>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.10.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 7. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha'Al
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shmona - Ashdod
Typ: Shmona DNB
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek


Gospodarze dzisiejszego meczu zaczęli sezon od 4 porażek. Jest to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wszak mówimy o zespole, który w 2012 roku był Mistrzem Izraela, a sezon później grał w fazie grupowej Ligi Europy. Choć był to trochę Mistrz z przypadku to jednak ostatnia pozycja w tabeli nie przystoi takiemu klubowi. Idąc za transfermarkt.de - jest to 7 zespół w lidze pod względem papierowego potencjału. Zapewne mają ambicje na coś więcej niż walka o utrzymanie. Ten sam portal wycenia kadrę Ashdod na 11 miejscu w lidze, a ogólna wartość zespołu gości jest niższa o około 25%. Ekipa z Ashdod plasuje się na 7 miejscu w tabeli, w tym sezonie jeszcze nie przegrała - ale aż 4 z 5 spotkań kończyły się podziałem punktów. Rzecz jasna wszystkie wyjazdowe potyczki zostały zremisowane. Nie ma powodów by spodziewać się po ekipie gości fajerwerków. Natomiast są przesłanki by sądzić, że zła passa gospodarzy zostanie wreszcie przełamana. Jak wcześniej powiedziałem - dysponują oni całkiem niezłą kadrą jak na warunki ligowe. Ale przede wszystkim przed tygodniem wreszcie zagrali dobry mecz. Zremisowali na wyjeździe 2-2 z czwartym zespołem ligowej tabeli - Hapoelem Haderą. Coś mi mówi, że karta powinna się wreszcie odwrócić. Wszystkiego przegrywać nie będą, nie u siebie, nie z ligowymi przeciętniakami. Kursy na gospodarzy są wysokie zważywszy na sytuację w tabeli. Niemniej goście w delegacji jeszcze nie wygrali. I co najważniejsze - na papierze wyglądają słabiej. Uważam, że typ na Shmonę DNB jest bardzo bezpieczny. Nie powinien przynieść straty wkładu.

  65
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit - Dallas
Typ: Bertuzzi +1,5 punktu (kanadyjska)
Kurs: 3,55
Bukmacher: FortunaPrzed wczorajszym spotkaniem Red Wings w Nashville większość postawiła na ekipie z Detroit krzyżyk na długo przed pierwszym wznowieniem. Goście zaskoczyli wszystkich pokonując Predatorów na ich terenie (5:3). Głównym sprawcą tej niespodzianki był wyżej wspomniany Bertuzzi, który strzelił dwie bramki i zapisał na swoim koncie cztery punkty. Liczę na to, że dzisiaj pójdzie za ciosem. Poza tym skrzydłowy gra w pierwszej formacji razem z Larkinem i Manthą, a zainteresowani doskonale wiedzą, że w Detroit pierwsza formacja jest odpowiedzialna za znaczną część bramek zdobywanych przez zespół Red Wings. Jeśli gospodarze zdołają dzisiaj strzelić trzy bramki to Bertuzzi będzie miał swój udział przy co najmniej dwóch. 

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Szanghaj
Godzina: 08:00
Spotkanie: Foginni - Querrey
Typ: Querrey
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna

Emocje piłkarskie już za nami, ale jutro zaczyna się kolejny porządny turniej ATP 1000, więc jest o co walczyć. 
Wybrałem mecz który jest typowany 50/50 przez buki. Fognini (12) mimo wieku (32lata) nic się nie zmienił i dalej jest największym pajacem na turze zaraz z Kyrgiosem. W trakcie meczu zajmuje się wszystkim tylko nie tenisem, wszystko go rozprasza, jest nieprzewidywalny może wygrać i przegrać z każdym. O jego poprzednich spotkaniach nie ma co pisać, bo nigdy nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy, w formie jest, że tak powiem średniej.
Z drugiej strony Querrey(55) porządny tenisista, który niespodziewanie przegrał w 1. rundzie US Open i po przerwie zaczął dopiero grać w Pekinie, gdzie wygrał z kontuzjowanym Bautistą, solidnym Schwartzmanem, przegrał ze Zverevem, oglądałem ten mecz i śmiało mogę powiedzieć że grał bardzo dobrze w pierwszym secie. Serwis siedzi, dużo kończących uderzeń, myślę że jest obecnie solidniejszy, a przede wszystkim bardziej zmobilizowany by wygrać z niesfornym Włochem.

  100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia-Liga Aguila
Godzina:3:00
Spotkanie: Bucaramanga v Ind.Medelin
Typ: Ind.Medelin strzeli bramkę w obu polowach
Kurs: 3.75
Bukmacher:sts
Analiza:W meczu ligi kolumbijskiej Ind Merlin zagra na wyjeździe z Bucaramanga ,mój typ na to spotkanie to IndMedelin strzeli bramkę w obu polowach o dobrym kursie 3.75. .Zakład warty gry dobry kurs Ind Medelin w wygląda że są w formie w tabeli dopiero w 2 połowie na pewno stać ich na więcej przeciwnik w gorszej formie  w tabeli na końcu 2 połowy  ,można do tego dodać result + byś o kursie 5 albo jakis z handicupow kursy są wysokie 

  275
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, WTA Tiencin
Godzina: 08:00
Spotkanie: Watson - Bondarenko
Typ: over 24.5 gemów
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ukrainka wróciła na korty po rocznej przerwie, rozgrywając swój pierwszy mecz na turnieju w Uzbekistanie. Zagrało słabo i została rozbita przez Minnene w dwóch setach 2:6, 2:6. Teraz rozpoczyna swoją batalię w Chinach, gdzie w Tiencinie podejmie Angielkę Heather Watson. Faworytem jest Brytyjka. Ostatnie cztery spotkania nie były należały do najlepszych, złapała zadyszkę po dobrym turnieju w Kanadzie. O Bondarenko ciężko cokolwiek napisać, bo wróciła i zagrała dopiero swój pierwszy mecz od 2018 roku. To zawodniczka która swego czasu zajmowała 29 miejscu w rankingu czy odpadała w trzeciej rundzie AO. Bezpośrednie spotkania z Watsonem zawsze obfitowały w trzy setach, w tym momencie trochę ciężko przewidzieć czy Bondarenko zdoła wygrać, ale liczę że zagra dużo lepsze spotkanie niż ostatnio i powalczy przynajmniej o jednego seta. 

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:45
Spotkanie: Washington Nationals (A. Sanchez) - Los Angeles Dodgers (H-J. Ryu)
Typ: zwycięzca po trzech inningach - remis
Kurs: 4,25
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Będzie to trzeci mecz tej serii. Po dwóch spotkaniach jest remis 1:1 i teraz rywalizacja przenosi się do Waszyngtonu. Moim zdaniem szansa na to, że po rozegraniu trzech inningów będzie remis jest całkiem spora. W tym meczu Los Angeles Dodgers wystawiają według mnie (i według statystyk również) swojego najlepszego startera. Hyun-Jin Ryu rozgrywa kolejny bardzo udany sezon, jego ERA z sezonu zasadniczego robi wrażenie- 2,32. Jego problemem jest to, że potrafi przeplatać genialne mecze z gorszymi, ale naprawdę często mu się zdarzają spotkania, w których nie pozwala drużynom przeciwnym na zdobycie punktów. Na trzy jego ostatnie występy tak było w dwóch z nich, w obu tych meczach grał po siedem inningów. Z pewnością stać go(jak i całą drużynę Dodgersów) na to, żeby trzy pierwsze inningi rozegrać bez straty runa. Jeśli chodzi o startera Washington Nationals, to tutaj pierwotnie miał wystąpić Scherzer, ale nie jest on do końca zregenerowany, więc starterem będzie Anibal Sanchez. Sanchez jest gorszy od Scherzera, ale jest dosyć solidny, jego ERA to 3,85. Całkiem możliwe, że po trzech inningach będzie remis, może nawet 0:0.

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Blackpool
Typ: Blackpooll nie strzeli gola
Kurs: 4.85
Bukmacher: STS
Analiza:  Mecz 12 kolejki League One. Będący w głębokim kryzysie Bolton zagra u siebie z Blackpool. Sytuacja w Boltonie jest tragiczna - ostatni wygrany mecz miał miejsce z QPR jeszcze w Championship z którego spadli. Ten sezon ligowy to brak zwycięstwa i -12 punktów kary - nie zagłębiałem się w temat, ale pewnie przez problemy finansowe.
Do typu zainspirował mnie fakt, że Blacpool nigdy nie wygrał na stadionie Boltonu - dwukrotnie nie zdobywali tam nawet gola, dodatkowo na wyjazdach grają przeciętnie, wiec jeśli Bolton zagra lepiej niż w ostatnich meczach, to może poszukać swojego pierwszego zwycięstwa lub remisu - kluczem będzie zachowanie czystego konta. Spodziewam się dziwnego meczu w którym faworyzowani goście nie wywiozą dobrego rezultatu :) 

  385
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Finlandia - Ykkönen
Godzina: 17:30
Spotkanie: KTP - TPS
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 2,38
Bukmacher: Fortuna

Kolejny ryzykowny typ, ale ze względu na niewielką liczbę meczów w dzisiejszej ofercie spróbuję.

Ostatni mecz przedostatniej kolejki drugiej ligi fińskiej. TPS jest na drugim miejscu, a KTP na trzecim, ale obie drużyny już o nic nie grają. TPS ma zapewnione drugie miejsce, gwarantujące udział w barażach o awans do fińskiej ekstraklasy, a KTP może co najwyżej spaść na czwartą pozycję.

W poprzedniej kolejce KTP wygrało u siebie z fatalną w defensywie MuSą zaledwie 1:0, mimo że przez prawie godzinę grali w przewadze jednego zawodnika. TPS natomiast zremisował z FF Jaro 1:1.

Obie drużyny grały ze sobą tylko dwukrotnie - przed tym sezonem nie spotkały się ani razu. Oba mecze wygrał TPS - u siebie 2:0, na wyjeździe 3:0. Warto dodać, że TPS traci bardzo mało goli - w 25 spotkaniach stracili 22 gole (ich dzisiejszy rywal aż 42), z czego zaledwie 8 na wyjeździe (w 12 meczach). Jeśli chodzi o gole strzelone, to KTP ma na koncie 45, a TPS 44. U siebie KTP strzeliło 22 gole, jednak aż 13 z nich strzelili drużynom z dołu tabeli, które tracą wiele goli.

Spodziewam się więc raczej nudnego spotkania z niewielką liczbą goli.

  138
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej MHL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Amurskie Tigry vs Tajfun
Typ: Tajfun Over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: etoto
Analiza:
Mamy kolejne spotkanie i znowu buki trochę przesadzają z kursami Tygrysy w zeszłym sezonie jak i w tym są przeciętniakiem w stronę słabiaka natomiast Tajfun zrobił progres gdzie w zeszłym sezonie byli dziećmi do bicia tak w tym grają naprawdę dobrze patrząc właśnie na poprzedni sezon. Oglądałem wczorajszy mecz tych drużyn (tak o 5 rano w niedziele :D) i muszę powiedzieć że gospodarze nie mają "podjazdu" do gości ale jak to w MHL- bywa różnie, myślałem nad typem Tajfun win +over 5.5 ale jednak znalazłem coś lepszego. Gra gości może nie jest najlepsza dla drużyny bo jest tam trochę chaosu i brakuje takiej mądrej gry, mało mają spotkań gdzie potrafią strzelić a potem zagrać solidnie w obronie, ich styl niczym ostatnie sekundy walki bokserskiej  "garda w dół i się walimy" tak właśnie wygląda ich gra cały czas wymiana ognia na co wskazują  statystyki 13 spotkań, bramki 47:42 także myślę że over 3.5 gości po @3.10 to  value mocne.


  210
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
Q 95

quma1964

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 9 50
Spotkanie: Villiams-Peterson
Typ: Villiams
Kurs: 1.9
Bukmacher: Fortuna 

Venus wiadomo juz zawodniczka wiekowa ale swoja w miare dpbra forme nadal posiada.Peterson zawodniczka według Mnie srednia i spokojnie Venus powinna wygrac to spotkanie Kurs wysoki wiec warty zagrania.Powodzenia!

  100
Kiepska analiza
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 4 Liga Bayern
Godzina: 2015
Spotkanie: Wacker Burgausen - Türkgücu Ataspor München
Typ: Türkgücu wygra
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna

 

Witam,

Zespół gości to beniaminek Regional Ligi (4 poziom rozgrywek)  , w zeszłym sezonie w 5 lidze ogrywali kogo chcieli.

Ich zaplecze finansowe jest bardzo pokaźne jak na obecna ligę. W 2019 roku przeprowadzili ok 29 transferów. Mają bardzo dobrą drużynę , zakupują Tureckich zawodników głownie w wyższych lig, nawet z 2 i 3 Bundesligi.Najlepszy strzelec przyszedł z Ingolstadt, Patrick Hasenhüttl ma juz 8 trafień. Inny fajny napadzior przyszedł z Mainz 05, Karl-Heinz Lappe ma 32 lata ale jest to uznana marka.Z racji ,że klub ma bardzo dobre finansowanie ich corocznym celem jest awans klase wyżej. W tej chwili maja 3 pkt straty do najlepszego w obecnej chwili Schweinfurtu 05 ale maja jeden mecz mniej.

Zespół gospodarzy jest wyceniony na około pół miliona euro mniej od Turków i jest to dobry zespół, zajęli 3 miejsce w zeszłym sezonie,chociaż na dzień dzisiejszy plasują się na 8 pozycji.To właśnie z Wacker Burghausen Turki pozyskali w tym sezonie ich 28 letniego bramkarza Franco Flückirgera, który wcześniej był piłkarzem takich klubów jak Magdeburg, Hallescher czy Greuther Fürth.

Gospodarze to calkiem poukladany zespół ale nie powinni sprawić wielkich kłopotów będącym w ciągłym gazie Turkgücu München.1.9 to dobry kurs, w STS jest mniej ,bo 1.85. Stawiam na minimalne zwycięstwo gości.

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Blackpool
Typ: Blackpool handicap -1,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: STS
Analiza: Bolton na start dostał -12 punktów, do tego pozbyli się praktycznie wszystkich zawodników ze składu, którzy doprowadzili drużynę do spadku z Championship, a w ich miejsce pojawili się juniorzy, którzy awansowali do pierwszego zespołu. W 9 kolejkach Bolton zdobył zaledwie 2 bramki, a stracił ich już 25 - a więc ciężko szukać tutaj jakichkolwiek pozytywów w ataku jak i obronie. Blackpool to zespół, który w poprzednim sezonie zajął 10 miejsce w League One, a w obecnych rozgrywkach ma bardzo dobry start i zajmuje 5 miejsce po 11 meczach, w których zdobył 19 punktów (5W-4D-2L), jeżeli chodzi o bramki w meczach wyjazdowych to w 6 pojedynkach strzelili 9, a stracili 7 (bilans meczy wyjazdowych 2W-3D-1L). Blackpool ma w swoich szeregach Gnanduilleta, który do rej pory trafił już 5 razy do bramki, natomiast za jego plecami jest świetny Feeney, który zdobył już 7 asyst w tym sezonie. Podsumowując - goście na pewno tego meczu nie przegrają i myślę, że bez problemów powinni wygrać dzisiaj minimum dwoma golami z zespołem, w którym grają aktualnie zawodnicy u końcu swojej kariery, która i tak nigdy nie była nawet dobra oraz juniorzy. Goście w tym sezonie celują w miejsce minimum premiowane barażami do gry w Championship, co pokazują przeprowadzone transfery w lecie. 

  100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Czas zdarzenia: godz. 12:00
Dyscyplina:snooker, World Championship League, rozgrywki grupowe
Zdarzenie: Barry Hawkins - Neil Robertson
Typ:wygra Hawkins
Bukmacher: Betclic
Kurs: 2,32
Analiza: dwaj topowi gracze w w rankingu zagrają w jednym z dwóch pierwszych meczy nowej edycji tych mających już swoją historię zawodów. Te zawody są trudne do obstawiania z uwagi na krótki format meczy, do 3 wygranych frejmów i szybki format rozgrywek, w których każdy rozgrywa co najmniej 3-4 mecze dziennie. Rozgrywki danej grupy kończą się na drugi dzień i finalizowane są meczami półfinałowymi i finałem.
H2H: w latach 2009-2019 r. zagrali 23 mecze: 9-1-13 (1 remis), w tym 157 frejmów 70-87. Grali ze sobą mecze na każdym dystansie. W tych zawodach zagrali 11 meczy: 5-1-5, frejmy 24:24. Do 2009 roku możliwe były remisy, obecna formuła zawodów wyklucza remis w meczu.
Sezon 2019/2020: Hawkins zagrał 16 meczy 12-4, w tym 121 frejmy 68:53. Skonstruował 50 brejków 50+, w tym 10 setek. Hawkins po słabym początku sezonu zaczął w sierpniu pokazywać dobrą formę i obecnie jego gra wygląda bardzo solidnie.
Kangur zagrał 10 meczy 7-3 w tym 89 frejmów 52:37. Skonstruował 37 brejków  50+, w tym 12 setek. Neil przy stole prezentował się dobrze do ostatniego meczu w China Championship z Seltem, który przegrał 1:5 w dziwnych okolicznościach, bo nie podszedł do stołu w 2 sesji i oddał 2 partie walkowerem. Nie zagrał meczu kwalifikacyjnego do World Open z Burnsem, bo nie dojechał na mecz.Twierdzi, że nawigacja samochodowa wyprowadziła go w pole, ponieważ doprowadziła go do miejscowości w iinym hrabstwie Wielkiej Brytanii, które ma tą samą nazwę, co miejsce rozgrywek. Nie będę się czepiał, że do Rygi też nie doleciał na zawody, bo tam nie dotarła również większa grupa graczy z powodu problemów z lotami z Wielkiej Brytanii w tamtym czasie.
Podsumowanie i wnioski: ś.p. ksiądz Bronisław Bozowski, znany niektórym, jako duszpasterz chuliganów, słynął ze swoich trafnych i krótkich spostrzeżeń. Twierdził, że w życiu ludzi nie ma przypadków, a są znaki. Wszyscy pamiętamy nieuporządkowane sprawy Robertsona związane z trwonieniem czasu i talentu sportowego w grach wirtualnych. Nie wiem, jak jest dzisiaj ale epizody które wskazałem wyżej mówią, że coś jest nie tak z Kangurem. Wracając stricte do snookera trzeba wskazać, że Hawkins ma nieco lepsze statystyki skuteczności w rozgrywkach w tym formacie. Statystyki H2H w tym formacie są równe. W tym sezonie Hawkins wygrał 75% swoich meczy, a Robertson - 70%. W świetle faktów to Anglik powinien być faworytem meczu, ale rynek widzi ich szanse odwrotnie. Pobieram zwycięstwo "Hawka"  po dobrej cenie. Stawka średnia - 5/10 jednostek.

  132
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Linz Godzina: 16:50Spotkanie: Teichmann - Petkovic Typ: Teichmann wygra przynajmniej 1 set - takKurs: 1.65Bukmacher: fortuna
Na dziś postanowiłem zabawić w sport ekstremalny czyli obstawianie tenisa z udziałem pań. Spotykają się dwie zawodniczki, moim zdaniem zbliżone umiejętnościami lecz znacznym faworytem według bukmacherów jest Niemka Petkovic, prawdopodobnie z 2 powodów. Pierwszym jest to Szwajcarka nie wygrala od 5 spotkań a drugim że panie spotkały się tydzień temu i wygrała Niemka 2:0. Moim zdaniem dziś motywacja Teichmann będzie bardzo wysoka, ponieważ będzie chciała przerwac tą niechlubną serię oraz utrzeć nosa przeciwniczce po ostatnim meczu. Nie wiem czy uda się jej wygrac ale ja typuje że jednego seta powinna urwać. W ostatnim pojedynku w pierwszym secie doprowadziła do tie breaka ale ostatecznie nie udało się zdobyć seta. Szwajcarka rozgrywala już w tym roku bardzo dobre spotkania i liczę że dziś będzie podobnie, zabezpieczam typ tylko jednym setem na wypadek gdyby na więcej nie wystarczyło sił. 

  100
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Rumunia - 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Voluntari - Chindia Targoviste
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: etoto

Ostatni zespół w tabeli (14) podejmuje u siebie 11-stą drużynę. Voluntari ma bilans goli 8:25 po jedenastu kolejkach, a więc w ich meczach pada średnio 3 bramki na spotkanie, Chindia niewiele gorzej bo bilans 14:17. Kurs na taki typ uważam za ciekawy, tym bardziej, że w ostatnich 8 meczach Voluntari pokryło linię 2,5 gola. Miejmy nadzieję, że będzie tak i tym razem.

  100
 
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Osnabruck : Arminia B
Typ : Arminia wygra / obie strzelą
Kurs : 3.65
Bukmacher : ETOTO

Arminia jak do tej pory gra dobrą piłkę , co prawda ostatni mecz przegrali u siebie z VfB ale zwycięską bramkę VfB strzeliło w doliczonym czasie gry chociaż od 60 minuty gry grali w przewadze ale to już było , liczę że ta porażka nie podłamała Arminię a wręcz przeciwnie dziś zagrają na swoim dobrym poziomie , na dodatek grają wyjazd a na wyjazdach spisują się najlepiej w lidze 3-1-0 i bramki 13:6 może robić wrażenie , gospodarze natomiast 3-1-4 i bramki 10:8 , ostatnie 5 spotkań to 1-1-3 i bramki 4:5 , przed swoją publiką liczę że bramkę zdobędą ale zwycięstwo myślę że będzie po stronie Arminii !

  100
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vfl Osnabruck - Arminia Bielefeld
Typ: Powyżej 0.5 czerwonych kartek
Kurs: 4.30
Bukmacher: etoto
Analiza:

Derby Westfalii na które kibicie musieli czekać aż 5 lat, ale w końcu się doczekali, Wiadomo w spotkaniach derbowych zawsze jest gorąco, zarówno na trybunach jak i na boisku, więc o kartki tutaj nie będzie trudno, a i o czerwoną też nie powinno być problemy bo na pewno będzie ostro.
Sędzia tego spotkania jest Pan Markus Schmidt, który w tym sezonie sędziował 5 spotkań w których pokazał 23 żółte kartki i 2 czerwone. Sędziując jedno spotkanie w 2 Bundeslidze pomiędzy St.Pauli - Kiel pokazał 6 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Sędzia ten jak widać kartki lubi rozdawać, więc w tym meczu takie też na pewno się posypią dzisiaj.

  330
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Rumunia - 1 Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Astra - FC Hermannstadt
Typ: 1 lub X i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1.86
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Astra - aktualnie ósmy zespół rumuńskiej pierwszej ligi z aspiracjami gry w grupie mistrzowskiej (sześć pierwszych zespołów). Piłkarze Astry bardzo dobrze spisują się na własnym obiekcie, gdzie wygrali 3 spotkania a 2 zremisowali, legitymując się bilansem bramkowym 11:8. Jeśli chodzi o pokrycie u siebie over 1,5 bramki  to zrobili to w 4/5 meczy, mając średnią 3.8 gola/mecz. 
FC Hermannstadt - zespół gości zajmuje obecnie 12 miejsce w lidze. Jest to najgorzej spisujący się zespół na wyjazdach, na 6 spotkań przegrali oni 5 i tylko jedno zremisowali oraz mają bardzo niekorzystny bilans bramkowy 5:16. Jeśli natomiast chodzi o pokrycie w meczach wyjazdowych overa 1,5 bramki to stało się to w 5/6 meczy, mając średnią 3.5 gola/mecz.
W poprzednim sezonie oba bezpośrednie pojedynki wygrała Astra: u siebie 1:0, na wyjeździe 0:2.

  100
 
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton - Blackpool
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: STS

Wyniki overowe miały miejsce dawno temu jeśli chodzi o większość między tymi dwoma drużynami. Natomiast na 5 ostatnich spotkań 4 razy padał under. Bolton jak już wspomniano cieniuje i ofensywa kuleje na maksa, dzisiaj raczej nie postrzelają. Blackool ostatnio też dwa undery na wyjeździe. Przy kłopotach strzeleckich gospodarzy jeśli się Black nie rozstrzela może wejdzie.

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom