>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Grand Prix 2019

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


W niedzielę w Dublinie rozpocznie się jeden z najciekawszych turniejów darta w sezonie, a mianowicie PDC: World Grand Prix. Mówię o nim jako jednym z tych najciekawszych, gdyż różni się on od innych tym, że leg nie tylko trzeba kończyć podwójnym, ale również rozpoczynać. Dla zawodników, którzy mają problem z podwójnym taki turniej może być bardzo ciężki. Takim darterem na pewno nie jest Gary Anderson, który ma jednego z najlepszych Toppów (D20) w całym PDC. Jego rywalem będzie Keagan Brown, który ostatnio radzi sobie dość słabo. 1 runda ET, 1/16 PC oraz 1/8 PC. Wydaję mi się, że wygrana Garyego to obowiązek, a kurs dość przyjemny. Drugim betem na niedzielne spotkania jest typ na więcej maxów Smitha w spotkaniu z Whitlockiem. Kiedyś nie odważyłbym się grać 180’s przeciwko Kangurowi jednak Simon mocno obniżył loty i jego ostatni występ telewizyjny to porażka z VVV na ET10, gdzie w 10 legach rzucił 2x180’s. Smith to maszynka do maxów i nawet w takim formacie powinien na spokojnie rzucić 3 maxy. Kurs przyjemny, więc wydaję mi się, że warto.

Gary Anderson – 1.3/forbet ➕
Smith więcej 180’s – 1.8/forbet
➕
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Pierwszy dzień turnieju PDC:World Grand Prix 2019 zakończony 100% skutecznością. Dziś próbujemy podtrzymać skuteczność. Ode mnie dla was 3 typy. Jeżeli gracie, widzicie czy czekacie to zostawcie (y) dla zasięgów ;)


Podczas wczorajszego dnia zostało rzuconych naprawdę sporo 180’s mimo średnich poniżej 90. Ja dziś próbuję iść pod prąd i gram w stronę underu maxów. Linia 3.5 w spotkaniu Lewis-Wattimena. Adrian nie jest już zupełnie zawodnikiem, który bił się z czołówką w poprzednich latach o najważniejsze trofea i jedynie próbuję dobić do swojego poziomu sprzed paru lat. Jego ostatnie występy w turniejach to telewizyjnych to ćwierćfinał na ET12 (porażka 6-0 z Wrightem) czy 1/8 ET11 (porażka z Ratajem 6-5). W międzyczasie półfinał PC jednak nic więcej. Holender forma lepsza jednak on nigdy nie był maszynką do 180’s. Przypominając jego ostatnie występy telewizyjne to (3 maxy w 10 legach z Chizzim, 1 w 10 legach z van den Berghiem). Dużo w tym typie zależy od Adriana, który często lubi poszaleć po tarczy i często schodzi nawet po udanym T20. Dzisiaj spodziewam się podobnych sytuacji i dla mnie 3 maxy w tym meczu to maksimum. Czysty Wright po 1.35-1.4 to moim zdaniem spore value. Szkot posiada świetne D20, którym powinien spokojnie otwierać każde spotkanie w pierwszym podejściu, a to może dać mu sporą przewagę nad Hoppem, który często miewa zacinki na podwójnym. Hopp z ostatnich 4 PC tylko jedne może uznać za udane (ćwierćfinał), a reszta to dwukrotnie porażki już w pierwszym spotkaniu (1/64) oraz jeden turniej z 1/32.  Moim zdaniem Pita dziś spokojnie bierze wygraną w tym meczu. Na koniec powyżej 2.5 seta w meczu Polaka rodaka. Typ mocno ryzykowny, bo format bardzo krótki i tutaj jeden źle zagrany leg przy swoim podaniu może spowodować, że zobaczymy zaledwie 2 sety. Ja jednak uważam, że obaj Panowie są na podobnym poziomie i aktualnie prezentują podobną formę, że ten mecz musi się rozstrzygnąć w 3 setach. Durrant zaliczył ostatnio finał PC, a Rataj  wygrał swój pierwszy telewizyjny turniej oraz zaliczył finał PC.  Uważam, że ten mecz może być ozdobą 1 rundy, a w tym wypadku musimy zobaczyć tutaj 3 sety.

Wright – 1.4/betclic
Poniżej 3.5 180’s (Lewis-Wattimena) – 1.6/forbet
Powyżej 2.5 seta (Durrant-Ratajski) – 1.86/forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Witam po dluzszej przerwie. Wczorajszy dzien bardzo udany i 4/4 ustrzelone dlatego dzisaj sprobuje tutaj wrzucic propozycję. Nie będzie szczegółowych analiz ale ci którzy siedzą w darcie wiedza o co chodzi : Vvv- Aspinal @ over 3.5 maksa@ 1.67. Fajna linia, spodziewam sie ze Vincent powalczy i bedzie dosyć dlugi mecz. Obaj napewno rzucają sporo maksow i lacznie 4 w maczu nie powinno byc wielkim wyczynem, Na niektorych bukach linia a jeden wieksza dlatego ta z uni bardzo polecam.Price - Chizzy@ over 4.5 maksa. Obaj w niezłej formie, mecz powinien byc dosyc wyrównany a jak Chizzy bedzie swoje gral to on sam 5 maksow rzuci. Gurney over 2.5 maksa@ 2.20@ uni. Tutaj rowniez spodziewam sie dlugiego meczu a wiadomo ze gurney maky lubi porzucac. Wright- Hopp over 110.5 checkout, wczoraj fajnie zamki weszly i dzisiaj próbuje tego w meczu Wrighta.
 
Do góry Bottom