>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
malo kiedy gram kobiety ale na 18 wpadl mi w oko mecz Bialorus-Walia Walijki sa faworytem ale mysle ze  Bialorusinki  tanio skory nie sprzedadza i jedna brame strzela wiec pobieram btts @2.05 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 18:02 przez erni1Na 19.00 kosz Puchar Alpe Adria 
Sencur Kormend
Kormend wygra handi +36 1.87 etoto

Znasz składy? 

Tam handi na Kormend wzrasta od rana strasznie. Nie przez przypadek z resztą.

Kormend zgłosił do rozgrywek skład bez murzynow. Właściwie juniorski, bo najstarszy zawodnik ma 21 lat a średnia drużyny jest mniejsza niż 20 lat. 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 18:36 przez mjaurvcein


Znasz składy? 

Tam handi na Kormend wzrasta od rana strasznie. Nie przez przypadek z resztą.

Kormend zgłosił do rozgrywek skład bez murzynow. Właściwie juniorski, bo najstarszy zawodnik ma 21 lat a średnia drużyny jest mniejsza niż 20 lat. 
Wiedzialem, że Kormend młodym skladem, chociaz kilku z podstawy jest zgloszonych. Handi mimo wszystko wydawało mi sie wysokie, zobaczymy co bedzie w drugiej polowie
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 17:36 przez zloty5omalo kiedy gram kobiety ale na 18 wpadl mi w oko mecz Bialorus-Walia Walijki sa faworytem ale mysle ze  Bialorusinki  tanio skory nie sprzedadza i jedna brame strzela wiec pobieram btts @2.05   no niestety nie strzelily kobiety
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom