>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [92]

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Piłka nożna, MLS, Portland Timbers - SJ Eartquakes - under 2,5 goli stawka niska 3-4 jednostki. Kurs -średnio na świecie 2,65 ?! Zaskakujący, bo na 14 meczów H2H w Portland od 2011 r. było 9 underów. Betclic i etoto oferują kurs 2,65. Stawka niska, bo rzadko typuję MLS. Typ sugerują statystyki H2H  na stadionie w Portland, brak jednego z dwóch najlepszych strzelców gospodarzy, a u gości - brak ofensywnie grającego podstawowego obrońcy, a także mało goli zdobywanych przez obu rywali w ostatnich tygodniach. Obie ekipy są w słabej formie, w gorszej goście, którzy przegrali 6 kolejnych meczy wyjazdowych od początku sierpnia. Gospodarze mają więcej problemów kadrowych, bo kilku graczy ma urazy i ich występ jest niepewny. San Jose wygrał tylko 1 mecz w Portland. Ważne jest to, że mecz ma stawkę: zwycięzca zagra w play-offs. Remis premiuje gospodarzy. Myślę, że Timbers będą przede wszystkim pilnować własnej bramki. Mecz będzie pokazywany od 22-iej na Polsat Sport News. Kupiłem ten zakład, czekam na mecz.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
over 2.5 żk @3.70 te niecałe 10min będzie bardzo gorące mimo że sędzia na dużo pozwala (Inter v Juve)
    84' 85' pewnie mało kto skorzystał

@ tam jeszcze w 88' i 90' rozdał :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
cytat z dnia 6 października 2019 22:01 przez lusy_bPiłka nożna, MLS, Portland Timbers - SJ Eartquakes - under 2,5 goli stawka niska 3-4 jednostki. Kurs -średnio na świecie 2,65 ?! Zaskakujący, bo na 14 meczów H2H w Portland od 2011 r. było 9 underów. Betclic i etoto oferują kurs 2,65. Stawka niska, bo rzadko typuję MLS. Typ sugerują statystyki H2H  na stadionie w Portland, brak jednego z dwóch najlepszych strzelców gospodarzy, a u gości - brak ofensywnie grającego podstawowego obrońcy, a także mało goli zdobywanych przez obu rywali w ostatnich tygodniach. Obie ekipy są w słabej formie, w gorszej goście, którzy przegrali 6 kolejnych meczy wyjazdowych od początku sierpnia. Gospodarze mają więcej problemów kadrowych, bo kilku graczy ma urazy i ich występ jest niepewny. San Jose wygrał tylko 1 mecz w Portland. Ważne jest to, że mecz ma stawkę: zwycięzca zagra w play-offs. Remis premiuje gospodarzy. Myślę, że Timbers będą przede wszystkim pilnować własnej bramki. Mecz będzie pokazywany od 22-iej na Polsat Sport News. Kupiłem ten zakład, czekam na mecz.
       3:1
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
INFORMACJA

PANOWIE ZA KILKA DNI RUSZA NOWY SEZON NBA 2019/2020
TEMATY POZAKŁADANE. WIERZĘ W TO, ŻE MAMY TUTAJ NAPRAWDĘ DOBRĄ EKIPĘ I ZAGORZAŁYCH FANÓW TEGO SPORTU, KTÓRZY CHCĄ SIĘ PODZIELIĆ SWOJĄ WIEDZĄ.
ZAPRASZAMY ZATEM DO ODWIEDZENIA DZIAŁU NBA - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W PONIŻSZY LINK


NBA W SEZONIE 2019/2020

ZAPRASZAMY!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom