>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Gdyby rzeczywiscie tak bylo, to by wylaczyli skrill i neteller dla korzystania z jakichkolwiek promocji.
Choc z tego co kojarze, to juz bardzo dawno to zrobili, jedynie zostawiajac furtke na korzystanie z tego smiesznego bonusu pod warunkiem weryfikacji kodem z listu.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 8 października 2019 13:37 przez adam3333

a gdzie Ja napisalem, ze nie moge wyplacac czy zagrac? chodzilo mi o to, ze nie chce sytuacji kiedy bede mial saldo grube, a z dupy bet mi zablokuje wyplate na skrilla.
Chodzi mi o termin konkretny do kiedy mozna wyplacac. 
 
To nie ryzykuj tylko wypłać i sprawa będzie prosta
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Spadna im obroty i wplywy kasy to wroci im rozum do glowy i przywroca skrilla i netka. Wiekszosc ludzi gra normalnie bez kombinowania i to glownie w nich to uderzy, Mniej opcji do wplacania i wyplacania to i mniejsze wplywy dla nich. Jak juz nie chca tego skrilla i netka to mogliby wprowadzic do oferty takiego ecopayz. Ja bym sie nie pogniewal ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 8 października 2019 15:17 przez adam3333

masz jakies jeszcze dobre rady?
potem nie placz, i nie rob z siebie pośmiewiska bo teraz kozaczysz i strugasz cwaniaka, a za chwile bęzdiesz miał zonka jak pieniążki zostaną zamrożone, także lepiej zjedz snickera bo widze że palma do głowy obija. skoro jasno i klarownie napisali , nie licz na cud , bo to możę nastąpić z sekundy na sekunde, a zobaczymy kto wtedy będzie się smiał i prosił o rady. widze taki typowy polak sie trafił , ma jak krowie na rowie napisane, ale będzie kombinował co w końcu skończy się pretensjami do wszystkich tylko nie do samego siebie  . pozdrawiam tych inteligentych
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
dostalem info ze to moze nastapic w kazdym momencie i zalecaja wyplate, bo potem moze byc problem wiec tez tak zrobile, a Ty rob sobie jak  chcesz
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Swoją drogą próbował ktoś wpłacić karta revolut do bet365 ? Mi coś nie chce przyjąć ale ta wirtualna, czekam na fizyczna mam nadzieję że ona pójdzie 
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Strasznie nisko upadli, 
gloszac jakies bajki o wylaczeniu skrill/neteller z powodu naduzyc bonusowych,
w momencie kiedy srednio rozgarniety gracz doskonale wie, ze zadne ich bonusy (niezaleznie od kraju) nie byly mozliwe do wykorzystania w przypadku wplaty skriillem/netellerem badz paysafecard juz jakos 2 albo 3 lata

Prosciej by bylo tego wcale nie komentowac, zamiast robic z siebie posmiechowisko.
W polaczeniu z tymi innymi rzeczami jak usuniecie 2 etapu weryfikacji maili, czy usuniecie podgladu na maksymalne stawki, ciezko miec watpliwosci, ze bet obsral zbroje przeciwko pro graczom i teraz tylko janusze od menchesterow junajted sa mile widziane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polacy to madry narod, ktory od lat musial radzic sobie z przeciwnosciami przez co jestesmy specjalistami od wymyslania sposob do wymijania trudnosci. Trzeba sie teraz odnalezc w nowej rzeczywistosci. Jakies pomysly jak na ten moment poradzic sobie z wplata i wyplata kasy w bet365? ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
revolut nie dziala w bet365 sam to doswiadczylem i pytalem sie na czacie, wiec o tym mozna zapomniec. dziala natomiast w unibecie jesli was to ratuje i ja sie tam przenosze. na ta chwile bet365 dla mnie jest [*] 
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 9 października 2019 15:31 przez ranczo0123Z tego co slyszalem za pomoca revolut mozna wyplacac.
Wpłaty i wypłaty Revolutem to bardzo słaby pomysł. Revolut działa w Polsce praktycznie na zasadzie banku. W grudniu lub styczniu dostali licencje bankową i podlegają pod KNF. Czyli kazdy organ skarbowy, mając ku temu powodu może bez problemu przeswietlić dowolne konto i transakcję z Revoluta.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


a skad masz te "nowosci" odnosnie revoluta?

pod nic nie podlegaja poki co, zwykla pralnia pieniedzy, wyplacisz wieksza ilosc kasy i wtedy chca rozne papiery na udokumentowanie pieniedzy

 

A w grudniu to otrzymali ale europejska licencje bankowa...

 

 
 
Do góry Bottom