>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Zakłady Długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Sezon zbliża się wielkimi krokami, a więc czas na zakłady długoterminowe.

Zapraszamy do podawania Typów. ​
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Trochę mało czasu, ale postaram się coś dorzucić z długoterminówek. Ostatnio fajnie siadły wysokie kursy, więc teraz próbuję znowu:

Chicago Bulls awansuje do PO, TAK kurs: 4 (Unibet)

Typ może i trochę na wyrost, może i przesadzam z potencjałem Byków, ale nie mogę tego nie spróbować. Według mnie drużyna z Windy City zrobiła bardzo dobre uzupełnienia składu i dodali trochę więcej zdolności defensywnych do swoich możliwości. Young, Satoransky to dla mnie bardzo dobrzy i równi zawodnicy. Sato świetnie się zaprezentował w końcówce w Wizards, a potem zagrał rewelacyjny turniej na MŚ w Chinach. Zawodnik kompletny, który może już nie będzie miał takich statystyk jak na MŚ, ale do tej młodej i zdolnej drużyny byków pasuje idealnie. Jest lepszy od Dunna i pewniejszy rzutowo. Super dogrywa do kolegów i dużo widzi. Do tego ma bardzo dobre warunki fizyczne i daje radę w obronie. Young z kolei to fajne uzupełnienie składu i poszerzenie opcji na skrzydle, szczególnie w defensywie. Mam nadzieję, że przy nim okrzepnie również Markannen i Wandall Carter Jr. Ten drugi to również powinno być spore wzmocnienia pod koszem. Na centra niby nie pasuje, ale ma bardzo dobre instynkty w pomalowanym i liczę na jego grę w defensywie. Oby tylko pozostał zdrowy. Zresztą kwestia zdrowa ma ogromne znaczenie, bo długo poza grą w tamtym sezonie pozostawali wspomniany Carter Jr, Markannen, Dunn. Do tego mamy coraz to lepszego Zacha LaVinna, który powinien się zakręcić bardzo blisko ASG, które odbędzie się w Chicago. Tytan pracy i świetnie odnajduje się rzutowo. Bardzo szybki i zwrotny zawodnik, z coraz lepszym rzutem. Później mocny po obu stonach parkietu Otto Porter, który ma grać duże minuty u Boylena. Liczę, że formę ustabilizuje Lauri Markannen, który dalej jest mocno nierówny. Mam nadzieję, że będzie to dla niego przełomowy sezon i pokaże pełnie swoich możliwości. 

Podoba mi się również wybór świeżaków z draftu i widać w nich spory potencjał. Coby White właściwie już z miejsca podniósł mocno sobie poprzeczkę występami w preseason, gdzie nawet udało mu się ostatnio rzucić 29 punktów, w tym 6/8 za 3 punkty. Nie jest to typowy rozgrywający, ponieważ jego głównym atutem mają być przebojowość i rzuty do kosza. Coś w rodzaju trochę słabszej wersji Derricka Rose. Ma zadatki na solidnego gracza, chociaż do tych najlepszych będzie mu sporo brakowało. Do tego mamy Daniela Gaforda, który pewnie nie otrzyma zbyt wielu szans, ale jest to melodia przyszłości i jeszcze trochę czasu minie zanim zdąży okrzepnąć na centrze. Dobry materiał do szkolenia, bo warunki i rozpiętość ma bardzo dobre. Oprócz tego ciekawe uzupełnienia składu w postaci Luka Korneta, Denzela Valentina, Felicio, Arcidiacono czy Hatchisona.

Głównymi rywalami Chicago w walce o PO powinny być ekipy Orlando i Detroit. Pewne miejsce w PO według mnie mają Bucks, Phila, Boston, Indiana, Toronto, Brooklyn, Miami. Walka toczy się o jedno miejsce jak dla mnie, chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego, a to jest NBA, więc różnie to bywa.


Gilgeous-Alexander, Shai zostanie MIP kurs: 11

Kolejny ryzykowny typ. Jego najgroźniejszymi konkurentami będą Terry Rozier, Jarren Jackson Junior, Dejounte Murray, Bam Adebayo. Właściwie można by jeszcze kilku wymienić. Tutaj ważnym aspektem jest fakt, kiedy OKC zdecyduje się oddać ze swojego zespołu Paula, Adamsa, Shroedera i Galinnariego. Z nimi w składzie rola Shaia nie będzie jeszcze taka duża. Generalnie przebudowa składu w Oklahomie ma opierać się na Alexandrze. Potencjał ma naprawdę spory, co pokazał już nie raz w Clippersach. Mam nadzieję, że trener będzie tutaj stawiał w tym sezonie już w większości na młodych i mocno ograniczał rolę tych bardziej znanych i doświadczonych, których Oklahoma i tak się pozbędzie. Trudny rok czeka OKC i myślę, że tutaj Shai będzie odgrywał większą rolę. Jego średnie punktowe powinny sporo skoczyć. Do tego dobrze gra w obronie i powinien sporo piłek zbierać. Liczę na totalnie odpuszczony sezon i włączenie tak zwanego trybu "tanking mode" wtedy są spore szanse dla tego młodego zawodnika. Głównym kandydatem właściwie jest Rozier, bo Charlotte to będzie jedna z najgorszych ekip w stawce. Jego średnie punktowe sporo podskoczą. Chociaż NBA nie do końca lubi wybieranie MIP z najgorszych ekip w stawce. Są też tacy co wracają po kontuzji. Zobaczymy jak to się ułoży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Yyyyy dobra mój błąd bo oni mają w zakładach Bojana Bogdanovica, który gra teraz w Utah :D On ma być starterem, więc kompletnie nie rozumiem czemu go tam umieścili. Poza tym zawsze mi się mylą ich imiona, mi chodziło o Bogdana Bogdanovica, który gra w Sacramento. Jakby go ktoś widział w jakimś buku to piszcie. Typ usuwam żeby nie wprowadzać w błąd.

ED w PZBuku jest jednak Bogdan Bogdanovic w kategorii sixth man of the year po kursie 27. Także tam można to zagrać, i to z dużo większym kursem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 1 listopada 2019 15:04 przez michal-dolowackiCo sądzicie o wygranej dywizji przez Denver ??
Według mnie Utah jest faworytem swojej dywizji. Ta ekipa ze swoją defensywą może w tym sezonie zdziałać znacznie więcej niż wygranie dywizji. Wszyscy się zastanawiają, czy Konferencję Zachodnią wygrają Lakersi, Clippersi, czy może Rakiety, a ja uważam, że Utah też ma duże szanse. No ale z długoterminówkami na NBA trzeba bardzo uważać, bo niestety kontuzje odgrywają główną rolę w tej lidze, zwłaszcza na tak mocnym i wyrównanym zachodzie. Wypada gwiazda i robi się olbrzymi problem.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Na Fortunie kurs 6 na MVP dla Leonarda. Jak dla mnie to faworyt numer 1 w tym sezonie. Oczywiście zakładam, że utrzyma wspaniałą formę z poprzedniego sezonu. Jest w absolutnym szczycie kariery. MVP dostanie ktoś po raz pierwszy w tym sezonie. Obok Leonarda najpoważniejszymi kandydatami są Embiid i Davis.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 1 listopada 2019 16:27 przez pompon67Na Fortunie kurs 6 na MVP dla Leonarda. Jak dla mnie to faworyt numer 1 w tym sezonie. Oczywiście zakładam, że utrzyma wspaniałą formę z poprzedniego sezonu. Jest w absolutnym szczycie kariery. MVP dostanie ktoś po raz pierwszy w tym sezonie. Obok Leonarda najpoważniejszymi kandydatami są Embiid i Davis.
Uważał bym z takim zakładem.. Kahwi co sezon jest sporo oszczędzany. Zdrowie takiego gracza jest najważniejsze, tym bardziej, że to nie Typ, który będzie za wszelką cenę mierzył w nagrodę MVP. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Patrząc na to co robi Luka Doncic od początku sezonu i po dzisiejszej bitwie w Teksasie, to jestem skłonny zagrać za 500 zł , że zdobędzie nagrodę MVP. Ten gość jest niemożliwy.

​​​​​​MVP SEZONU ZASADNICZEGO - LUKA DONCIC @30 STS 

Grać póki ciepłe, bo niebawem  kursy poleca o połowę w dół. Na Fortunie mamy już 16, a etoto póki co wycofali z oferty. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom