>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 17:42 przez staryczlowiekimozeNapisze ktoś w jaki sposób przelać kasę w najmniejszych kosztach na konto?
Na skrilla karta czy przelewem?

Będę wdzięczny thx
Zdecydowanie przelewem. Koszt to 10 euro niezaleznie od wysokosci wyplaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 0

tornado21

Użytkownik
czy cos sie zmienilo w kwesti prowizji od wyplat na konto bankowe? wydaje mi sie ze jeszcze niedawno bylo to 10eur, obecnie 5.9eur, czyzby obnizyli?
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
cytat z dnia 7 października 2019 17:57 przez tornado21czy cos sie zmienilo w kwesti prowizji od wyplat na konto bankowe? wydaje mi sie ze jeszcze niedawno bylo to 10eur, obecnie 5.9eur, czyzby obnizyli?
Tak wpłaty do polskich banków, teraz najniższa stawka tj 5.90 euro
 
T 0

tornado21

Użytkownik
NIby kwota wyplaty to według ich tabeli prowizji 5.90-10.00 EUR*
*The exact fee depends on the options available in your region and on your country of residence.
 
 
K 1

ksw1908

Użytkownik
udało się komu dziś wypłacić w bankomacie? ponieważ próbowałem dwa razy kolo południa i teraz i w dwóch bankomatach i błąd i nie wiem czy mają jakieś problemy techniczne czy u mnie coś nie tak
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 20 czerwca 2019 17:02 przez gucci-mane

Ecopayz zablokowało mi konto i pytają:

Niedawno sprawdziliśmy twoje konto ecoAccount i zauważyliśmy, że używasz go do robienia wypłat środków w bankomacie po niedawno dokonanej wpłacie środków za pomocą przekazu bankowego. Będziemy wdzięczni za przekazanie nam krótkiego wyjaśnienia, odnośnie sposobu w jaki korzystasz z konta ecoAccount.


Używam tego do wpłacania i wypłacania w Unibecie. Mogę im się przyznać, że to Unibet? Czy wtedy będzie blok permanentny/ban? Ktoś miał taką sytuację? Na razie napisałem, że używam do przelewów do partnera handlowego i również od niego odbieram płatności.
Mógłbys dać znać jak sie ostatecznie ta sytuacja wyjasniła ? :)
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 6 października 2019 17:42 przez staryczlowiekimozeNapisze ktoś w jaki sposób przelać kasę w najmniejszych kosztach na konto?
Na skrilla karta czy przelewem?

Będę wdzięczny thx
Obecnie najtańszą i najszybsza opcja wyplaty na konto z eco jest zestpay. Oplata 1% wiec (min 2euro). Wyplacalem i kasa byla na następny dzien. Bardzo szybko jesli chodzi o ecopayz. Żeby skorzystac z tej opcji wyplaty trzeba przynajmniej raz tą metodą wplacic
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Twoje konto jest aktualnie w trakcie przeglądu.
Niektóre opcje twojego konta ecoAccount zostały chwilowo wstrzymane na czas przeglądu twojej aktywności na koncie.
Prosimy o kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Klienta, gdzie będziesz mógł otrzymać dalszą pomoc.


Ktoś miał podobny problem?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 października 2019 17:59 przez stefanmksTwoje konto jest aktualnie w trakcie przeglądu.
Niektóre opcje twojego konta ecoAccount zostały chwilowo wstrzymane na czas przeglądu twojej aktywności na koncie.
Prosimy o kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Klienta, gdzie będziesz mógł otrzymać dalszą pomoc.


Ktoś miał podobny problem?
Mialem. Po jakims czasie bez wysylania im jakichkolwiek doksow sami odblokowali konto.
 
H 0

hgb1

Użytkownik
Witam. Konto zakładałem w Polsce i wpłacalem kasę poprzez Blika. Teraz jestem w Anglii, nie mam już polskiego konta i w jaki sposób mam doładować portfel? Kartą visa z angielskiego konta się nie da bo później nie wpłacę do buka, taka jest informacja 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 listopada 2019 19:24 przez ferdzio1Jest jakiś bukmacher gdzie można wpłacić  z ecopayza a wypłacić do skrilla?
Po pierwsze skrill nie obsluguje juz PL kont przy wplatach i wyplatach do bukow zagranicznych. Po drugie kazdy buk stosuje zasade, ze wyplate mozna zrealizowac tylko taka sama metoda jakas sie wplacalo.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 10 listopada 2019 02:05 przez hagi84Każdy buk? A skąd te nowości? :) 
A jaki buk wyplaca inna metoda niz sie wplacalo bo ja nie znam takiego? Nie licze tutaj PL bukow gdzie wplacasz skrillem a wyplacic mozna tylko na konto bankowe.
 
M 0

mlekojuve

Użytkownik
Wszystkie dane im podałem jak na tacy, wraz ze zdjęciami. Po jakimś czasie znów chcieli zdjęcie jak i jakiś inny dokument, na weryfikacje czeka się długo. Słabo trochę.
 
Do góry Bottom