>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


UWAGA!

 

W celu uniknięcia sytuacji kiedy kurs takiego samego zdarzenia typowanego przez dwóch uczestników różni się znacząco, a sprawdzenie tego jest praktycznie nie możliwe - proszę o zamieszczanie screenów uwidaczniających kurs zdarzenia podczas zamieszczania typu w temacie konkursowym (tak jak na obrazku poniżej):

 

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 8 października 2019 05:09 przez cobi1989Panie modzie nie wszyscy tak umieją robić screany jak się tak robi jak mod zrobił 
 

Jest masa programów do robienia takich rzeczy. Nie pamiętam jak to jest w Windowsie, bo nie używam, ale przycisk PrtSc (print screen) powinien załatwić sprawę. 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 04:59 przez rasijskij

UWAGA!

 

W celu uniknięcia sytuacji kiedy kurs takiego samego zdarzenia typowanego przez dwóch uczestników różni się znacząco, a sprawdzenie tego jest praktycznie nie możliwe - proszę o zamieszczanie screenów uwidaczniających kurs zdarzenia podczas zamieszczania typu w temacie konkursowym (tak jak na obrazku poniżej):

 

 
Osobiście zgłaszam protest co do powyższego.  W przewadze korzystam z telefonu wiec jest to napewno uciążliwe aby robić takie rzeczy dodatkowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W takim razie doradź mi jak mógłbym sprawdzić kto ma rację kiedy jeden użytkownik twierdzi, że kurs był 2,70 z kolei drugi twierdzi, że 20 minut później kurs był 3,05. Chodzi o to samo zdarzenie. Mam wyrzucić z konkursu tego drugiego, czy zignorować pierwszego? Przyznam, że średnio stoję z czasem, żeby prowadzić tego typu śledztwo na forum.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Skoro jeden z drugim nie rozumie ze to jest tylko i wyłącznie zabawa to tylko trzeba pogratulować i życzyć powodzenia. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 20:49 przez jozzy22 
Skoro jeden z drugim nie rozumie ze to jest tylko i wyłącznie zabawa to tylko trzeba pogratulować i życzyć powodzenia. 

Niektórzy sie spinają i przeżywają  jakby to był jakiś wielki szlem i do wygrania 10 mln złotych
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Akurat to ja jestem jedną z osób zamieszanych w zawyżenie kursu i  nie przeżywam tego ani się nie spinam także koledzy wyluzujcie. Nie miejcie pretensji do @rasijskij bo on chce żeby wszystko było przejrzyste, choć jest to napewno uciążliwe. Ja go rozumie, już raz mu się dostało a chciał dobrze.
Taka ciekawostka z wczoraj z kursami. Ja wiem że to nie są trzy dychy a taki ruch w 17 min. 
kurs na handicap 0:1.5

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
A ja jestem drugą osobą, o którą chodzi, również tego nie przeżywam, szczególnie, że graliśmy tego dnia dwa inne zdarzenia i zarówno mój typ na ten dzien jak i typ kolegi @rekretyper był na minus. Po prostu tego dnia wrzucając swój typ zauważyłem, że kolega wrzucił handi na Stars z kursem 3,05, a ja to samo handi 20 minut wcześniej zagrałem na swoim koncie Fortuny z kursem 2,71 i w rozmowie z @rasijskij napisałem mu, że jest taka sytuacja. W ciągu 20 minut powrót tego kursu do poziomu 3,05 nie był możliwy, bo na wszystkich światowych rynkach Stars szli tego dnia w dół i Fortuna z kursem by nie wróciła. Dodatkowo zdziwiony tym kursem sprawdziłem zaraz po tym jak zobaczyłem ten typ i nadal był na poziomie 2,71, który ja zagrałem.

Po wczorajszym spotkaniu Toronto mam prawdopodobne wytłumaczenie sytuacji, mianowicie jeśli kolega korzystał z aplikacji a nie grał tego zakładu, nie wrzucił go w kupon to widział nadal wyższy kurs. Aplikacja nie nadąża z wyświetlaniem zmian kursów, które rzeczywiście nastąpiły. Taka sytuacja miała miejsce wczoraj właśnie w przypadku Toronto, aplikacja nadal pokazywała @2,87 a po wrzuceniu w kupon zobaczyłem, że jest to już @2,75. Więc przypuszczam, że kolega wybrał typ, zobaczył na apce @3,05 i wrzucił do konkursu. Gdyby go w tym momencie grał to dodając do kuponu zobaczyłby, że kurs był już na poziomie @2,71.

I tyle w tym temacie, przepraszam za zamieszanie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
No to kolego @pepo1990 chyba mamy wyjaśnienie tej nieścisłości, zawsze korzystam z wersji mobilnej(wygoda) wyjątkowo dzisiaj dla potrzeb zrobienia screenów z komputera. 
Pozdrawiam
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 04:59 przez rasijskij

UWAGA!

 

W celu uniknięcia sytuacji kiedy kurs takiego samego zdarzenia typowanego przez dwóch uczestników różni się znacząco, a sprawdzenie tego jest praktycznie nie możliwe - proszę o zamieszczanie screenów uwidaczniających kurs zdarzenia podczas zamieszczania typu w temacie konkursowym (tak jak na obrazku poniżej):

 

 
trzeba było coś takiego napisać w regulaminie a nie tutaj ja tutaj nie czytałem dlatego nie zamieściłem screena  ,a  jeden typ w drugim tygodniu był trafny.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 9 października 2019 11:37 przez malyenter1

trzeba było coś takiego napisać w regulaminie a nie tutaj ja tutaj nie czytałem dlatego nie zamieściłem screena  ,a  jeden typ w drugim tygodniu był trafny.
Chwilę po dodaniu powyższego wpisu dodałem też zapis w regulaminie. Dla pewności dodałem informacje w temacie numer II i jeszcze raz przypomnienie o zmianie na kolejnej stronie tematu numer II. 
 
E 4

emkola

Użytkownik
Doadajac typ w dniu wczorajszym tez nie zauwazylem zmian odnosnie screena, tym bardziej ze dodales przypomnienienie o koniecznosci dodania po moim poscie (3 kursy trafne w granicach 3 na marginesie). Odnosze wrazenie ze regulamin trzeba przejrzec przed kazdym postem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 9 października 2019 12:19 przez emkolaDoadajac typ w dniu wczorajszym tez nie zauwazylem zmian odnosnie screena, tym bardziej ze dodales przypomnienienie o koniecznosci dodania po moim poscie (3 kursy trafne w granicach 3 na marginesie). Odnosze wrazenie ze regulamin trzeba przejrzec przed kazdym postem. 
Nie trzeba. Wystarczy obserwować temat, a dostaniesz powiadomienie i zmianie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dlatego "trąbię" o nich kilkukrotnie. Niektóre zmiany są nieuniknione i staram się przekazać je także żeby wszyscy zauważyli, ale nikt się nie interesuje regulaminem.
 
Do góry Bottom