>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami ☑️ 🏈 NFL 2020/2021 by Gucci Mane

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Dokładam jeszcze do Arizony za 5/10 więc łącznie 1.5k

#39 - Carolina Panthers @ Arizona Cardinals
Typ: Arizona Cardinals @ 1.77 - Unibet (stawka 5/10)   

Analiza wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


CFL na noc

#41 - Hamilton Tiger-Cats @ Winnipeg Blue Bombers
Typ: Winnipeg Blue Bombers -3.5 @ 1.72 - Unibet (stawka 10/10)   

#42 - Hamilton Tiger-Cats @ Winnipeg Blue Bombers
Saskatchewan Roughriders @ Toronto Argonauts
Typ: Winnipeg + Saskatchewan @ 1.94 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


#43 - Saskatchewan Roughriders @ Toronto Argonauts
Typ:  Saskatchewan Roughriders -4.5 @ 1.68 - Unibet (stawka 10/10)   680 zł

#44 - Montreal Alouettes @ BC Lions
Typ:  BC Lions -3.5 @ 1.67 - Unibet (stawka 10/10)  

https://cfl.yaretv.com

Za 2.99$ można kupić dostęp do meczu. Fajna opcja, na żywo oraz z odtworzenia bez spoilerów. Można postawić i na następny dzień obejrzeć z emocjami nie znając wyniku.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Znowu 320 zł w plecy. Mocno skurczył się bankroll na Unibecie, jeśli dziś pójdzie jak tydzień temu, to zacznie się robić nieciekawie. Nie widzi mi się przegranie całego kapitału na tegoroczne obstawianie futbolu. Ale gramy. Na niedziele z NFL, na wcześniejsze mecze na 19 wybrałem sobie następujące typy. 

#45 - Kansas City Chiefs @ Detroit Lions
New England Patriots @ Buffalo Bills
Los Angeles Chargers @ Miami Dolphins
Typ: Kansas City + New England + Los Angeles @ 1.94 - Unibet (stawka 10/10)    940 zł

#46 - Washington Redskins @ New York Giants
Typ: New York Giants -3 @ 1.89 - Unibet (stawka 10/10)   890 zł

#47 - New England Patriots @ Buffalo Bills
Typ: New England Patriots -4 @ 1.57 - Unibet (stawka 10/10)   570 zł

#48 - Tennessee Titans @ Atlanta Falcons
Typ: Atlanta Falcons @ 1.56 - Unibet (stawka 10/10)   

Typy na mecze o 22:05, 22:25 i nocny mecz podam w czasie trwania tych powyższych. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Podsumowanie września do niedzieli. Dziś w nocy Thursday Night Football i ciekawe spotkanie w Seattle. Stawiam na bounce back Ramsów i myślę, że wygrają to swoją obroną i Goffem, który raczej nie powtórzy 4 strat jak to było w niedzielę. Do tego over receiving jardów Carsona. W tym elemencie gry zawodnik Seattle notuje świetne wyniki i jest mocnym punktem ataku Seahawks. Nie są to wykluczające się typy. To nie analiza, taki mały opis.

#50 - Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks
Typ: Los Angeles Rams @ 2.06 - Unibet (stawka 10/10)   

#51 - Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks
Typ: Chris Carson (SEA) over 19.5 receiving yards @ 1.95 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dramat. Rams mieli field goala na zwycięstwo i pomylił się o 2 centymetry... W dodatku Seattle przeszło 4th&amp;goal a mogło być pozamiatane. Carson jak na złość tylko jedna złapana piłka 5 jardów i to jeszcze na TD. Nie idzie, no nie idzie. 

Na niedzielę mam na oku perełki i po nocnej stracie 2k zamierzam wyjść na plus w tej kolejce. Nie wiem czy ktoś to czyta, czy ktoś gra. Ja się nie poddaję i typuję dalej.

Na początek triple z CFL. Nie idę po kursach, ale nie widzę innej opcji niż 3 wygrane gospodarze. Pierwszy mecz dziś w nocy, dwa jutro.

#52 - Edmonton Eskimos @ Hamilton Tiger-Cats
Winnipeg Blue Bombers @ Saskatchewan Roughriders
Toronto Argonauts @ BC Lions
Typ: Hamilton + Saskatchewan + BC @ 2.28 - Unibet (stawka 10/10)   1280 zł

#53 - Edmonton Eskimos @ Hamilton Tiger-Cats
Typ: Hamilton Tiger-Cats -4.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   700 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
I 181

irenicuus

Użytkownik
Głowa do góry, ja czytam i korzystam, może nie gram kropka w kropke tego co podajszesz ale obieram dzieki temu kierunek na finalny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
OK, CFL odrobiło czwartkowych Ramsów, nie jest źle. Dziś oczywiście NFL Sunday. Oto moje typy na dziś. 

#54 - Jacksonville Jaguars @ Carolina Panthers
Typ: Carolina Panthers -2.5 @ 1.77 - Unibet (stawka: 10/10)   770 zł

Jacksonville oszalało na punkcie swojego wąsatego QB Gardnera Minshaw'a. Zastępuję on kontuzjowanego, niedawnego Super MVP, Nicka Folesa. Drużyna wygrała 2 ostatnie mecze i w Week 5 wchodzą z bilansem 2-2. W zeszłym tygodniu pokonali nieznacznie Denver, a więc drużynę z bilansem 0-4. Absolutnie nie lekceważę ekipy z Florydy, ale bardzo podoba mi się to co robią w Północnej Karolinie. Początek sezonu utemperował nadzieje kibiców Panther. Przegrali dwa pierwsze mecze, z mocnymi drużynami, ale przegrali, ale co najważniejsze kontuzję odniósł Cam Newton. Długoterminowe kursy na Panthers bardzo wzrosły i wielu skazało ich na totalnie beznadziejny sezon. Ale okazało się, że backup Newtona, 23-letni Kyle Allen sroce spod ogona nie wypadł. Świetnie wypadł za to w Week 3 gdzie poprowadził Carolinę do wygranej nad Arizoną rzucając 4 TD i ani jednego interception! Tydzień później Panthers znów wygrali, tym razem w Houston. Tutaj również zastępca Cama Newtona zagrał mecz na świetnej, ponad 70% skuteczności podań. Problemem są jedynie fumble, których w dwóch meczach ma już 5 z czego 4 były stracone. W każdym razie koniec końców okazuje się, że Pantery nie są tak osłabione jak mogłoby się wydawać od razu po kontuzji Newtona. Jest solidny QB, który ma dostarczać piłkę, a na miejscu są goście którzy tę piłkę bardzo dobrze odbierają. Mam na myśli Grega Olsena, tight enda, który robi robotę w ofensywie drużyny. Podwójnym zagrożeniem jest McCaffrey, running back, który świetnie biega z piłką, ale także odbiera podania. Defense nie jest najgorszy w lidze, ale średnia 20 traconych punktów na mecz to jednak dość sporo. Ekipa wraca do domu po dwóch wyjazdach, Allen będzie grał u siebie, przy cichych trybunach gdy ofensywa będzie na boisku, co na pewno doda mu pewności siebie, ale też ułatwi komunikację, bo wiadomo nie od dziś, że głośni kibice gospodarzy, podczas ataku gości z sukcesem potrafią doprowadzić do falstartów czy niezrozumianych przez niektórych zagrywek. Wchodzę tu w Panthers z pocałowaniem ręki.

#55 - Arizona Cardinals @ Cincinnati Bengals
Typ: Cincinnati Bengals under 24.5 pkt @ 1.95 - Unibet (stawka: 10/10)   950 zł

Przy underach/overach ciężko na długie analizy. Uważam jednak, że Bengals są tak słabi, że nawet Arizonie, która traci sporo punktów na mecz, nie zdołają wbić 25 punktów lub więcej. Arizona ma tylko remis z Lions, albo aż remis, bo wyrwali go po super końcówce, ale mimo braku wygranych nie są aż tak słabą drużyną na jaką wyglądają. Linia ofensywna jest fatalna, ale rookie Kyle Murray uczy się z każdą kolejną kwartą w NFL i tych błędów powinno być coraz mniej. Bengals patrząc na wynik są jeszcze gorsi, bo mają bilans 0-4. Dodatkowo w tym roku ani razu nie przekroczyli granicy 20 punktów. W 4 meczach było to odpowiednio 20 punktów, 17, 17 i... 3 przeciwko Steelersom w ostatniej kolejce. Dziś pewnie będzie ich więcej, ale wierzę, że nie więcej niż 24 i to jest mój kolejny typ na dziś.

#56 - Tampa Bay Buccaneers @ New Orleans Saints
Typ: Tampa Bay Buccaneers +4 @ 1.81 - Unibet (stawka: 10/10)    

Trochę strach stawiać przeciwko szalonym Saints. Grają bez Drew Breesa, z Teddym Bridgewaterem na QB, a mimo to wygrywają. Ostatnio pokonali w Seattle Seahawks, a u siebie Dallas, które sezon otworzyło od wyniku 3-0. Ale powiem tak, ostatni mecz Saints mnie nie zachwycił. Niski wynik punktowy i właściwie mieli dużo szczęścia, że wyszli z tego spotkania zwycięską ręką. Ja tutaj nie gram przeciwko Saints tylko za Tampą. Trener Bruce Arians który na futbolu zjadł zęby zrobił tam coś naprawdę ciekawego. Winston gra o swoją przyszłość, ale Arians stawia na niego dając mu pewność siebie. To co ostatnio zrobili w Los Angeles to coś niesamowitego. Wygrana 55-40. Duży wynik, 40 straconych punktów, ale co z tego skoro oni zdobyli ich 55. Przepotężny występ ofensywy. Jak pokazał mecz z Dallas, Saints nie są chętni na mecz w stylu wymiany ciosów. Jeśli Bucs byli w stanie pokonać Ramsów na ich terenie, to dlaczego nie mieliby zrobić tego ze Świętymi. Ta wygrana na 100% tchnęła w nich wielką siłę i przy stylu gry trenera Ariansa, wierzę, że mogą znów zaprezentować się w podobny sposób. Początek sezonu w wykonaniu Winstona, który jak wspomniałem ma już gorąco pod tyłkiem i musi zacząć grać aby nie zostać backupem w jakimś klubie, z zaledwie kilkumilionowym kontraktem, był słaby. Dwa ostatnie mecze to jednak 7 TD i tylko 2 INT w dodatku oba z ponad 300 jardami grą górą. Liczę, że współpraca z Evansem będzie dziś owocna i pokażą się tak dobrze jak w zeszłym tygodniu. Idę w dodatni handicap na gości.

#57 - Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers
Typ: Łączna najmniejsza liczba jardów do przyłożenia ponad 1.5 jarda @ 2.05 - Unibet (stawka: 10/10)  

#58 - Green Bay Packers @ Dallas Cowboys 
Typ: Green Bay Packers +3.5 @ 1.94 - Unibet (stawka 10/10)   940 zł

#59 - Denver Broncos @ Los Angeles Chargers
Typ: Los Angeles Chargers -3.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Niedziela 3 na plus i 4 na minus jeśli chodzi o temat. Jak zobaczyłem, że Rodgers jest w swoim wcieleniu Super Bowl MVP to poszło jeszcze na live parę zakładów. Oczywiście do tematu się nie liczą, ale jest plus. Wieczorem wrzucę podsumowanie września.

Dziś w nocy zakończenie kolejki i czuję duże szanse underdoga. Poszły dwa zakłady.

#61 - Cleveland Browns @ San Francisco 49ers
Typ: Cleveland Browns +3 @ 2.33 - Unibet (stawka 8/10)   

#62 - Cleveland Browns @ San Francisco 49ers
Typ: Cleveland Browns +7 @ 1.65 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wrzesień 2019 - podsumowanie

Podane typy: 46
Wygrane: 22
Przegrane: 23
Zwrot: 1

Wygrane: 14312 PLN
Przegrane: 20300 PLN
Bilans: -5988 PLN
Yield: -14.7%


Stawka na mecz to 1000 PLN, więc kilka stawek w plecy.
Jeśli będę na minusie 3 miesiące z rzędu to kończę z typowaniem na forum i robię sobie przerwę od gry. To jest pierwszy. Zobaczymy czy przyniesie październik.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W zeszłym tygodniu 4/4. Stawianie CFL idzie lepiej niż NFL póki co, no ale wczesny sezon w Stanach, a w Kanadzie już zbliżają się do playoffów, może będzie lepiej.

Na weekendową kolejkę CFL postawiłem:

#63 - Saskatchewan Roughriders @ Calgary Stampeders
Typ: Saskatchewan Roughriders +3 @ 1.86 - Unibet (stawka 10/10)  860 zł

#64 - Montreal Allouetes @ Winnipeg Blue Bombers
Typ: Winnipeg Blue Bombers -4 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)   880 zł

#65 - BC Lions @ Edmonton Eskimos
Typ: BC Lions -1.5 @ 1.88 - Unibet (stawka 10/10)   

A wcześniej, bo w nocy z czwartku na piątek NFL.

#66 - New York Giants @ New England Patriots
Typ: New England Patriots -14 @ 1.63 - Unibet (stawka 10/10)   630 zł

I już pierwszy typ na niedzielę, mecz w Londynie o 14:30

#67 - Tampa Bay Buccaneers - Carolina Panthers
Typ: Carolina Panthers @ 1.80 - Unibet (stawka 10/10)  800 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W zeszłym tygodniu CFL 4/4, w tym 3/4. Dobrze. BC Lions w pierwszej kwarcie stracili swojego QB, lidera, najlepiej opłacanego QB w lidze. Zastąpił go gościu, którego rekord kariery to coś poniżej 150 jardów podaniem. Czyli po prostu dramatyczny zawodnik. Edmonton nie zagrało nic wielkiego i z Reillym BC mogło to wygrać. No ale jest minus, a Reilly złamany nadgarstek. 

O 15:30, nie o 14:30 jest mecz w Londynie. Wyżej podałem typ. Za chwilę wrzucę to co zagrałem na dziś i dodam parę zdań. Jak ktoś gra ze mną to wie co robić, będę wiedzieć z kim liczę wygrane :p

 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
#68 - New Orleans Saints @ Jacksonville Jaguars
Typ: New Orleans Saints @ 2.30 - Unibet (stawka 10/10)   1300 zł

Gdy wydawało się, że po kontuzji Breesa Saintsi zanotują serię porażek, okazało się, że jest zupełnie inaczej. Saintsi wygrywają i to z silnymi drużynami. Backup QB zawsze jest słabszy, wiadomo, ale tutaj Bridgewater prezentuje formę gwiazdy. 4 na 5 ostatnich meczów Saints to wygrane. Między innymi z Seahawks w Seattle. Jaguars też grają backupem, bo kontuzjowany jest Foles, ale jednak nie przekonuje mnie ich gra. Mają silnego RB, to wiadomo, Minshew też jest całkiem niezłym QB. Ale jako całość, jako drużyna uważam, że są słabsi od Saints. W tym sezonie mają 2 wygrane, jedną 2 punktową z Denver, które było w tamtym momencie z bilansem 0-4 oraz z Titans którzy tamtego dnia wyszli w swoim frajerskim wydaniu, bo to drużyna, która w jednej kolejce gra totalną żenadę, żeby w kolejnej wygrać jako underdog. Ja ich już nie ruszam, bo to cyrk na kółkach. Do tego wszystkiego świetną wiadomością jest fakt, że zagra Alvin Kamara, niesamowity running-back, który jeszcze niewielki czas temu był ze statusem "doubtful". Trener Payton zrobił ciekawą, zbilansowaną drużynę. Jest też Hill, którego wykorzystuje w ofensywie praktycznie na każdej pozycji. Nominalnie jest to quarterback, ale gra też jako TE, czy biegający QB, którego ciężko zatrzymać z uwagi na to, że jest wielkim jak na rozgrywającego chłopem. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki (lub jak pisał EloPeja z pocałowaniem klamki) i wchodzę w zwycięstwo przyjezdnych, którzy nie mają daleko na Florydę.

#69 - San Francisco 49ers @ Los Angeles Rams
Typ: San Francisco 49ers +3 @ 1.98 - Unibet (stawka 10/10)   980 zł

#70 - San Francisco 49ers @ Los Angeles Rams
Typ: San Francisco 49ers @ 2.43 - Unibet (stawka 6/10)  858 zł

Derby Kalifornii. Rams mocno spuścili z tonu w porównaniu do zeszłego sezonu. Najważniejsza wiadomość jest taka, że Todd Gurley, running-back i jedna z głównych broni w ofensywie nie zagra w tym meczu i jest ze statusem "out". Oczywiście Rams są nadal cholernie silni, bo ma kto odbierać, a w szczególności ma kto bronić, są w końcu na miejscu Aaron Donald i Clay Matthews. Widząc jednak grę Ramsów stwierdzam, że mimo groźnych nazwisk, drużyna nie prezentuje gry z najwyższej półki. Niners grają natomiast fantastycznie i powoli stają się contenderem do dalekich etapów playoffów. Bilans 4-0 i wygrane - 2 na wyjeździe, z Tampą (14-punktami), z Cincinnati (25-punktami) oraz 2 u siebie - z Pittsburghiem (4-punktami) i ostatnio z Cleveland Clowns 31-3. Robi na mnie wrażenie ta drużyna, Garoppolo będzie świetnym QB w przyszłości, dziś jest dobrym i solidnym rozgrywającym. Patriots mogą sobie pluć w brodę, że go oddali, bo przecież Brady nie będzie grał wiecznie. Z drugiej strony Garoppolo nie chciał już grzać ławy, bo nie jest 20-latkiem. Średnia na mecz 49ers to 32 punkty! LAR mają nazwiska w obronie, ale tak naprawdę póki co nic z tego nie wynika. W "total defense" w kategorii traconych jardów na mecz, zajmują dopiero 13 miejsce. A uwaga, Niners są w tym rankingu na... 2 miejscu. Nie mogę po prostu nie zagrać tutaj na gości, zarówno czysto jak i z 3-punktowym handicapem.

#71 - Pittsburgh Steelers @ Los Angeles Chargers
Typ: Los Angeles Chargers -4 @ 1.66 - Unibet (stawka 10/10)   

Steelersi są rozbici. Odszedł Brown, odszedł Bell, kontuzjowany jest Big Ben. Ale co najważniejsze, kontuzjowany jest 2 QB, Mason Rudolph. Coś tam w mediach bzyczą, że jest szansa, że zagra Rudolph, ale eksperci nie wierzą w to, prawdopodobnie jest to jakaś zasłona dymna, więc dziś PIERWSZY start zanotuje 3 QB, Devlin Hodges. Nie rzucił on jeszcze żadnego TD ani INT'a w lidze. Niedoświadczony, zostanie wysłany na wyjazd, gdzie będzie głośno, będą problemy z komunikacją. Z tego mogą wyniknąć błędy typu falstarty, błędnie zrozumiane zagrywki przez zawodników, a w końcu przechwyty. Chargersi są niedoceniani, bo słabo zaczęli sezon, ale jest w tej drużynie potencjał. Jeśli nie chcą żeby szanse na walkę o playoffy zaczęły im odjeżdżać to muszą ten mecz wygrać. Rivers to furiat i po ostatnich porażkach będzie chciał zdobyć dla drużyny W. Biorę -4 na gospodarzy.

Pozostałe typy na dziś (+ Carolina Panthers podana wyżej, grająca o 15:30 w Londynie)

#72 - Seattle Seahawks @ Cleveland Browns
Typ: Seattle Seahawks @ 1.94 - Unibet (stawka 10/10)  940 zł

#73 - Dallas Cowboys @ New York Jets
Typ: Dallas Cowboys -4 @ 1.60 - Unibet (stawka 10/10)  

#74 - Pittsburgh Steelers @ Los Angeles Chargers
Dallas Cowboys @ New York Jets
Typ: Dallas + LAC @ 1.82 - Unibet (stawka 10/10)  

8 typów, niech wejdzie przynajmniej 6 a będzie elegancko. W CFL idę jak burza i liczę, że w końcu przemyślenia co do NFL będą również trafne.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to tydzień zakończony wynikiem 8/12. W końcu wjazd na zwycięskie tory. Cieszę się, że moje analizowanie się sprawdza, bo w 3 przypadkach wygrały underdogi, Saints, Seahawks i 49ers i ja to wytypowałem. Dallas dało ciała, ale menele z Chargers to już w ogóle dramat. Mam nadzieję, że Ramsi zbudują potężny fanbase i ludzie nie będą chodzić na ten syf kierowany przez Riversa. Dziś jeszcze jeden typ i kończymy tę kolejkę. 

#75 - Detroit Lions @ Green Bay Packers
Typ: Green Bay Packers -3 @ 1.74 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ehh biegł już po TD i zatrzymał się jard przed goal line, żeby nie oddawać piłki Lions tylko kopnąć field goala... Pechozja. Tutaj typ na mecz CFL z piątku na sobotę. Podaję to jako typ tygodnia.

#76 - Saskatchewan Roughriders @ BC Lions
Typ: Saskatchewan Roughriders -2.5 @ 1.70 - Unibet (stawka 10/10)  700 zł

#77 - Saskatchewan Roughriders @ BC Lions
Typ: Saskatchewan Roughriders  @ 1.48 - Unibet (stawka 10/10)   480 zł

Mike Reilly. Quarterback British Columbia Lions w ostatnim meczu doznał kontuzji nadgarstka. Musiał go zastąpić backup, ale Reilly'ego nie da się zastąpić bo to najlepszy QB w CFL. Pojawiła się informacja, że przejdzie on operację nadgarstka, co oznacza, że w tym sezonie już nie zagra. Zastąpi go backup Danny O'Brien który w zeszłym tygodniu prowadził grę Lions. A to jak poprowadził nie wróży dobrze dla gospodarzy sobotniego meczu. Podawał na skuteczności 52.2%, czyli słabej, nie rzucił TD, rzucił za to INT. Po drugiej stronie mamy Cody'ego Fajardo i masę fantastycznych opcji w ataku, jak m.in running-backowie Thigpen i Powell, a także mocną obronę, że Charlestonem Hughes'em na czele. Ciekawostką dla osób nie interesujących się CFL może być to, że punterem Arbuzogłowych jest Jon Ryan, To gość, który 11 lat spędził na boiskach NFL, z czego 9 z drużyną Seahawks. Teraz poszedł jeszcze na koniec kariery wspomóc drużynę ze stanu Regina, czyli miejsca gdzie urodził się kanadyjski punter. Roughriders wciąż zaciekle walczą o pierwsze miejsce na Zachodzie i teraz już każdy mecz jest na wagę dobrej pozycji przez playoffami. Mam głęboką nadzieję, że cholernie osłabieni BC Lions nie podejmą równorzędnej walki i wchodzę w te typy za sporą stawkę. 

Mecz za 2.99$ (kartą) można kupić na stronie https://cfl.yaretv.com/games i obejrzeć live lub z odtworzenia na następny dzień (bez spoilerów).
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zanim moja mocna jutrzejsza inwestycja w Arbuzogłowych, dziś mecz w NFL i mam pograny swój typ.

#78 - Kansas City Chiefs @ Denver Broncos
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 1.91 - Unibet (stawka 10/10)  910 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Riders byli pewką i wygrali, Chiefs też zwyciężyli i mamy początek tygodnia 3-0. Dziś wypełniona futbolem niedziela z NFL.
Oto wszystkie moje typy na dzisiejsze mecze. Oby do przodu.

#79 - San Francisco 49ers @ Washington Redskins
Oakland Raiders @ Green Bay Packers
Typ: San Francisco + Green Bay @ 1.76 - Unibet (stawka 10/10)   760 zł

#80 - Los Angeles Rams @ Atlanta Falcons
Typ: Los Angeles Rams @ 1.66 - Unibet (stawka 10/10)  660 zł

#81 - Los Angeles Rams @ Atlanta Falcons
Typ: Los Angeles Rams -2.5 @ 1.79 - Unibet (stawka 10/10)   790 zł

#82 - Houston Texans @ Indianapolis Colts
Typ: Houston Texans @ 2.02 - Unibet (stawka 10/10)  

#83 - Baltimore Ravens @ Seattle Seahawks
Typ: Seattle Seahawks -3 @ 1.89 - Unibet (stawka 10/10)   

#84 - Jacksoville Jaguars @ Cincinnati Bengals
Typ: Jacksonville Jaguars -3 @ 1.78 - Unibet (stawka 10/10)   780 zł

#85 - New Orleans Saints @ Chicago Bears
Typ: New Orleans Saints +3 @ 1.98 - Unibet (stawka 10/10)   980 zł

#86 - Los Angeles Chargers @ Tennessee Titans
Typ: Los Angeles Chargers +1.5 @ 1.95 - Unibet (stawka 10/10)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom