>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
W ostatnich dniach to co zarobiło się na NHL to trochę na europejskim hokeju stracone, ale też coś zaproponuje na dziś. Tak sobie myślę, że Sibir dobrze sobie radzi na swoim lodzie, grę Dynamo opisał już kolega powyżej. Nie mam tutaj przekonania, w którą stronę grać co do zwycięstwa bo myślę, że może to iść w obie strony zależy od formy dnia ekip, dlatego sam zagram zakład na to, że obie drużyny strzelą po 2+ i za drobniaki remis bo coś mi tutaj właśnie tym remisem pachnie. Oczywiście to wyłącznie luźna propozycja, nie radzę grać wysokimi stawkami.

Obie strzelą 2+ @2,13  
Remis @3,7  

Edit: ale bieda z bramkami dziś
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 18:30 (9.10.2019)
Spotkanie: Dinamo Riga - Dynamo Mińsk
Typ: Over 4.5
Kurs: 1.95
Bukmacher:
STS

Jako, że mamy przerwę reprezentacyjną i nie ma poważnych rozgrywek piłkarskich znowu wybrałem typ posługując się prostą matematyką i upraszczając grę do kilku najważniejszych liczb. Sytuacja wygląda następująco:

Średnia bramek w meczach:

- Dynamo Mińsk 5.6
- Dinamo Riga 5.1

Liczba spotkań z wynikami Over 4.5:

- Dynamo Mińsk 11/14
- Dinamo Riga 8/14

W 67.8% przypadków mecz jednej z tych ekip kończył się wynikiem over 4.5. Do tego dochodzi bardzo wysoka średnia bramek na mecz, która mówi nam, że w tym spotkaniu najpewniej padnie 5 lub 6 goli. Zatem prawdopodobieństwo zaistnienia wyniku powyżej 4.5 goli jest wyraźnie wyższe niż 51.28% - a na takim poziomie wycenia je kurs 1.95.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Coś na jutro:

Kunlun - Niżnekamsk

Gospodarze wracają do siebie po bardzo długiej serii meczów wyjazdowych, która poszła przeciętnie. Zdarzyły się niezłe mecze jak zwycięstwo z Kazachstanie czy wygrana z jutrzejszym rywalem. Ale też porażki z Amurem z Admiralem. Kilka razy już o nich pisałem, drużyna lekko odstająca wg mnie od innych drużyn KHL. Co do gości, po niezłym początku mocno dołują, teraz są w trakcie tripa po wschodzie, dwie porażki z Admiralem i Sibirem. Zwróciłem uwagę na liczbę strzałów jakie oddali w tych meczach i było to ponad 30. Także Wilki całkiem nieźle stwarzają sobie sytuację, tylko brakuje skuteczności. Liczę na to, że jutro się z tym poprawią i pokonają Chińczyków. Niznekamsk przegrał 4 ostatnie mecze, długa seria jak na KHL, myślę, że jutro się skończy

Niznekamsk x2 - 1,67   

Ufa - Barys

Ufa ma naprawdę mocny i solidny skład, jednak często zdarzają się jej wpadki (np. 0-3 z Magnitką czy porażka z Czerepowcem). Czegoś brakuje w tym sezonie, żeby być w ścisłej czołówce, mimo świetnej pary napastników Omark - Hartikainen. Jutro przyjeżdża Barys, który ostatnio w świetnej formie. Jeśli gospodarze zagrają tak jak ostatnio z Magnitogorskiem to nie ma szans, żeby wygrali ten mecz. Idę w stronę Kazachów, którzy imponują swoją postawą w ostatnich meczach.

Barys x2 - 1,7   

Czerepowiec - Spartak

Tutaj lekko podbijam kurs do kuponu, dwie overowe drużyny z tego sezonu, obie tracą dużo goli. Czerepowiec 44 - tylko Dynamo Ryga traci więcej, Spartak 42. Ekipa z Moskwy ostatnio trochę się poprawiła w tym elemencie, ale jutro liczę na otwarty mecz i trochę goli. Niska linia powyżej 3,5 - Severstal na 15 meczów pokrywał ją w 14. Spartak w 11/16.

over 3,5 - 1,4   
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Po krótkiej nieobecnosci wracam do KHL, bedzie krótko bo czas goni

Cherepowiec - Spartak

Poczatek sezonu dla gosci był bardzo trudny, trener Znarok musiał sie dobrze rozeznac komu jakie funkcje na lodzie moze przydzielic, musial sie przekonac ze Spartak to nie SKA i inaczej podejsc do pracy, kilka ostatnich meczy bardzo dobrych w ich wykonaniu( pomijam tez z CSKA bo tam były inne historie) i mysle, ze dobra passe beda kontynuowali. Cherepy po dobrym poczatku w delegaci słabo ale i gra jakby siadła, niemniej jednak u siebie gracze Razina beda walczyc, ja spodziewam sie jednak zwyciestwa gosci, bo i forma i roster po ich stronie , do gry proponuje podporke

Spartak z x kurs 1,39    

Torpedo NN - Vitjaz

Goscie spod Moskwy to napewno rewelacja pierwszego miesiąca gry , pokonali kilku mocnych rywali, w tym bardzo szczesliwie mistrza CSKA, mysle ze ten miesiac nie bedzie tak udany ale ze ponizej pewnego poziomu nie zejda, ostatni mecz sporo problemów z Rygą ale dzis jada na trudny teren i mysle ze ciezko edzie wywieżź pełna puke, ja w tym meczu licze na gospodarzy którzy u siebie sa w stanie pokonac kazdego, mimo straty Lindbecka stawiam na NN

Torpedo NN z x kurs 1,43    

ako 1,99 fortuna    
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Traktor Czelabińsk- Dynamo Moskwa - X2 1.58 fortuna  

Oba zespoły grają nie równo wygrywają, przegrywają grają nie równo u buków faworytem tego spotkania jest Traktor. Ja natomiast twierdze, że to drużyna z Moskwy jest niedoceniana ,gospodarze u siebie wygrali tylko jedno spotkanie na sześć meczów bilans okropny.Dynamo to nie są leszcze,żeby bać się meczu w Czelabińsku i mają w swojej drużynie dwóch bardzo dobrych zawodników jakimi są Petersson i Shipachyov ,którzy punktują najwięcej w swojej drużynie i na nich dzisiaj liczę, że pociągną drużynę i na pewno nie przegrają.

Czerpowiec- Spartak Moskwa -3.5 over 1.40 fortuna   

Tutaj będzie krótko gospodarze dużo strzelają i dużo tracą na piętnaście spotkań czternaście razy pokryli tą linie, Spatak natomiast rozegrał szesnaście spotkań i jedenaście razy pokrył tą linie. Patrzą w bezpośrednie spotkania po między obiema drużynami też pada sporo bramek i liczę na to ,że obie drużyny pokryją dzisiaj tą lnie na luzie.

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja również powoli wracam do tematu, ale dzisiaj trochę z przymrużeniem oka. Spróbuję ustrzelić jakiś remis z racji tego, że w dzisiejszych spotkaniach nie biorą udziału ekipy z czołówki, ale w większości drużyny na podobnym poziomie. Poniżej bez większych wyjaśnień zamieszczam mecze w których - według mnie - prawdopodobny jest remis. Każda z ekip zagra z przeciwnikiem z podobnej półki jak już wspomniałem. Poza tym ostatnie spotkania niektórych druzy były na styku. Sprawdźmy co z tego wyniknie.


Kunlun - Neftekhimik @4,00  
Traktor - Dynamo @3,72  
Torpedo - Podolsk @3,75 
Severstal - Spartak @3,85 


 

Jeden wielki       - więcej już takich wybryków w moim wykonaniu nie zobaczycie :)
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Witam !!

UFA - BARYS

Spodziewam się dzisiaj pojedynku bramkarzy.

Metsola - 14G, 93,37%, 1,96 GAA, 2 SO
Karlsson - 7G, 96,47%, 1,01 GAA, 1 SO

UFA u siebie nie pozwala na wbicie dużej ilości bramek - 3x 2 bramki, 1x 5 bramek, 1x 0 bramek, 2x 1 bramka i 1x 3 bramki

Karlsson pozwolił tylko w 1 na 7 spotkań pokonać się 2x, generalnie - co pokazują statystyki, mega trzyma skuteczność.

under 4.5
1.80
Betfan

   1-2 
Stawka 5/10
(
gram w dublu z Pelicans 60' w LM czyli 5j (500 zł) - 13j do wyjęcia)
 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Gwiazda drużyny Dynamo Moskwa Shipachyov ostatnio słabo punktuje, ale to tylko kwestia czasu kiedy  się przełamie i forma przyjdzie do zawodnika, który w ubiegłym sezonie dostarczył 76 punktów w 72 meczach, a w tym sezonie 15 punktów w 15 meczach. Dzisiaj jest okazja, bo grają z Traktorem, który ma problemy w defensywie i traci dużo bramek.

Vadim Shipachyov SG @2.60  
Vadim Shipachyov +1,5PK @2.75  
kursy Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 15K

mijon

Użytkownik
Dziś cieżkie mecze tak na prawdę do wytypowania, nawet jeśli chodzi o kanadyjki więc z kursami też nie będe szarżował ale poluje na dwóch zawodników także zobaczymy co z tego będzie.

1.Jordan Schroeder (Niżny Nowograd) +0,5 pkt 1.6 k fortuna    

Dwie sąsiednie ekipy zmierzą się miedzy sobą Niżny (4 miejsce)  z Vitjazem (3 miejsce) mecz z tych wyrównanych minimalnym faworytem jest Niżny i też tak bym szedł jeśli miałbym na nich grać (razem z dogrywką 1.77k) podolsk ostatnio męczarnie ze słabiutką Rigą dopiero na początku 3 tercji zdołali szybko wbić dwie bramki i tak pozostało do końca spotkania i wygrali 2-1, natomiast Niżny po zaciętym boju w delegacji po rzutach karnych pokonali Magnitke, która powoli małymi kroczkami wraca na właściwy tor, ale gram Jordana który praktycznie w każdym meczu jak nie strzela to asystuje w AHL też świetnie sie spisywał obecnie 6 bramek i 6 asyst wyprzedza go jedynie kolega Damri Zhafyarov o 1 bramke, warto też wziąć pod uwagę Genoweya 2.0 k   


Martin Karsums (Spartak Moskwa) +0,5 pkt 1.82 k fortuna    

Tutaj grałbym na Spartak (z dogrywką 1.69k) lepiej wyglądają kadrowo i jakościowo, grają całkiem solidny i przyjemny dla oka hokej co z resztą było widać ostatnio w meczu SKA, mają kim straszyć doświadczony Karsums co w dogrywce właśnie dał wygraną swojej drużynie,do tego Khohlachev jeszcze za bardzo się nie obudził,Daugavins,Hanzl czy nowy fundament obrony Hersley ekipa z dużym  potencjałem,Czerpowiec specjalnie jakoś nie zachwyca mają swoje przebłyski ale nie wydaję mi się że wyjdą zwycięską w tym meczu, ale gram na wspomnianego Martina obecnie lider jeśli chodzi o zdobycze punktowe 7 bramek i 3 asysty inna opcją jest Hanzl +0,5pkt 1.95 k   






















 
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Jak gra w tym sezonie Dynamo Ryga widać. Przed sezonem strasznie się osłabili , stracili podstawowego bramkarza który był mocnym punktem zespołu oraz najlepszych punktujących Majoneza i Widelca. Dynamo Mińsk za to zaskakuje pewnie nie jedną osobę tym jak prezentują się na lodowisku a zwłaszcza jak mocno punktują. Nikt nie spodziewał się po kiepskim okienku i meczach przedsezonowych takich wyników. Dla mnie mecz kluczowy dla łotyszy, idealny na przełamanie. Tymbardziej gdy w tle mamy mocne osłabienie w bramce drużyny z Mińska , brak dwóch podstawowych bramkarzy. Prawdopodobnie zagra Karnaukhov który nie grał od lutego. Szukam punktów gospodarzy bo kursy będą dobre.

Dinamo Riga -1,5 @4,25  
Dzerins [email protected]  
Darzins [email protected]  
Berglund [email protected]  
Berglund punkt @2,75  

Szkoda tej trzeciej tercji za dużo kar ale jest w końcu zwycięstwo :)
 
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
KHL 18:30
Cherepovec - Spartak Moskwa
Spartak over 2.5 @1.95
   myślę że już mogę rozliczyć i zrobić przerwę od ruskich.. 
Spartak 60' @2.05    

Już nie ma czasu zbytnio się rozpisywać zresztą dużo kwestii poruszyliście, wystarczy spojrzeć z kim ostatnio grał Spartak i nie sądzę aby miał jakieś wielkie problemy z Czerpowcem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Avtomobilist lub remis 2,02 Unibet       
SKA St. Petersburg - Avtomobilist JekaterynburgBardzo wysoki kurs na gości trochę mnie dziwi. SKA zmierzy się z nimi po trzech porażkach z Kazaniem, Traktorem i Spartakiem. Avtomobilist radzi sobie ostatnio trochę słabo. Grają w kratkę, więc oba zespoły są w podobnej formie. Zarówno u jednych jak i drugich obsada bramki solidna. Defensywa i formacje ofensywne radzą sobie podobnie. Mecz zapowiada się na dobre, ale wyrównane widowisko. Jeśli mam zaryzykować zakład na gospodarzy z kursem ~1,70 to wolę postawić na przyjezdnych z remis z większym kursem, ponieważ według mnie będzie to mecz może nie 50/50, ale SKA nie będzie miało łatwego zadania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Kunlun - Nizniekamsk

Typ: 2 60'    kurs: 2.95    fortuna    

Ja dziś gram na gosci. Porażka u siebie niedawno wczoraj porażka czas najwyższy na rewanż.  Zespół z Chin nie jest aż tak dobrym zespołem aby notorycznie z nim przegrywać.  Czas pokazać moc i liczę ze to nastąpi dziś.  Kurs całkiem przyzwoity. Jeśli ktoś nie lubi ryzyka to myślę że spokojnie można pokusić się o 2 łącznie z dogrywką I karnymi ale liczę ze nie.będzie to potrzebne

Wynik: 2:1
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
 Kunlun -Nizniekamsk - 1 zwycięstwo z dogrywką 1.67 fortuna  

Będzie krótko goście na wyjazdach sprawują się słabo na jedenaście spotkań przegrali dziewięć wygrali dwa. Gdzie jak nie u siebie ma punktować Kunlun wczoraj z nimi wygrali i myślę,że dzisiaj też się postarają o wygraną. Z tych meczów co oglądałem to goście tragicznie grają w przewagach .
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zespół z Nowosybirska zaprezentuje się dzisiaj przed swoją publicznością po raz trzeci z rzędu. Dotychczas pokonali przyjezdnych z Niżnekamska i Moskiewskie Dynamo. Tym razem czeka na nich nieco trudniejsze zadanie, gdyż Kazachowie są jedną z drużyn w konferencji wschodniej najlepiej radzących sobie na wyjazdach. W delegacji do tej pory polegli jedynie dwukrotnie. Niepokojące jest to, że gospodarze są bardzo mocni u siebie chociaż dotychczas zdołali pokonać u siebie tylko Kazań jeśli brać pod uwagę zespoły z górnej półki. Goście natomiast rozprawili się ostatnio z Salavatem na ich terenie, rozbili Severstal, a wcześniej pokonali mocno ofensywne Torpedo NN. Myślę, że mecz będzie zacięty jednak goście okażą się bardziej skuteczni.      

 

Mimo, że ostatnie zwycięstwa Jokeritu są minimalne, a punkty często przychodzą w dogrywce to jednak przedwczoraj Klauny odniosły czwarte zwycięstwo z rzędu. Jest to chyba pierwsza oznaka stabilności w wykonaniu Finów w tym sezonie. Dzisiaj ponownie wystąpią przed swoją publicznością podejmują osłabione Dynamo z Mińska i to osłabione nie na żarty, bo kontuzjowani są obaj bramkarze gości. W poprzednim meczu Mińska w bramce znalazł się młody Tolopilo i każdy wie jak to się skończyło. Dzięki temu Ryżanie zdołali przerwać swoją czarną serię i wydaje mi się, że Finowie dzisiaj dadzą porządną lekcję niedoświadczonemu bramkarzowi zdecydowanie pokonując przyjezdnych.      

 



Prawdziwy pojedynek na szczycie. Lider konferencji wschodniej podejmie lidera zachodu. Ciężko powiedzieć coś nowego o jednych jak i drugich. Oba zespoły mają na koncie po dwie porażki z tym, że Kazań w przeciwieństwie do CSKA wszystkie pozostałe mecze wygrał w czasie regulaminowym. Dziwne jest to, że czytając opinie na temat tego spotkania spotykam się najczęściej z taką: "Kazań i CSKA to zespoły na bardzo zbliżonym poziomie. Barsy zagrają u siebie, ale to CSKA będzie silniejsze". Skoro poziom obu ekip jest podobny, a Kazań zagra u siebie to dlaczego większość ryzykuje zwycięstwo CSKA? Ja idę w odwrotnym kierunku. Myślę, że gospodarze nie przegrają w regulaminowym czasie i chęć rewanżu za porażkę z początku sezonu zrobi swoje.       

W tym spotkaniu również widzę rewanż za porażkę Torpedowców w Ufie kilka dni temu. Po przeciętnym występie z Salavatem panowie z NN godnie powalczyli z Barysem, a następnie wygrali z Metalurgiem i Podolskiem. "Zieloni" natomiast nie mogą być zbytnio zadowoleni z czterech spotkań u siebie w których skompletowali tylko 50% punktów i gdyby nie ich wysoka wygrana z Torpedo to ich bilans strzelonych bramek wynosił by całe dwie. Dzisiaj jadą na teren zespołu, który czuje się na swoim lodzie bardzo pewnie i jak już wspomniałem będzie żądny rewanżu za kompromitującą porażkę w Ufie. Stawiam na dwa punkty dla gospodarzy.        
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja mam dosc podobne przemyslenia jak kolega @rasijskij , co do absolutnego hitu kolejki , tygodnia, lub nawet miesiaca to wg mocniejszy kadrowo jast cały czas zespół wojskowych, tyle ze czasem brak skutecznosci a i sam Nikitin nie trzyma jakiegos specjalnego porzadku w fromacjach. Vey gra z Sekacem ale ja jest PP to czesto jezdzi z Grigorenka i Kaprizowem, jest duzo rotacji w formacjach, dzis napewno bedzie spina na ten mecz, ale i ze strony Barsow bedzie specjalne przygotowanie. Poki co mozna zauwazyc jedna rzecz, ze nie w pelni odblokowal sie Frattin, jakos nie moze zaskoczyc w nowej druzynie, napewno stac go na wielkie granie ale narazie tego brak. Sam kazan w formie co im trza oddac. Reiderborn nie schodzi ponizej pewnego wysokiego zreszta poziomu. CSKA ma cztery wyrownane formacje w kazaniu bym powiedzial ze sa ich trzy i kawałek. Bedzie na styku , moze remis ale dla mnie ze wskazaniem na mistrzow    

Z innych meczy Jokerit nie jest tam gdzie powinien, potencjał ogromnyy ale na lodzie tego nie widac, dzis licze na ich zwyciestwo w RT    
NN tez powinno wygrac ale tutaj typ podparł bym remisem     
W Nowosybisku specyfika hali napewno bedzie pomagac miejscowym i kto wie czy to oni nie zainkasuja 2 pkt    
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Niżny Nowogród- Ufa -1 zwycięstwo z dogrywką 1.84 fortuna  

Niżny przegrał u siebie tylko CSKA resztę spotkań wygrał goście na wyjazdach trzy spotkania wygrali trzy przegrali. Ufa ostanie dwa mecze w przegrała z Magnitką osobiście grałem własnie zwycięstwo Ufy i się zawiodłem na nich drugi mecz natomiast przegrali z Barysem teraz ciężkie mecze wyjazdowe.Gospodarze u siebie jak dotąd pewna gra i zwycięstwa jestem zdania,że dzisiaj wygrają .
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Myślę podobnie do Pana moderatora w kwestii meczu w Helsinkach. Dynamo nie grało w spotkaniu z Rygą źle ale różnica doświadczenia bramkarzy zrobiła swoje. Pajace uciekły ostatnio spod topora w meczu z Sochi i to pokazuję, że jak chcą to mogą w moment przechylić szalę na swoją korzyść. Kurs na Jokerit co nie dziwota niski, więc liczę, że po solidnym opierdolu jaki zebrali gracze z Finlandii w meczu z Sochi nie zlekceważą rywala i już od początku narzucą swój styl gry. Poszukam też jakiś bramek graczy bo powinniśmy zobacz ich kilka z racji osłabienia w bramce przyjezdnych.

1 tercja Jokerit@ 2,07  
1 tercja handi -1 Jokerit@ 3,50  
Grant gol@6,50  
M.Antilla gol@6,00  
M. Antilla  over 0,5 pt@2,85  
Moses over 1,5 Pt@4,25  

Serio taki kursik na 2 punkty Mosesa? Chłop moim zdaniem technicznie zjada większość ligi, jego jazda na łyżwach , balans ciała , technika użytkowa dla mnie na mega poziomie. Przyjemnie się na chłopa patrzy, zawsze głowa wysoko. Potrafi dojrzeć kolegów na tafli i zagrać klasyczne ciasteczko. Spoczko kursik, więc warto próbować.
Liczę na sporo przewag drużyny gospodarzy a jak przewagi to strzały z okolicy niebieskiej a jak niebieska to obrońcy. No to lecimy z Grantem. W zeszłej kolejce Lehtonen dał zwycięstwo. Czas na kanadyjczyka, który w zeszłym sezonie zanotował 13 bramek. Kurs warty próby.
Antilla bez punktu? No ciężko mi w to uwierzyć. Chłop już ma swoje lata ale jak pokazały ostatnie mistrzostwa świata im starszy tym lepszy. Może już nie opiera się na nim gra i raczej 3-4 piątka ale chłop wie gdzie wsadzić kij a i gabaryty do rozepchnięcia się w tercji przeciwnika zacne. Próbujemy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś chodzi mi po głowie jeden mecz 
Dynamo Moskwa - Avto 

Gościom różnie się wiedzie w delegacji ale to bardzo mocna ekipa. Trener Martemjanow inaczej niż w poprzednim sezonie szachuje i siłami i naciskiem na poszczególne formacje, efekty maja być w PO. dziś mecz ze stołecznym, którzy i miewają słabsze mecze i te dobre. Mimo wszystko skład to mniej niż czołówka zachodu i wschodu a Avto się do niej zalicza, Dynamo ma topową pierwszą formacje później trochę brakuje. Goście z Ekaterinburga to mocniejszy team a myślę że formą nie odstaja od gospodarzy, dziś liczę na ich mocny mecz. 

Avto ml kurs 1,83 fortuna 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja na dzisiaj wybrałem dwa spotkania, ale na razie opiszę jedno, bo mam do dyspozycji tylko telefon. Chodzi o mecz w Czerepowcu. Gospodarze radzą sobie całkiem przyzwoicie jeśli porównać ich poczynania z poprzedniego sezonu do tego co pokazują obecnie. Ostatnie cztery mecze domowe rozstrzygnięte na ich korzyść. Pokonani rywale to między innymi Ufa, czy Spartak. Jestem zdania, że Metallurg jest również w ich zasięgu. Co można powiedzieć na temat przyjezdnych? Z pewnością poniżej oczekiwań o których krążyły słuchy przed rozpoczęciem sezonu. Cztery zwycięstwa w szesnastu spotkaniach. Kto by pomyślał. Do tej pory trener tłumaczył niepowodzenia słabym przygotowaniem fizycznym. Wczoraj czytałem kawałek wywiadu ze szkoleniowcem Magnitki, który twierdził, że zawodnicy borykają się z problemem natury psychologicznej. Mianowicie tak boją się stracić punkty, że nie skupiają się na grze. Nie wiem ile w tym prawdy. Nie wiem również dlaczego bukmacherzy tak faworyzują gości - chyba tylko z tego względu, że to Metallurg. Dzisiaj inwestuję w Severstal.

Severstal ML @2,48 Unibet   
Severstal strzeli pierwszego gola @2,20 Unibet   

 

Kolejne spotkanie to mecz Omsk - Dynamo Ryga. Gospodarze ostatnie pięć spotkań na styku. Nie wygrali więcej niż jedną bramką z wyjątkiem niedawnego spotkania z Rygą właśnie. Bardzo długa lista kontuzjowanych kluczowych zawodników. Goście natomiast od rzeczonego spotkania z Jastrzębiami, które przegrali 0:7 porażce z CSKA zagrali dwa niezłe spotkania. Porażka 1:2 z Podolskiem i zwycięstwo z Dynamem Mińsk. Wydaje mi się, że w drużynie z Łotwy coś się ruszyło i dodając do tego kontuzje Jastrzębi zaryzykuję coś w kierunku Łotyszy.

 

Dynamo Ryga +1,5 @2,50 Unibet   
Dynamo strzeli pierwszego gola @3,40 Unibet   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom