>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakończenie sezonu w "Speedway Typer 2019"

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Dziękuję za waszą cierpliwość, że nie było awantur itd. z powodu tego, że przez grypę rozliczam konkurs trochę później. Jest kultura, czego brakuje czasem w innych konkursach na forum ;) Rywalizacja zakończona, czas na nagrody i podsumowania, ale na te pierwsze czekacie już parę dobrych dni więc to załatwimy najpierw, a wszystko skomentuję i wyróżnię parę osób niedługo.

Końcowa klasyfikacja konkursu:

1. @pitcairn - 19 punktów - 650 PLN + możliwość dodania do stopki "I miejsce w Speedway Typer 2019"
2. @power30 - 17 punktów - 400 PLN + możliwość dodania do stopki "II miejsce w Speedway Typer 2019"
3. @kubagkm - 16 punktów - 300 PLN + możliwość dodania do stopki "III miejsce w Speedway Typer 2019"

4. @neutralny - 15 punktów - 200 PLN
5. @snickers69 - 15 punktów - 150 PLN
6. @gkskubik - 14 punktów - 75 PLN
7. @marasspec - 14 punktów - 75 PLN
​8. @kartonik - 14 punktów - 50 PLN
9. @adrianabch - 13 punktów - 50 PLN
10. @czleko - 13 punktów - 50 PLN
11. @yaros - 12 punktów
12. @main1991 - 12 punktów
​13. @lucaxx95 - 11 punktów​​​​​
14. @radzijacek - 11 punktów

Panowie z miejsc 1-10, proszę o Wasze loginy w forBET na priv. Gdy tylko będę miał komplet, wyślę to "wyżej" i tu moja rola się kończy bo jestem tylko zwykłym moderatorem, ale chłopaki pewnie szybko to załatwią. Myślę, że realny czas gdy otrzymacie nagrody to początek przyszłego tygodnia. 

Moje podsumowanie konkursu, za niedługo w tym temacie. Zachęcam Was także do napisania parę słów, co myślicie o tym formacie, jak się bawiliście, co zauważyliście, co można wprowadzić za rok itd.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy przekazane do forBET, dzisiaj dostałem taka informację od nich, więc musicie uzbroić się w cierpliwość:
W związku ze zmianami technicznymi na stronie bonusy będą mogły być przyznane dopiero w przyszłym tygodniu (17.10)
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Dla mnie nawet lepiej, i tak na razie okres ogórkowy w bukmacherce ze względu na przerwę reprezentacyjną w piłce. Będzie więcej czasu na obrót (pewnie 30 dni) jak przyznają w przyszłym tygodniu :)
 
Do góry Bottom