>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory parlamentarne 13.10.2019r

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 28 września 2019 11:05 przez maite-radarIm dłużej się zastanawiam, tym bardziej chcę iść w stronę Konfederacji, nawet skromnie grając najwyższą linię po okazałym kursie. Być może brzmię teraz jak naiwny "kuc", ale bardzo mało jest alternatyw w tegorocznych wyborach. Może ktoś bardziej siedzący w temacie jest w stanie mi uargumentować dlaczego K miałaby dostać zatrważająco małą ilość głosów?
moim zdaniem jedyna wada konfederacji jest korwin... i tylko on moze cos zepsuc. jest po prostu hamulcowym tej partii. potencjal ludzki jest wiekszy bez niego. ludzie nie chca glosowac na niego a na cos nowego. niestety konfederacja robi z niego glowna twarz swojej kampanii. to czlowiek, ktory w polskiej polityce jest od poczatku i pewnego progu nigdy nie przekroczy. tak samo bylo z kaczynskim oraz schetyna. to nie korwin jest lokomotywa a wagonem. boje sie jedynie tego ze to on bedzi w debacie publicznej i jak zawsze zrazi wyborcow do siebie a jak nie zrazi to bedzie gadal to samo... co w tych czasach jest wada a nie zaleta. niezdecydowani wyborcy szukaja czegos nowego czego jeszcze nie bylo a korwin jest co wybory... w kazdych poprzednich wyborach powstawalo cos nowego o czym nikt nie slyszal... samoobrona, pppp, ruch palikota, nowoczesna, wiosna, razem, kukiz, wolnosc... ale wtedy nie bylo alternatywy dla partii korwina i zmieniala sie scena polityczna. dodatkowo winnicki i braun... moim zdaniem najlepszym wyborem do debaty bylby bosak krzysztof. spokoj i rozsadek w tym jak mowi i widac, ze nie ulega emocja. wiedze tez ma duza aby przekonac niezdecydowanych. ale to moje zdanie.  niewiadomo jak rozloza sie procenty z pozostalych mniejszych komitetow wyborczych, bo tam tez konfederacja powinna tracic wyborcow. przy tak niskiej linii utrata tego elektoratu, ktory w sumie daje pewnie 1-2 procent moze byc kluczowa.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 28 września 2019 11:05 przez maite-radar Może ktoś bardziej siedzący w temacie jest w stanie mi uargumentować dlaczego K miałaby dostać zatrważająco małą ilość głosów?
Jak kolega wcześniej pisał Korwin robi robotę i odpycha większość ewentualnych wyborców. To jest główny powód, dlaczego wielu skreśla ich na starcie. Jest barwny ale to działa raczej na plus na młodszy elektorat. Ten starszy na takiego niepoważnego człowieka raczej nie ma zamiaru głosować. Media robią z niego wariata i sam im w tym pomaga niektórymi wypowiedziami. Do tego jak na polskie warunki mają absolutnie odmienne poglądy na większość spraw niż inne partie. U nas ludzie lubią raczej ewolucję niż rewolucję. Dlatego głosują na nich przede wszystkim młodzi. 
Ja w ogóle nie gram nic na konfederację. W mediach ich wcale nie pokazują, a jeśli już to w złym świetle. Do sejmu ciężko będzie im wejść, szczególnie jak będzie frekwencja spora, ponad 50-55%.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
moim zdaniem to dziala na ich korzysc, ze media ich malo pokazuja i licze na taki efekt jak w przypadku partii razem. mimo braku obecnosci w mediach w sondazach maja od 4 do 7 procent a debate ogladaja ludzie, ktorzy jeszcze nie zdecydowali. tylko niestety korwin... gosc wszystko potrafi spieprzyc... albo pracuje dla sluzb albo po prostu ma tak wielkie ego, ze uznal sie za krola i naturalnego wladce polski... z trojga zalozycieli najlepiej wizerunkowo w debacie wypadlby winnicki... braun i korwin wyjda na wariatow jak znam zycie. no i korwin to lider rankingow braku zaufania wsrod politykow... czasem to jest nawet 75 procent... ludzie szukaja stabilizacji a kontrowersyjni politycy przyciagaja skrajny elektorat i odpychaja normalny ktory decyduje o wyniku wyborow. poki co nic wiecej nie gram dopoki kandydatow do debaty partie nie oglosza. o jeszcze konrad berkowicz, troche sie zmienil i mniej skorwiniony jest i to on powinien byc czarnym koniem, bo jesli wystapi jeden z 3 liderow to... to strzal w stope jest po prostu. mam nadzieje, ze ktos jednak ma tam glowe na karku i wie jak manipulowac ludzmi.

edit; duzo kaczynskiego jest w mediach publicznych hmmmm to moze byc punkt zwrotny... bardzo duzo... moim zdaniem za duzo i bedzie efekt korwina...robi sie z niego twarz kampanii swiadomie, badz nie. ludzie bardziej ufaja morawieckiemu.

https://twitter.com/CBOS_Info/status/1153952913800257538/photo/1

https://twitter.com/CBOS_Info/status/1044203362919550977/photo/1

edit; podobno wilk ma byc przedstawicielem konfederacji. bardzo nijaki polityk. potrzeba kogos ni kontrowersyjnego a wyrazistego, kogos kto potrafi sie sprzedac a nie odpowiadac na pytania. szkoda, bo berkowicz dojrzal do tego takie jest moje zdanie.

edit;

https://www.rp.pl/Polityka/190929387-We-wtorek-debata-w-TVP.html

budka, sasin, kosiniak, rozenek, wilk.... wstepnie. moim zdaniem frekwencja spadnie przez ta debate... 
 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
juz nie ma;p wywalili pewnie aktualizuja, bo ktos chcial dac wiecej niz 200zl na zaklad. sts ma taki system, ze jak sie da wieksza kwote to odrzucaja z automatu zaklad i sprawdzaja czy kursy nie sa zawyzone. mozna tak samemu sobie kursy poprawiac xd

Gliński vs. Zimoch - okręg numer 9 (Łódź)| piątek, 11 października 23:59
Piotr Gliński1.12
Tomasz Zimoch5.00

mnie ciekawi ta para w lodzi. oferta z forbet. gdyby nie to, ze katarasinska zbiera w tym okregu reguralnie duzo glosow to bym pewnie gral. zimoch udziela glosu w komunikacji miejskiej i jest jedynka w tym okregu. ale to tak raczej dla zabawy do grania jest. 

https://www.tvp.info/40497502/sondaz-znajomosci-partii-84-proc-zna-pis-80-proc-po-02-proc-pzpr

sondaz rozpoznawalnosci partii z zeszlego roku. z tego co widze duzo osob nie wie o istnieniu konfederacji. jesli po debacie bedzie efekt wow na jaki licze to spokojnie te 6 procent przekrocza tylko, zeby korwinowi nie pozwolili gadac. juz nie raz tak bylo, ze tendencja partii korwina byla wzrostowa i chcieli to wzmocnic korwinem... to tak jakby sie mlotkiem w glowe walic... jesli potwierdzi sie ze w debacie beda uczestniczyc rozenek, budka i sasin to dogram sobie konfederacje powyzej 6 procent. ci trzej panowie maja jedna zadanie szczekac ile wlezie... ludzie tego juz nie chca za duzo tego maja. w kazdych mediach... jak to mowia mowisz do slupa a slup stoi jak... na tle tych 3 tenorow wyrozniac sie beda kamysz i spokojny wilk. duzo nad tym myslalem i to bedzie ta innosc, spokoj ktorego ludzie oczekuja. sasin budka oraz rozenek sa z natury zli i agresywni a tym nie zdobywa sie sympatii wyborcow tylko lechce ego zelaznego elektoratu. walka toczy sie o niezdecydowanych wyborcow a ludzie sa niezdecydowani lubia spokoj. tak sadze. posta na poprzedniej stronie zedytuje jak cos jeszcze dogram.

tak wiem, ze konfedracja powstala teraz a w sondazu jej nie ma. czytam twittera, fb i obserwuje co sie dzieje pod postami. im mniej w mediach konfederacji tym lepiej. wlasnie debata publiczna i jej forma nie pozwala na ukrycie jej istnienia i od debaty zaczna sie klarowac kierunki wzrostowe i spadkowe. ostatnie 2 tygodnie kampanii sa decydujace.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Ja dość długo sympatyzowałem ze środowiskiem Korwina, od końcówki jego "panowania" w UPR. Gdyby pojawił się ktoś typu Gwiazdowski (na dłużej) na rynku politycznym to bym się z miłą chęcią przesiadł i nie wstydził mówić na kogo głosuję. Teraz nawet sam przed sobą się wstydzę to przyznać ale jeszcze resztki idei mnie tym wyborze trzyma. Nie ma po prostu na kogo głosować. Publiczne przyznanie się do głosowania na konfe jest kompromitacja w oczach ludzi, dlatego ten ruch, ta formuła nie ma przyszłości. Braun dzisiaj na swojej konferencji mówił o penalizacji homoseksualistów. To chore środowisko i naprawdę zdziwie się jeśli hamulcowi Korwin i Braun nie przeszkodzą w przekroczeniu progu.
​​​​​Przestrzegam przed graniem na przekroczenie przez nich progu, mimo że po cichu jednak im kibicuje. Lepiej żeby oni tam byli niż ciągle te same ryje. Jeśli frekwencja zakreci się w okolicach 60% to Konfie pozostanie jedynie subwencja
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 29 września 2019 16:04 przez roman199przestrzalninja

Dokładnie juz nie ma okregów do gry, zapewne niedługo ponownie wrzucą. 
Konfederacja powyżej 4,2 procent uważasz że po najmniejszej linii oporu można pujść ?
uwazam ze value jest w 6 procentach. ja nie gram typow, ktore maja wejsc...czyli tzw. pewniakow. dla mnie decydujaca bedzie debata i jak koledzy pisza jesli frekwencja bedzie duza to poparcie dla konfederacji sie splaszczy. mam nadzieje, ze wejda do sejmu i braun, winnicki oraz korwin skoncza jak palikot i petru... moj brat ma takie samo zdanie jak kolega wyzej o konfederacji i tez sympatyzowal z korwinem od czasow nwp. moim zdaniem debata zniecheci do pojscia na wybory i beneficjentem tego bedzie konfederacja. a jak nie zniecheci to pokaze, ze jest jakas alternatywa na scenie politycznej. staram sie grac skrajne kursy, ktore sa za wysokie w stosunku do szans.

tez bym chetnie zaglosowal na gwiazdowskiego obserwuje jego profil na fb. szkoda, ze sie wycofal. fajna rozmowe z zandbergiem mial m.in. o kolei. w tv porusza sie tematy, ktore budza emocje u wyborcow przez co te tak naprawde wazne ida na dalszy plan. ludziom zalezy na wladzy i zwiekszeniu jej kompetencji... jak slysze sposoby na ratowanie sluzby zdrowia to... mnie strzela. u nas srednio 2 urzednikow nfz przypada na jednego lekarza... chory kraj... dlatego nie pracuje i nie place podatkow. nie korzystam z socjali. gram sobie u bukmacerow i na emeryture nie licze. nie oplaca sie. 

edit; moj kuzyn od czasu upr sympatyzowal z korwinem i namowil mojego brata a brat mnie... ale ja raczej jestem przeciw czemus niz za czyms. i moj kuzyn tez zmienil zdanie o korwinie... wielu ludzi tak ma gdy dorasta i patrzy rozsadnie w przyszlosc.

edit;

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tasmy-korwina-tak-szasta-subwencja/9tjrc2f

dzisiaj wyszlo, korwina nie ma, wiec chca go wyciagnac. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe rzeczy dzieją się z kursami na frekwencję. Dla przykładu w STS kurs na poniżej 54,5 % jest już 2,89, a był 4,60. Teraz 4,60 jest na poniżej 52,5 %. Dla odmiany w eTOTO linie na undery wzrosły i tam na under 55,5 % jest kurs 4,20.
Gdyby nie 12% podatek, to by szło nieźle zarobić już przed wyborami.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no z 200zl przy tych limitach ; p chociaz ja wale do skutku az oddsmaker sts m przyjmie albo zwariuje i tyle. na pis tez jest roznica miedzy bukmacherami jednego procenta. jak ktos uwaza, ze konfederacja nie wejdzie do sejmu to w bah jest kurs 1,85 na under 5,5 procent... ich analityk chyba wyciagnal srednia z sondazy.


edit;

https://wiadomosci.wp.pl/sondaz-elektorat-lewicy-najbardziej-zdeterminowany-6429980571216001a

fajny sondaz przedstawiajacy determinacje wyborcow. widac polityka tzw. cieplej wody w kranie usypia wyborcow. zawsze mozna przedobrzyc...

edit;

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25251699,wybory-parlamentarne-2019-elektorat-pis-wcale-nie-spieszy-sie.html

to ten sam sondaz... i wnioski o konfederacji zgola inne...

edit; w drugim linku jest sondaz pokazujacy jak kampania zachecila wyborcow do glosowania. tak, ale to zelazny elektorat jest i moim zdaniem gra na korzysc konfederacji i taka miekka kampania przekona normalnych ludzi do glosowania na nich. wiem ze moge sie mylic ja mam po kursie 4,6 konfederacja ponad 6 procent, bo ten kurs to anomalia moim zdaniem byl. nie zachecam nikogo do stawiania tylko pisze co i dlaczego stawiam. wiem, ze moge sie mylic kazdy moze sie mylic. 

edit; jak ktos chce sie pobawic w roznice kursowe...

https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/zaklady-sportowe/?action=offer&amp;sport=328&amp;region=6783&amp;league=77080&amp;t=1569835669

https://www.iforbet.pl/oferta/8/32050

pis ponizej/powyzej 50 procent... tak wiem jedna setna roznicy jest. w sts kurs 1,35 na ponizej a w iforbet 7 na powyzej 50,01... to jest anomalia...

edit; to samo z po sie dzialo. moja mama byla zagorzalym zwolennikiem pisu... ja jej nic nie wmawialem i teraz jest antypis. ja obserwuje co sie dzieje wokol mnie i jaka mobilizacja jest u ludzi. kaminski byl spin doktorem i mimo wszystko wie co mowi. nawet rozsadnie gada. ja takie samo zdanie mam. to nie prawo i sprawiedliwosc wygralo wybory a prawda i sprawiedliwosc. ludzie nie sa glupi. gdzies o klasie wywod ogladalem i z to ona jest barometrem. klasa srednia to ludzie patrzacy w przyszlosc pare pokolen w przyszlosc... czesc ludzi ktora awansowala do klasu sredniej zmienia poglody, zeby sie rozwijac a nie stac w miejscu. duzo czynnikow jest, ktore decyduja o wyniku wyborow. to takie moje osobiste przemyslenia i czuje ze cos sie zmienia. nie bede skakal z radosci, ze pis przegral... bo nie o to chodzi w zyciu. nastepne 4 lata tez beda srednie... i tak dalej i tak dalej...

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-niepokojacy-sondaz-dla-pis-michal-kaminski-tlumaczy-6430029602059905v

edit; wrocily okregi do sts ciekawi mnie ten zimoch - glinski. w sts na zimocha 3,6 w forbet 5. z kolei w betfan na to, ze zimoch w okregu bedzie mial najwiecej glosow jest 1,35 biorac pod uwage tylko koalicje obywatelska. zastanawiajace... bo kursy na zwyciestwo w okregu lekko faworyzuja pis 1,90-1,70. czyli gdzies w tych kursach jest anomalia. 

edit;

https://www.press.pl/tresc/58703,kosiniak-kamysz_-sasin_-budka_-rozenek-i-wilk-w-debacie-tvp


edit; jednak da sie zmanipulowac taka forma debaty heh no coz  konfederacji wiecej na twiterze jest moze tym sie obronia.

edit; hmmm w sumie to mnie zdenerwowali mocno i mam jeszcze wieksza ochote pojsc na wybory xd  to moze jednak dobrze xd 

edit;

https://wiadomosci.wp.pl/debata-wyborcza-w-tvp-incydent-z-udzialem-kandydata-konfederacji-jacka-wilka-krzysztof-bosak-oburzony-na-telewizje-6430534248420993a

lol xd 


edit;

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-bedzie-kolejna-debata-ko-rozwaza-wystawienie-kidawy-pis-niezadowolone-z-sasina-6430742719096961a


szach mat tak mysle. za tydzien debata w tvn ma byc. wiecej ludzi oglada tvn fakty niz wiadomosci... i inny elektorat... pis  nie moze odpuscic tej debaty... i nie moze jej wygrac...

edit;

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parlamentarne-2019-kolejna-debata-pis-znow-wystawi-sasina-6431445893867137a

czas na ostatnio prosta w kampanii. bosak, zandberg kamysz pewnie na plus.  kamysz pewnie ponownie w drugiej stacji telewizyjnej bedzie atakowal przedstawicieli innych partii ze nie ma lidrow. no poza zandbergiem i bosakiem takim viceliderem. sasina to tam chyba ugotuja i raczej sprawiedliwie potraktuja. publicznosc ma byc, mniej czasu do wyborow i debata bez jedngo nurtu partii. po faktach, ktore oglada wiecej ludzi niz wiadomosci. 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Smialo mozna grac ze konfederacja NIE wejdzie do sejmu. Ten ich bełkot ze "sondaze nam daja 5 to bedziemy miec 10" to ja juz slysze od lat. Koniec koncow zawsze sie konczy tak samo a tym przypominaniem jednych jedynycg wyborów ktore im wyszly to ja rzygam. Pis wygra tw wybory z OGROMNA przewagą.  Lewica to elektorat okolo 8-10% psl 7-9 , konfederacja poza sejmem z wynikiem 3-4%. 
 
P 276

pwlib

Użytkownik
cytat z dnia 5 października 2019 11:54 przez sobolekkSmialo mozna grac ze konfederacja NIE wejdzie do sejmu. Ten ich bełkot ze "sondaze nam daja 5 to bedziemy miec 10" to ja juz slysze od lat. Koniec koncow zawsze sie konczy tak samo a tym przypominaniem jednych jedynycg wyborów ktore im wyszly to ja rzygam. Pis wygra tw wybory z OGROMNA przewagą.  Lewica to elektorat okolo 8-10% psl 7-9 , konfederacja poza sejmem z wynikiem 3-4%. 
Po jakim kursie i gdzie?


Ile PiS przy założeniu , że do sejmu wejdą 4 partie musi zdobyć procent głosów żeby mieć 2/3 liczby mandatów poselskich?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 7 października 2019 20:38 przez trapaPiS over 50% kurs 3,48 Sts
No teraz to do$#bałeś do pieca. Nawet sondaż w tvpis tyle nie wykazuje.

Mnie najbardziej ciekawi czy PSL lub Konfederacja wejdzie w koalicję z PiSem. Pewnie tak, z lewakami nie pójdą. 
 
T 0

trapa

Użytkownik
1.Może i tak ale tak mi się wydaje, że PiS dostanie te 50% i tak też postawię.
2.Po co PiS-owi koalicjant? Chyba nie wierzysz  w to, że PiS nie zdobędzie większości sejmowej. 
3. Konfederacja wątpię aby dostała się do sejmu. Ciężko będzie im zdobyć 5%.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Super linie w UB jesli ktoś nie ma limitów - ja mam 95 zł na max koncie :( na zlimitowanych koleszka ma ....14 i 15 zł 
KP linia 6,5 
KO linia 28,5 - tu i tu duże value w stosunku do sts np 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 7 października 2019 22:21 przez kriksus

No teraz to do$#bałeś do pieca. Nawet sondaż w tvpis tyle nie wykazuje.

Mnie najbardziej ciekawi czy PSL lub Konfederacja wejdzie w koalicję z PiSem. Pewnie tak, z lewakami nie pójdą. 
Jeszcze nie wskazuje, bo gdyby tak było to linie byłyby mniejsze. Ale trendy sondażowe pokazują, że to nie jest niemożliwe.
https://twitter.com/MarcinPalade/status/1181322399654010889?s=09
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 52

korbin88

Użytkownik
Witam,

Chciałbym się podzielić z wami moimi przemyśleniami nt. wyborów. Wszyscy zapewne jesteśmy zgodni, że frekwencja będzie rekordowa w zbliżających się wyborach. Pytanie pozostaje jak duża? Mobilizacja elektoratów wszystkich partii jest duża. PiS po jakimś tam wewnętrznym badaniu miał, że elektorat jest za mało zdecydowany to wypuścili odpowiednie spoty, jest nakrętka na Twitterze pod jakimiś hasztagami. Opozycja, która robi z siebie kabaret ma swoich betonów, których nakręca hasłem niedopuszczenia do zdobycia przez PiS sejmowej większości. Jest to jakiś pomysł w obliczu przepaści w do PiS. Lewica po konsolidacji będzie miała dobry wynik i jej elektorat również jest zmobilizowany na zrobienie naprawdę dobrego wyniku. Konfa ostatnio się balansuje na progu i daje poważny argument elektoratowi, że tym razem głos na nich nie będzie zmarnowany. Śledzę na Twiterze Pana Marcina Palade. Gość w ostatnich wyborach prezentuje prognozy, które były dokładniejsze od zakłamanych sondażowni. W ostatnich jego postach przebija się frekwencja 57%. Moim zdaniem realna jest około 59%. Dodatkowy czynnik, którego w naszej szerokości geograficznej nie można bagatelizować to pogoda. W niedziele w całej Polsce ma być około 20st. Pogoda może skłonić na pójście na wybory tych mniej zabetonowanych wyborców.

Ja osobiście zagrałem za 200zł linie over 56,5 w Totalbet po kursie 1,8. w zeszłym tygodniu. Kurs już spadł do 1,7. Dziś dołożyłem za 250zł linie over 55,5 na Fortunie kurs 1,65. Jest to moim zdaniem okazja i niedopatrzenie fortuny, gdyż na eToto i Forbecie taka linia to kurs zaledwie 1,3. Moim zdaniem te linie się jeszcze przesuną i mogą wynosić w zależności od buka jakieś 1,7-1,8 dla linii 57,5.

Ponadto value widzę w linie +46,5 dla PiS. Na Fortunie jest to kurs 1,75 Totolotek 1,7 a jednocześnie na innych bukach to kursy około 1,3.

Powodzenia w typowaniu.
 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 9 października 2019 08:44 przez kamil077Witam, Czy w którymś buku możemy łączyć wyniki procentowe poszczególnych partii oraz frekwencji?
Nie można. Ale kilka bukow takich jak sts czy 1xbet ma zaklady specjalne sklejki frekwencji i % poszczególnych partii
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Panowie jeśli jest tak jak mówią sondaże że frekwencja zakreci się przy 56% to konfa nie wchodzi. Polaryzacja jest coraz większa. Ja to bardzo wyczuwam w mojej rodzinie, bliższej i dalszej. Debata też nie pomogła. Bosak w TVN na plus (jest chyba najbardziej merytoryczny w całej konfie) ale był zbyt mało wyrazisty. Z kolei np JKM przegina w drugą stronę i wczoraj w debacie  RMF skompromitował się w swoim stylu. Ten kto nie oglądał to gorąco polecam. Może zbyt dużo osób tego nie obejrzy ale to wszystko będzie krążyć po necie i w tv
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wiadomo protokol 1% odpalony. Spokojnie w piatek na Polsat News znowu bedzie Korwin takze znowu zapewne wjada tematy Hitlera, niepelnosprawnych, inteligencji kobiet, Putina itd. To wszystko stanie sie tuz przed cisza wyborcza takze TVP bedzie jeszcze moglo troszeczke zgrilowac temat. Niestety myslalem, ze jednak tuz przed wyborami schowaja Korwina do szafy ale widac tak sie nie stalo ????
 
Do góry Bottom