>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

chce obstawiac w internecie

N 0

napuj64

Użytkownik


jak chce stawiac w internecie w sts na stronie a nie tracic czasu i pieniedzy na wyjazdy do naziemnego buka
to domyslam sie ze musze miec automatycznie konto w banku z dostepem do niego w internecie (laptopie)?

jak sie za to zabrac pomoze ktos?
 
K 297

krejos

Użytkownik
Ja mam konta internetowe we wszystkich legalnych bukmacherach. Ostatni raz obstawiałem w punkcie naziemnym jeszcze w zeszłym wieku. Po prostu jest to wielka wygoda (można obstawiać praktycznie 24h na dobę). Wchodzisz na stronę buka (w tym przypadku sts.pl), klikasz w przycisk "rejestracja" i przechodzisz kolejne etapy. Przelewy w obie strony robisz niemal natychmiast. Od prawie roku STS posiada tzw. szybkie wypłaty (trwa to kilka - kilkanaście minut). Jeżeli chcesz porady, to obecnie betfan.pl posiada opcję zakładów bez podatku (pod pewnymi warunkami). Dlatego mam wszędzie konta, że po wybraniu interesujących mnie spotkań analizuję najkorzystniejszą ofertę (czasami są takie "rodzynki", że nawet gra z podatkiem opłaca się bardziej).
 
N 0

napuj64

Użytkownik
ale jak to sie ma do mojego pytania
jak pytam czy zeby obstawiac w interncecie konieczne jest posiadanie konta w banku
z tego co czytałem to niestety tak 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 5 października 2019 23:13 przez napuj64ale jak to sie ma do mojego pytania
jak pytam czy zeby obstawiac w interncecie konieczne jest posiadanie konta w banku
z tego co czytałem to niestety tak 
Bez konta bankowego ani rusz
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Założyć konto u buka założysz. Wpłacić w jakis alternatywny sposób wpłacisz i będziesz mógł obstawić.
Wypłaty jednak u wszystkich (chyba) zarejestrowanych bukmacherach w Polsce są możliwe tylko na konto bankowe.
 
N 0

napuj64

Użytkownik


bank pko moze byc ?
a jest tak ze jak ktos ma konto w banku to moze sprawdzac swoje konto  w komputerze (internecie)
jest tak opcja na czym ona polega?

jak bede mial konto w banku ale nie bede mial takiej mozliwosci zeby wchodzic na to konto przez komputer 
to nie bede mogl zalozyc konta on line bukmacherskiego czy bede mogl
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
grać będziesz mógł, konto tymczasowe jest chyba do 5k, ale jeżeli nie zweryfikujesz konta (przeslesz zdjęcia dowodu + podasz rachunek bankowy) ,nie będziesz mógł wypłacić ani złotówki z tego co nagrasz.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 18:42 przez napuj64

bank pko moze byc ?
a jest tak ze jak ktos ma konto w banku to moze sprawdzac swoje konto  w komputerze (internecie)
jest tak opcja na czym ona polega?

jak bede mial konto w banku ale nie bede mial takiej mozliwosci zeby wchodzic na to konto przez komputer 
to nie bede mogl zalozyc konta on line bukmacherskiego czy bede mogl
w dzisiejszych czasach każdy bank ma dostęp przez internet + większość ma również dedykowane aplikacje na telefon, więc na bieżąco będziesz mógł śledzić co się dzieje na Twoim rachunku
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 17:04 przez napuj64bank za prowadzenie konta
dzisiaj większość już nie pobiera żadnych opłat, a jeżeli nawet to jakieś drobne rzędu 5zł, a nie 100zł jak napisałeś, tak więc spokojnie
 
N 0

napuj64

Użytkownik
cytat z dnia 6 października 2019 18:43 przez waldi1979grać będziesz mógł, konto tymczasowe jest chyba do 5k, ale jeżeli nie zweryfikujesz konta (przeslesz zdjęcia dowodu + podasz rachunek bankowy) ,nie będziesz mógł wypłacić ani złotówki z tego co nagrasz.

czyli rozumiem ze moge juz dzis zalozyc konto on line
kupic pejsefkarda i zarabiac ?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 6 października 2019 16:47 przez napuj64pewni jak zaloze konto w banku to znajac zycie co miesiac bedą mi z tego konta zabierac z 50-100 zl?
Kolego miły, w większości banków (a obecnie raczej we wszystkich) zakładasz konto za darmo. I nikt nie będzie Ci zabierał z niego pieniędzy. Warunek to chyba systematyczne wpływy, to już trzeba poczytać.

Niektóre banki pobierają symboliczną opłatę za przelewy (złotówkę) ale to też już rzadkość. Nie musisz posiadać komputera aby na bieżąco śledzić stan konta, wystarczy zainstalować w telefonie aplikację mobilną banku i w każdej chwili możesz się zalogować i sprawdzić stan. 

Jeśli będziesz chciał wypłacić pieniądze od bukmachera to zrozumiałe, że musisz podać swoje pełne dane, adres, numer i zdjęcia dowodu (przesłać screena), numer konta.
Ale bez obaw. Zarejestrowałam konta u kilku bukmacherów, podałam pełne dane i bez konsekwencji.

 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 października 2019 18:48 przez napuj64


czyli rozumiem ze moge juz dzis zalozyc konto on line
kupic pejsefkarda i zarabiac ?
Po pierwsze zacznijmy od kluczowego pytania. Ile Ty masz lat? Po rozmowie mam powazne obawy, ze 18 lat nie masz skoro nie wiesz jak zalozyc konto w banku w i w ogole takowego konta nie posiadasz. Skoncz 18 lat a dopiero pozniej bierz sie za bukmacherke.
 
N 0

napuj64

Użytkownik


zalozylem konto w sts (nie reklamuje tego bukmachera)

kupilem pejsefkarda za 30zl wplacilem i postawilem za 5 zl
na gorze mam dwie rubryki DEPOZYT  i BONUS

DEPOZYT 30 zl BONUS 25 zł 

o co chodzi?
 
Do góry Bottom