2.00 etoto
2:3

krzysiu

Użytkownik
cytat z dnia 6 października 2019 12:09 przez krzysiuElana Torun vs Widzew Lodz godzina 13:00, mecz zaprzyjaznionych druzyn, dwa razy z rzedu remis w ostatnich spotkaniach, wiec propozycja ode mnie remis po 3,65 w STS, lub under 2,5 bramek po 1,96 w Fortuna, decyzja nalezy do Ciebie
under siedzi    sprawe braku remisu rozstrzygnal Marcin Robak z karnego

duze prawdopodobienstwo, ze na wiosne wygra Elana ( trzy za trzy)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fortuna Sittard vs Feyenoord, mamy 4-1 :) w 57 min. goście padaka i metr mułu. Nie wiem jak oni z Porto wygrali? Bramki jeszcze padną, poczekam do 65 min. i coś się "wymyśli" w overy...
live 65 min i 40 s. , na tablicy 4-2 :)
edit live 2
Tu jeszcze coś wpadnie, seria okazji dla Feye, over 6,5 po @ 2,0   za miedziaka pobieram. KTF!
pierdylion okazji i ft 4-2, kto oglądał, to wie...

Otrzymane punkty reputacji: +21
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Southampton - Chelsea
Southampton over 1.5 ŻK @2.44

Chelsea wykorzystała co miała wykorzystać, Southampton też miało swoje okazje, do przerwy mogli przegrywać tylko 2:3. Oznacza to, że Chelsea nie jest monolitem w defensywie, popełniają błędy. Co musi zrobić Southampton to podkręcić tempo i siąść na przeciwnikach. Trener Świętych łapał się za głowę bo nie wierzył jak wpuszczają londyńczyków w swoje pole. W przerwie dostaną suszarkę i zapewne trener nakaże im wychodzić agresywniej i wyżej, Chelsea jest w zasięgu, więc Southampton będzie próbować co raz bardziej i odważniej, narażając się przy tym na kontry. W składzie gospodarzy są takie "nerwusy" jak Romeu czy Hoejbjerg, może jakaś kartka spóźnionego obrońcy. Martwię się tylko, że mecz siądzie jak Chelsea strzeli czwartą bramkę. Dopóki to się nie stanie moim zdaniem 2 kartki Świętych są w zasięgu.