszpanii i przede wszystkim Anglii, które bez problemów ograją swoich największych grupowych rywali.

Norwegia - Hiszpania Typ 2
(Hiszpania w ostatnich 4 meczach 4 zwycięstwa z ekipą ze skandynawii dodatkowo nie pokonana w grupie)

Czechy - Anglia Typ 2
(Anglicy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w swojej grupie. Ostatnio wygrali 5:0 z Czechami. Taki rozmiar porażki nie wydarzy się kolejny raz. Ale Anglia wygra to spotkanie)
I tu bym uwazal bo z takim myśleniem jak Ty będzie uwazalo 90% , a jak się kończą masówki chyba nie muszę mówić . Nie ruszalbym drużyn które jeszcze nie przegrały i Francję omijał szerokim łukiem .
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik


Tak jak kolega napisał. Typowe myślenie "bo ten wygrał z tamtym, to z innym lamusem też wygra" - pomyślał typowy Janusz i przewalił oczywiście kasę.

 

Ja spróbujęprzykombinować. Idę w stronę Belgów. Ofensywana drużyna i widać jakość. Linia handi ustawiona bardzo wysoko. Nie powinno być tu męczenia buły, a więc worek z bramkami powinien otworzyć się szybko, a nie jeakieś klepanie piłeczką hehehe.

-2.5 w pierwszej połowie wezmę po 1.50 na bet365, chociaż tu można i spróbować wejść w -3.5 za 2.20 (tu juz bardziej spoko kurs)

 

Austria - Izrael 1 po 1.40 . Coś mi się widzi Austrię wychodzącą z naszej grupy. Austria powoli powinna wchodzić na dobre tory. Izrael po dobrym początku - odwrotnie. Jakaś zadyszka. Czas na reperowanie h2h.

 

ako 2.09. Na podwojenie :)

 

 
 
drogadomiliona 0

drogadomiliona

Droga do milona
cytat z dnia 8 października 2019 20:35 przez krysteeek

Tak jak kolega napisał. Typowe myślenie "bo ten wygrał z tamtym, to z innym lamusem też wygra" - pomyślał typowy Janusz i przewalił oczywiście kasę.

 

Ja spróbujęprzykombinować. Idę w stronę Belgów. Ofensywana drużyna i widać jakość. Linia handi ustawiona bardzo wysoko. Nie powinno być tu męczenia buły, a więc worek z bramkami powinien otworzyć się szybko, a nie jeakieś klepanie piłeczką hehehe.

-2.5 w pierwszej połowie wezmę po 1.50 na bet365, chociaż tu można i spróbować wejść w -3.5 za 2.20 (tu juz bardziej spoko kurs)

 

Austria - Izrael 1 po 1.40 . Coś mi się widzi Austrię wychodzącą z naszej grupy. Austria powoli powinna wchodzić na dobre tory. Izrael po dobrym początku - odwrotnie. Jakaś zadyszka. Czas na reperowanie h2h.

 

ako 2.09. Na podwojenie :)

 

 
Krystian też myślałem, nad Austrią aby spróbować ją dodać. 
To nie myślenie w ten sposób o jakim mówicie. Raczej prawo serii.
Mogę faktycznie zgodzić się co do Rosji, że jej 2 zwycięstwa są wątpliwe natomiast Hiszpania i Anglia wg, mnie są poza zasięgiem. 
 
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Holandia w końcu doczekała się mocnego pokolenia piłkarzy. Jest to bardzo ważny mecz dla gospodarzy, ponieważ wygrywając ten mecz zrównają się punktowo z Irlandią mając 1 mecz rozegrany mniej, a bilans bramkowy dużo bardziej korzystny. 
Wyniki Oranje w tych eliminacjach
  4:0 Białoruś
  2:3 Niemcy
  Niemcy 2:4
  Estonia 0:4
Poza przegranym meczem z Niemcami u siebie, w którym mieli więcej sytuacji bramkowych Holandia idzie jak burza. W tej kolejce podejmują słabą Irlandię na własnym obiekcie. Awans na EURO to mus dla tych zawodników. W obronie mają Dumfriesa, Van Dijka oraz De Ligta, w pomocy świetnie dysponowanego w ostatnich meczach De Jonga, Wijnalduma, a w ataku Depaya, który w tym sezonie jest naprawdę bramkostrzelny - Ci zawodnicy świadczą o sile tej reprezentacji i w tym meczu na pewno pokażą wyższość swoich umiejętności nad zawodnikami z Irlandii Północnej. 
Wyniki Irlandii w Grupie C
  2:0 Estonia
  2:1 Białoruś
  Estonia 1:2
  Białoruś 0:1
  0:2 Niemcy
Irlandia wygrała po prostu mecze z przeciwnikami, z którymi miała wygrać. Doszło do meczu z Niemcami i od razu przegrana, a w meczu po prostu nie istnieli - oddali zaledwie 1 strzał na bramkę Neuera. W wyjazdowych spotkaniach męczyli się z Estonią i Białorusią, ale udało im się wywieźć z tych stadionów 3 punkty. Zawodnicy Irlandii grają głównie w Championship - ok są solidni w jakimś stopniu, ale na tak grającą reprezentację Holandii to za mało w tym meczu, a tym bardziej na stadionie w Rotterdamie. 

Holandia handicap -2 @2,45 STS
Holandia wygra obie połowy - TAK @2,20

Nie rozumiem co ta Holandia zagrała. W 1 połowie 1 celny strzał na bramkę, w 2 połowie do bramki na 1:1 (80 minuty) zaledwie 2 celne strzały. Gdyby zaczęli strzelanie 5-10 minut wcześniej, myślę, że ten handicap wszedłby bez problemu.Austria pokazała siłę z Polską i tylko cud sprawił, że nasza reprezentacja zremisowała ten mecz. Dzisiaj przeciwnik słabszy od nas, w zasadzie piłkarzem mogącym sprawić zagrożenie jakiekolwiek obrońcom gospodarzy to Zahavi, ale w pojedynkę i przy takich obrońcach nie powinien mieć zbyt dużo do powiedzenia. Izrael teoretycznie matematyczne szanse ma na awans do EURO, ale nie oszukujmy się, w tej grupie Austria jest najsilniejszą reprezentacją z zawodnikami, którzy grają praktycznie każdy w niemieckiej Bundeslidze. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padła wygrana Izraela, która była wielkim zaskoczeniem dla każdego, ale od tego meczu Austria wygrała 3 spotkania i 1 zremisowała. Teraz mają świetną okazję do rewanżu za mecz w Izraelu i myślę, że pokażą swoją siłę oraz, że nie pozostawią złudzeń odnośnie - kto jest po prostu mocniejszy. Jeżeli Austria stworzy minimum tyle okazji bramkowych co z Polakami i napastnicy będą mieli troszkę więcej szczęścia to o wynik w tym meczu jestem spokojny. Dodam, że ten mecz dla gospodarzy jest bardzo ważny, ponieważ Słowenia, która jest przed nimi w tabeli gra wyjazdowy mecz z Macedonią, a tam wynik na tym terenie może być różny, a jeżeli Macedonia urwie punkty to wtedy Austria przy swojej wygranej wskakuje na 2 miejsce w grupie. 

Austria handicap -1 @2,15 STS Chorwacja aktualny wicemistrz świata w piłce nożnej podejmie u siebie Węgry, z którymi przegrali pierwszy mecz 2:1. Teraz czas na rewanż i przede wszystkim utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli, w której jest bardzo ciasno, a pozostały zaledwie 3 mecze do końca kwalifikacji. 
1. Chorwacja 10 pkt
2. Słowacja 9 pkt
3. Węgry 9 pkt
4. Walia 6 pkt
Gospodarze tego meczu mogą finalnie uciec nawet na 4 pkt drugiej drużynie co da im więcej spokoju w głowie na pozostałe dwa mecze w grupie, które zagrają przeciwko Walii (wyjazd) oraz Słowacji (u siebie). W tej kolejce mają w mojej opinii najłatwiejsze zadanie do wykonania patrząc na te pozostałe mecze do rozegrania i powinni to dzisiaj wygrać, żeby być spokojnym o awans na EURO. W bramce nadal bez Subasica, który leczy kontuzję od maja tego roku, ale zastępuje go młody 24-letni bramkarz Dinamo Zagreb, który już zaczyna 4 sezon jako podstawowy zawodnik tego klubu, co w takim wieku rzadko bywa na jego pozycji. Przed Livakovicem zagra zapewne Vida z Lovrenem, a więc dwaj doświadczeni obrońcy na boiskach europejskich, w pomocy oczywiście Modric, Brozovic czy Rakitic, którzy są liderami tej kadry, a w ataku Perisic i Rebic - pozostałe brakujące pozycje uzupełniają zawodnicy, którzy grają w solidnych zespołach i właśnie co najważniejsze - grają tam w podstawowych składach. Węgry nie mają tak silnej kadry, w zasadzie posiadają solidnego bramkarza - Gulacsi oraz środkowego obrońcę - Orbana, którzy występuję w RB Leipzig, pozostali zawodnicy są przeciętni i niczym się nie wyróżniają. 
Chorwaci w tych kwalifikacjach stracili 5 bramek w 5 meczach, natomiast Węgrzy strzelili do tej pory w tej samej ilości meczy 7 bramek. Myślę, że w tym meczu gospodarze nie dadzą zrobić sobie takiej krzywdy jak w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami i bez problemu ten pojedynek wygrają. 

Chorwacja handicap -1 @2,0 STS 
1+brak BTTS @1,95 STS 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Chorwacja - Węgry 

Powyżej 4.5 kartek 1.75 @betfan 
      


Według mnie najlepszy mecz ze wszystkich w tej kolejce do pogrania kartek. Po pierwsze sędziuje Daniele Orsato, a więc jeden z najbardziej overowych sędziów w Serie A ( średnia ponad 5 kartoników na mecz). Obydwa zespoły dzieli niewielka różnica w grupie, obydwa z wielkimi szansami na wyjazd na Euro 2020. Tutaj nie będzie odstawiani nogi, dokładając do tego zawsze gorący teren na Bałkanach i żywo reagujące trybuny kartki powinny pojawić się napewno. Węgrzy w tych eliminacjach wyłapali jak narazie najwięcej kartoników spośród wszystkich zespołów- aż 17 kartek w 5 meczach!!! Chorwaci do „czysto” grających ekip też nie należą- prawie 2 kartoniki na mecz. 



Czechy- Anglia

Powyżej 2.5 goli 1.80 @betfan 
      
Powyżej 2.5 goli + obie strzelą 2.50 @betfan       


Kurs mega przesadzony, a gole w Pradze powinny padać. Anglia w tych eliminacjach gra mega ofensywnie, przeciez w każdym ich meczu padały minimum 4 bramki, a ostatni mecz z Kosowem stanął na 8 golach. Jak Kosowo potrafiło Anglikom na ich terenie wcisnąć 3 bramki, to Czesi u siebie spokojnie jeden raz do siatki powinni trafić. Skład Czechów oparty głównie na piłkarzach grających w tegorocznym uczestniku Ligii Mistrzów- Slavii, uzupełniony solidnymi graczami z zagranicznych lig. Za plecami Czechów w tabeli Kosowo, z którym pewnie bezpośrednio będą walczyć o awans na Euro, w Pradze są w stanie powalczyć z reprezentacją Anglii, który w obronie nie wygląda najlepiej. 


Austria- Izrael 1 1.45 @eWinner
Łotwa - Polska (-1.5) 2 1.53 @eWinner
ako 2.22 
      

Tutaj gram takie ako, ponieważ kursy są delikatnie zawyżone w stosunku do innych buków. Na 2 bramkowe zwycięstwo naszej reprezentacji wszędzie jest max 1.35, tutaj prawie 20 groszy. Nie chce mi się powtarzać na temat Naszych, grają jak grają, ale to jest różnica klas, dodatkowo Lewy, Grosicki, Krychowiak w kapitalnych formach w swoich klubach, a Zieliński w ostatnim meczu z Torino najlepszy piłkarz na boisku. Austria zaczeła grać, ostatnio powinni z nami wygrać, trochę mieli pecha. Praktycznie cały skład grający na najwyższym poziomie w Bundeslidze, nie powinno być kłopotów z Izraelem. 

 


Płaską stawką do zagrania wybrałem sobie moim zdaniem zawyżone kursy:

Holandia- Irlandia Północna, pow 2 goli, pow 10 rożnych, pow 3 kartek  9.00 @betfan       

Bez żartów z tym kursem, Holendrzy grają ofensywną piłke, nabijają sporo rożnych, Irlandia północna od zawsze twarda w defensywie, mogą nie wyrabiać z szybkim Depayem, tym bardziej, że wciąż liczą się w walce o awans. Sędzia z Francji- najbardziej overowy w Ligue 1- ponad 5 kartoników na mecz. 

Włochy- Grecja powyżej 2.5 goli i brak bts 3.25 @betfan 
Macedonia- Słowenia powyżej 2.5 goli i bts 2.73 @betfan 
      
Norwegia- Hiszpania powyżej 2.5 goli i bts 2.50 @betfan 


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Kazachstan vs Cypr
Zwycięzca meczu: Kazachstan
Kurs (2.15)


Cypr słabiutko - zwycięstwo jedynie z San Marino, a remis u siebie właśnie z Kazachstanem. Uważam, że skoro Kazachowie na wyjeździe potrafili strzelić Cypryjczykom bramkę to u siebie wygrają bez problemu.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja bym uważał na Kazachstan, który ma dość dziwny skład na to zgrupowanie. Obie ekipy nie walczą o nic. Mogą być eksperymenty, a gospodarze nie są żadną potęgą, natomiast Cypr umie postawić trudne warunki. 

A nie mówiłem? :) Cypr wygrywa z Kazachstanem. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Rosja - Szkocja, Rosja lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,51  4:0
Holandia - Irlandia Północna, powyżej 2,5 gola, @1,59  3:1
AKO: 2,40 (bez podatku) betfan    

Na dziś próbuje takiego dubelka, Rosja u siebie jest mega mocna, wygrała wszystkie 3 spotkania i ma stosunek bramek 11:0, Szkocja praktycznie znowu zawaliła eliminacje i awans na mistrzostwa może już teoretycznie wywalczyć przez baraże w Lidze Narodów, chciałem najpierw zagrać w tym meczu czyste zwycięstwo Rosjan, ale sytuacja w grupie jest na tyle klarowna, że nawet strata punktów za bardzo im nie przeszkodzi w bezpośrednim awansie, Szkocja nie ma nic do stracenia i powinna zaatakować gospodarzy, może uda im się strzelić jakąś bramkę, na co w sumie liczę, wtedy Rosjanie raczej nie będa chcieli przegrać przed własną publicznością i powinni przynajmniej wyrównać dlatego wybrałem zakład łączoną Rosja lub remis i powyżej 1,5 gola, wiem, że dwa ostatnie spotkania domowe wygrali po 1:0 i to teoretycznie przeczy mojemu typowa, ale tak jak wspomniałem liczę, że nie mająca nic do stracenia Szkocja strzeli przynajmniej honorową bramkę wtedy ten niski over powinien zostać pokryty.
Drugi typ to over bramkowy w meczu Holendrów, sytuacja w grupie wygląda tak, że prowadzą Niemcy, druga jest niespodziewanie właśnie Irlandia Północna, a za nią Holandia, ale Oranje mają rozegrany mecz mniej, dlatego przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie mogą wskoczyć nawet na fotel lidera i wszystkie 3 zespoły będą miały po 12 punktów, dlatego liczę, że Holendrzy wygrają i na pewno nie zadowoloną się minimalnym zwycięstwem, a będą dążyć do podreperowania bilansu strzeleckiego, który może mieć znaczenie przy końcowym rozrachunku. Gospodarze wystąpią najmocniejszym składzie co też powinno mieć wpływ na wynik, ogólnie sami są w stanie strzelić te 3 gole. Holandia, która opuściła dwa ostatnie wielkie turnieje (EURO 2016 i Mundial 2018) zrobi wszystko, żeby ponownie zaistnieć w międzynarodowej piłce, a mają znowu świetne pokolenie piłkarzy. W obu domowych meczach podopiecznych Koemana padło w sumie 9 goli, co daje średnią 4,5, natomiast Irlandia Północna dotychczas 2 razy grała w delegacji i 2 razy wygrała, w tych meczach padło w sumie tylko 4 gole, co daje średnią równe 2 gole na mecz. Jednak dzisiaj liczę na siłę ofensywną gospodarzy, a może i gościom uda się zaskoczyć obronę Holendrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
windover 21,6K

windover

Użytkownik

ROSJA VS. SZKOCJA 
RUSSIA (4-3-3): Guilherme; Fernandes, Semenov, Dzhikiya, Zhirkov; Ionov, Ozdoev, Akhmetov; Golovin, Dyzuba, Cheryshev
SCOTLAND (4-2-3-1): Marshall; O'Donnell, Mulgrew, Devlin, Robertson; McLean, McGinn; Snodgrass, Forrest, McGregor; Christie
- Reprezentacja Rosji już dziś praktycznie może zapewnić sobie awans na finały euro 2020 ,sytuacja w grupie I jest taka ,że z kompletem punktów przewodzi Belgia a na trzecim miejscu z dorobkiem zaledwie 7.oczek jest Kazachstan ,co sprawia że pierwsza dwójka już praktycznie jest pewna awansu a walka może się toczyć jedynie o pierwszą lokatę (choć tak naprawdę umówmy się Belgia jest poza zasięgiem).
- Gospodarze poza efektownym zwycięstwem nad San Marino (9-0) szału nie robią przed własną publicznością ,wygrane z Cyprem (1-0) czy też takim samym bilansem z Kazachstanem (1-0). W tym miejscu warto też wspomnieć o Artem Dzyuba zawodniku Zenitu który w tych eliminacjach ma na swoim koncie aż sześć trafień.
- S. Cherchesov trener Rosji nie będzie mógł skorzystać z  Shunin, Anton Miranchuk, Aleksei Miranchuk , Gazinsky , Dzagoev , Smolov , Nababkin.
- Szkocja praktycznie nie ma już czego szukać w tych eliminacjach ,bo sześciu meczach mają na swoim koncie zaledwie sześć oczek (wygrane z San Marino 2-0 oraz Cyprem 2-1) a nie ukrywajmy,że dziś w Moskwie na Stadion Luzhniki też nie będą faworytem ,na szczęście mecze z Belgią mają już za sobą więc w pozostałych meczach u siebie z Kazachastanem i San Marino czy też w wyjazdowym meczu na Cyprze mogą sięgnąć nawet po komplet punktów co zdecydowanie poprawiłoby postrzeganie tych eliminacji.
- Goście dziś bez  Tierney , Bain , McKenna , Cooper, Jack , Henley , McBurnie ,a ponadto zawieszony jest McTominay. 
- Mój typ to poniżej 2,5.gola dlaczego tak? Rosja poza meczem z San Marino praktycznie nic nie strzela u siebie jest faworytem okej ale liczę na tę statystykę poza tym rywale w tych eliminacjach strzelili tylko cztery bramki ,więc to może się udać.

typ: poniżej 2,5.bramki @ 1.75 / unibet   
 ​
 
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Austria - Izrael 
Eran Zahavi strzeli gola @3.20 Fortuna 
    

W naszej grupie panuje ścisk, dlatego dzisiejsze starcie na pewno będzie emocjonujące. Izrael przyjedzie z myślą że trzeba będzie tu zdobyć punkt, a najlepiej trzy żeby pozostać w walce o wyjście z grupy. Jak na razie te mecze im nie do końca idą, ostatnie 3 spotkania to przegrana 3:2 ze Słowenią, 1:1 z Macedonią i przegrana 4:0 z Polską. Izraelczycy mają jednak atut w postaci swojego snajpera, Erana Zahaviego, który po prostu strzela jak na zawołanie. W klubie praktycznie co mecz zdobywa gola, wiadomo liga chińska, ale jego forma przekłada się także na reprezentacje, dla której w w 6 meczach eliminacji strzelił aż 9 goli. Te zespoły grały już raz ze sobą w tych eliminacjach, Izrael wygrał wtedy u siebie 4:2, a hattricka zdobył nie kto inny jak bohater mojej analizy. Oczywiście, na wyjeździe gościom nie będzie łatwo, ale Austria to znowu nie jest hegemon w grze obronnej, oni też preferują grę do przodu, także myślę że Izrael ma szansę strzelić. Patrząc na to że 9/11 goli Izraela w eliminacjach zdobył Zahavi, stawiam na to że dziś również wpiszę się na listę strzelców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ukraina idzie jak burza w walce po awans na EURO, dzisiaj zagrają z najsłabszą drużyną grupy B, która zdobyła 4 bramki, a straciła 15 w 5 meczach. Gospodarze natomiast do tej pory stracili tylko jednego gola, a strzelili ich 11 i są liderami grupy. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami to pewna wygrana Ukrainy 3:0, gdzie Litwa grając na swoim stadionie oddała zaledwie 1 celny strzał na bramkę. Dzisiaj zadanie przed nimi jeszcze trudniejsze, bo Ukraina grając u siebie nie przegrała od 7 meczy, w których straciła tylko 4 bramki w tym 2 w ostatnim meczu przeciwko Nigerii, który był towarzyski. Litwa to słaby zespół, typowy dostarczyciel punktów, w wyjazdowych czasem uda im się coś strzelić, ale są to gole z przypadku. Wg mnie zobaczymy dzisiaj kolejną pewną wygraną zawodników Ukrainy, a dodatkowo przyjezdni nie zdobędą bramki. 
powyżej 2,5 bramki w meczu + brak BTTS @1,95 STS  Portugalia dość niemrawo weszła w te kwalifikacje - w 1 kolejce remis z Ukrainą, w 2 kolejce remis z Serbią, dwa kolejne mecze to wygrane przeciwko Serbii oraz Litwie. Dzisiaj dostają na rozkład drugą najsłabszą drużynę grupy B, która już dawno nie dostała porządnego lania, a dzisiaj ku temu idealna okazja. Portugalia aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli i traci do Ukrainy 5 pkt, ale ma o jedno spotkanie rozegrane mniej, a przed nimi jeszcze mecz wyjazdowy z liderem, więc mogą jeszcze wywalczyć 1 miejsce. Luksemburg zdobył 4 punkty w meczach z Litwą, pozostałe 3 mecze przegrał. Gospodarze zdobywać bramki potrafią i mają kim to robić - przeciwko Litwie 5 bramek, przeciwko Serbii 4 bramki, dzisiaj w końcu mecz u siebie, więc kibice będą wymagać od zawodników paru bramek co nie powinno stanowić większego problemu. 
Portugalia powyżej 3,5 bramki w meczu @2,13 STS  Czarnogóra zalicza fatalne kwalifikacje.. Jeszcze niedawno walczyli z Polską w kwalifikacjach do MŚ, gdzie zajęli 3 miejsce, a teraz dostali chyba jakąś blokadę, bo nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć. Kadrę mają dość zbilansowaną, a ich największą gwiazdą jest Savic, który gra w Atletico Madryt. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 1:1 gdzie Bułgaria dostała rzut karny w 82 minucie meczu i wywalczyła sobie tym 1 punkt. Dzisiaj widzę w końcu przełamanie gospodarzy, którzy potrafią zagrać efektywnie w piłkę. Bułgaria ma słabszą kadrę, Popov, który jest podstawowym napastnikiem nie strzela praktycznie nic od paru sezonów, a więc kto miałby dzisiaj zagrozić obronie, którą zarządza Savic? W ataku mają Mugose, który gra w Korei i w tym sezonie w rozgrywkach klubowych zaliczył już 13 trafień, a taki napastnik na obronę Bułgarów powinien wystarczyć. Widzę w tym meczu pierwszą wygraną gospodarzy w tych kwalifikacjach.
1 @2,15 STS  
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Czechy - Anglia

Typ: 1drużyna strzeli 1-72 min    Kurs: 2.02   fortuna    

Dziwnie duży kurs na to wydarzenie.Czesi mieliby problem ze strzeleniem gola w dodatku u siebie?
Anglicy w obronie nie grzeszą co udowodniło ostatnio Kosowo tak więc myśle,że można spokojnie grać.
Czasu dużo i myśle,że powinno się udać.

e: długo nie trzeba było czekac

Wynik: gol w 9 min

Andora - Mołdawia

Typ: 2    Kurs: 2.15    fortuna    

Dodatkowo jeszcze dziś Mołdawia. Obie ekipy słabe ale jednak myśle,że goście powinni sobie poradzić. Andora to jednak koło San MArino i Gibraltaru najsłabsze ekipy na naszym kontynencie.Szału z bramkami się nie spodziewam ale myśle ,że skromne 0:1;0:2 powinno być

e: czerwo zalatwilo sprawe

Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Turcja - Albania 1 @1.51 Fortuna     

Grupa H jest bardzo wyrównana. Turcja zajmuje w niej 1 miejsce z 15 punktami w 6 meczach (tylko jedna porażka), ale tyle samo punktów ma Francja, a tylko 3 punkty mniej ma Islandia. Dzisiejsze zwycięstwo na własnym terenie to mus. Trzeba powiedzieć że Turcja gra naprawdę dobrze, zwłaszcza u siebie, gdzie w 3 meczach zdobyli komplet punktów z bilansem bramek 7:0, pokonując m.in Francję (2:0). Turcja to ciężki teren, fanatyczni kibice i niesamowita atmosfera sprawiają, że każdemu się tutaj gra ciężko. Albania to zespół ze średniej półki, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Od czasu do czasu potrafią zaskoczyć i urwać komuś punkty, ale raczej właśnie w starciach u siebie, na wyjazdach tak kolorowo to nie wygląda. Biorąc pod uwagę te czynniki, uważam że gospodarze zgarną dziś ważne 3 oczka.

Czechy - Anglia 2 @1.51 Fortuna     

Anglia jak na razie brnie jak burza przez eliminacje. Po 4 meczach ma komplet punktów i aż 19 strzelonych bramek. Siła ofensywna Anglików robi naprawdę duże wrażenie. Przy tym stracili 4 bramki, w tym 3 w meczu z Kosowem. Dziś będzie okazja na odskoczenie Czechom (różnica wynosi 3 punkty przy jednym meczu rozegranym mniej) której nie będą chcieli zmarnować. Czesi u siebie prezentują się dobrze, mają dwie wygrane w dwóch meczach (2:1 z Bułgarią, 3:0 z Czarnogórą), ale ich dzisiejsi rywale to przynajmniej dwie półki wyżej i szczerze wątpię że nasi południowi sąsiedzi będą w stanie zatrzymać rozpędzonych Anglików. Obie drużyny mierzyły się już raz w tych eliminacjach, Anglia wygrała u siebie aż 5:0. Co prawda mecz meczowi nie równy i nie liczę na aż tak wysoki rozmiar wygranej, ale myślę że ofensywa gości załatwi im dziś 3 punkty.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

CZECHY VS. ANGLIA 
CZECH REPUBLIC (4-2-3-1): Vaclik; Coufal, Celustka, Brabec, Boril; Darida, Soucek; Masopust, Kral, Jankto; Schick
ENGLAND (4-3-3): Pickford; Alexander-Arnold, Keane, Maguire, Chilwell; Henderson, Rice, Barkley; Sterling, Kane, Rashford

- Wygląda na to ,że nasi sąsiedzi w końcu liczą się walce o wyjazd na dużą imprezę i póki co nie jest źle ale oprócz nich takie marzenia ma jeszcze reprezentacja Kosova która traci do nich zaledwie jeden punkt (dziś pauzuje ,ale w Poniedziałek będzie na odwrót i to rywale zagrają bardzo ważny mecz z Czarnogórą) ,koniec końców walka o awans będzie trwała do samego końca. Czechy w tych eliminacjach dwukrotnie ograli Czarnogórców oraz Bułgarów (raz 2-1) do tego była wyjazdowa klęska z właśnie dzisiejszym rywalem (0-5) oraz wcześniej wymienionym Kosovem (1-2)
- W szeregach gospodarzy na boisku nie zobaczymy kontuzjowanych Pavelka, Novak, Hovorka, Suchy oraz Kalas.
- Anglicy idą pewnie po swoje po czterech meczach mają na koncie komplet punktów i przewodzą stawce w grupie A. We wszystkich rozegranych meczach tylko Kosovo na St. Mary's Stadium nawiązało walkę przegrywając (3-5) w pozostałych meczach padały jednostronne wyniki więc nie ma co się rozpisywać kto tu jest faworytem.
- Warto wspomnieć o skutecznych R. Sterling oraz H. Kane którzy na swoim koncie mają po sześć bramek. G. Southgate dziś do dyspozycji nie będzie miał  Loftus-Cheek, Wan-Bissaka, Stones, Delph a ponadto zgrupowanie opuścił James Maddison który na pewno po cichu  liczył na debiut w kadrze ''Synów Albionu'' a podobnie ma się sytuacja  Toma Heatona.
- Anglicy na pewno przystępują do tego meczu w roli faworyta i są praktycznie pewni awansu ponadto spróbuje pobrać kurs bts ,bo u siebie Czesi raczej znów nie polegną (0-5) a na pewno będą chcieli nawiązać walkę.

typ: Anglia @ 1.68 /unibet   
typ: bts @ 1.73 / 1xbet   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Czechy vs Anglia
STRZAŁY CELNE więcej niż 8.5 @ 1.64  etoto

Mecz grupy A jest chyba jednym z najciekawszych dzisiejszego wieczoru. Gram typ na strzały celne, bo wydaje mi się on całkiem fajną opcją na to spotkanie. Anglicy jak wiadomo póki co w eliminacjach imponują skutecznością i ofensywną grą - 4 mecze, 19 goli - to wygląda naprawdę dobrze, nawet jeśli rywale to nie jest europejska czołówka. W każdym spotkaniu liderzy grupy A oddawali przynajmniej 6 celnych uderzeń na bramkę rywali i nie widzę przeciwwskazań, aby i dziś było tak samo. Chyba tylko w jednym meczu z udziałem Anglików suma celnych uderzeń była niższa niż podana przeze mnie linia. Czechy przed własną publicznością na pewno będą za wszelką cenę chcieli pokazać się z lepszej strony, niż w przegranym 0:5 meczu na Wembley. Kosowo w tabeli jest tuż za nimi i choćby remis byłby wręcz zbawieniem dla wiceliderów grupy A. Liczę na niezły mecz i myślę, że 9 celnych uderzeń to nie jest wygórowana linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Finlandia
Typ: Teemu Pukki strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna

Finowie radzą sobie znakomicie w tych eliminacjach. Zajmują drugie miejsce w grupie, ustępując tylko Włochom. Po 6 meczach mają 12 punktów i bilans bramek 8:4. Squadra Azzurra była jedynym zespołem, który znalazł drogę do fińskiej bramki oraz pokonał kadrę Puchaczy (2:0 i 2:1). Reprezentacja z Bałkanów po wygranej z Armenią u siebie dostała zadyszki i od tego momentu pokonała tylko Liechtenstein (oraz zremisowała z Grecją mimo prowadzenia 2:0). Fakt, że u siebie jeszcze nie przegrali spowodował, że bukmacherzy uważają ich za faworytów, jednak moim zdaniem faworytami nie są. W ostatniej kolejce Bośnia przegrała na wyjeździe z Armenią 2:4, a Finowie przegrali u siebie z drużyną z Półwyspu Apenińskiego 1:2.

Oba zespoły grały już ze sobą w tych eliminacjach - w czerwcu na Ratinan stadion w Tampere gospodarze wygrali 2:0 po dwóch golach Pukkiego, który jest najskuteczniejszym napastnikiem fińskiej kadry - strzelił 5 z 8 goli w tych eliminacjach, w tym 1 Włochom. Myślę, że i tym razem gracze Suomi strzelą przynajmniej jednego gola i jego autorem będzie napastnik Norwich City, który również w Premier League radzi sobie nieźle, bo w 8 spotkaniach strzelił 6 goli. Warto dodać, że Pukki jest również wykonawcą rzutów karnych w reprezentacji Finlandii, co dodatkowo zwiększa szanse na strzelenie przez niego gola. Kurs na to zdarzenie jest kuszący, dlatego próbuję.

  Tragiczny mecz Finów. W tym spotkaniu stracili tyle goli, ile przez całe eliminacje do tej pory. 4:1, strzelcem gola Joel Pohjanpalo wprowadzony w drugiej połowie.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

DANIA VS. SZWAJCARIA 

DENMARK (4-2-3-1): Schmeichel; Dalsgaard, Kjaer, Christensen, Larsen; Hojbjerg, Delaney; Poulsen, Eriksen, Braithwaite; Dolberg
SWITZERLAND (3-5-2): Sommer; Elvedi, Schar, Akanji; Mbabu, Zakaria, Xhaka, Freuler, Rodriguez; Embolo, Seferovic

- Reprezentacja Danii w grupie D nie poniosła jeszcze porażki ,ale póki co po dwóch wygranych i trzech remisach jest zaledwie drugie miejsce a w ostatnim meczu eliminacji będzie czekał ich bardzo ciężki wyjazd do Irlandii ,gdzie zmierzą się właśnie z liderem grupy. Gospodarze mocno skomplikowali sobie sprawę awansu po ostatnim remisie przed własną publicznością z Gruzją (0-0) i tak naprawdę w przypadku braku wygranej w dzisiejszym meczu remis to może być mało w kontekście interesujących ich miejsc 1-2.
- Na Telia Parken w Kopenhadze miejscowi dziś tylko bez kontuzjowanego N. Jorgensena ,a więc Å. Hareide pracujący z kadrą od Września 2018.roku będzie mógł wystawić najsilniejszą ''11'' z Eriksenem (trzy bramki w eliminacjach) czy Dolbegiem na czele.
- Szwajcaria tak samo jak rywal w tych eliminacjach jeszcze nie przegrał ,rozgrywając zaledwie cztery mecze goście dwukrotnie remisowali z Danią (3-3) oraz Irlandią (1-1) w pozostałych meczach bez większych problemów ogrywali Gruzję (2-0) czy Gibraltar (4-0) ,co przekłada się na 8.oczek i trzecie miejsce (1.mecz rozegrany mniej) zaś we Wtorek przed własną publicznością zmierzą się z przewodząca stawce Irlandią
- Duńczycy dziś bez kontuzjowanychShaqiri , Zuber oraz Klose.  Najlepszym strzelcem zespołu jest Danis Zakaria (2.bramki) pomocnik Borussia M'gladbach. 
- Bardzo ważny mecz dla gospodarzy zaś goście i tak są faworytem w pozostałych trzech meczach więc remis lub przegrana w przypadku dalszych wygranych Irlandii może się okazać katastrofą dla Danii i tej możemy nie zobaczyć na finałach Euro 2020.

typ: obie strzelą @ 1.92 / unibet   
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A


Polska- Macedonia

Powyżej 4.5 kartek 2.15 @betfan 
      


Sędziuje Pan Lahoz więc chyba najbardziej overowy sędzia w Europie. Linia 5 kartek po takim kursie trzeba zagrać, tym bardziej, że będzie to mecz walki. Macedonia jeśli chce pozostać w walce o awans na Euro musi dzisiaj w Warszawie dać z siebie wszystko. Glik i Bednarek będą mieli problemy z szybkim i technicznym Elmsem, który obecnie jest największą gwiazdą Macedonii. Zwycięstwa Polaków po takim kursie nie zagram, ale kartki tutaj powinny być, Hiszpański sędzia jest z tego znany, że rzuca je na lewo i prawo. Dodam, że w pierwszym meczu było 5 kartek w tym jedna czerwona. 



Kosowo- Czarnogóra 

Kosowo wygra 1.70 @betfan 
      


Kosowo od 10 spotkań nie przegrało u siebie, a jutro czeka ich arcyważne spotkanie z Czarnogórą, która gra już o nic. Po wygranej Czechów z Anglikami, sytuacji Kosowa w grupie trochę się skomplikowała. Trener Challandes porotował składem w towarzyskim meczu z Gibraltarem, tam paru podstawowych graczy odpoczywało, aby na jutro wszyscy byli gotowi w 100%. Kto oglądał mecz Kosowa z Anglikami na wyjeździe sam widział jak odważnie grali, w drugiej połowie Anglia nie istniała, szkoda, że skończyło się na 5:3. Kosowo ma bardzo ciekawą drużynę- jest Zeneli z Reims, Berisha z Lazio, Muriqi z Fenerbahce, który strzela jak na zawołanie, a co najważniejsze wraca do składu ofensywny pomocnik Werderu- Rashica. Z takim składem jutro powinni poradzić sobie, tym bardziej, że z w ostatnim meczu największa gwiazda Czarnogóry i piłkarz Atletico - Savic doznał kontuzji i nie wystąpi jutro. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom