>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.10.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vfl Osnabruck - Arminia Bielefeld
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Do zagrania tego typu "natchnął" mnie kryszan010, który zagrał w tym spotkaniu typ na czerwoną kartkę. Ja zagram bezpieczniej a mianowicie na żółte kartki. Jak wspomniał kolega wyżej na kolejne spotkanie derbowe piłkarze i kibice musieli czekać 5 lat. Ostatnie odbyły się w sezonie 2014/2015 w 3 Bundeslidze, w którym to Arminia wywalczyła awans do 2 Bundesligi. Gra tam nieprzerwanie do teraz. Gospodarze różnie sobie radzili na przestrzeni tych paru sezonów w 3BUN ale w końcu w zakończonym w tym roku sezonie 2018/2019 wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej gdzie ponownie mogą spotkać się z drużyną z Bielefeld.
W tych spotkaniach derbowych rozgrywanych w Osnabruck bywało różnie, raz było sporo kartek jak 6, 7+2cz, innym razem zaledwie 3 właśnie w tym ostatnim spotkaniu derbowym rozegranym w sezonie 2014/2015. Dzisiaj wydaje mi się, że po tych 5 latach kibice i piłkarze stęsknili się za tą atmosferą derbową i boisku może być naprawdę gorąco.
Po 8 kolejkach Arminia na 3 miejscu z 15pkt na koncie, gospodarze dopiero na 13 miejscu ale tylko z 5pkt straty i dzisiaj mogą w przypadku wygranej podskoczyć o parę miejsc nawet na 5-6.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom